Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36251) Lefty válasza Elims (#36250) üzenetére


Lefty
addikt

En PS4-en vagyok, de nekem ugyanugy szokott lenni. Szerintem ez platformfuggetlen, hogy melyik vendornal mi van. Pledanak okaert most olvasgatom redditen, hogy mik vannak. Southpaw safehouse ballastic shield damage mod 4%, ott volt ugyanugy. Ward safehouse 6% first aid heal mod. Ugyanugy itt van.

[ Szerkesztve ]

(#36252) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Hát ez már tényleg egy vicc, az MDR óta nem dobnak értelmes dolgot a Exotic ládák... :W
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36253) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Heti kínálatból érdemes lehet (csak így gyors átfutva a módosítókat):
The Ward - 6.0% First Aid Self Heal
DZ West 53rd - 265 FA + 3,118 Skill Power

;) - The Power of the Light Side

(#36254) micafighter válasza Elims (#36248) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én csak tier5ben játszok. Egy midast érdemes megtartani, bár elég specifikus csapatcentrikus build épül rá.

[ Szerkesztve ]

(#36255) Lefty válasza Anonymus23 (#36253) üzenetére


Lefty
addikt

A DZ2 refreshed mask meg nagyon jo.

[ Szerkesztve ]

(#36256) micafighter válasza Lefty (#36255) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha refreshed akkor maszk az a térdvédő :)

(#36257) Lefty válasza micafighter (#36256) üzenetére


Lefty
addikt

Abban a pillanatban javitottam, ahogy leirtam :U

(#36258) robyg válasza Elims (#36248) üzenetére


robyg
senior tag

:R :R :R

(#36259) lalakov


lalakov
senior tag

A 3 részes életcsíkom idővel nőni fog vagy mindig ennyiből kell gazdálkodni?

(#36260) Lefty


Lefty
addikt

Csiszolgattam a strikert kicsit.

Vigorous melleny, es maradtam a savage kesztyunel. Refreshed maskot majd a Defence buildhez teszem be.

Bullfrog sebzes 16.9k + 2458, deadly-responsive 14% chc 96% chd 100% hd
Aug para sebzes 18.1k brutal-deadly-fierce 46.5% chc 90% chd 74% hd

(#36261) micafighter válasza lalakov (#36259) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az mindig 3 részes, semmi köze hozzá hogy egyébként a karakterednek mennyi a HPja. 320ezer HP is 3 csík (3 részre van osztva), meg az 50ezer HP is 3 részre van osztva. A felosztás különbözö mechanikák miatt kell pl talent ami az utolso életcsik alatt aktiválodik, vagy másik talent ami kettö életcsik felett.

(#36260) baker_: bullfrogon az a deadly nem sokat ér ennyi CHCvel sajnos, ha tudod pörgesd el szerintem. Amugy ettöl függetlenül strikernek én lehet maszkra meg fegyvertokra inkább +CHC-t pörgetnék, a statokbol ha jol látom neked maszkon skillpower fegyvertokon meg életerö lehet.

[ Szerkesztve ]

(#36262) micafighter válasza Lefty (#36257) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor gyors voltam :P

(#36263) i@lex válasza Snip3r_HUN (#36252) üzenetére


i@lex
őstag

Akkor hogy tetézzem: Warrengate - Ninjabike - Times Square - Midas... a harmadikat most kezdem... :U

Egyedül a térdvédő hiányozna már csak, mindenből huszonxezerdarab van... nem képes kidobni, pedig last standben még használnám is.

[ Szerkesztve ]

(#36264) micafighter válasza i@lex (#36263) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem a második MDR után sorban 3 ninjabike jött, de egy szavam nem lehetett azthiszem :) Kicsit később jött egy 3. MDR azt odaadtam csapattársnak.

(#36265) Lefty válasza micafighter (#36261) üzenetére


Lefty
addikt

Igazabol bullfrogon a deadly teljesen ertelmetlen igy valoban, lecsereltem vicious-re. A maskon health on kill volt, ezt 3,5% chc-re porgettem. A holsteren viszont nem enged chc-t, ugy nezem, hogy csak az arany holsteren engedi.

Igy most elozo ertekekhez kepest a bullfrog chc 27,5% chd 81%. Augon meg 50% a chc. Koszi a tippet.

Madridista83: nekem heroic dragons nest meg jo 867 armoros skulls mc kesztyut dobott, falcon lost meg bliss holstert.

[ Szerkesztve ]

(#36266) nanorambo


nanorambo
őstag

AkciJós a season pass, ha érdekel valakit

(#36267) ZsyfKo válasza i@lex (#36263) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nekem is térdvédő kellene de nem képes adni. Melyik boss dobja amúgy?

OnePlus 8T

(#36268) ЯΞD válasza i@lex (#36263) üzenetére


ЯΞD
senior tag

A warrengate kutyafüle a Lost singnal-hoz képest. Én onnan kaptam ninjabike-ot. Ne panaszkodj! :))

(#36269) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

2 heti ládából az egyik NinjaBike, ment is a levesbe persze. Viszont 3 Lexingtonból lett egy tűrhető Barrett, jó kevés armor-al.

Átpörgetem majd Electro-ra aztán jó lesz a PvE Tactician-ra. Bár oda meg az arany Vest lehet jobb. Majd tesztelem.

Jó kis MP5 is jött tegnap.

Hurried, Deadly, Sustained (majd ezt lepörgetem) D3-FNC build-hez jó lesz, ami így néz ki most:

Elég szedett-vedett el kell ismernem. Jelenleg főleg Firearms-on van, így ha beadja a Crit-et fejre brutális Damage-et csinál. Keveslem a tárat és az újratöltés nagyon hosszú, szóval lehet berakom azt a Hurried fegyót ide. Lehet Booster Shot helyett Overdose-t teszek be. Talent miatt a Medkit az ad heal-t a shield-re is. Van Elec+Skill Haste mod fent, gondolkodom, hogy Elec+Skill Power jobb lenne talán. Sőt újra visszapakolni Electronics beállításra és összehozni egy legalább 6000 Electronics-ot. Nem tudom itt játszik-e valaki D3-FNC PvE build-el.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36270) Elims válasza Lefty (#36251) üzenetére


Elims
veterán

Én két fekete zónásat néztem,azoknál volt egy eltérés.

Micafighter: Elfér a ládába. :-) (Midas)

Robyg: Nincs Mit. :-)

Vki írja meg kérem,hogy a tiszta égboltot hogyan lehet megcsinálni pajzsos karakter nélkül.???
A lezuhant helikopternél(?) mindig meghalunk. :-(((
Kikapcsoljuk a védelmi rendszert O.K. és utána?
Azt a két vmit kellene elvinni,de olyan sok az ellenség,hogy egy idő után mindannyian meghalunk. :-/

(#36271) #35434496


#35434496
törölt tag

Tujadonképpen a nindzsabájk szütyő mire jó? :D

[ Szerkesztve ]

(#36272) Lefty


Lefty
addikt

D3FNC melle milyen fegyvert javasoltok? PP19? Illetve elektronika mennyi kell oda, hogy a pajzs birja de sebezzek is?

(#36273) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#36271) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Betörni, vagy odaadni másnak... Maximum. :DDD

Heti ládából egész jó Barrett mellény, megy a taktikusra:
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36274) micafighter válasza Lefty (#36265) üzenetére


micafighter
nagyúr

Holsteren azért nem enged neked CHC-t mert legacy item, ami azt jelenti hogy 1.6 megjelenése előtti. Pár "új" stat nem pörgethető legacy itemekre, csak új itemekre (új: 1.6 alatt esett, vagy 1.6 alatt lett vásárolva), pl kesztyüre skill haste, mellényre skill haste, fegyvertokra chc.

A vicious-el jobb lesz szerintem :K

(#36271) players111 a nindzsabájk az a +1 arany szövet szinonimája :)

[ Szerkesztve ]

(#36275) Lefty válasza micafighter (#36274) üzenetére


Lefty
addikt

Ahha, ezt nem tudtam. Igen igy erezhetoen jobb valamennyivel a szett. Ha lesz jobb holster lecserelem, de jelenleg nincs.

Kozben osszegortam egy D3FNC-t, mert warrengate-re jol jonne, es senki nem akar ezzel lenni altalaban.

(#36276) micafighter válasza Lefty (#36275) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sárga táska amivel tudod gyogyitani a pajzsot elég fontos a D3FNC-hez, nem nagyon helyettesíthető szerintem :) De próbálgatni kell.

(#36277) robyg válasza ЯΞD (#36268) üzenetére


robyg
senior tag

Ja a Lost Signal-al én is harmadik napja szenvedek.

Azon a részen ahol a túszt le kell engedni (földszinten a középső ajtó) vagy 8szor kezdtem újra két lengyel sráccal. Mindenáron arra mentek rá hogy a bosst kinyírják, egyszer sikerült is de aki a túszt sebzi azt nem nyirták. Úgyhogy egyszer majdnem megvolt a bosst sikerült kinyirni de túszt megölték így megint kezdhettük előlről. :(((

Ki is léptem. Szerintem azon a küldin ez a legnehezebb rész.

[ Szerkesztve ]

(#36278) Lefty válasza micafighter (#36276) üzenetére


Lefty
addikt

Mi a neve annak? Ezt most nem vagom hirtelen.

(#36279) Lefty válasza Lefty (#36278) üzenetére


Lefty
addikt

Resourceful, kozben eszembejutott. Kicserelem arra.

(#36280) Dendytv


Dendytv
senior tag

Az elektronika mire jó ? Arra,hogy pl a heal láda többet gyógyít tőle,a shield tovább bírja ?

Illetve ha van adott 210K Képzettségem minél több az életem mellé annál kevesebb csíkot heal-el vissza vagy ugyan annyit (pl 2-szegmen és egy fél túltöltés ?)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36281) micafighter válasza robyg (#36277) üzenetére


micafighter
nagyúr

A legvége a legnehezebb :) Annál a résznél ahol voltatok annyira kell figyelni hogy a dagikat mindig lelőjétek, meg érdemes immun ládát feltenni, nem a földre mert ott szinte egyből elpukkan, van kis emelvény és ott fedezék is védi a ládát oda kell tenni, majd ha legközelebb csináljuk a stolen/lost signalt akkor lehet csinálok egy kis how-to leirást ide.

(#36282) micafighter válasza Dendytv (#36280) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Az elektronika mire jó ?"

A képességek erősebbek lesznek. Például a heal láda többet gyógyít, tovább tart, hamarabb visszatölt, de például a hatósugara nem nő.

,,Arra,hogy pl a heal láda többet gyógyít tőle,a shield tovább bírja ?"

Például igen :K

,,Illetve ha van adott 210K Képzettségem minél több az életem mellé annál kevesebb csíkot heal-el vissza vagy ugyan annyit (pl 2-szegmen és egy fél túltöltés ?)"

Attól függ, milyen healről beszélünk. A first aid (elsősegély?) képesség fix HP-t tölt vissza. A "csíkok" az a meglévő HP-d felosztása, minél több a HP-d, annál több HP-t jelent egy csík, igy ugyanaz a first aid képesség ugyanannyi képzettséggel, több HP esetén kevésbé viszi fel az életcsíkodat, de ténylegesen ugyanannyit gyógyított rajtad.

(#36283) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Valakinek van valami armor shredder build-je PvE-re, ami nagyon erős és nem is borul egyből? Striker, Predator, Sentry, Nomad vagy Lonely?

Erre a rohangálós, ledarálós, közelmegyek vagy legalább valami kisebb távolságból lövöldözökre gondolok. :DDD

Valami ilyesmit próbálok összehozni, amivel stack-olni tudom a DPS-t. Még nem adogattam át minden cuccot szóval nézzétek el, hogy sok hülyeség van berakva. Light M4 viszont nagyon tetszik, nem rángat, pontos, kellően gyors.

Milyen mod-okat rakjak gear-re, fegyverre? Milyen talenteket?

(Még farmolom a küldetéseket mivel nem 100% minden BoO-n, szóval apránként haladok a karival, kb. pár óra alatt felhúztak 30-ra, elég friss ez)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36284) Snip3r_HUN válasza Dendytv (#36280) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Minél több képzettséged annál erősebbek a skill-ek és gyorsabban is töltődnek vissza (utóbbin még képzettség gyorsítással lehet segíteni). Minél több az életerőd annál több elektronika kell a “vissza-heal-eléséhez”.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36285) Lefty válasza Lefty (#36279) üzenetére


Lefty
addikt

Egesz jot porgettem belole.

(#36286) micafighter válasza s4hu|SyD^ (#36283) üzenetére


micafighter
nagyúr

Attól függ hova. Például DZ-ben szerintem a Nomad egy elég jó szett ha egyedül szoktál menni, és csapatba se rossz. Viszont DZ-n kivül a 2es bonusz leszámitva elég meh, last standben pedig nagyon meh. A striker jó lehet, de kérdés hogy egyedül szoktál-e menni, vagy csapatban? Ha csapatban, vannak haverok, vagy randomokkal szoktál menni? Mert ha haverokkal mentek együtt és mindig lesz egy healer a csapatban akkor annyira nem fontos hogy neked legyen valamiféle gyogyulási forrásod, viszont ha egyedül mész, vagy randomokkal, akkor vagy mesterlövészkedsz messziről fedezékből, vagy elektronikára gyurva képességekkel ölsz messziről fedezékből, vagy pl strikernél szükséged lesz valamiféle gyógyulásra.

Gyógyulás lehet több féle képpen is. Gyurhatsz kicsit elektronikára/képzettségre, pl maszkon meg táskán legyen képzettség és specializált táskával menj, first aid self heal modokkal, meg mellényen legyen health on kill, ha van máshol is az csak mégjobb. Másik gyogyulási forma például ha van egy fő fegyvered amin sebző talentek vannak (Competent/kompetens, responsive/fogékony, unforgiving/kérlelhetetlen pl) meg van egy másodlagos fegyvered gyógyító talentekkel (ebből a legjobb a ragadozó), ha van rajta egy talented/tehetséges tulajdonság is, az ráadásul hab a tortán. Ennél a megoldásnál annyi a lényeg hogy kb 15 másodpercenként átváltasz a másodlagos fegyverre és azzal ölsz meg valakit hogy megkapd a bónuszokat, aztán visszaválthatsz a fő fegyveredre amig pl a predatory/ragadozó le nem jár (ezt a karakterednél látod a státusz effekteknél, hogy pl predatory/ragadozó gyógyításából mennyi van még hátra).

Másik verzio önmagad gyogyitására lehet pl a nimble fegyvertok aminek a magyar nevét nem tudom, ez is nagyon jó, és akkor a cover-to-cover mozgásnál bónuszt adó talenteket is tudod használni, pl tactical advance ami a sebzésedet növeli a cover-to-cover mozgás során megtett távolság alapján, meg a másik ami 30% védelmet ad cover-to-cover mozgás közben bekapott sebzésre.

[ Szerkesztve ]

(#36287) s4hu|SyD^ válasza micafighter (#36286) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

4 Striker, 2 Nomad build videót néztem most, nem rossz, kicsit át kell alakítanom a karaktert, főleg a fegyvereket, de aránylag jól vannak pörgetve a gear-ek.

Egyedül megyek főleg, DZ-be is csak be-be tévedek, ha heti küldetést csinálok. Ha csapatban megyek akkor is random-okkal. Last Stand-et még nem játszottam, szóval nem tudok róla nyilatkozni.

Valami ILYESMIRE vagy talán ERRE gondoltam. Tetszik az a másodlagos Shotgun. :D

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36288) PETEE78


PETEE78
senior tag

Tegnap a 3. ferro is kiesett, de ha ezt tudom, fel se veszem :DDD

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#36289) pottyoske197


pottyoske197
tag

Sziasztok
Kerdesem, 1 oraja kinlodok, szepen ment addig most meg 5 percenkent kidob de Asztalra, nem Mike Romeo es hasonlokkal hanem teljesen, na meg felcserelte a neveket megint a napi heti mindenfele kuldetesnel a terkepnezetben
Nem ertem tegnap helyreallt a menusor, mert azelott is egy hetig ugy volt msot meg csinalja. 2 orat nyomtam nevezeteseket es utanan beindult mar vagy 5 szor kuildtem fel a supportnak a jelentest az osszeomlasrol es passz , bemegyek kuldetesben es kidob felig mikor mar megvan, szoval bosszanto. es jatszhatatlan, legalabb irna hogy szerverkapcsolat stb mi a franc baja van

valakinek hasonlo ????

pottyoske

(#36290) robyg válasza micafighter (#36281) üzenetére


robyg
senior tag

Igen erre már én is rájöttem hogy olyan helyre kell dobni ahol nem tudják szétszedni.

Gyógyító szettel megyek. Úgy veszem észre mikor randomokkal megyek hogy egyik se szeret gyógyítós lenni.

Pedig ahogy tesztelem egész jó ez a set az immunitás bármire a hatókörön belül baromira tetszik.

Annyi a gondom nem tudok sokat tenni az elektronikára.

Így is határon vagyok annyi minimum meg kell hogy a fegyók tálentjei aktívak legyenek.

pottyoske197: nekem még ilyen hibát nem csinált

[ Szerkesztve ]

(#36291) s4hu|SyD^ válasza pottyoske197 (#36289) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Próbáld meg Uplay-ben a fájlellenőrzést.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36292) simonl válasza arnikusz (#36052) üzenetére


simonl
tag

Szia, bocs ha kéretlenül, de a képen látható sisakot hol lehet beszerezni?

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#36293) bombibmw


bombibmw
veterán

Ez mi ez?
Eléggé jól hangzik, hogy amíg tüzelek, addig 0 a kapott sebzés. :)

(#36294) pottyoske197 válasza s4hu|SyD^ (#36291) üzenetére


pottyoske197
tag

Egyelore toroltem teljesen jatekot , windowsot full format c:
most teszem ujra, alap fenn van, progok stb most jon Uplay ujratelepitese
azt meglatom, friss driverek stb megvan mar

Azt meglatjuk. Gepet csereltem I7 7700K - GTX1070 re es masodik napra ezt csinalta

a GTX970 el nem volt ilyen bajom, de passz nem tudom mi a ludas jatek proceszor problemaja..
melegedest megoldottam egyelore, leblokkaltam a turbot a procin, amig lesz mivel delideljem, igy 72 fok fole nem megy,
na meg fel ora es kiprobaljuk

Koszi a tanacsot

pottyoske

(#36295) TommyS_27 válasza bombibmw (#36293) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Jah! Csak utána meg bekapod a sebzést ha újratöltesz :D : "While firing, you don't take damage. All damage is applied upon reloading."

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36296) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Ebből többet már nem lehet kihozni. :DDD
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36297) bombibmw válasza TommyS_27 (#36295) üzenetére


bombibmw
veterán

Hát majd nem töltök. :DDD
Most próbáltam DZ-ban és megvolt két menhánt.
Nem olyan xar ez, de nem lesz elsődleges, az biztos. :)

(#36298) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#36296) üzenetére


#35434496
törölt tag

Erős vagy! :D

(#36299) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#36298) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

De mégsem szőrös! :P :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36300) woker válasza bombibmw (#36293) üzenetére


woker
aktív tag

Hát a Play rough talent leírása szerint ([link]) miközben lősz 20%-kal kevesebb sebzést kapsz de amint befejezted a tüzelést azt a 20%-ot egyben megkapod.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.