Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) akoska07


akoska07
nagyúr

Madison Stand-n kaptam ládából egy 1001PÁN savage kesztyűt (phxc gyűjtés).
1270TF
16%chd
5,5%chc
forgattam rá 1000 géppisztoly sebzést.
SMG ready a kesztyű.
Nem fullos,de azért elég közel áll hozzá. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36652) GyRoS29


GyRoS29
újonc

Kaptam ma egy ilyet. Életem első Barretje még csak. Szerintetek mit pörgessek át rajta? Leginkább PvE területen mozgok.

[ Szerkesztve ]

(#36653) akoska07 válasza GyRoS29 (#36652) üzenetére


akoska07
nagyúr

Grat!

Én Tűzfegyver,Életerő,Elektronika változtatnék oda ahová éppen kell a szettben.

-----

Megvettem azt az AUG A3 Para XS fegyót,nem rossz,pörgettem rá egy halálost,csapásmérővel 135K-ra megy fel a sebzése,úgy,hogy egy Ti-RANT hangtompítót raktam rá 7.5% chc 4%chd.
Markolaton és az irányzékon chd van 18% kiegészítőnként.
51% chc van rajta.
Jó lenne még egy kompetens talent rá. :))

-----

Újra akipróbálnék már egy alpha szettet is,a régi nem igazán alkalmas ide.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36654) micafighter válasza GyRoS29 (#36652) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mindenképpen plusz HP-t pörgetnék rá, vagy az életerő öléskor, vagy az ellenség páncélsérülése helyére. Mindkettő jó stat PvE-re igy mindegy melyiket pörgeted át. Én szerintem az életerő öléskort hagynám bent, és a páncélsérülés helyére menne a plusz HP/életerő.

(#36655) xyvalaki válasza GyRoS29 (#36652) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Ehelyett én maradnék a Fenegyerek mellett. Vagy maxold ki életerőre.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#36656) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem megint kezd unalomba fulladni ez a játék, tegnap már beleoni se volt kedvem. Minden héten újra és újra végig tolni ugyanazokat a küldiket hátha esik valami értelmes, DZ halott, Survi, UG unalmas, LS meg tudjuk milyen oneshot seeker, vagy deadeye fest van. Van ezzel más is így vagy csak én vagyok negatív a héten?

OnePlus 8T

(#36657) arnikusz válasza ZsyfKo (#36656) üzenetére


arnikusz
veterán

Csapatban jó továbbra is.
Most Banshee-ben kergetem a DZ 99 szintet, Sentry t rakom össze, a Taktikust hegesztgetem, a Strikert próbálgatom és ott van az arany exotic is.
Csak kitűzöd a célt és jön a játékélmény. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36658) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Reggel DZ supply-ból:
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36659) Akvillion válasza szaszaboy0 (#36609) üzenetére


Akvillion
újonc

Bocsi rossz gomb :D

[ Szerkesztve ]

(#36660) bombibmw válasza ZsyfKo (#36656) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem csak Te vagy így ezzel.
Rugónak lenni már nem kifizetődő és aki pvp-zni akar, annak csak a LS marad, de a DE, vagy a seekeresek ellen menni öngyilkosság és csak az idegeskedés marad, amire nincs szükség, ha ki akarsz kapcsolódni.
1200 órát öltem bele, de már csak ritkán vagyok fent.
Én is tudnék dobálni egy labdád, de egyszerűen ez nem szórakoztató nekem.

[ Szerkesztve ]

(#36661) #35434496 válasza bombibmw (#36660) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez meg mi vóóót? :DDD [link]

(#36662) micafighter válasza bombibmw (#36660) üzenetére


micafighter
nagyúr

Érdekes amugy hogy a seekert hozzátok a legtöbbet fel. Teljes mértékben értem hogy 0skill meg mennyire frusztráló mikor hirtelen összeessel, én egyszer nem vittem még oneshot seekert emiatt se DZ se LS, de a seekeres buildeket a legkönnyebb kijátszani az OP-k közül, rengeteg féle dolgot tudsz ellene tenni, ellenben pár másik builddel.

[ Szerkesztve ]

(#36663) arnikusz


arnikusz
veterán

Van élet a DZ-ben, oroszokhoz csapódtam és oroszokat lőttünk, eszmecsere majd mindenki ment a dolgára és még kergettük Sanurai Banditot is.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36664) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Talán az eddigi legjobb Reckless mellény ami ma esett Time Square legendary-n az egyik boss-ból:
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36665) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#36664) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ilyen jót még nem láttam. :R

(#36662) micafighter Igen mert általában együtt mozognak. A DeadEye miatt fedezékbe szorulsz és a taktikus rád dobja a Seekert.

[ Szerkesztve ]

(#36666) bombibmw válasza #35434496 (#36661) üzenetére


bombibmw
veterán

Ha van játékos, akkor azért érdemes kihasználni. :)

(#36662) micafighter:
Egyszerű kimozogni, csak akkor van baj, ha négyen dobják egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#36667) #35434496


#35434496
törölt tag

Erre büszke vagyok. :DDD Ellenörzőponton haltam. Még jó, hogy Snip3r összekapart. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36668) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#36667) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hát ez sem most volt. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36669) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#36668) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem de ha eszembe jut besírok a röhögéstől. :D

(#36670) #18193920 válasza #35434496 (#36667) üzenetére


#18193920
törölt tag

"VÓTMÁ" :Y
[link]

(#36671) Elims válasza Snip3r_HUN (#36658) üzenetére


Elims
veterán

Nem "féltél",hogy a kimentésre mennek a rugók..? :-))

Players: Az az aprószedés ma már biztos nem úgy megy. :-)

Hogy lehet az,hogy warlord-ot használva akkor is sebződöm amikor lövök és találok is!?

Szerk.:
Arnikusz: Majd' elfelejtettem..hogyan tettél 200+ -os tárat a pakhan-ra?? :-o

[ Szerkesztve ]

(#36672) woker válasza Elims (#36671) üzenetére


woker
aktív tag

Az nem "tár" hanem a pakhan exotic talentje, minden pakhannal való ölés után kapsz +20% tárméretet (ez stackelődik). A csavar annyi benne, hogyha tárazol akkor elhasználod a stacket tehát többször kell a stacket felépíteni, hogy eljuss ide és csak az alap tárméretet növeli azaz független attól, hogy milyen tár módosítót használsz.

[ Szerkesztve ]

(#36673) dvd24


dvd24
senior tag

van egy meticulous-ös Pakhanom egyszer végig mentem vele az LZ bossokon fast travel nélkül, útközben minden kis nyamvadt pirosat lelőve, a végére 2000+ lövedék volt egy tárban :)

(#36674) Anonymus23 válasza Elims (#36671) üzenetére


Anonymus23
veterán

Warlord:
Olvasd el az angol leírását, rosszul van magyarra fordítva (megint).

;) - The Power of the Light Side

(#36675) PETEE78


PETEE78
senior tag

Megtisztelt a "mester" :P

You are being revived

(#36676) Gtaati


Gtaati
őstag

Hello Mindenki!

Pc-s jatek kapcsan szeretnek erdeklodni, hogy valaki hasonloval talalkozott-e mar? A problemam az h miota R9 390-rol valtottam Gtx 1080-ra a jatek olyat csinal, hogy elinditom uplaybol, elindul bejon a kezdo kepernyo ahol mindenfel figyelmeztettes van , majd ezt kovetoen az ubisoftos logo. Idaig mindig eljutok, de ezt kovetoen bejon az a kor alaku valami es kiirja h kapcsolodas Gtaati, korozget egy darabig es megall de ugy h az msi Ab altal kijelzett ertekek is. Ezutan a jatek kirakja magat ablakba es bezarodik. Ez mitol lehet? A driverek le lettek takaritva es legujabb nvidia driver kerult fel. A jatek fileokat ellenoriztettem, semmi gond. Konkretan a gep nem fagy meg csak ilyenkor vissza kilep windowsba es barmit tudok csinalni. Nem melegszik tul semmi, nincs huzva a karya stb...
Van h 4-5 elinditom egymas utan es mindig ez van. Van hogy eljutok szinten ez a kor alaku valamiig ahol kiirja h kapcsolodas Gtaati es megakad eltelik par masodperc es tovabb megy, tudom hasznalni a jatekot akar orakon at. Eleg fusztralo tud lenne h sokadjara indul el a jatek ha elindul...
Pl.: Wildlands problema nelkul elindul,megy es ott semmi problema nem jelentkezik...

Hatha valaki talalkozott mar ilyennel, koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

(#36677) micafighter válasza Gtaati (#36676) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jó vicc volt, de mindenki tudja, hogy ilyen gondok csakis kizárólag AMD kártyánál fordulhatnak elő :)

Ugye? ;]

(#36678) TommyS_27 válasza micafighter (#36677) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Csak nem mindegy milyen arányban! ;)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36679) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#36664) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az úgy elég rendben van.

Barret-ből szeretnék egy ilyet. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36680) Anonymus23 válasza Gtaati (#36676) üzenetére


Anonymus23
veterán

Másnak mintha az AB okozott volna problémákat, igaz DX12 alatt.

;) - The Power of the Light Side

(#36681) #35434496 válasza PETEE78 (#36675) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szerencsétek, hogy a rugora ment. :DDD Igazából nem tudni mikor csal ès mikor nem. Volt, hogy nem csalt de akkor Tommy párszor szitáválőtte. :DDD Természetesen rá 10sec-re visszajött és lelőhetetlen hero volt.

[ Szerkesztve ]

(#36682) arnikusz válasza PETEE78 (#36675) üzenetére


arnikusz
veterán

Lebuktál-Busted. :P
Mi volt?
Kidobott mindenkit és lelőtte az egész szervert?

Kezdem végre kapizsgálni a Taktikust, de szerintem 9000 felé nem fogok menni, mert a tűzerő és életerő akkor nekem sima DZ és Legendaryn kevés. Tegnap 1 DZ szintet hozott így is és találkoztam kezdő DZ-s Hun játékossal is. Milyen jóleső érzés tölti el az Agentet ha tud segíteni, vagy pl. segít megcsinálni az első fertőzési eseményt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36683) Soulles válasza Snip3r_HUN (#36658) üzenetére


Soulles
tag

Ne már, nekem zsinórban a 4. esik ebből a szutyok TommyGun-ból. :(

(#36684) TommyS_27 válasza #35434496 (#36681) üzenetére


TommyS_27
senior tag

:D igen kerestük miatta párszor az aprót

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36685) arnikusz válasza Soulles (#36683) üzenetére


arnikusz
veterán

lehet jó a Tommy gun pl. Frontlinehoz, de használom DZ mobra és simára is.
Már csak egy jó kis csicsa festés kéne rá. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36686) Soulles válasza arnikusz (#36685) üzenetére


Soulles
tag

Shield mellé is ajánlott lehet? Köszi! :)

(#36687) Gtaati válasza micafighter (#36677) üzenetére


Gtaati
őstag

Hello!

Sajnos igaz a dolog. Kikapcsolta a fedoreteget, az msi ab-t, toroltem a state.cfg-t sajnos egyik sem hozott megoldast:( ma pl 5szor inditottam el a jatekot de egyszer sem indult el normalisan.....

(#36688) arnikusz válasza Soulles (#36686) üzenetére


arnikusz
veterán

Egy maxos tárral az alap 800 rpm szépen felmehet 850-re is.
De lehet több is azt megnézem? :F
Ezért lenne jó egy 121%-os tár, ha kidobna egyet a pörgetésnél.
A Thompson M1928 viszont csak 600 rpm, de magasabb az alapsebzése.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36689) Soulles válasza arnikusz (#36688) üzenetére


Soulles
tag

Nekem jobban bejönnek a nagyobb sebzésű de lassabb fegyverek, kompenzálják a közel sem tökéletes célzásom amivel jobban lehet tartani Pl. a Striker bónuszt. :)

(#36690) micafighter válasza arnikusz (#36682) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én mindig beveszek egy tiktakot, ez az én tuti taktikám :)

(#36691) arnikusz válasza Soulles (#36689) üzenetére


arnikusz
veterán

Épp olvasgattam tegnap Striker szettben Urban MDR és Sasg párost.
MDR van viszont Sasg jó nincs.
Ezen gondolkodom mit szóltok hozzá?
Black Market SASG-12 S
DZ 03
Score Price
256 DZ 416,160
351.50% Stagger
DMG RPM MAG
111k 180 7
Unforgiving Commanding Vicious

Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36692) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Itt úgy se jössz át! 4 lángszórós turret várta a mobokat :DDD
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36693) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#36692) üzenetére


#35434496
törölt tag

"Itt úgy se jössz át" Ez a mondatot én levédettem régebben Tommy-nak. :DDD
Soha nem fogom lefelejteni azt a pillanatot amikor ott állt a teherautó tetején. :D

[ Szerkesztve ]

(#36694) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Urban mdr es 4db sentry melle mit érdemes betenni. Jelenleg barret chest es snow kneepad van. Sentry holsteren stability van. Megéri atporgetni reload speedre?

[ Szerkesztve ]

(#36695) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#36693) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az a videó fent van youtube-on. :K

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36696) arnikusz válasza DeckardCain (#36694) üzenetére


arnikusz
veterán

A kísérleti -keveset használt- Strikeremen Barrett chest és Nimble holster van.
DZ-ben próbálgattam, meg két Legendaryn DPS-ként.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36697) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Tegnap végre, a Sárkányfészkesfenés küldetés után meglett az Eir géppisztoly, ez volt az utolsó legendás cucc, ami még hiányzott. Nagyon még nem volt időm kipróbálni a Hildrel párban, ezért kérdezném, hogy miként is működik ez a Valkyriás adottság? Azt értem, hogy mi van leírva, de a gyakorlatban, hogy működik?
Mintha egyszer olvastam volna, hogy ezt a bizonyos, akár + 30%-ig elmenő plusz sebzést valamilyen számláló mutatja, hát vakuljak meg, de én nem látok semmilyen számlálót.
Szóval aki használ, vagy használta ez a duót, akkor homályosítson már fel erről.
Egyébként valószínű, hogy hogy hosszabb távon nem használnám ezeket, mert az MDR jelenleg lecserélhetetlen, mivel tényleg olyan, mint az avas szalonna, mindenre jó. :D

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#36698) arnikusz válasza pendre54 (#36697) üzenetére


arnikusz
veterán

Szia !
Annyira nem jött be tegnap egy fél órát próbálgattam a DZ-ben Bansheeben a nővéreket, elméletileg az adottságok alatt kéne mutatni. Korábban néztem pár videót, de nem nagyon homályosított fel.
Este jöjjön kérem és próbálgatjuk majd DZ-ben.
A MDR tényleg jobb nálam minden szettben ott van, még mostanában a Bullfrog jön be nagyon másodlagos fegyverként.

Látom full PxC, ajánlom a BOO Terminal Historiant- még a robbanógolyók jól jöhetnek Legendarykra másodlagos fegyvernek az MDR mellé.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36699) micafighter


micafighter
nagyúr

Not-a-nimble-nerf :) A kis hamis..

Azok kedvéért akik nem tudnak angolul: nimble fegyvertok (a talent nevét nem tudom magyarul) jelenleg úgy müködik, hogy fedezékből fedezékbe való mozgásnál minden megtett méter után 2% -át visszatölti a max hp-dnak abban a pillanatban, amikor odaérsz a célba.

Na most hamis szerint az nem nerf, hogy ezt arra változtatják, hogy amikor célbaérsz, a heal-t nem egyből kapod meg, hanem 4 másodperc alatt, 4 részben, ugyanazt a mennyiségü gyogyitást összesen. Ja és csak akkor ha a fedezékben maradsz :)

Azok kedvéért, akik nem éreznék át egyből a 4 másodperc súlyosságát, gondolkozzanak el rajta, hogy mennyit is jelent 4 másodperc, amikor jelenleg egy jobb deadeye 2 lövésből leszed Last Standben, de ha 230k-nál kevesebb a max életünk és nem overhealben mászkálunk, 1 lövésből is le tud szedni ha nagyon szeretne.

Na most két eset lehetséges, ha ez hamis szerint nem nerf:

1) hamis hülye

2) hamis nem ért a saját játékukhoz

A szavazatokat nálam lehet leadni :)

[ Szerkesztve ]

(#36700) arnikusz válasza pendre54 (#36697) üzenetére


arnikusz
veterán

Endre!
Cain fórumtárs hasznos infója: [link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.