Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) Lefty válasza ЯΞD (#36548) üzenetére


Lefty
addikt

Ladakat mentsel csak ki, azokbol tobb dz fundot kapsz mintha olned a mobokat, persze az sem art.

[ Szerkesztve ]

(#36552) pzstm


pzstm
titán

Tovabb tart a karbantartas, kiadjak az invisibility fixet

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36553) Anonymus23 válasza micafighter (#36547) üzenetére


Anonymus23
veterán

Így van, amikor nyilvánvaló lett, hogy nem lesz anticheat, akkor azzal együtt le is kapcsolták a lélegeztetőről.
Persze el tudunk szórakozni a halottal, de ha a kiadó /fejlesztő nem tekinti potenciálnak a jövőt, akkor mi hiába mondjuk, hogy még sok minden van benne.

;) - The Power of the Light Side

(#36554) Lefty válasza pzstm (#36552) üzenetére


Lefty
addikt

Tudnak meg meglepetest okozni. Siman gondoltam, hogy benne hagyjak jovo csutortokig.

(#36555) micafighter


micafighter
nagyúr

Jó szerverre kerültem megint :)

Dont mind me, imma just grab my chests and leave, excuse me please..

[ Szerkesztve ]

(#36556) arnikusz válasza micafighter (#36555) üzenetére


arnikusz
veterán

És kerested a 20-asokat a TTL szönyegen? :DD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36557) #35434496 válasza micafighter (#36555) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DDD Ui: Sikerült kimentened vagy instant haltál?

[ Szerkesztve ]

(#36558) micafighter válasza #35434496 (#36557) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egyik sem :DDD Nem akartam ezeket az értékes dolgokat kockáztatni houdininél :DDD Elmentem a sportboltot kitakaritani, mikor már csak a boss volt, hátulrol betrollkodott egy mob az utcáról ;]

Visszamentem utána a cuccért és vittem kimentésre. Egyedül megyek most de jó kis bérmunkások hivtak nekem kimentést, bementem 3an voltak, felakasztottam én is, aztán mentem egyből tova, a jó kis bérmunkások meg életükkel védték a kimentésem, bement John Wick lelőtte mindet :DDD De a kimentésem eljött! Elsőosztályu munkaerő :)

(#36559) #35434496


#35434496
törölt tag

Nekem ilyen jól halad a 4. karakterem. :DDD

(#36560) #45997568 válasza #35434496 (#36559) üzenetére


#45997568
törölt tag

Te mar abba hagytad, nem? :DDD Viszlat ;]

[ Szerkesztve ]

(#36561) Elims válasza micafighter (#36534) üzenetére


Elims
veterán

Micafighter páncélrombolás - sebzés: Honnan tudod ennyire pontosan ezeket a számokat? :-)
Akkor rakom inkább a sebzésre+sebzés az elitekenre.

"páncélrombolás + sebzés az elitelen, térdvédö plusz hp, ölési TP és sebzés az elitelen. Kesztyüre nem tudom fejböl mehet-e elit sebzés, de páncélrombolás az tuti, mellé ha van akkor sebzés az eliteken, ha nincs akkor képességgyorsitás vagy kritikus találati esély, plusz a használt fegyvertipusodra plusz sebzés."

És ha én nem így rakom össze az gond? (Ha így lenne a leghatékonyabb akkor úgy lesz.

[Tommy: Már ismerik a neved és amikor közeledsz vkihez,iszkolnak. :-))

(#36562) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Állandóan kikezdenek velem, mert mindig ez a mocskos sex. :DDD

Azért a komoly melórol is legyen szó, véleményt kérnék, hogy a két Shortbow térdvédő közül ki, melyiket használná? Ugye az egyiknél van egy sokkal alacsonyabb páncélérték, cserébe + 13314 képzettség, vagy a magasabb páncélértékűt, de ott meg csak +3,5 % ellenség páncélsérülés van csak, viszont van még + 32 % égési ellenállás is.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#36563) Lefty válasza pendre54 (#36562) üzenetére


Lefty
addikt

En a nagyobb pancelut es a pancelserulest elporgetnem rola.

(#36564) pendre54 válasza Lefty (#36563) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, de ez már nem opció, mert képzettség lett pörgetve mindkét térdvédőn, tehát csak ami látszik, azok alapján kéne dönteni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#36565) arnikusz válasza pendre54 (#36562) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem próbáltad külön külön őket, ahogy beszéltük?
Az 1546-os az amit adtam?
Amikor együtt csináltuk a Legendaryt melyik volt rajtad?
Az maradjon.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36566) micafighter válasza pendre54 (#36564) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez esetben a képzettségest használnám hosszabb távon, a 3,5% páncélsérülés nagyon nagyon használhatatlan jelenleg. Viszont én átpörgetném +HP-ra. A stamina (életerő) az csak +15 HP-t ad (patch 1.5-ben 30-at adott), sokkal optimálisabb ha a szívósságodat +HP-ból növeled (A stamina / életerő növelése helyett) mig a képzettséget meg elektronikából növeled.

Nem érdemes amugy eladni/betörni a 3,5% páncélsérülésest sem, mert változtathatnak rajta a jövőben, és ha használható stat lesz a páncélsérülés akkor fullos térdvédő lesz belőle.

(#36561) Elims sok sok videó, utána olvasás, tesztelgetés, izzadás stb stb.

Összerakhatod máshogy is, de egy általános DPS az kb ugy optimális PvE-re ahogy leirtam. Amit máshogy huznék PvE-re az a healer meg a deadeye sniper, igy hirtelen csak ezek jutnak eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#36567) micafighter válasza micafighter (#36566) üzenetére


micafighter
nagyúr

Meg persze bármilyen skillpower/képzettség alapu karakter :))

(#36568) micafighter válasza #35434496 (#36559) üzenetére


micafighter
nagyúr

Old fel a 3 szárnyat meg csinálj pár mellékküldetést, beszélj a szárnyak vezetőivel meg bizgeréld a laptopot, hátha beadja a pontokat. Én pár napja huztam ki az utolsó karakterem, 0/0-án volt lvl4, a szint az meglett hamar de azt hittem a szárnyakat sokáig fog tartani kihuzni, elkezdtem igy ahogy fentebb irtam, kiváncsiságból megnéztem hány pontom van, legjobb esetben azt hittem lesz vagy 1000 pontom, de meglepetésemre volt 5500 pont minden szárnyba igy mindent ki tudtam fejleszteni egyből.

(#36569) pendre54 válasza arnikusz (#36565) üzenetére


pendre54
addikt

Próbálgattam mind a kettőt, én is az 1546-os felé hajlok, hamarabb töltenek vissza az újraélesztős cuccok, de a másiknál viszont néha jól jön a + égési ellenállás. Igen az 1546-ost adtad, és azzal csináltuk közösen a küldit.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#36570) Elims válasza micafighter (#36566) üzenetére


Elims
veterán

Én ilyeneket nem figyeltem,hogy kézvédőre csak ez+ez,stb.Raktam ahogy jött.
Majd csinálok egy screenshot-ot és kérem írjátok meg ha "katyvasz" és már át is pakolgatom.

Köszi mindent!! :-)

"...0/0-án volt lvl4..."

Ezt már mondták nekem..4-es szint kell minimum.
Aztán amikor összedobtam ezt a jelenlegi nagy karakterem és odaálltam a küldetéshez 3-as szinten,nem értette a barátom,hogy hogyan csináltam.
Nem mentem be a bázisra az elején,hanem a kötelező küldetések után már mentem hozzájuk.

(#36571) Lefty válasza arnikusz (#36536) üzenetére


Lefty
addikt

En most ezzel nyomom. Skill haste +41%. Inventive taska es Rapid melleny special vendortol. Olyan gyorsan visszajon a heal, hogy nem gond a teljes eletero. A taska pancelja szutyok de 30 craftolasbol ez volt a legjobb es meguntam.

[ Szerkesztve ]

(#36572) #35434496


#35434496
törölt tag

Este benézek dz-be. Ha valaki le szeretne lőni bent megtalál. :DDD
Lelövök egy boss-t hátha dob valami jó cuccot. Ha nem akkor alt+f4 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36573) arnikusz válasza Lefty (#36571) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm.
Van egy full páncélos Rapid mellényem azt akkor berakom.
De majd csak holnap lesz teszt, mert Banshee-ben bemerészkedek a DZ-be. :Y

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36574) Lefty válasza arnikusz (#36573) üzenetére


Lefty
addikt

Konkretan hamarabb visszajon a heal, mint ahogy lemenne az overheal.

(#36575) Anonymus23 válasza Lefty (#36571) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az tiszta, hogy van heal, de nem kevés az az életerő?
Nagyon sok taktikus cucc van elrakva a stashben, csak nekem (egyelőre) a reclaimer jobban bejött.
Ki kellene próbálni, de nem nagyon van annyi tartalom ebben már amiért megéri próbálkozni.

;) - The Power of the Light Side

(#36576) Lefty válasza Anonymus23 (#36575) üzenetére


Lefty
addikt

Nem mondanam, ezzel az overheal-el azert ki lehet birni. Illetve nem az elso sorban vagyok, hanem hatulrol osztom a fejeseket meg kuldom a seekereket.

Kozben dz-ben esett egy fullos elektro mod igy mar +44% a skill haste.

[ Szerkesztve ]

(#36577) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Mai SotG-ből: 1.7 valamikor nyáron, egy kisebb update "1.6.5" még ez előtt valamikor.

-Med-Kit changes:
Will be changed server side (we don´t have a date for that)

-Nimble change:
Will probably be changed into heal over time (was not formulated final)
After you have finished the move, you get a 4 seconds heal over time
It will give you the same heal value – but not as an instant heal

-Stagger:
Stagger on all weapons will be reduced with the next client patch

-Airburst Seeker Mine:
Stagger will be removed with the next client patch
Initial damage will be lowered, but you will get more damage from the fire effect.
So the total damage will stay the same, just with a different distribution and you have a chance to react

-Last Stand Spawn Camping:
The respawn system will be changed so that you can´t be camped as easy.

-Legacy Extended Magazines:
The legacy magazines will be changed with the next client patch to have the same value as their level 34 counterparts
After the next client patch new magazines will drop with 121%

-Macros and tools for consoles:
It will be addressed in the next client patch, so that you can´t have a higher fire rate than intended. (Especially burst fire weapons)

-Dead Eye:
Is powerful, but there are no plans to change it now

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36578) micafighter


micafighter
nagyúr

Hessteg jóaloot :)

A ládából jött mégegy tommy gun :))

(#36579) s4hu|SyD^ válasza Snip3r_HUN (#36577) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi.

Azért azt nem lehet mondani, hogy nem javítanak semmit. Igyekeznek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36580) Lefty válasza micafighter (#36578) üzenetére


Lefty
addikt

En ezt mindet bezuznam :D

(#36581) micafighter válasza Lefty (#36580) üzenetére


micafighter
nagyúr

:K

(#36582) Anonymus23 válasza Lefty (#36580) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hádde mér gádzsi? Ez arany, majdnem olyan értékes mint az aluménium. :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#36583) Anfänger válasza s4hu|SyD^ (#36579) üzenetére


Anfänger
őstag

Igen, igyekeznek apránként mindent jól elbaszni. :C

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#36584) PETEE78


PETEE78
senior tag

no comment... :C :C :C

You are being revived

(#36585) micafighter


micafighter
nagyúr

Mai LS kalandok: az egyik meccsen 4essével dobálták a seeker mineokat, hirtelen azt hittem kidobós játék van :) Valami csoda folytán sikerült túlélni amikor 3 seekert hajítottak egyszerre alám, instant medkit + 300k-s overheales first aid segíségével még egy szikrányi élet maradt bennem. A következő meccs mégjobb volt, ott 3-4 deadeye jött szembe :) a 250k HP-mat 2-3 lovésböl párologtatták el, medkitet/first aidet nem volt időm eltolni többször is :)

(#36586) micafighter válasza micafighter (#36585) üzenetére


micafighter
nagyúr

Vagy inkább többször se :))

(#36587) arnikusz válasza micafighter (#36578) üzenetére


arnikusz
veterán

Szép napot Mindenkinek!

Én meg csereberéltem Barrettet - Warlordra. :K
Banshee és Frontline szettben egy kis finomhangolás után délután kipróbálom.
Hamarabb megvan a Falcon Lost és a Dragon nest mint a Times SQ Legendary és a csapat is very good volt. És még csini lángos táska festést is adott, hát nem semmi. :Y

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36588) #35434496 válasza micafighter (#36585) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én azt nem értem 1.5 után hogyan sikerült így elb@szni ezt a játékot. :U

(#36589) arnikusz válasza #35434496 (#36588) üzenetére


arnikusz
veterán

Többek közt úgyis, hogy az összes komcepciójuk abból állt, hogy minél több pénzt leakasszanak róla az elmúlt évben 1.5 pont jó volt arra, hogy még év végi profitot nőveljék és biztos csinálják már a 2.-őt a nyári frissítés meg 0.
Nem beszélve a láthatatlan glitchről amit nem tudnak csípőből javítani a többi pl. a képen látható felskálázó bugról és sok egyéb társáról már ne is beszéljünk.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36590) pzstm válasza arnikusz (#36589) üzenetére


pzstm
titán

láthatatlant nem tegnap javították? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36591) Lefty válasza pzstm (#36590) üzenetére


Lefty
addikt

De, de az szerintem tavolrol sem a csipobol javitas kategoria, amit arnikusz emlit, hogy ennyi ido utan javitottak. Ez full gaz, megszoktuk mar, hogy inkopetens a fejlesztocsapat. Vagy attol most is total kiborulok, hogy egy ev alatt sikerult azt is javitani, hogy amikor a menuben ruhazkodok es meglok valaki vagy csak ugy szimplan bebugolt az egesz es full szurke lett az egesz karakter a hatterrel egyutt es nem lattal szart se abbol, hogy mit csinalsz.

A baj az, hogy az egesz atmoszfera akkor sem ereszt el. Redditen volt errol egy poszt, hogy nincs helyette mas, ami ilyen kiteljesulest, kielegitest adna. A harcrendszer, az, hogy a pufi taskajan kilovod a gyengepontot, a loot, egy kuldetes teljesitese, stb.
Az meg tuti, hogy ebbe mar semmi ertelmes contentet nem tolnak bele, a masodik reszre tartogatnak mindent, meg vagy jo masfel ev biztos.

[ Szerkesztve ]

(#36592) arnikusz válasza Lefty (#36591) üzenetére


arnikusz
veterán

Az atmoszférában van valami. :K
Megvettem és feltelepítettem a Wildlandsot, de csak kipróbáltam és ez így is marad nyárig.

A Division a napi munka után este nálam abban a 2 órában ki tud kapcsolni főleg ha csapatban tudok menni, meg vannak még nem 100%-os DZ és Last Stand altok azokat biztosan felhozom.
Most hétvégén pl. az egyiket akarom felhozni 96 3/4 ről 99-re meg ez a DZ leaderbords láda is érdekel (hátha kapok egy fullos Ninja bike tatyót)

Így tehát mindenkinek kívánom találja meg a jó szórakozást és kikapcsolódást továbbra is.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36593) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok!
A reward beváltó merre van a bázison? (Aki az ubi ajándékokat adja.)

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#36594) arnikusz válasza MikaVejneGI (#36593) üzenetére


arnikusz
veterán

BOO -Terminal balra hátul az UG lejárat lépcső mögött.

A másik ami a "régi" ajándékbeváltó fent van a bejáratnál a fegyver és felszerelés bolt után.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36595) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#36594) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Áthelyezték azt nem? Most elől a Weapon meg az Armor árus után van.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36596) sixpak válasza s4hu|SyD^ (#36595) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az a jutalombeváltó kereskedő, a premium store a lépcső mögött van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#36597) micafighter válasza #35434496 (#36588) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azt nem is írtam még hogy mindkét meccsben az volt hogy 1v4 támadtam a B pontot percekig, a csapatom sehol (forever alone) és már a sirás kerülgetett hogy mégis hol a (sok-sok káromkodás) -ban van a csapatom hogy megint egyedül támadom a B-t, de mint késöbb kiderült azért, mert befoglaltak 1et a kezdö bázisunkbol igy senki nem tudott rám vagy a közelbe spawnolni, csak hátra, ott meg épp spawncampwlték öket (csak ezt ugye 1v4 közben nem nagyon volt időm megnézni) a seekermineos meccsen 3 seeker mineos a másik meccsen meg 3-4 deadeye :))

A legjobb az volt mikor az egyik seekeressel 1v1eztem. Elhajitotta a seekert, aztán körbe-körbe futott strifeolva, nem lött rám, hát ugy good luck lelöni :) Futott körbe körbe mint ha megkerült volna amig visszajött a seekere, aztán ismételte a kis ritusát.

Le kellett volna b.szni egy shokkturretet és agyonlöni de nem volt annyi lélekjelenlétem amikor egyedül voltam elől ismét, és a csapatomat közbe meg spawncampelték. :)

Mondjuk amikor 1v3ban 2 Deadeye nem tudott lelöni (pedig 2-3 lövésüktöl feküdtem a meccsen ha eltaláltak) inkább sárga ultiztak egy szál személyemre na az priceless volt :)

[ Szerkesztve ]

(#36598) micafighter válasza micafighter (#36597) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Le kellett volna b.szni egy shokkturretet és agyonlöni de nem volt annyi lélekjelenlétem"

Mármint képességet váltani, mert alapbol nem használom a sokkolo turretet (1részt szerintem kissé cheesy de ez nyilván nem a játékosok hibája, másrészt meg eléggé wasted képesség 320k képzettséggel, a sokk turret képzettségskálázodása nem a legjobb ugyhogy innább kis skillpoweres karaktereknek vinném részemről), de direkt ilyenek miatt gyorsgombon van a képességváltás egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#36599) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Bírom ezt az Ubi fórumot. Please nerf DPS most, nerf Skills, nerf NPCs in DZ. Like seriously? :D
Szerintem csak az ütés kéne ebben a játékban. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36600) arnikusz válasza s4hu|SyD^ (#36599) üzenetére


arnikusz
veterán

Én tavaly óta szorgalmazom eme eszközt. :P

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.