Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) micafighter válasza woker (#36300) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jaja, magyar forditás ftw :)

Készül egy talentes leirás, pontosan ezért szeretném ugy összerakni, hogy nem a magyar leirás copy-paste, hanem az angolt fordítom magyarra és azt irom a talent mellé..

(#36296) Snip3r_HUN: dehogynem, van ott 2668-as szám is, az 2x annyi :DDD :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#36302) akoska07 válasza bombibmw (#36293) üzenetére


akoska07
nagyúr

2. karakteren teszteltem.
Annyi a lényeg,hogy addig le kell lőnöd azt aki szemben áll amíg van a tárban.
Ha ez sikerül akkor hatásos. Illetve figyelned kell a lőszer mennyiségét,és ha kell időben fedezékbe vonulni. Szvsz használható,okosan kell használni.
DZ-ben is helyt állt (meglepően),2-3 játékost is lelőttem gond nélkül,mondtam is a srácoknak,hogy kellemes csalódás volt.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36303) chris0000


chris0000
őstag

hi.
de kib@szott jól néz ez ki 4K-ban,én még csak most próbáltam ki a béta óta...pedig nem az E3-as grafikát kapta hanem a jó kis downgradet... :U

(#36304) akoska07 válasza chris0000 (#36303) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mivel hajtod ezt 4K-ban ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36305) chris0000 válasza akoska07 (#36304) üzenetére


chris0000
őstag

még semmi komoly kártya,csak megnéztem a demót amit ki lehet próbálni.960 4gb 20fpsel megy.
azért akarok 1 1080Ti kártyát,mert így teljesen más a játékélmény,olyan részletes és tűéles a kép,h pofám leesett...meg a többi játék is.teljesen más világ...

(#36306) akoska07 válasza chris0000 (#36305) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az tény,hogy 4K elég állatul néz ki a játék. Nem mintha 1080p 1440p sz@rul nézne ki. :)

Milyen monitorral tolod ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36307) malystryx


malystryx
senior tag

Srácok, Ruben Alamina oldalon nézem a szokásos heti vendor resetet, még update-elve is van tegnapi dátumra. Ami érdekelne, egy teljesítmény módosító, ami szövetséges gyógyítást okoz. A gear mod-ok között az utolsó. Kelet, 64-ik utcára írja.. ott is voltam, meg azért elmentem a dz09 rejtekszobába, hátha ott van, de nincs... Valamit benéztem? Előre is köszi a segítséget.
[itt néztem]

[ Szerkesztve ]

(#36308) dvd24 válasza Lefty (#36275) üzenetére


dvd24
senior tag

Én a D3-FNC-hez a következőket használom: chest-hátizsák-térdvédő-holster a set itemek, ezek mellé egy tenacious mask és egy savage kesztyű

Chesten EDR, +HP +ammo, maszkon EDR +burn res., térdvédőn +HP, +burn +shock +bleed res., táskán +Skill p. +ammo, kesztyűn +SMG dam. +CHC +CHD, holsteren meg +HP, a main statok meg úgy vannak, hogy 2 firearmsra ad, 2 elektronikára, 1 meg staminára.

Két fegyver van mellé Navy MP5 PvE-re (Hurried, Deadly, Destructive) MP5 ST PvP-re (Responsive, Unforgiving, Deadly)

a performance modok az 2 +4%-os shield damage és 2 +5%-os Shield damage resilience, a sima modokra nem emlékszem most pontosan, de azok vegyesen vannak

A végeredmény 290k+ firearms, 320k+ toughness 165k+ skillpower 20% körüli EDR 40% körüli CHC 100%+ CHD

a gyógyítós táskát feleslegesnek érzem, szvsz jobban megéri medkittel gyógyítgatni a pajzsod (40%-ot mindig a talent miatt), és ilyenkor ugye a maszknak köszönhetően jön még +10% damage is mindig. Ráadásnak az összesen +10% damage resilience modnak hála, te is meg a pajzsod is 20%-al kevesebbet sebződtök (10% alapból van a pajzson ebből, 10% jön a modokból), azt hiszem ez 1.6 előtt nem volt így, hogy a pajzsodra meg rád is vonatkozik, de azóta így van. A lényeg, hogy így nekem van kb 1milla hp-ja a pajzsomnak + ez a dmg reduction, és ez elég volt nekem mindenhova. Legendaryn talán egyszer lőtték szét a pajzsom, challangeingen még nem történt ilyen és PvP-ben sem, csak nem szabad takarékoskodni a medkittel, ha már kevés van úgyis esik mobokból, valahogy mindig volt elég, ha meg mégse, akkor egy ideig kb 10-15 mp-ig állj úgy, hogy ne tudjanak lőni és akkor visszagyógyul magától.

Ezzel a builddel egész jól boldogulok PvP-ben is, a sok EDR miatt nem öl meg egyből a seeker és elég gyorsan szétkapom 1v1-ben az ellenfelet. Kettő ellen már neccesebb, ha összedolgoznak, de ha két tapasztalatlanabbal kerülök szembe és csak egy oldalról lőnek akkor fekszenek hamar. Háromnál több ember ellen már kb esélytelen, körbevesznek nagyon hamar.

És ahogy írtam PvE-re szintén jó az egész set, a hurriednek köszönhetően szinte megállás nélkül lehet lőni, igaz +dmg to elites az nulla nekem, de ezt kompenzálja a magas CHC-CHD kombó +a destructive.

Jah, és van olyan trükk is fight közben, hogy ha nagyon alacsony a pajzs HP már, és nem akarsz medkitet pazarolni, akkor odaállsz valami biztonságban lévő csapattag mellé, hagyod magad megölni és a csapattárs feléleszt. Ezután CD-se lesz a pajzsodon és élesztés után egyből kiteheted újra max HP-val + ha van nála battle buddy beállítva az szintén jól jön mindkettőtöknek :)

(#36309) arnikusz


arnikusz
veterán

Szép estét mindenkinek!
Összeratam egy Strikert LS-ra, tok még nincs jó addig a nimble marad, ha lesz bejön a Specializált táska. Első próbálkozásra​ 12 játékos ölést hozott, így nekem szimpatikus. Meg több is mint a Taktikus 5-6 darabja. Még alakítható, meg a Striker elemek sem fullosak, de majd esik jobb.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36310) Lefty válasza dvd24 (#36308) üzenetére


Lefty
addikt

Koszi az infokat es a tapasztalatokat. Btw, EDR az mi is lenne? :U

En ezt full PvE-re raktam ossze ma, es a meglatasom egyelore az, hogy resourceful taskaval, illetve vigorous mellennyel jobban muzsikal a build. Ahogy healelem magam, folyamatosan megy vissza a pajzsom ereje is, ha csapat doki ladajaban allok meg meg jobb a helyzet. Nem nagyon tudjak lebontani. En a tenacious maskot klasszik dps buildhez hasznalnam inkabb, striker vagy predator. A medkit meg azert igen hamar el tud igy fogyni.

PP19-et hasznalok a nagy tar miatt, igy van 110 golyo egy tarban, ezzel majdnem minden fajta mobot ki tudok tankolni.

PP19 17.1k dmg 37.5% chc 62% chd 56% hd destructive-ferocious-responsive
Aug para 18k dmg 46% chc 89% chd 74% hd brutal-deadly-fierce

Enemy armor dmg +27.5%
Skill haste +7%
Dmg to elites +23%

+12% ballastic shield dmg
+4.5% ballastic shield dmg resilience

Pajzs eletero 1,276 millio hp

Nyilvan van mit csiszolni meg, de egyelore megteszi.

[ Szerkesztve ]

(#36311) dvd24 válasza Lefty (#36310) üzenetére


dvd24
senior tag

EDR = exotic damage resilience

az enyém meg PvP-re van, ott a sok medkit használat jól jön, gyógyít engem, gyógyítja a pajzsom, leszedi a status effectet és a maszk miatt még sebzést is növel

[ Szerkesztve ]

(#36312) chris0000 válasza akoska07 (#36306) üzenetére


chris0000
őstag

Most szereztem be egy Dell P2415Q monitort jó áron nem is akartam nagyobbat.max.pixel sűrűség egy hüvelyken belül.probaltam 1080p-be az U2312HM monitorommal.eg és föld!Aztán most kedvet kaptam a gép fejlesztéshez én hülye. :)

(#36313) Lefty válasza dvd24 (#36311) üzenetére


Lefty
addikt

Majd azert ki fogom probalni ezt is. Koszi.

(#36314) Lefty


Lefty
addikt

Most 5 PvE bosson mentem at, 2 pirosat dobott. Egy atlagos skull kesztyu esett meg egy eleg jo Tenebrae.

(#36315) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Kérdés van köztetek olyan aki már megszerezte a SEEKR settet?

Elméletileg már benne kéne lennie a gamebe nem?

(#36316) Lefty válasza robyg (#36315) üzenetére


Lefty
addikt

Nem kerult bele a vegleges 1.6-ba. Nincs a jatekban.

(#36317) robyg válasza Lefty (#36316) üzenetére


robyg
senior tag

Nem is fog?

Jó kis szet lett volna pedig.

(#36318) micafighter válasza malystryx (#36307) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tier 5ben voltál?

(#36319) malystryx válasza micafighter (#36318) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, mindig abban vagyok. :)

(#36320) Anonymus23 válasza malystryx (#36307) üzenetére


Anonymus23
veterán

Pedig ott van:

;) - The Power of the Light Side

(#36321) malystryx válasza Anonymus23 (#36320) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi szépen :R , akkor ma este megpróbálom megint. Amikor néztem, 4 fegyver módosító volt, meg az összes helyen... B@sszus, akkor lehet bugzott a rendszer, mert az utcán érdekesen teleportálódtak az emberkék-katonák időnként.. Annyira fáradt voltam, hogy csak röhögtem rajta... Most esett le. :(((
Köszi srácok!

(#36322) Edem05 válasza Lefty (#36310) üzenetére


Edem05
őstag

Kedvet kaptam hozzá és összedobtam én is egy pajzsos szettet. Ez is PVE-re készült mint a tiéd. Egyelőre így néz ki:

- AUG: 16.7K dmg, 41.5% chc, chd 95%, 65% hd Talentek: Swift, Fierce, Responsive
-Hungry Hog: 19.1K dmg, 8.5% chc, 49% chd, 137% hd Talentek:: Unforgiving, Ferocious, Glutton

Dmg to Elites: +21%
Enemy Armor dmg: +7.5%

1.396 millió élete van a pajzsnak

(#36323) weres78 válasza Edem05 (#36322) üzenetére


weres78
senior tag

Nem kritikaként, csak érdekel, miért kell ennyire feltolni HP-t pajzshoz? Miért nem az elektronikára gyúr (természetesen tűzerő mellett), akinek pajzs kell?

[ Szerkesztve ]

(#36324) sith7


sith7
nagyúr

Nem akarom a kedveteket elvenni, de ezek a pajzs életerők elég harmatosak [link]

(#36325) Lefty válasza sith7 (#36324) üzenetére


Lefty
addikt

Az a baj, hogy tuzerobol nem szedhetek le az biztos, mert nem fogok eleget sebezni. Max staminabol tudok meg lekapni es azt elektronikara tenni, hogy nagyobb legyen a pajzs hp-ja. Majd kiprobalom.

[ Szerkesztve ]

(#36326) Anonymus23


Anonymus23
veterán

És el is vettem a méltó jutalmát a mai Time Square-nek :W

;) - The Power of the Light Side

(#36327) sith7 válasza Lefty (#36325) üzenetére


sith7
nagyúr

elvileg neked, mint pajzsosnak nem az a feladata, hogy sebezzen :U

(#36328) micafighter válasza sith7 (#36324) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pajzsost is több féle képpen lehet összerakni. Ha van csapatod és van mindig dedikált healer akkor tök felesleges 2millás pajzs.

(#36329) micafighter válasza weres78 (#36323) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mert sose lesz olyan hogy 100%ban a pajzsodat lövik, még PvEben se mindig. Persze nem feltétlen kell ennyire feltolni, de ezért a szivosság is fontos.

(#36330) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#36326) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Napalm után Centurion,Time Square után Bliss fegyvertok... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36331) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#36330) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem ami legjobb esett tegnap az egy Bliss fegyvertok volt, illetve az egyik csapattárs adott nekem egy 2000-es páncélos magas elektronikás Barrett-et :)
Amikor 4-en mentünk, akik egyszerre nyitották másodpercre, azok kaptak 1-1 Urban MDR-t. Vagy ez is csak urban legend :DDD

De a heti küldetésekből még hátravan 18 exotic láda (inkább 14, a Lost Signal nem éri meg a kínlódást), meglátjuk mit dobnak.

;) - The Power of the Light Side

(#36332) Dendytv válasza Snip3r_HUN (#36330) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én ma inkább ki is hagyom őket :DDD :K

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36333) micafighter válasza Anonymus23 (#36331) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kínlódás? Miről beszélsz, amikor velünk jöttél a Lost/Stolen Signal sétagalopp volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36334) Lefty válasza sith7 (#36327) üzenetére


Lefty
addikt

Jo persze, a cel az lenne, hogy engem lojon mindenki, mig az arnyekomban a dps-ek lezuzzak a mobokat. De ez randomokkal nem mukodik, ugyanakkor, hogy magamra vonom a figyelmet az elso sorban muszaj sebeznem is, mert megolnek. Ha van egy jo reclaimer is a csapatban, ledobja a ladat jo nagy range-el, akkor meg az eletben nem lovik szet az 1.3 millas pajzsomat sem. Bedobod a buildedet tanito szandekkal?

Amugy maga a stilus megtetszett, hogy elol vagyok, de megis ugy kell mindig mozogni, hogy oldalrol fedezve legyek es mindig szemben legyek a mobokkal.

(#36335) sith7 válasza Lefty (#36334) üzenetére


sith7
nagyúr

A választ már feljebb megkaptad, jó a set - ed

(#36336) Anonymus23 válasza micafighter (#36333) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ja, de ti meg nem akarjátok újra letolni, randomokkal meg inkább esélytelen :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#36337) szcsaba95


szcsaba95
tag

Ettől a loot-rendszertől már a falra mászom. Két hete elhatároztam magamat, hogy összeszedek minden egzotikus cuccot és arany/egzotik felszerelést rakok össze PVP-re. Azóta farmolom napi 2-3 alkalommal a PVE bossokat, azt olvastam mindenhol, bármelyik dobhatja az egzotikus dolgokat. Nos, 2 hét, 14 nap, 14x3 alkalommal minden boss megvolt minimum, és nulla darab egzotikus cuccot adott. :D

PSN ID: szcsabi95

(#36338) i@lex


i@lex
őstag

Napalm, Warrengate-en valahogy úgy jött össze, hogy 4 taktikussal mentünk, láda-láda hátán.
Át kell értékelni a DPS karikat azt hiszem PVE-re, 4 taktikussal végig rohantunk ezeken, de szó szerint.

(#36339) micafighter válasza Anonymus23 (#36336) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én bármikor vevő vagyok rá ha tudsz még 2 embert :DDD

(#36338) Madridista83 egyszerre max 1 ládából kapod a healt, a 4 taktikus jó lehet de nem feltétlen 4 ládával a legjobbak főleg warrengaten.

[ Szerkesztve ]

(#36340) arnikusz válasza micafighter (#36339) üzenetére


arnikusz
veterán

Szerintem tud. :)
De nekem csak Taktikusom van, a Frontline 4. darabját sikerült betörni.
Taktikus fedezékkel megcsinálható a vége?

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36341) micafighter válasza arnikusz (#36340) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát a végén annyi a lényeg hogy legyen 3 pajzsos akik bírják a gyürödést, ehhez minimum 1M hp feletti pajzs kell, meg legyen 1 játékos aki közbe leszedi a mobokat amig a pajzsosok a túszokat védik. Illetve a legvégén a legutolso bosshoz 1 DPS nem elég a csapatban.

Ezt össze lehet hozni többféle képpen, mi nekünk a bevált modszer amivel többször megcsináltuk az, hogy 1 DPS, 2 D3-FNC meg egy healer ami vagy taktikus vagy reclaimer.

A D3-FNC amugy minden PvE-ben jo most igy mindenképpen érdemes szerintem egyet összerakni akit érdekel PvE bármilyen szinten (én részemről csak a hetiket szoktam letolni, de hogy egyszerüen menjen mind a 4 karakterrel összeraktam PvE-re egy D3-FNC-t egy reclaimert meg egy DPS-t is, erre szerintem már Mengike is azt mondaná PvE Redy vagyok :)

Probáltad már amugy a stolen/lost signalt? Sikerült megcsinálni?

[ Szerkesztve ]

(#36342) arnikusz válasza micafighter (#36341) üzenetére


arnikusz
veterán

Randomokkal volt próba, a végén feladták.
Ezért soha többet 3 randommal, de elég egy iq random is mint ma Napalmon.
Akkor Frontline vadászat és later.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36343) s4hu|SyD^ válasza micafighter (#36339) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ez hasznos. Nem tudtam, hogy csak 1 ládából kapod a heal-t. Én meg mindig mindenhol dobáltam a ládát, akkor is ha már volt 1, hogy dupla heal-t kapjunk.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36344) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#36343) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kettő elég, egy nagy (reclaimer a legjobb szerintem, főleg legendary-n az immunizer miatt is) és egy kicsi, mire a reclaimernek visszatölt a ládája.
A többi lehet támadó vagy védekező képzettség.

;) - The Power of the Light Side

(#36345) chris0000


chris0000
őstag

hi.
akinek erősebb cpu+vga-ja van és 4k-ban tolja,annak megköszönném ha rakna fel 1 benchmark végeredményt....arra lennék kiváncsi,h mennyi a cpu+gpu kihasználtsága,így el tudnám dönteni mit fejlesszek a gépemben...egyszerüen csak lefuttat egy benchmarkot dx12-ben max beállításokkal 4k-ban.thx.üdv.

[ Szerkesztve ]

(#36346) micafighter válasza Anonymus23 (#36344) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha van egy jo reclaimer szerintem nem kell másik láda. Nekem a reclaimeren van 34% képesség visszatöltés + 15% még rapid mellényböl ami ebbe nincs benne, ez összesen 49% és 50% a cap, plusz triage és pár másodperc max mig visszatölt a láda, és akkor coolheaded, determined meg tenebrae nem is került szóba :)

[ Szerkesztve ]

(#36347) i@lex


i@lex
őstag

Na, a Sárkányfészek kidobta végre a térdvédőt, minden megvan a játékban.
Most hova tovább? :) Year 2?

(#36348) Snip3r_HUN válasza i@lex (#36347) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Year 2 már aligha lesz...

(#36349) players111: Nézd már ott a Houdini is. ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36349) #35434496


#35434496
törölt tag

Egyéni rekord. :DDD

(#36350) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#36348) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ja ja meg LGD is! Leéledtem és haltam azonnal. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.