Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) i@lex válasza micafighter (#36699) üzenetére


i@lex
őstag

Csak úgy kíváncsiságból ti mennyi életerővel rohangáltok last standben?
Illetve az LS-ben mennyi a primary-tek alapsebzése, hol érzitek már elegendőnek? Mondjuk SMG-nél.

(#36702) pendre54 válasza arnikusz (#36700) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, hasznosnak biztos hasznos, de nekünk még úgy 50 éve így kezdődtek a kötelező nyelvi órák: "Klassz mirna! Táváris ucsítyelnyica, já dákládüváju vam, szászta v klásszá tricáty szem, nyiktó nye átszúsztvujet." :DD
Fordítóval, meg hát naaa ;] :

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#36703) arnikusz válasza pendre54 (#36702) üzenetére


arnikusz
veterán

Én is öroszul tanultam az általános iskolába. :K
Egy a lényeg Striker és a be nem vezetett Seeker, PVE magányos csillag.
Az Eir chc-ra szerelve a Hildr pedig nem.
Hasonló Strikerem van, majd a hét másik felében megnézem adja -e?
[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36704) TommyS_27 válasza pendre54 (#36697) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Minden találat a Hildr-el 1%-al növeli az Eir crit dmg-ét! Max 30%-ig mehet fel ez a bónusz! Nem a dmg lesz nagyobb csak a crit dmg! Másodpercenként 1-el csökken ez a bónusz mint a csapásmérő szettnél.

Hildr-el megtunkolod az ellent és átváltasz Eirre. Szvsz nem jó semmire! Kevés az alap dmg, körülményes váltogatni.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36705) Elims válasza woker (#36672) üzenetére


Elims
veterán

:R

Anonymus: Warlord.Nem hiszem el.. :-// Ilyet elírni..

PEndre: :-))) Nekünk is majdnem így kezdődött ezelőtt x évvel az orosz óra.
(Bár a "tricáty szem" helyett tricáty tri volt. :-)) )

Tommy Hildr Eir fegyver páros leírása: Köszönjük!

(#36706) Anonymus23 válasza pendre54 (#36702) üzenetére


Anonymus23
veterán

De akkor meg állítsd át a játékot oroszra, bár azt tudom tanúsítani (10 évig próbáltak oroszul tanítani), hogy viszonylag kevés szó esett az orosz órákon a kritikus esélyről, kritikus sebzésről és a plusz fejlövés sebzésről :DDD ;] :C

;) - The Power of the Light Side

(#36707) Elims


Elims
veterán

Bocs a szemetelésért,de fontos lenne a válaszotok.
Mit/hogyan?
Sajnos nem tudom,nem értem még,hogy mondjuk a mellényre/kesztyűre/fegyvertokra,stb-re mit és miért érdemes kalibrálni. :-(

Az őrszem döntése párost szeretném lecserélni +1 nomádra,hogy meglegyen a +1 felélesztés+beraknék egy aranyszínű vmit vagy a shortbow térdvédőt (mert már az is megvan :-) ).
Egyébként a nagyládámban van mindenféle cuccom (firecrest/alpha/taktikus/d3/stb.,stb. és ha jön egy újabb cucc berakom a többi közé és utána kiveszem a gyengébbet,így mostanra elég komoly cuccaim vannak a ládában.Arany színűek is vannak szép számmal..taktikai/fenegyerek meg ilyenek mind 950/1250 felett úgyhogy tudnék miből válogatni.)

(#36708) RazoR válasza Elims (#36707) üzenetére


RazoR
veterán

Egyrészt még mindig túl sokféle a set, másrészt a nomad-ot nem erőltetném, nem ér túl sokat szvsz...
Az összefoglalóba bekerült egy excel a lehetséges értékekről minden set itemhez, abból válaszd ki, hogy mit szeretnél és az alapján gyűjtsd a cuccokat és kalibrálj!

(#36709) Anonymus23 válasza Elims (#36707) üzenetére


Anonymus23
veterán

Barretet dobjad ki, nagyon kevés rajta a páncél (majdnem 300 páncélt buksz csak azon), egy virgonc vagy gyors ezerszer jobb lesz helyette. Nem beszélve róla, hogy extra HP pont sincs rajta, szóval KUKA.

Nem tudom miért a nomádot preferálod, de ahhoz szerintem nem lesz jó a sentry, sokkal inkább a taktikus akkor már, de 2 sárga is jó lehet:
Pl egy gyors mellény (a gyógyulás felgyorsul) és egy specializált táska.

Ezen sem maxosak a páncélok (kesztyű+fegyvertok) de már játszható, pedig ez csak egy predator.
Mondjuk a fő értékek közül mind minimum 1269 (kivéve a fegyvertok, mert ott az elektronika kicsit kevesebb)

LS-ben elég jó volt, míg mindenki el nem kezdett DE vagy seeker mine-al bohóckodni.

;) - The Power of the Light Side

(#36710) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Kipróbáltam a pajzsos szettet, egész jó, muszáj volt mert legendary meg heroic küldikben ez sosincs, vagy normális heal, mindenki atom dps-el akarja végig tolni. Warrangatel kezdtem hamar daráltuk, jó volt a csapat.
Nem fullos a szett de amik voltak nálam abból ez volt a legjobb amit kitudtam hozni. Most tanács kellene hogy jó ez így vagy változtassak valamin? Fegyveren milyen talentek lennének jók?
A szett.

OnePlus 8T

(#36711) dvd24 válasza ZsyfKo (#36710) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem elektronikából nyugodtan visszavehetsz 170k-180k között elég mindenhova tapasztalatom szerint.

Próbáld meg úgy összekombinálni, hogy 300-320K körül legyen a szívósság, 170-180k körül az elektronika és minden más menjen a Tűzfegyverekre (nagyobb tűzfegyver-szívósság kombóval a specialized táska is jobb, már ha az van rajtad).

Fegyver talentek közül, meg PvP-re a Deadly-Unforgiving-Responsive trió a legjobb szerintem, de ha jól látom ezt inkább PvE-re szánod, szóval Deadly - Responsive - Destructive - Vicious - Brutal - Hurried ezek mind hasznosak.
MP5 ST-re PvE környezetben mehet a fejlövés sebzésre pluszt adó távcső is, ott könnyű folyamatosan fejlövést adni a mobokba.

(#36712) arnikusz válasza ZsyfKo (#36710) üzenetére


arnikusz
veterán

Ezt tegnap este raktam gyorsan össze, Specializált táska megy bele még az Inventive helyett, meg gondolkodom a Barrett helyett a Rapidon. Incursionokra vinném.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36713) arnikusz


arnikusz
veterán

Megjelent egy újabb szánalmas glitch, van még új a nap alatt- gyakorlatilag minden fegyvertalentet használhatsz egy fegyveren egyszerre, :F

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36714) #35434496 válasza arnikusz (#36713) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ha ez így van akkor érdekes lesz a pvp. Illetve a dagi mobok is összeesnek majd 1sec alatt.

(#36715) qukesz


qukesz
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy mennyi van értelme 4-5000 ezres elektronikának egy ragadozó vagy alpha szettben?
Én meg csapásmérőt meg arany szettet használok.

Mi a meglátásotok ezzel kapcsolatban?
Inkább Pve területre koncetrálok.

Köszönöm :R

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#36716) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

A reggeli Napalm Legendary meghozta gyümölcsét, Ferro maszk a ládából 1270 stamina, 950 páncél és elit sebzéssel. :DD
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36717) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#36716) üzenetére


arnikusz
veterán

Gratula.
Úgy látom ezek a délelőtti időszak szerencsésebb a lootban, két hét múlva én is szerencsét próbálok ekkortájt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36718) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#36717) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Majdnem agyvérzést kaptam ettől a hulladék játéktól, beraktam a stash-be a maszkot hogy átrakjam a golden build-re, erre kijelentkezéskor ez a szöveg fogad (szerencsémre megmaradt a maszk) :
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36719) Garsza


Garsza
veterán

Én meg elindítani sem bírom. Sorban állás van.

(#36720) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#36718) üzenetére


arnikusz
veterán

Elkezdett nagyon halódni a játék szerver oldalon azt vettem észre ez pedig különösen szemét dolog a Játékosokkal szemben.

Tegnap csak DZ-ben voltam a heti és havi leaderboardsot csinálgattam, hátha ad egy fullos Nijabikeot,az hagyám alig volt játékos rugó 0, a mobok veszettebbek voltak és néha úgy aprították egymást öröm volt nézni és még jöttek a szép szürke árnyalatok meg kimentésnél beadja őket pl. 20 méterre elkezdem lőni és odadobja elém.

Egyedül a fertőzési esemény az ami továbbra is szimpatikus, bár Vadász hite cuccokat dobált, volt vagy 10 kimentés és mind el is adtam.

Szeretnék pörgetni egy jó kis Virgoncot a Rapid helyett a taktikusra erre kb 30 ból ad egyet ami gáz.

Nem baj még kitartok. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36721) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Kicsit átvariáltam a golden build-et a maszk miatt, kicsit több skillpower és stamina, kicsit kevesebb firearms.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36722) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#36721) üzenetére


arnikusz
veterán

Urban MDR esetén jobbnak tartod a fogékony talentet a pontos helyett?
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36723) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#36722) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mindenképpen, 10% plusz sebzés közelről.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36724) i@lex válasza Snip3r_HUN (#36721) üzenetére


i@lex
őstag

Arra kíváncsi lennék ti tulajdonképpen hova használjátok ezt a maszkot?
Nekem Ninjabike szinten van. PVP-re egyértelműen a medkites +10%-sebzés 10 másodpercig, pazarlás nem azt használni, PVE-re meg a utolsó szegmens 30%-al eredményesebb gyógyítás, a medkit nerf óta nem is kérdés.

Tűzben állva is tudok lőni? Remek... :U

(#36725) Snip3r_HUN válasza i@lex (#36724) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mert PVP-ben soha nem gyulladtál még ki ugye ? :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36726) i@lex válasza Snip3r_HUN (#36725) üzenetére


i@lex
őstag

Elfutok, medkit 10% plusz sebzés, kivétel nélkül mindig utánad futnak, mert vérszagot éreznek, ledarálod.
De te tudod, 10% tudjuk mit jelent.

Egyébként belegondolva, nem, nagyon ritkán gyulladok ki. Egy dologtól gyulladnék ki, az a seeker, de amire égnék már halott vagyok. A nerf után már érdekesebb lesz.

szerk.: Nem tudom PC-n, hogy van, de konzolon a népek repeszgránátot dobálgatnak ezerrel aztán lőnek, nem nagyon találkozok gyújtógránáttal.

[ Szerkesztve ]

(#36727) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Akkor azt mondjátok hogy egy 150k körüli képzettség elég ? Gondolom ez olyan 1,5 Milla körüli pajzs élet, mondjuk este soknak is éreztem ezt így, dragon nestben kiálltam középre és nem tudták leszedni a pajzsot. A sok szívóságot azért nem értem mert ott a pajzs, tudom hogy lelöhetik de akkor meg ott a fedezèk amíg visszatölt.

Éjszaka csak kiesett a rohadt térdvédő, úgyhogy végre össze tudtam rakni a settet, páncél értékeket ne nézzétek ez LS-re lett, ott meg nem számít.

OnePlus 8T

(#36728) arnikusz válasza ZsyfKo (#36727) üzenetére


arnikusz
veterán

Egy kicsit még alakítod és jó lesz lényeg, hogy játékstílusodnak megfelelő legyen.
Én ezzel csináltam Legendary Napalmot és voltam LS-n is, ha lecseng a DZ/Taktikus kedvem visszanézek az exotic/aranyra és próbálok Sniperéhez hasonlót hegeszteni :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36729) szabesz0524


szabesz0524
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni segítséget D3-FNC-hez. A pajzs hp-ját a képzettség adja? Mert nekem 190 ezerrel van olyan 1milla hp-ja a pajzsnak. (buffos pajzs) Viszont a szívósságom csak olyan 260 ezer környékén van. Chestből az használom amikor 8% erősebbet lövök és 10% nagyobbakat kapok, valamint azt a táskát ami eredményezi, hogy ha tolok egy healt akkor a pajzs is gyógyul. (érdesek, hogy a medikitnél nem vettem észre, hogy hatna a pajzsra.) PvE-re használnám.

Köszönöm ha tudnátok javaslatokat adni, hogyan használhatom eredményesen ezt a buildet PvE-re.

Jogi megfogalmazás: Az oldalon megjelent képek, videók, írások a véletlen művei! Ha bármely egyezés lenne élő, halott, vagy élőhalott emberekkel akkor az kizárt dolog mert nem tudom!

(#36730) micafighter válasza i@lex (#36724) üzenetére


micafighter
nagyúr

LSben ninjabike közeli, LSen kivül egy fokkal jobb de én máshol se haaználnám, van jobb maszk szerintem. Egyedül cleaneres küldetéseknél lenne értelme, de ott se olyan gyakori hogy nagyon hiányzik.

Akkor lenne több értelme a maszknak, ha 100% égési ellenállást adna, akkor a sebzést se kapod be. De igy ugyanugy meghalhatsz a tüztöl csak tudsz közbe futni meg löni.

[ Szerkesztve ]

(#36731) arnikusz válasza micafighter (#36730) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha egyedül játszol és nem PVP alapból UG, PVE, DZ farm, sokat jelent az, hogy futás közben beleeresztesz egy tárat a lángszórós dagi gyenge pontjába és berobban.

Ellenpélda DZ fertőzési eseményre, nem ajánlott, oda Taktikusba megyek egyedül bedobom Artuékat (seeker mine) és felcsalva a bagázst távolabb heal ládában állva MDR-el kapják az áldást.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36732) micafighter válasza arnikusz (#36731) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez rendben van, de DZben pl ha nem rugozol akkor bármikor tudsz tankolni medkitet, az meg ugyanúgy leszedi az égést, ami amugy sem tart sokáig ha van rajtad 70% égési ellenállás cuccokbol :) UGbe meg ha cleanerek vannak akkor tudsz vinni immun ládát, de ha sehogy se fér bele immun láda, akkor valóban jo lehet a ferro mask cleanerek ellen UGben.

[ Szerkesztve ]

(#36733) TommyS_27 válasza micafighter (#36732) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Egy esetben használtam a ferro maszkot! Amikor flame turettel védték a manhuntok az egyik camphelyet! Akkor hasznos volt, azóta sem használtam.

Amugy a medkit és az energiaszelet kombóval előrébb van az ember szvsz.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36734) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nektek sem tud még az Uplay sem elindulni? Be sem lehet lépni...

;) - The Power of the Light Side

(#36735) micafighter válasza TommyS_27 (#36733) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is igy gondolom :K

(#36736) arnikusz válasza Anonymus23 (#36734) üzenetére


arnikusz
veterán

Idézném kedves Játékostársunkat.

[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36737) myckey válasza Anonymus23 (#36734) üzenetére


myckey
veterán

Nem, sajnos még mindig elérhetetlen.
Már bő 2 órája...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36738) Anonymus23 válasza myckey (#36737) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most belépett már vagy 25. próbálkozásra, de most meg mennem kell :DDD

(#36736) arnikusz
:C :K

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#36739) Elims válasza RazoR (#36708) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!
Szerintem ez a nomád engem már "párszor" megmentett,kicsit már tudom is,hogy mennyit lehet vele bevállalni,de elgondolkoztam már egy alpha set-ten is..

Mindenképp megnézem a táblázatot. :R

Anonymus: De a barrett-nek nagyon jó az a képessége,hogy 1 skill feltöltődésekor +5%,2 skill feltöltődésekor +10% páncél.Azért ez elég húzós..
Esetleg ettől jobban járnék egy +200-300-as páncélzatú,de ilyen képességek nélküli mellénnyel? (Vannak sárga/zöld mellényeim 1970 körüli értékekkel,tudnék mire cserélni).

"...egy gyors mellény (a gyógyulás felgyorsul) és egy specializált táska."

Na ezt ma kipróbálom!

Köszi az írást!! :-)

Napalm legendás küldetés.
Az eleje/közepe O.K. viszont a 2/3-ától hogyan kell megcsinálni?
Amikor fordul a kocka és onnan jön az ellenség ahonnan bemegyünk,ott hogyan kell túlélni a 4(?) hullámot?
Felmegyünk a helyre,egy ideig távol tudjuk őket tartani,de aztán felszállingóznak hozzánk és annyi. :-/
Ott mit kellene csinálni?Hova kellene "elbújni"?

(#36740) FaTHI


FaTHI
őstag

Nálatok indul ez a fránya Uplay?

(#36741) szatyor1972


szatyor1972
tag

Sziasztok!

Nektek sem megy ez a nyomorult uplay?

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#36742) qukesz válasza szatyor1972 (#36741) üzenetére


qukesz
senior tag

itt se megy és ráadásul bejelentkezési gondokra hivatkozva 10 percre felfüggesztette :W

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#36743) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok Exotic ládát csak a 3-Lengedari küldi ad ugye? Taktikus karimmal igen jól el vagyok csak ugye már megcsináltam a 3 legendás küldit, jó lenne még exotic ládára menni!

(#36744) pzstm válasza FaTHI (#36743) üzenetére


pzstm
titán

Heroic incursionok és weekly assignment cache-k is adnak

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36745) FaTHI válasza pzstm (#36744) üzenetére


FaTHI
őstag

Köszi!
Ránézek ha egyszer elindul ez a drága Uplay!

[ Szerkesztve ]

(#36746) arnikusz válasza FaTHI (#36743) üzenetére


arnikusz
veterán

Egy karakterrel 8 db exotic ládát is összehozhatsz, túlélés heti 20 ezres xpje is ad.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36747) arnikusz válasza arnikusz (#36746) üzenetére


arnikusz
veterán

9 az a 3 Legendary, 4 Incursion, Sima heti feladatokért és Túlélés.
Ha van 4 karakter akkor egy hét alatt 36 exotic láda, ezt egyszer ki kéne próbálni, de lehet az első 8 alacsony cucc után nem csinálnám.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36748) #35434496


#35434496
törölt tag

Hogy az istenbe jutott el odáig ez a szuper játék, hogy érdektelen pve szutyokká fajuljon?
Régebben szuper pvp volt sok játékossal és persze csalókkal de most van egy bazinagy üres dz a pve terület meg siralmas. Milliószor végigjátszott lexington és társai. Én a mai nappal töröltem azt a szuper játékot. Nagyon sajnálom 1600+ óra után de ez a jàték számomra halott.

(#36749) DokiBaxxi válasza #35434496 (#36748) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Mondjuk lehet, hogy azért üres a DZ mert mindenki last standezik aki PVP-t akar játszani (ami szvsz. mutatja is, hogy mekkora cancer a DZ PVP, nem véletlenül nem rugózik kb. senki sem most, hogy kijött az LS) :F

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#36750) Rossonero89 válasza #35434496 (#36748) üzenetére


Rossonero89
tag

Fejlesztők kreativitása + csalók?
És igen, rengetegen nyomják a last standet is. De nyugi, azt is meg fogják unni előbb-utóbb, főleg azok, akik megjelenéskor kiglitch-elték pár óra alatt a 40-es szintet.
Mellesleg sokan belefáradtak már a trógerképzőbe (DZ). Ma is bent voltunk, rámentünk 2 csávóra akik manhuntok voltak, ementálit csináltunk belőlük, majd mikor visszajöttek RPM-el kicsontoztak.
Nem is beszélve arról, hogy itt az a szellemes glitch, amit a játékosok szépen ki is használnak, hogy nem lehet lelőni őket, nyílván megunják ezt a bohóckodást és továbbálnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.