Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37901) s4hu|SyD^ válasza Rigormortiis (#37900) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Csinálj mindent az a biztos, a nagy küldetésekhez kérhetsz segítséget ha akarsz, szoktak segíteni és úgy kegyetlen gyors a fejlődés, viszont ki fogsz hagyni pár fejlesztést aztán csinálhatod meg őket a végén. Ha tetszik a játék akkor csinálj mindent egyedül, nekem az első 3 karakterem úgy lett meg, csak a 4.-hez kértem segítséget.

Majd látod, hogy a bázison miket akarsz fejleszteni, mit akarsz használni, főleg azokra érdemes rámenni.

Igen, mindegyik DLC-t a központtól tudod elérni.

Úgy fejlődj ahogy írtad, sztori/mellékküldetések, encounter-ek, hard az lehet nehéz lesz az elején jó felszerelés nélkül, jó felszereléssel meg nagyon könnyű. :)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#37902) Anonymus23 válasza Rigormortiis (#37900) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az Underground előtt van egy kis küldetés, de utána a Terminálból elérhetőek a DLC területek.

Fejlődés:
Ez két irányú dolog.
Az élet a 30-as szinttel kezdődik, minden valamirevaló cucc csak utána használható, hogy elérted a 30-as szintet.
De ha végig akarod csinálni a sztorit, akkor egyéni preferencia függvényében területeket kitakarítod, és fejlődsz felfelé, ahogy a fejlesztők anno megálmodták...

Ha van ismerősöd 30-as, az be tud segíteni fejlődni.
A másik meg, hogy utána is javasolt csapatban menni, mert egyedül a legtöbb küldetés Tier5-ben lehetelen (Hősi és Legendás, persze van pár őrült, akik lenyomták egyik másikat, de elvétve van ilyen), másrészt unalmas tud lenni.

;) - The Power of the Light Side

(#37903) Krissz1983 válasza Snip3r_HUN (#37884) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Hármat nyitottam ma
Damascus historian és bliss.... Szégyen
Bezzeg akinek már van három annak dobja a negyediket b@ssza meg

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#37904) Snip3r_HUN válasza Krissz1983 (#37903) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ezért nem látom már értelmét a heroic/legendary farmnak sem,tegnap Falcon után 2 embernek adott Ninjabike-ot... Legalább ha már lehet venni exotic fegyvereket a terminálban akkor a heti vendor frissítésnél ne a talenteket váltogassák hanem tegyenek be mindig más exotic item-et,vagy ha a normál ládáknál drágábban is de lehetne phoenix credit-ért exotic ládát venni.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37905) Krissz1983 válasza Snip3r_HUN (#37904) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Pontosan.
Vagy kicsit tovább megyek miért ugyanaz a díj egy heti és egy havi dz leaderboardon?
Nyilván mindkettő ugyanannyi erőkifejtést igényel igaz?.... Ehh de én már nem várok el semmi racionalitást ubiéktól.

Give them nothing but take from them everything

(#37906) Snip3r_HUN válasza Krissz1983 (#37905) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Már csak egy karakterem van hátra ami most lv90-es a másik három mind lv99. Pár napot pihentetem a játékot majd 1.6.1-re visszanézek hétvégén,ha jól emlékszem úgy is jövő héten jön a patch.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37907) Elims válasza RECSKA (#37889) üzenetére


Elims
veterán

Dee,valószínű csak az a gyökér..

Ma elpicsáztam pár faszagyereket az új set-ben.Szedték az embereket a Gyökerek mint a cseresznyét aztán a társaimat is.Nem volt nálam semmi cucc így én is rájuk mentem.El is felejtettem,hogy nem a nomádban vagyok és azt vettem észre,hogy 3-at megfektettem.
Aztán a társaim amikor megláttak egy koponyajelet már mentek is,követtem őket egy ideig -ismeretlenek voltak párosításból-,addig iszonyat keményen feküdtek.Tetszett. :-)

Sniper: Kezdetleges?? :-D Nem vagy egy fosos gyerek ebben a játékban..ez 100%.

Rogormortiis: Na,csak megvetted? :-)
Ha szereted játszani a játékot -és nekem az írásaidból úgy tünik,hogy igen- akkor csináld végig normálisan a sztorit,nem rohanva.Ha rögtön bele a közepébe akkor húzasd fel magad társakkal és utána csináld meg az elmaradt dolgokat.
Egyébként társak nagyon ajánlottak a játékhoz,egyedül elég nehéz és még meg is utálhatod.Komolyan.Többen viszont fasza nagyon.
A 3 dlc-t még most nem fogod kihasználni -de írtam is..nem baj,legalább megvan- majd csak később.

Szerk.: A legészakibb rejtekhely közelében lévő boss ma egy nagyon jó skull mc kesztyűt adott. (Aztán még vagy 2 kör és semmi).

[ Szerkesztve ]

(#37908) robyg válasza Rigormortiis (#37898) üzenetére


robyg
senior tag

Ha kell segíteni nyugodtan vegyél fel barát listára.

(#37894) Snip3r_HUN: Bakker nagyon tudod irtani az embereket

(#37909) Elims válasza robyg (#37908) üzenetére


Elims
veterán

Rigormortiis ps4-en játszik.

Iszonyat keményen tudja irtani.. :-) Tiszta Tommy.

(#37910) Krissz1983 válasza Snip3r_HUN (#37906) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Én nem tudom még pihentetni. Még csak 33 napom van benne. Egyszerűen ha elkezdek játszani egy másikkal akkor is azon agyalok közben hogy hogy tudom jobbá varázsolni a division szettemet 😂👊

Give them nothing but take from them everything

(#37911) xyvalaki válasza Krissz1983 (#37905) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Négy legendás egymás után és 3 Bliis meg egy Ninja. Szerencsére nem nekem, hanem az egyik csapattagnak.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#37912) arnikusz válasza xyvalaki (#37911) üzenetére


arnikusz
veterán

Kiritikán aluli Barrett és egy jó elektronikás Ferro, ami jó lesz egy kis kozmetika után.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37913) xyvalaki válasza arnikusz (#37912) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Szerencsére exotikus már nem kell nekem, elég jól el vagyok látva. Viszont egy DE kesztyűt nem akar sehol dobni, ami tényleg jó.
Más. Nem tudja valaki mennyi a max kritikus sebzés, amit DE-ből ki lehet hozni?

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#37914) arnikusz válasza xyvalaki (#37913) üzenetére


arnikusz
veterán

DZ08 boltban 221 ezer DZ creditért lévő Deadeye kesztyű használható. Ha nincs credited 10 kimentés alatt megvan ládákból egy csendes délelőttön.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37915) Krissz1983 válasza arnikusz (#37914) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Én is ezt használom mivel eddig nem dobott mást csak elektronikás sz@rt.
Nem viccelek legalább 40de kesztyűből 40 elektronikás volt...

Give them nothing but take from them everything

(#37916) #35434496


#35434496
törölt tag

Tegnap futott az egédz DzP 4 csaló elöl. :DDD Miután én haltam és még volt manhunt a csapatban mentem segíteni, hogy legalább valaki élje túl a csapatból. Az egyik csaló játékos konkrétan olyan tempóban szaladt el mellettem mint amikor f1-ben a gyári Mercedes kikerüli Alonsó Honda szekerét.
Besírtam a röhögéstől mondom ezek nem csak instant ölnek de még gyorsan is futnak.
Próbáltunk bevédeni egy helyet azonnal feljöttek és 2sec alatt mind meghaltunk.

(#37917) arnikusz válasza Krissz1983 (#37915) üzenetére


arnikusz
veterán

Nálam még egy sem esett a Deadeye kesztyűből. Viszont sikerült bezúzni a térdvédőt- nem baj amúgy is gyengus volt. Tegnap így Barrett mellénnyel és Shortbow-al maradt ami csak 8300 tűzfegyver, de van életerő és elektronika is, de használni nem fogom, helyette marad LS-re a lövöldözős exo/ arany- nem a fenti, hanem 9000-es tűzfegyveres.

Hétvégén sok hazai csapattal hozott össze az LS egyoldalon, viszont a matchmaking nagyon 0- nálatok is van hogy berak a kör harmadára?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37918) Gtaati válasza #35434496 (#37916) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Tegnap mi is ezt tapasztaltuk DZ-ben. SirNOOB és társai úgy mentek mindenkin át mint a tank, nem sebződött és gondolkodás nélkül rohant be 3-k közé és persze mindenki feküdt. Mi meg őt csak simogattuk 2-en 450ezres DPS-el, másik játékosunk meg majd 9ezres elektronikával küldte rá a golyót stb Szóval vicces volt:) Én is csak nevettem rajta.....

[ Szerkesztve ]

(#37919) #35434496 válasza Gtaati (#37918) üzenetére


#35434496
törölt tag

Azért a kedvencem amikor pálinkát kempelte 4 orosz. Rádobtunk két seekert ami instant öl. Baromi nagyot robbant rajtuk majd látjuk, hogy overhealban álldogálnak ès röhögnek. Egyes óvatosba mentünk tovább. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37920) RECSKA válasza #35434496 (#37916) üzenetére


RECSKA
veterán

Ugy, hogy elotte manhunt fole ( kb 8 kill ) lottuk rajtuk magunkat. Majd hirtelen barmikor lotted le az eletet, felhealelte magat csumara... Mindegyik. Es akkorat lottek, instant halal volt...

De elotte a 6 nevetgelo ruszki az omv kut alatt vicces volt. 3 seeker jott folyamatosan, kozbe ment a shittalk, nevetgeles, noobozas, meghaltunk. Visszamentem, nooboztak. A legjobban shittalkolo ruszki 5 golyo volt m4-el. Maximum 150 hp hp-ja lehetett. Elmentel vacsizni, jott egy drop, ramentek 6-an. Tommy behozta a seekeres karijat. En maradtam dps. Konkretan kitoroltuk oket. 6v2. Egybol nem volt shittalk, nevetgeles, csak "oh shit", mikor osszeestek...

Megvaltozott a dz csunyan. Az este tetopontja a maganyos harcos srac volt, aki egyedul jarkalt dzben, veletlen meghalt, majd visszajott folyamatosan, es Tommyval beszelgetett hogy mekkora noob mindenki, hogy deadeye, seeker, csapatban jatszanak, stb... O pedig aranyba volt ( mint tudjuk, a legerosebb dps karakter ) ea hogy o bekesen mobozgatna, csak mindig belebotlik ilyen gyokerekbe, mint mi, es agyonlovik. Tommy probalt vele beszelgetni, hogy ez a dz, de a srac youtubestar volt, es ertetlen... XD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#37921) KaYaK


KaYaK
tag

Valahol olvastam korábban meg fórumon is hogy a Lexintont kell farmolni hogy végre kapjak egy MDR Urban csoda fegyvert de jelentem kb 40kört mentem 3 nap alatt rajta és 2x esett csak exotic a Bossból és mindkétszer a "megállító"...
Komolyan sírok..

élni és élni hagyni...

(#37922) #35434496 válasza KaYaK (#37921) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nekem mindkettő survival ládából esett.

(#37923) RECSKA válasza KaYaK (#37921) üzenetére


RECSKA
veterán

En tobb szaz lexit mentem, de 1 megallito sem esett meg :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#37924) arnikusz válasza KaYaK (#37921) üzenetére


arnikusz
veterán

Lexington csak ritkán ad MDR-t.

Az első Survival láda, a második Legendary Times SQ, a harmadik sima heti láda, a negyedik Lexington és az ötödik field láda.

Elképesztően nagy a szórás és csak mondom az első a legnagyobb sebzésű még 1.6 előtt esett a többi mind gyengébb. Használni ha egyedül vagy LS kívül bárhol ( ott csak ha csapatban mész be), viszont kell hozzá jó egér és a sok pötyögés. A Megállító meg sajnos nem hozza amit várna az Agent.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37925) VTom válasza #35434496 (#37919) üzenetére


VTom
veterán

:C

Nekem hétvégén tök nagy élmény volt, hogy kivételesen nem találkoztunk csalókkal. Se DZ-ben, se last standben. Gondolom mindenki a PTS-en hesszel. Vissza is hozta a kedvemet a játékhoz :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#37926) xyvalaki válasza arnikusz (#37914) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Igen, az van most. Eshetne jobb is.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#37927) #35434496 válasza VTom (#37925) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jó hát ott tényleg agyonlőttünk mindenkit. RazoR meghozta a szerencsénket. :D

(#37928) persil


persil
nagyúr

Ezekben a fúj csaló sztorikban az a legviccesebb, hogy általában követi őket egy na mi is játszottunk videó, amiben pont ugyanúgy 1-2 sec alatt öltök le másokat, mint ahogyan titeket a "csalók". Aztán, amikor az áldozat lecsalóz, akkor jön a felháborodás ezerrel :U

Hogy ki, hogy értelmezi, amit írtam, az baromira hidegen hagy, csak kibukott. Aki nem csal, vagy nem zavarja, ha egy nála jobb lelövi, annak ugye "akinek nem inge...", aki meg magára ismer... nos, annak oka van :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37929) #35434496 válasza persil (#37928) üzenetére


#35434496
törölt tag

Még mindíg nem értem miért hasonlítasz minket a csalókhoz?
Jól átgondolt/megépített pvp karakterekkel szaladgálunk persze, hogy gyorsan halnak a játékosok. De az, hogy Dedit lövi a játékos és egyszerre ketten halunk az minden csak nem normális. Rengeteget játszottunk màr szóval szerintem el tudjuk dönteni ki csal ès ki nem. Vicc, hogy 2 sec alatt meghalunk őket meg hiába lőjük mert végtelen életük van.
Mi nem csalunk nézd meg bármelyik videóban ha ránklőnek fogy az életünk rendesen. :K

[ Szerkesztve ]

(#37930) VTom válasza #35434496 (#37927) üzenetére


VTom
veterán

Nem mertek rámenni a csalók, vagy ha mentek, akkor kikapcsolták az okosságot, és már meghunyászkodva, négykézláb érkeztek a helyszínre :)

(#37928) persil Más egy jól védhető helyen összecsukni pár gyengébb játékost, más 1v1-ezni percekig, mert nem bírtok egymással, és megint más amikor ugyanezzel a karakterrel 3 lövésből megfektetnek, mert minden lövés fejen talál, pedig csípőből lőnek. Észre lehet venni, hogy ki a csaló, bár mostanában sokan éppen csak annyit csalnak, hogy még ne tűnjön fel. Arról nem is beszélve, hogy már névről is beugrik sok ember, aki hírhedt csaló.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#37931) persil válasza #35434496 (#37929) üzenetére


persil
nagyúr

Nemnemnem, nem teged, es nem titeket, ezert is nem valaszt irtam valakinek, hanem csak ugy a levegobe.

Hidd el, mar itt nehany hsz-bol is le tudtam szurni, hogy ki teljesen tiszta, es ki nem :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37932) #35434496 válasza persil (#37931) üzenetére


#35434496
törölt tag

:R

(#37933) #35434496


#35434496
törölt tag

Ma megyek egy survivalt. :K Remélem dob valami jó cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#37934) arnikusz válasza #35434496 (#37933) üzenetére


arnikusz
veterán

Unalmas és hosszú és ad egy jó kis M249SAW-ot - nekem már van. :DD
Nem megtévesztendő a többieket az M249SAW 1.6.1-el várható csak.

Ha pedig emelik a GS-t a nyáron- amiről most mélyen hallgatnak- akkor újraindulhat a vadászat.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37935) #35434496 válasza arnikusz (#37934) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én régen voltam survin. 1óra alatt megvan. Szerintem a hangulata is jó csak ritkán kell játszani. :D

(#37936) RazoR válasza #35434496 (#37933) üzenetére


RazoR
veterán

Azzal akkor várjál meg!

(#37937) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Valaki tolja itt aktivan ps4en? Szivesen raakaszkodnek kullancskent :D

Komolyra forditva szivesen becsatlakoznek dark zoneozni a szaros kis 20as karimmal.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#37938) RazoR válasza Rigormortiis (#37937) üzenetére


RazoR
veterán

Összefoglaló, játékoslista, PS4 fül

(#37939) Rigormortiis válasza RazoR (#37938) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, csak ebbol nem derul ki, ki az, aki most is tolja. A listarol konkretan 2 embert is tudok, akinek mar nincs is meg :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#37940) RazoR válasza Rigormortiis (#37939) üzenetére


RazoR
veterán

Akkó' bocs....

(#37941) Anonymus23 válasza Rigormortiis (#37939) üzenetére


Anonymus23
veterán

Esetleg itt is szétnézhetsz, a nevekre kattintva láthatod az aktivitását..

Ja meg mielőbb felmenni lvl 30 :DDD, akik komolyabban tolják, azok szerintem már rég lvl30...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#37942) Rigormortiis válasza Anonymus23 (#37941) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezért mondtam, hogy kullancs uzemmod sem all tolem tavol. Nem haragszom meg, ha valaki felhuz. :D Delelott is annyit szenvedtem a power plabtos kuldivel...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#37943) Anonymus23 válasza Rigormortiis (#37942) üzenetére


Anonymus23
veterán

De nem érted, lvl20-asként nem fog összerkani lvl30-asokhoz, sőt, utána meg a GearScore fog játszani, szóval, annyira nem egyszerű ez, mint amilyennek tűnik. Másrészről meg pofozógép lennél csak, ha összerakna lvl 20-asként 256-os GS játékosokkal.

Bár most beugrott egy kérdés:
A lvl20 az a DZ szinted vagy a külső területen ennyi a szinted?
Ha kívül lvl30 vagy akkor nem szóltam, DZ szintnek semmi jelentősége sincs.

;) - The Power of the Light Side

(#37944) VTom válasza Rigormortiis (#37942) üzenetére


VTom
veterán

Küldetéshez, szinteződéshez kell a segítség, vagy Dark Zone-hoz? Hol 20-as szintű a karaktered?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#37945) arnikusz válasza VTom (#37944) üzenetére


arnikusz
veterán

Szerintem kint PVE ott vannak mellékküldetésként kék ötszögben a power plant vízszelepes küldik.

Rigormortiis jobb oldalt 25 szint kell minimum, hogy egyedül megcsinálj küldit, takaríts ki mindent bal oldalon és szedj össze mindent + lila cucokkal mehetsz a Lexingtontól felfelé.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37946) Harambee


Harambee
tag

Vannak weeklybe most jó cuccok ? (nem tudom most megnézni azért kérdem)

[ Szerkesztve ]

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#37947) Snip3r_HUN válasza Harambee (#37946) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

DZ6: D3 fegyvertok,DZ8: DeadEye kesztyű,DZ E34th: 259 Firearms + 3% skill haste,és talán a terminálban egy jobb DeadEye mellény ha még nincs meg a szett.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37948) Rigormortiis válasza Anonymus23 (#37943) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pve vagyok csak 20as. Dzbe meg be sem tettem a kislabujjam sem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#37949) #35434496


#35434496
törölt tag

Nagyon jól kezdődött a kör de egyszer csak előkerült CCCP JOKER az MP7-el és egyedül összecsukott mindenkit vele. :D Komolyan mondom az oroszokat kitiltanám ebből a játékból. :(((

(#37950) Anonymus23 válasza Rigormortiis (#37948) üzenetére


Anonymus23
veterán

Menjél bátran, nincs veszíteni valód. Igaz nyerni se nagyon fogsz (mármint lootra gondolok), max ismerkedel a mappal.
DZ lvl30-ig a PvE terület szintjéhez rak be, ahhoz szintezi a mobokat, utána meg GS alapú, szóval azt nehéznek gondolom, hogy valaki lesz, akinek pont lvl20-as karaktere van, ezért vagy "gyorsan" felmész lvl30, és utána könnyebben találsz társakat, vagy vegyél nagy levegőt - mint írtam- és menjél be nyugodtan DZ-be, nem veszíthetsz semmit...

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.