Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) akoska07


akoska07
nagyúr

A mai termés :

Oda is adtam a lányomnak.

Ezt a lányomtól kaptam ajándékba.
Millió puszi neki érte. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36352) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Elég jó ez a Striker/Nomad. Még kísérletezek, hogy hogy lenne a legjobb felépíteni a karaktert, de az biztos, hogy PvE-re egész jó. Sikerült jó fegyvereket is beszerezni a megfelelő talent-tekkel.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36353) myckey válasza s4hu|SyD^ (#36352) üzenetére


myckey
veterán

Bugos lett a DPS kijelző?

Elsődleges fegyvernek keveslem a DPS-t. Ilyen magas firearms pontokkal.

Nekem is szokott jóval kevesebbet mutatni, azért gondolom.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36354) micafighter válasza myckey (#36353) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezt érdemes megnézni: https://youtu.be/6YrKcS_NYhs

A DPS meter nem mindig reprezentativ, pl accuracy meg reload speed talentek elég jol megdobják, mégis pl könnyü m4-re kb a legrosszabb talentek, föleg PvPre.

(#36355) micafighter válasza s4hu|SyD^ (#36352) üzenetére


micafighter
nagyúr

PvE-re a deadly talent nem a legjobb m4en strikerhez, destroyer okés, mellé ferocious, responsive/fogékony, esetleg adept jobbak lennének. A CHD modositokat pedig érdemes mind HSD-re cserélni ha tudod mert a mobokat elég jol tudod fejbe küldeni, most ha jol emlékszem van HSD távcsö (vx12) meg HSD hangtompito (omega supressor) is elado. Másodlagos értékeknek lehetöleg minél nagyobb CHC és mellé CHD.

Legendary külsetésekre illetve egyes incursionökre meg jo lehet egy stsbility-s táska, és/vagy stability vagy optimal range kéztámasz is akár mert ott leginkább messzriöl lövöldözöl.

[ Szerkesztve ]

(#36356) myckey válasza micafighter (#36354) üzenetére


myckey
veterán

Persze persze.
Ez megvan.

Bár nem úgy volt, hogy a pontosságot kivették?
Inkább a fejlövést szoktam tapasztalni, mennyire felértékeli az egészet.

De valóban arra gondoltam, hogy a rendszer bezavart, ahogy írtam, nekem rendszeresen hol így hol úgy mutat.

-Annak viszont örülök, hogy említetted a távcsőt, kellene belőle pár darab. :K
Nem is figyeltem a friss bazáros listát.

Hangtompítóból bezzeg vettem még régebben egy raklappal.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36357) micafighter válasza myckey (#36356) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igazábol a HSD szerintem most jobb lehet a könnyű m4re PvP-re is mint a CHD. 1.5-be lazán 30% felett volt a CHC pulse nélkül is Alpha-ban a 8-9 talent miatt, de most nem tudsz ennyi talentet használni egyszerre, ha meg nem tudsz egy értelmes (pl 20%+) chc-t összehozni pulse meg savage bonusz nélkül akkor szerintem jobban jársz ha HSDre gyúrsz.

(#36358) myckey válasza micafighter (#36357) üzenetére


myckey
veterán

Bár PvP -ben nem mindig könnyű a HSD-t kihasználni. :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36359) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Kicsit átgyúrtam a Solo PVE settemet, így nagyon adja, jó dolog ez a health on kill, ezzel az összeállítással support stationt csak nagyon gáz helyzetekben kellett használnom. Striker

OnePlus 8T

(#36360) Lifer092


Lifer092
senior tag

Igazán élvezetes lett az AB nerf után a játék! Most már legalább előjöttek a one-shot sniperek meg a one-shot seekeresek. :C A srácok balanszoltak az a lényeg. Most beléptem, de 10 perc elég is volt a játékból mára mert megjöttek rambóék is, 4-en manhuntban a seekerjeikkel.

.... De sebaj, legalább az egyikük nyomott egy "pukedlit" a hullám felett! :))

(#36361) pohár válasza Snip3r_HUN (#36348) üzenetére


pohár
félisten

pedig nagyon utalgattak rá, hogy nagyon is számolnak vele...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36362) micafighter válasza Snip3r_HUN (#36348) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hogyne lenne :) Már be lett jelentve.

(#36363) s4hu|SyD^ válasza micafighter (#36355) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egyelőre CHD-re van főleg pakolva. 2 napos a kari. Szoknom kell at AR-t. Majd lehet átpakolok HSD-re. Van minden raktáron hozzá. Nem okoz gondot fejre lőni.

Valaki tud tippet mi a leggyorsabb módja a PxC farmolásnak?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36364) Elims válasza szcsaba95 (#36337) üzenetére


Elims
veterán

Egyedül csináltad?Ha igen,próbáljátok inkább többen.

s4hu|SyD^: A leggyorsabb phoenix credit:Alap lezárt csomag vétele,sok. ;-)
10-20credit-et ad/db.

Sok minden történt a hvégén,majd kérdeznék.. :-)

(#36365) micafighter válasza s4hu|SyD^ (#36363) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem clear sky farmolás csapattal, kb 10 perc és azt hiszem 350 PxC. De amikor végigcsinálom a hetiket a 4 karival ami a betöréseket meg a legendarykat jelenti, azzal is jön szépen a fönix credit. Illetve a boltbol vehetö 400ezres ládában is van 15-30 körül Főni credit.

[ Szerkesztve ]

(#36366) arnikusz válasza micafighter (#36365) üzenetére


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek!

Tegnap visszajött a 4. Frontline szett elem, ha mentek Stolen Signalra és beeee fogadtok szóljatok. :K

Striker professzinalistáktól kérdezném, hogy a következőn még mit változtatnátok ezt próbáltam és elsőre adott 12 Agent killt LS-ben. Jó black market Sasg még nincs.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36367) micafighter válasza arnikusz (#36366) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én nem zárkozok el elöle :)

A fegyver talentek nem tul jok PvPre tessék jobbat gyártani a tervrajzbol :) kompetens, fogékony és harmadik helyen kérlelhetetlen vagy adept lenne az ideális. Az adept azért jó mert többször is aktiválodik, ha 2 képességet használunk akkor az 2x7,5=15% plusz CHC.

A kérlelhetetlen meg az egyik legjobb PvP talent csak nagy a stamina követelménye, bár ilyen oneshot seekeres idökben az se feltétlen gond ha van 4800 staminánk. :) De annál többet szvsz nem érdemes rárakni staminára semmiképpen.

[ Szerkesztve ]

(#36368) micafighter válasza arnikusz (#36366) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ja és én az M4 mellé az MDRt kiprobálnám strikerhez is ;)

(#36369) arnikusz válasza micafighter (#36367) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm.

Tegnap 50 db M4 gyártósoron 1 db full sebzésű, meg egy másik, azokat már 22 után csináltam csak beraktam lakattal a stashba ma este megnézem.
Megyen be az MDR, most pont él az első két talent mindkét szettnél.

A Taktikus tanácsok beváltak :R nemcsak Legendaryn, de Last Standen is hozza az átlag 5 Agent killt seeker mine segítségével ott próbáltam még a Caduceust, de a tűz gyorsasága miatt visszament az M4.
Még így is volt, hogy 18-20 ezer pont is összejött egy körben, ami nálam jónak tekinthető.

De tényleg a csapatmunka sokat számít. Ezen most kevesebb a keménység, azt növelni kellene, de hát inkább játék. :D

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36370) micafighter válasza arnikusz (#36369) üzenetére


micafighter
nagyúr

Na örülök hogy bejött. :) A keménység növelésére azt hallottam ez jó.

(#36371) PETEE78 válasza arnikusz (#36340) üzenetére


PETEE78
senior tag

A végén taktikusban voltam, úgy is le lehet tolni. Random csapattal. A lényeg, hogy te legyél a leader, aki nem csinálja, vagy bénázik annak tedd ki a szűrét és keress új csapattagot. Szemétség vagy nem, de a te játékélményed rombolja, ha nem együttműködő. 4-5 ember lecserélődik, mire összeáll egy jó csapat.

You are being revived

(#36372) sith7 válasza micafighter (#36368) üzenetére


sith7
nagyúr

Én inkább egy auto shotgun - t

(#36373) Tr1c0


Tr1c0
csendes újonc

Egy Stolen Signal-ra én is vevő lennék, mert eddig random játékosokkal nem sikerült még. Tudok hozni egy jó Reclaimer-t.

Uplay: Tr1sc0

(#36374) arnikusz válasza sith7 (#36372) üzenetére


arnikusz
veterán

A MDR pötyögése a gyors harcban nekem lassú, a Showstopper csak bent volt, de még nem próbáltam, viszont mikor Taktikusban voltam Black market Sasg-al szedtek le a DZ-ben LS-en, a Kalkasse sportboltnál, amúgy is utálom az LS DZ 2 helyszínt, fent jobban adja.
Épp tegnap beszéltek a csapattársak arról, hogy DZ4-5-ben nincs LS pálya. :F

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36375) venom8888


venom8888
őstag

jatek kozben ujra indult a gepem, tortent mar ilyen veletek,mi lehet a baj?

(#36376) robyg


robyg
senior tag

Üdv Mindenkinek.

Kérdés,egy reclaimer setben nyomon arra mentem rá,hogy gyógyitsam a társakat. Kaptam egy operator hátizsákot olyan adottsággal ami a firerams és stamina 200%-át beadja a skill powerbe ez mennyire hasznalható?

Nekem ebből az jön le,hogy nem muszály mindent az elektronikara rakni mert a talent rásegit így viszont lehetne mondjuk a tűzerőre életre pakolni. Meghagyni annyi elektronikát hogy a fegyók tálentjei aktivak legyenek.

Nem tudom jól gondolkodom-e?

[ Szerkesztve ]

(#36377) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

XO-n játszom jelenleg a játékkal, de szívesen kipróbálnám PC-n is.
Egér + bill. kombó sokkal jobban feküdne.

Van bármiféle lehetőség, hogy az accot át lehessen vinni (Uplay miatt gondoltam)?
Persze megvenném PC-re is a játékot, de előröl biztos nem kezdenem egy 0-ás karakterrel. :)

Van valami kiskapu erre? :R

(#36378) arnikusz válasza robyg (#36376) üzenetére


arnikusz
veterán

A tiéd a Specialized tatyó az Virgonc mellénnyel okés szerintem, de Reclaimerem nincs.
Nálam az Inventive táska van most bent a Taktikusnál a Barrett mellény mellett.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36379) weres78 válasza venom8888 (#36375) üzenetére


weres78
senior tag

Igen, történt. Folyamatosan sz...am vele, naponta többször. Nálam az utolsó win10 frissítés megoldotta. Előtte volt reinstall Division, Windows, semmi javulás. A gépem annyira nem gyenge, azt sejtettem, hogy nem azzal van a gond, szóval nálam kompatibilitási probléma volt. Egyébként akkor szokott újrainduni, amikor valami hardvar kevés vagy melegszik, amennyire tudom.

(#36380) s4hu|SyD^ válasza Daffchy (#36377) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha kérsz segítséget akkor pár óra csak felhúzni egy karaktert 30-ra. Persze kellenek az Encounter-ek meg pár küldetés is majd. Cuccokat kifarmolni megint.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36381) venom8888 válasza weres78 (#36379) üzenetére


venom8888
őstag

igen, en is arra gyanakszom, hogy melegedes, de ha 1 eve nem kapcsolt ki soha akkor most miert indul ujra neha,nem ertem.

(#36382) Tr1c0 válasza robyg (#36376) üzenetére


Tr1c0
csendes újonc

Én mondjuk meghagytam a Reclaimer táskát. Amit cseréltem a Vigorius mellény és a Savage kesztyű, mert papíron szép, hogy támogatom a többieket, de gyakorlatban simán ott hagynak meghalni. Tehát muszáj egy kis plusz élet és sebzés.

LW M4 talent: Adept/Competent/Talented
A support láda mellett még a Booster shot-ot használom.

[ Szerkesztve ]

Uplay: Tr1sc0

(#36383) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Fuh srácok, felnéztem One-on a játékba... Nem játszik ezzel már senki! :(

Bankkártyával? Hát persze!

(#36384) robyg


robyg
senior tag

A heti célpontok teljesítéséért nem jar exotic láda?

(#36385) arnikusz válasza robyg (#36384) üzenetére


arnikusz
veterán

Csak exotic item eshet.
Eddig a 45 és 37 pontosból esett 1-1 Eir.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36386) Krissz1983 válasza sirszevenap (#36383) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Én is One-on játszom és ma reggel tele volt a szerver amin toltam.

Give them nothing but take from them everything

(#36387) sirszevenap válasza Krissz1983 (#36386) üzenetére


sirszevenap
őstag

Akkor lehet nekem volt valami gebasz! :U

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#36388) Madoc válasza sirszevenap (#36387) üzenetére


Madoc
veterán

A barátlistámat alapul véve olyan 70%-al esett vissza a játékosszám. Én sem játszom 2 hete.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#36389) robyg válasza arnikusz (#36385) üzenetére


robyg
senior tag

:R

(#36390) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Várni kell míg vége a Wildlands és az Andromeda mizérianak utána tele lesz megint a Division. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36391) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#36390) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerinted :)

Tegnap, sokadik körre (randomokkal mentem, mert néha mazochista vagyok) meglett a Napalm az egyik alt karakteren, és dobott egy Ninja Bike-ot :W
Miközben az egyik gyereknek meg Urban MDR-t dobott (pont annak, aki a végére csatlakozott be, mert eljutottunk a 4 főnökig viszonylag könnyen, de egy wipe után az egyik kilépett, és a helyére beugró gyerekkel meg azonnal meglett)

Shift+Del közeli állapotba kerültem este éjfél körül meglátva a NInja Bike-ot!
De hogy mennyi agyhalott ember van, mennek rusholnak rá a mobokra, és csodálkoznak, hogy egy ütésre ketten is fekszenek, meg minden :o

Azért a legszebb az, amikor pl LS-ben ilyen csodálatos Houdini meg társaival dob össze a szerver, és még így is lehozzuk a kört 7,5v8-ban. Mert pl a barom állatjai csak a saját fragjeikkel foglalkoznak, és spawnkilleznek.
Volt olyan shotis, aki 100m-ről lőtt le bennünket shotival, mind fejre jött, rpm hack minden volt, éppen csak falon át nem lőtt bennünket.
Minek ide AC, minden a legnagyobb rendben van ezzel a játékkal.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#36392) robyg válasza arnikusz (#36385) üzenetére


robyg
senior tag

Megcsináltam mindent.

Egyet se dobott :O

(#36393) Anonymus23 válasza robyg (#36392) üzenetére


Anonymus23
veterán

Exotic cuccos 100%-osan csak exotic ládából eshet :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#36394) Madoc válasza s4hu|SyD^ (#36390) üzenetére


Madoc
veterán

Nem hinném. Nekem is elég volt ez az 1000óra és nem hiányzik. Majd a 2. rész.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#36395) arnikusz válasza robyg (#36392) üzenetére


arnikusz
veterán

Heti HVT-ből csak a 45, 37 és 35 pontosakat érdemes a sok eladnivaló loot miatt.
Biztos, hogy valamit csináltak, mert megint első héten esett jó dolog azóta semmi, vagy alacsonyabb és rosszabb mint a patch előtt betárolt heti ládákból, vagy megszerzett exotic fegyverekből pl. Urban MDR.

1db kivételt tudok felhozni az Isac -Asher leölésért a 3. alton adott egy jó Caduceust ami taktikussal UG 3 fázis 5 nehezítéssel gut.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36396) robyg válasza arnikusz (#36395) üzenetére


robyg
senior tag

A Barret mellény meg a Bullfrog kellene nekem.

A többi nem érdekelne most egy Warlordot használok de nem olyan pontos nagyon szór.

(#36397) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Páncél rombolás PVE-ben hogy érvényesül? Itt az érdekelne hogy pl 15% páncél rombolás az egy az egyben 15% + sebzès vagy itt is van valami szorzó mint pvp-ben?

OnePlus 8T

(#36398) micafighter válasza ZsyfKo (#36397) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nincs szorzó, egy az egyben plusz sebzés a páncéllal rendelkező mobok páncéljára. Tehát ha jön egy piros, azon nincs páncél ott +0% sebzés. Ha jön egy sárga azon már van páncél, amig lelövöd a páncélját (élete felett a fehér csík(ok)) addig +15% sebzés, ha elfogyott a páncélja és már az életét lövöd, akkor +0% sebzés.

Ha kifejezetten PvE-re csinálsz egy geart, akkor érdemesebb minél nagyobb páncélrombolásra menni.

[ Szerkesztve ]

(#36399) Anonymus23 válasza micafighter (#36398) üzenetére


Anonymus23
veterán

Annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy a pontos értékek ismerete nélkül nekem az a tapasztalatom, hogy nehezebb egy mobról a páncélt lelőni, semmint utána már a HP-ját, azaz jóval több a páncél HP értéke semmint a saját értéke. Így valóban sokkal hasznosabb a páncélrombolás és az elitek ellen való sebzés mint más úgy általában.

;) - The Power of the Light Side

(#36400) micafighter válasza Anonymus23 (#36399) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, ezért jó a páncélrombolás, mert ha már nincs rajta páncél, utána hamar szoktak feküdni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.