Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) micafighter válasza Snip3r_HUN (#35998) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jo ez a running simulator game, mi a neve? ;] Amugy ha PVPzni akarsz miért nem mész Last Standbe?

[ Szerkesztve ]

(#36052) arnikusz


arnikusz
veterán

Caduceus ajánlott csapatban, tegnap ketten használtuk UG 3 fázis 5 nehezítéses körökben, de Legendaryn is használható.
Seeker mine is szépen dobálta a mobokat.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36053) Krissz1983 válasza micafighter (#36051) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Nem kötözködni akarok de a Dz nem a PvP zóna?
Aki nem akarja hogy esetlegesen más játékosok lelőjék maradjon kívül.

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#36054) micafighter válasza Krissz1983 (#36053) üzenetére


micafighter
nagyúr

De a dz az pvp zona, de ha sokat pvp-ztél már a dzben akkor tudod jol hogy néha nehéz ellenfelet találni, futkorászol össze vissza. A last standben sokkal egyszerűbb PvPzni ha arra vágysz, ezért kérdeztem.

Bár akkor jön a másik kérdés, én 100%osan megértem ha valaki PvPzni akar a DZben, csak akkor nem értem minek fut át az egész DZn az ember :)

Bár az a kérdés is felmerülhet, hogy az PvPnek számit-e hogy két gyanutlan lelösz az egyiket sokk gránátban ledarálod a másik meg annyira PvP negatív hogy befut a sátorba és taktikus seekerrel meg 2 gránáttal ledobálod.

Én nem vagyok ellene a PvPnek a DZben söt 1.5ben a végén én is már csak ezért jártam oda, bár hasonlo szituáciokban nem vágtam le a lootjukat az embereknek, mert nekem már ugyse volt rá szükségem, akkor meg minek b.sszak ki a másikkal, bár gondolom Snip3rnek sincs már nagyon lootra szüksége.

Ha meg azt akarom hogy rámjöjjenek akkor levágom de akkor meg nem futok el :)

[ Szerkesztve ]

(#36055) HKorn válasza #45997568 (#36048) üzenetére


HKorn
addikt

De a Bikabéka (csak hogy maradjunk a magyar fordításoknál) nem gyengébb alapsebzesű, mint egy könnyű M4, vagy LVOAC? Az enyém legalábbis sokkal gyengébb, mondjuk biztos nem fullos.

Dz-be PVP-re tényleg jó lehet egy ilyen, kéne szereznem egy jót.

Run&Ride

(#36056) Krissz1983 válasza micafighter (#36054) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Részben egyetértek veled egy részben nem.
Próbáltam a last stand-et. Nekem nem jött be mert egy káosz, és amióta deadeye és seeker buff volt másról nem is nagyon szól. A dz-ben pedig azt szeretem amit sokan nem. Nem tudod kiben bízhatsz. Ha randomokal mész akkor még a saját csapatodban sem.
Igazad van abban amit arról írsz hogy mostanában nehezebb játékost találni a dz-ben. De én addig lekötöm magam a pve részével. Ott van a supply vagy a fertőzött területek.
De nem sírok ha lelőnek mert pontosan tudom hogy itt ezen a részen ez benne van.
Aki pvp negatív meg ne menjen be. Vagy ha bemegy és lelövik hát majd tanul belőle.
Én is így kezdtem és szerintem sokan mások is.

Give them nothing but take from them everything

(#36057) Krissz1983 válasza HKorn (#36055) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Nálam most 22.5k a bullfrog sebzése.

Give them nothing but take from them everything

(#36058) micafighter válasza Krissz1983 (#36056) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kiben bizhatsz? Ez már rég eldöntött kérdés, a premade társaidon kivül senkiben :) 1.5 végén voltam Anonymoussal a Dzben, jött pár olasz, őt behivták a csapatba, azt hittem engem is befognak de inkább le akartak löni :DDD Nem volt belöle probléma én örültem az izgalmaknak. Elsőre lelőttek, utána meg ketten vagy 5x lelöttük őket, a végén már csaloztak minket :)

Mégjobb volt amúgy ketten mint 3 vagy 4en, nagyobb volt a kihivás. :)

FYI amugy se a seekeren se a deadeyeon nem buffoltak ;)

De amugy igen, a last stand nehezebb, oda sokan az OPt viszik.

Amugy nem arra irányult a kérdésem miért lötte le öket, vagy 3x leirtam csak abban az 1 hszben hogy semmi bajom a pvp-vel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36059) Krissz1983 válasza micafighter (#36058) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Ok akkor máshogy fogalmazok 😀
Nekem az sem pvp ha golyókat kell lövöldöznöm meg az sem ha azt sem tudom ki és honnan rakott le 👊

Give them nothing but take from them everything

(#36060) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Használ valaki 3 alpha 3 ragadozó összeállítást? Elméletben jónak tűnik de nincs set bónusz és bukom a maszk +sebzését medkit használat után +a 7% ktitet a kesztyűből, viszont cserébe 100% élet regenerálás, +13% karabély, géppisztoly sebzés.

OnePlus 8T

(#36061) venomka1


venomka1
aktív tag

Ujra akarom telepiteni a gepet, de a jatek a C-n van ahol a winfos, ha at rtakom a jatekot D -re akkor hogy lehet megoldani hogy ujratelepites utan induljon a jatek onnan? Vagy ez nem meg oldhato? Nem akarom letolteni ujra azt a rengeteg GB ot.

(#36062) micafighter válasza Krissz1983 (#36059) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, mint mondottam az LS nehezebb.

(#36063) micafighter válasza ZsyfKo (#36060) üzenetére


micafighter
nagyúr

3 alphát nem használnék, a 2es meg 3as bónusz elég meh, alphát a 4es bonuszért éri meg vinni.

(#36064) HKorn válasza Krissz1983 (#36057) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem pont egy ezressel kevesebbet sebez, mint a könnyű M4-em, DPS-ben meg pláne sehol sincs, de azért kipróbálom majd. Viszont távcsövet, meg markolatot nem tudtam rárakni, mind vagy accueacy, vagy stability mod-os.

Run&Ride

(#36065) Krissz1983 válasza HKorn (#36064) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Azzal nincsen gond. Ami most rajta van az egy torkolattűz elfojtó 13.5% stability-vel+egy döntött markolat +13.5% stability-vel. És még így is jó nagyon a sebzése

Give them nothing but take from them everything

(#36066) micafighter


micafighter
nagyúr

For Honor anticheat fejlemények:
1500 játékos három napos tiltást, 4000 pedig figyelmeztetést kapott. Demizsonba továbbra is várjuk :(

(#36067) Elims válasza micafighter (#36049) üzenetére


Elims
veterán

Amellett,hogy egyetértek MrFrakkal és Portásszal tökéletesen igazad van.
Egyébként meg nem használtok komoly orvosi vagy politikai angol hosszú mondatokat.
"Chc"/"Chd"/és társai vannak.
Ez egy internetes topik ahol szerintem mindegy,hogy hogyan ír az ember csak érthető és ne tuskó legyen.

Krissz: Esetleg nem azért nem szereted a last stand-et,mert oda keményebb játékosok járnak és csak 20-asokat keresnél?

Van most a tervrajzosnál egy ak tervrajz elég baráti áron,megérheti megvenni úgy,hogy pár nappal ezelőtt megvettem a könnyű m4-et?
Láttam,hogy kb.400-500-zal nagyobb lenne az ak sebzése viszont a m4 meg 850L/P+olyan cuccokat raktam rá amiktől most szinte semmi visszarúgása nincs+nagyon jó pontossága van.

(#36068) s4hu|SyD^ válasza Elims (#36067) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az az AK az nem 256 GS ha jól emlékszem. Hanem 180 valamennyi.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36069) HKorn válasza Elims (#36067) üzenetére


HKorn
addikt

Szvsz Ak sokkal rosszabb, mint egy M4 vagy LVOAC, egyedül sebzése jobb, de jobban rángat, plusz Rpm-ben nagyon gyenge.

Mondjuk LVOAC is jobban rángat mint a könnyű M4.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#36070) Krissz1983 válasza Elims (#36067) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Kedves vagy de az ember mit is vár el ettől a fórumtól az előzményeket látva.
Na kérlek mint azt valamelyik hsz-ben már jeleztem nekem a division az első online játék amivel huzamosabb ideig játszottam.
Nekem a domination játékmód (már ha a Last stand az) szimplán nem fekszik.
Burkoltan ironikus kérdésedre a válaszom pedig nem azért nem játszom sl-t mert ott keményebbek az ellenek hanem mert nekem pont az nem pvp hogy jönnek 4-5-6-7-en és 1mp alatt leraknak vagy jön két gránát egyszerre és leraknak vagy lő kettő vagy három esetleg négy sniper és leraknak.

Give them nothing but take from them everything

(#36071) micafighter válasza Elims (#36067) üzenetére


micafighter
nagyúr

A könnyü m4 > AK. Viszont ha hosszu távra tervez az ember a játékkal vagy fent áll a lehetösége hogy komolyabban el fog mélyedni a játékban, akkor érdemes minden tervrajzot megvenni, mert később jól jöhet.

(#36072) micafighter válasza Krissz1983 (#36070) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egyedül jóval nehezebb érvényesülni LSben ez tény, bár nekem a solo meneteim többnyire pozitiv élmények voltak amin én is meglepödtem.

Ettöl függetlenül lehet soloban is érvényesülni, de sokkal taktikusabban kell játszani mint DZben.

(#36073) Anonymus23 válasza venomka1 (#36061) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kimásolod azt a mappát, ahol az Ubi/játék van, és utána visszamásolod, és újrarakás után ellenőrizteted a fájlokat.

;) - The Power of the Light Side

(#36074) kiserik válasza venomka1 (#36061) üzenetére


kiserik
senior tag

Átmásolod, uplayben meg megadod az új helyét.

(#36075) LÁZ


LÁZ
addikt

field láda bónusz...2x tommy gun :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#36076) arnikusz válasza LÁZ (#36075) üzenetére


arnikusz
veterán

ÁÁÁÁ.
Fölháborító.
Képet.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36077) micafighter válasza arnikusz (#36076) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#36078) LÁZ válasza arnikusz (#36076) üzenetére


LÁZ
addikt

már történelem :D , legközelebb csinálok :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#36079) Snip3r_HUN válasza LÁZ (#36078) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ilyenkor azt kell mondani hogy már betörtem/eladtam őket mert volt belőlük jobb. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36080) TommyS_27 válasza micafighter (#36054) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem szeretek elfutni rugóként sem mert PvP-ni megyek nem szaladni! Ma megcsaptunk 4-en egy komplett szervert! A oneshot buildem nem szerették ezért 15 perc játék után üres lett a szerver. Haku haku Tommy ríporty. Futottunk megáltunk visszafordultunk kilőttünk 3-4 playert aztán megint hátrálás megint 3-4 player minusz. De lefutni nincs értelme, inkább meghalok csak jót játszak! :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36081) #45997568 válasza TommyS_27 (#36080) üzenetére


#45997568
törölt tag

24-en vagytok egy DZ-ben, szoval max 20 embert, bar nem gondolom h mindenki ratok maszott :U ;]

Mondjuk ha players is volt, akkor 21, mert hat... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36082) TommyS_27 válasza #45997568 (#36081) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Tisztában vagyok vele! Azt írtam a komplett szervert, nem azt hogy 20 játékost! ;) (legalább itt volt player, mostanában tovább tart megkeresni őket mint lelőni)
Csak 11-13 jött ránk 3-4* aztán már csak 5 jött aztán egy se... aztán kerestük őket de sehol nem voltak... :(

De volt olyan is, hogy mindenki ránk jött(20-an). Persze az nem így végződött, de megvsaptuk azokat is 1-2* mire meghaltunk. :)

Players már nem tagja a csapatunknak!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36083) #45997568 válasza TommyS_27 (#36082) üzenetére


#45997568
törölt tag

Tudom hogy tudod ;) Ezert is jo h a DZ nagy, el lehet veszni, a gond az hogy leesik a Rogue statusz, igy oda lehet menni artatlan jatekosokhoz es bantani oket, mert nem sejtenek semmit. Jo par dolog rosszul mukodik a jatekban, ettol meg elvezetes. :K

(#36084) TommyS_27 válasza #45997568 (#36083) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Sajnos kevés ekkora területre a 24 player! De jó ha van bent 3 csapat meg 1-2 solo player! Az már soknak számít mostanában! :/ A mai után meguntuk a keresést és mentünk LS-t inkább... Ott mindig vannak :DD De majd ráunnak arra is és megint lesz játékos DZ-ben. Bár jobb lenne ha növelnék a létszámot 2-3 csapatnyi emberrel!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36085) #45997568 válasza TommyS_27 (#36084) üzenetére


#45997568
törölt tag

Meg csinalnanak egy PvE DZ-t is nekunk akik nem akarnak ennyi izgalmat ;)

(#36086) TommyS_27 válasza #45997568 (#36085) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Van elég terület pve-t játszani dz-n kívül. :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36087) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mondjuk nem tudom a heti minek van DZ-ben.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36088) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Sziasztok!

Hogyan lehet PvP-t tolni a játékban? 6 órás próbaverzióm van, de a botok elleni küldetések nem igazán érdekelnek.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#36089) s4hu|SyD^ válasza gyurkikrisz (#36088) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Dark Zone ha találsz valakit. De 30-as szint meg 256 Gear Score alatt 1 lövés sem vagy kb.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36090) #35434496


#35434496
törölt tag

Tegnap ketten RazoR-al bementünk tesztelni fegyvereket ruhákat ez lett belőle. :D

Ma kipróbálom a full sárga szettet majd megírom milyen.

(#36091) Snip3r_HUN válasza s4hu|SyD^ (#36089) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ez így tévedés,szint alapján sorol be DZ-be lv30 alatt,tehát nem lesz fog 1 lövéstől feküdni.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36092) norti


norti
addikt

126 db field prof. cache-t nyitottam szombat óta (intel cuccok gyűjtögetéséből), 1 db exotic esett belőlük: Ninja Bike Messenger Bag... Ezen kívül kb. 5 cuccot találtam, ami erősebb a mostaniaknál, bár nyilván más szettből, nem amit használok. Jó, hogy dupla esik, sok értelme van így. (Tudom RNG, de inkább a Massive :W )

(#36093) sith7 válasza TommyS_27 (#36082) üzenetére


sith7
nagyúr

Players már nem tagja a csapatunknak!

persze ... :D

[ Szerkesztve ]

(#36094) TommyS_27 válasza sith7 (#36093) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Kérdezd meg tőle ha nem hiszed!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36095) pzstm


pzstm
titán

Szokásos karbantartás holnap:

Here is the change to be implemented with the March 16th maintenance.

Fixed an issue where players in Last Stand would receive points for healing a player that is out of combat.
Fixed an issue where players in Last Stand would receive points for reviving themselves. You should only receive points for reviving other players.
Fixed an issue where players in Last Stand would receive points for over-healing.
Fixed an issue where reviving another player would stop working if the player who was performing the revive was interrupted by a shock effect.
Fixed an issue where reviving would stop working if on a player if the revive was completed or cancelled while they were giving up.
Fixed an issue where reviving multiple players at once with the First Aid Defibrillator mod or Recovery link would not allow those players to be revived by others if they went down again.
Fixed an issue with Last Stand matchmaking that would cause Delta errors if you load slowly into the game.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36096) Elims válasza s4hu|SyD^ (#36068) üzenetére


Elims
veterán

Ezt most sajnos nem tudom,de számra nagyobb a sebzése a m4-től.

HKorn,Micafighter: Köszönöm!
Vajon a tervrajzok azok mindig maradnak ezek vagy sietnem kell egy-kettő vásárlásával,mert x időnként változik?

Krissz: "...az ember mit is vár el ettől a fórumtól az előzményeket látva."

Ugyanezt mondom én is.

Tommy: Pedig te leginkább ezeket a gyökereket gyomláltad parádés módon.
Remélem folytatod a jó szokásod. :-)
Most linkelném a youtube linked,de nem találom. :-///

(#36097) TommyS_27 válasza Elims (#36096) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem gyökerek! Rugók! És Én többet vagyok rugó mint nem rugó! Szóval engedd már el ezt a hülyeséget, hogy aki rugó az gyökér! Köszi! :)

Rugók közt is an normális ember, meg a PvE játékosok közt is van gyökér! Nem kell álltalánosítani! Ez csak egy játék! ;€

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36098) Elims válasza TommyS_27 (#36097) üzenetére


Elims
veterán

Nekem az gyökér aki 20x egymás után lenyomja a kezdő senkit és még finoman fogalmaztam..
Az a "rugó" aki odaáll egy vele kb. azonos szintűhöz (cuccairól már megmondja egy igazi "rugó",hogy vele azonos szintű e).
Szóval nem fogom elengedni és ha netalál egy gyökér a játékban ugyanúgy megmondom neki,hogy jóba lennék szinte akárkiével.Annyira fel tud húzni,hogy személyesen a száját szaggatnám szét először pedig vmennyire békés természetű vagyok.
Remélem érted a lényegemet.

(#36099) TommyS_27 válasza Elims (#36098) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nincs igazad! Senkire sincs ráírva, hogy milyen erős a karaktere! Az, hogy látod milyen szetben van még nem jelent semmit. Lehet minden értéke alacsony. Akkor derül ki ha harcolsz vele! De ha lelövök egy gyenge játékost még nem érzem magam szarul! Nem volt ráírva, hogy gyenge!
De ha ezután visszajön és le akar lőni akkor nyilván lelövöm amíg meg nem unja! A kedvencem, hogy közben írja a chatbe, hogy 4v1 noobs stb. Pedig nem kötelező oda menni ahol piros koponya van a térképen!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36100) #35434496 válasza Elims (#36098) üzenetére


#35434496
törölt tag

"(cuccairól már megmondja egy igazi "rugó",hogy vele azonos szintű e)." Ezt most nem gondoltad komolyan ugye? Persze sétálunk dz-ben és ha jön valaki majd odamegyek egy "hé várjál már szeretném megnézni mi van rajtad felkiáltással" vagy még is hogyan képzeled el ezt az eszmefuttatást? :DDD

Attól, hogy pl: valakin jó cucc van még lehet, hogy szarul van megépítve és instant hal. Amit Te mondasz az a LEHETETLEN kategória.

Tommy! Szerintem engedd el.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.