Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) pottyoske197


pottyoske197
tag

Sziasztok

HELP HELP

Na en is belefuttam a nagy Uplayes bejelentkezesbe
aktivaltam a 2 lepeses aktivalast esn nem tudok belepni.
A fiam tabletjen aktivaltam a google authenticatort, de az odalett es most ujratelepitettem de nem tudok belepni, nincs kulcsom azaz amit ker nem tudom honnan kell leszedjem hogy aktivalja a programot hogy az majd generalja nekem a szamot amit kell.
azaz hol tumom. mert kepet sincs amit beolvassak. a 6 db kod odalett azaz el lett hasznalva mert mas szamitogeprol es ujratelepites utan is beleptem mar osszesenm 6 szor, azaz tobbet nem fogadja el

Valakinek tapasztalata hogyanb tudom a google authenticator ba aktivalni a kodgeneratort, mert kepem nincs amit beolvassak, a szamot nem tudom amivel hozzacsatolom stb
azt nem ertem, keri hogy adja meg a fioknevet ... - itt az emailem fioknevet vagy a Uplay fioknevet ??
majd adja meg a kulcsot na azt meg honnan ????????

Uplaybe meg nem tudok belepni, egyedul a webboldalas emailemre oda beenged de ott csak nagy semmi ezzel kapcsolatosan
ahogy account modositast kerek azonnal kjeri oda is a masodik step 2 os kodot

Tehetetlen.. es van egy rakat jatekom is

Masik ha kerem az account torleset akkor a jatekok elvesznek ??? azaz tobbet nem tudom felhasznalni a kodokat ?? ha az acc-ot torlom teljesen ????

Koszi a segitseget

pottyoske

(#36802) LeonAran válasza Elims (#36799) üzenetére


LeonAran
tag

Bízom benne , hogy pro-n jobb lesz. :K De nem biztos hogy kapott pro támogetást.
Ha nem láttad még szebb minőségben akkor jó. De nekem van mihez viszonyítani. A PC-men egy más kategória. Persze a hardver is 4× annyiba kerül mint egy PS4 pro. :R

Uplay: Repityu15

(#36803) s4hu|SyD^ válasza pottyoske197 (#36801) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ne töröld az account-ot semmiképp. Biztos van erre is megoldás, gondolom nem csak te járták így. Ha valakinek itt van tapasztalata majd leírja, de addig is levelezgess az Ubisoft-al, hogy mi a teendő. Valaki írta, hogy magyarul is lehet nekik írni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36804) arnikusz


arnikusz
veterán

Összejött a Sasgra a pénz tegnap csak a fele volt meg, ma adta a DZ szépen a pénzt.
Ne feledkezzenek el róla DZ3 fegyverből Tabán várja az ügynököket.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36805) pottyoske197 válasza s4hu|SyD^ (#36803) üzenetére


pottyoske197
tag

Koszi szepen, megoldottam

Es nagyon segitokesz volt a holgyemeny, nem mashol mint az Ubisoft Amerika ban !!!!!!!

keresgeltem stb, de megoldas roviden !!!!!!!!

bejelentkezel a Webes Ubisoft oldalra ahol lehet tobbek kozt kerest irni felejuk midnenfelerol az accountrol is
csatoltam a keptet az elcseszett szamokrol amik megvolotak de elfogytak
, leirtam oda lett a google authentikator progim..

es belepve maradtam, masik laprol kineztem az amerikai kepviselet szamat es felhivtam
majd elnyogodoztem nagy nehezen angolul hogy mi a gond, megadtam a level szamat a Case NUMBER !!

amiben reszletesebben leirtam kinlodva igaz mi a gondom
A holgy ranezett , igymar tudott azonositani hol vagyokki vagyok mi vagyok... es 5 perc alatt beengedett, azaz torolte a 2 step verification kereset, megvarta amig be tudtam lepni es megkoszontem O is en is hogy O segitett meg en hogy vasaroltam toluk :)))

Szoval MARHA NAGY szerencse, es telefonon megoldhato.
Mindesetre volt par jatekom vasarolva toluk ONLINE a webshopukrol, az lehet segit mert azon nem latszik ha mashonnan vetted a jatekot csak hopgy aktivaltad. Annyit maszkaltam a kulonbozo upolayes oldalakon mert hat 3 kulombozo helyre engetedd be Shop support es accountmodositas mindenutt kerte a jelszot, es eszrevettem csak azokat a jatekokat jeleniti meg reszletesen amit kozvetlen toluk vettem, tobbirol a webes feluleten semmi hir nyoma hogy megvan !!

gondoltam leirom hatha talan valaki fel tudja hasznalni az informaciokat a jovoben ha gondja akad

Mindesetre azonnal es keszsegesen segitett nem kotekedett. igaz amig kicseng ki kell valasztani 1-2 lepesbol amit robot mond hogy mit akarsz, vegighallgatod a meset es utanna cseng tovabb a telefon amig felveszik

SOK SIKERT MINDENKINEK AKI STEP @ vel kinlodik, mindenesetre en tobbet nem, inkabb jelszot cserelek hetente

UFF

pottyoske

(#36806) Lefty válasza LedyGyuszi (#36791) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem majdnem 2 evig volt X1-em, utana valtottam PS4 Pro-ra. En is azt gondoltam, hogy majd milyen kenyelmetlen lesz a ps kontroller de nem, szerintem baromi jo az ergonomiaja, fogasa.

A masik meg, hogy az 1.6-tal eleg brutal grafikai tuningot kapott a Pro, az egyik legszebb jatek eskuszom.

(#36807) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#36789) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

:K Mondjuk az első kettő után “ügyesebb” lett,sentry sasg kombóval fejre egy tár,de nem nagyon akart feküdni...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36808) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Ma 9:30-tól 12:30-ig karbantartás.

[Changelog] – March 30th– Maintenance
Here are the changes to be implemented with the March 30th maintenance.

-Fixed an issue where agents would be credited for getting an explosive kill for an assignment, as long as they didn’t kill the target with physical damage.
-Fixed an issue in Last Stand where agents received two different marks for killing an agent while in the downed state.
-The amount of healing from medkits has been slightly increased.
-Fixed an issue where the Shock Turret damage indicator would last a long time even though the turret wasn’t doing any damage.

Off és On is egyben. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36809) xyvalaki válasza Elims (#36771) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Elnézést, nem néztelek hülyének. Tényleg. Csak az utolsó adottsága párszor kimentett minket a szarból. Még a Reklámszettben is. Töltött a láda és azon a 10%-on múlt hogy el tudtam dobni az utolsó utáni pillanatban. Már repűlt amikor a kontaktlencsét kerestem. :) a többiekkel együtt. Igaz nem 17xx páncélértéke van. Másrészt szerencsém is van a Barrett terén. Az első Lexington dobott és azóta vagy 20 esett. Van választék, pedig oszogatom boldog boldogtalannak. Kérdezd meg vzarmo-t.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#36810) RazoR


RazoR
veterán

:DDD

(#36811) #35434496 válasza RazoR (#36810) üzenetére


#35434496
törölt tag

Hú b+ :DDD Ez már a Demizson 2

[ Szerkesztve ]

(#36812) Mika1227


Mika1227
őstag

Nekem nem indul az Uplay. Van erre megoldás?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#36813) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Megint így zárult a szerverleállás. :DDD
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36814) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#36813) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szép! Dz5 mentésnél volt valaki? :DDD

(#36815) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#36813) üzenetére


akoska07
nagyúr

De legalább most be is tudtuk fejezni,nem úgy,mint a múltkor. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36816) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#36814) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A második srácnál jól összerakott build volt, testre majdnem 24k Famassal. :D
[link]

(#36815) akoska07: Én mondtam, egy még pont belefért volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36817) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#36816) üzenetére


#35434496
törölt tag

Gondolom instant összeesett.

(#36818) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#36816) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csak nem volt annyi játékos (aki oda jött volna). :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36819) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Sziasztok
Meddig szokott tartani a szerverleállás?
Köszi

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#36820) #18193920 válasza csabamigo (#36819) üzenetére


#18193920
törölt tag

Szokásos:
March 30th at 09:30 AM CET / 03:30 AM EDT / 12:30 AM PDT approx. 3 hours.

Bár a google hamarabb válaszolt volna

(#36821) csabamigo válasza #18193920 (#36820) üzenetére


csabamigo
aktív tag

köszönöm

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#36822) ZsyfKo válasza Snip3r_HUN (#36813) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

AK az a kezedben? Használható? Gondolkodtam hogy megveszem a tervrajzot de M4 után minden olyan lassú.

OnePlus 8T

(#36823) arnikusz


arnikusz
veterán

Heti emlékeztető- forrás reddit- mit szerezzen be az Agent ha nincs jobb:

Extended Magazine BP for 192PxC
AUG A3 Para XS at the BoO Vendor for all purpose builds, roll out swift for deadly.
DZ 04 5% Pulse duration mod.
Vertical grip - OD Green at SpecEqVend, 49.50% OpRange, 4.50% Reload Speed and2.0% Accuracy BUT IF LOW ON PxC, Vertical Grip Foliage Green at Advanced Weps Vendor, 47% Optimal Range 2% Accuracy 2.5% Stability OR Vertical Grip - Cyote Tan at DZ W 46th 49% Optimal Range 2% Accuracy 2.5% Stability
VX-1 Scope 12x at Advanced weps Vendor, 18.5 HSD, 4 CHD and 5 OpRange.
Omega Rifle Suppressor at DZ05 18 HSD, 3 CHC and 4.5 OpRange
Rugged mini reflex sight at East 61st 7.5CHC, 5.5HSD and 4%CHD.
C79 Scope (3.4x) at DZ East 31st 18% Critical Hit Damage 2.5% Stability 4.5% Optimal Range

Fényvadász az szerintem MP5 Snipernél, de majd megmondja, a második képen jobban látható.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36824) ZsyfKo válasza arnikusz (#36823) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Ja tényleg, így hogy ránagyítottam már látom.

Más.
Pajzsos szetthez használható a Felelőtlen mellény? Savage kesztyűt cserélnèm le.
Amúgy ahhoz képest hogy nem érdekelt most kurvara bejön, persze csak PVE, kéne egy fogékony, pusztító, vérengző MP5.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#36825) Lefty válasza ZsyfKo (#36824) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem defence-hez reckless melleny pont nem jo, ez alapvetoen nem dps build. Rapid/Vigorous melleny Resourceful taskaval, vagy Inventive taska Savage kesztyuvel mondjuk.

(#36826) Lifer092


Lifer092
senior tag

Nekem pont tegnap esett DZ6-ban MP5, ott nekem elég sűrűn dobálja. :) Arrafelé talán nézelődhetsz. :)

Tegnap egy kérlelhetetlen, fogékony, kompetens MP5 esett. :C :C :K

- Más. Csak én vagyok fogyatékos, és a rejtő pulse az valójában nem rejt el más pulse elől?
Mert nem egyszer lőttem már el, direkt azt használom, erre mikor ellövöm és van a közelben valami rugó csapat, vagy akár sima játékos, és ellövi a pulse-t akkor látszik hogy megjelölt, vagy pirossal, vagy ugye fehérrel. Annak ellenére hogy előtte 2-3 seccel előttem a rejtőset... Ez függ valamitől vagy ez hogy van? Igazából csak most kezdett el foglalkoztatni a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#36827) GAbre


GAbre
veterán

Megcsinalhato a lost signal betores legendas modban?
Mert mar jo ideje probalom,de vagy a csapat balfax,vafy a kuldetes megoldhatatlan

Avatar

(#36828) arnikusz válasza GAbre (#36827) üzenetére


arnikusz
veterán

Szintén zenész, de nem csak heroic van belőle? :F
Összeraktam most egy Frontlinet hétvégén tényleg meg kéne már csinálni. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36829) ZsyfKo válasza Lefty (#36825) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

De miért nem lehetne jo? A + bekapott sebzès elvileg csak rám hat, ha jól tudom a szívóságot csökkenti mostmár, úgyhogy ha pajzs mögött vagyok akkor mindegy.

OnePlus 8T

(#36830) s4hu|SyD^ válasza Lefty (#36825) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha Firearms-ra pakolsz akkor lehet a Specialized hátizsák jobb nem? PVE-re nekem is elég szépen DPS-re van pakolva, szépen ki lehet azt balanszolni. Kérdés melyik pajzsot használja az ember, milyen talenteket. Visszább írták, hogy a gyógyítós talent sokkal jobb ha nálad is be van kapva a sebzés. 100% HP-n azért nem biztos, hogy leszel. Persze ezek azért szituációfüggők.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36831) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#36823) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Historian-t is érdemes szerintem beszerezni aki szeret messzire lövöldözni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36832) micafighter válasza GAbre (#36827) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hogyne lehetne, megcsináltuk többször is a legnehezebb szinten, a mikéntjét is leirtam már ide.

(#36833) micafighter válasza arnikusz (#36828) üzenetére


micafighter
nagyúr

Továbbra is áll az ajánlatom :) bár nem tudom a héten össze tudjuk hozni, ma 10 előtt már nem leszek, a többi nap meg nem tudom leszek-e délután :)

Pajzsos, dps, meg healer kell hozzá szoval sniperen kivül szinte bármi jo, csak nekünk a nyerö kompozicio 2 pajzsos( d3 fnc), 1 dps 1 healer volt. Nekem minden össze van rakva ugyhogy bármelyik szerepre tudok menni :)

A lényeg igazábol annyi hogy a végén legyen három 1M feletti életü pajzsos a túszokat megvédeni, meg a legutolso boss ellen 1 dps nem elég, és kell egy jo healer. Ezért jo a pajzsos (d3 fnc) mert az DPSt is tud osztani és a pajzsa is jo.

[ Szerkesztve ]

(#36834) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Nagyjából sikerült összeraknom amit szerettem volna Pajzsos szettel, most már csak finomítani kell rajta. Felelőtlen mellény+Specializált táska. Vélemények? Jó ez így? [link]

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#36835) s4hu|SyD^ válasza ZsyfKo (#36834) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szerintem teljesen jó, nekem hasonló van csak Barrett mellénnyel.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36836) Snip3r_HUN válasza ZsyfKo (#36822) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az egy Navy MP5N,nem használok AK-t hiába lenne nagy a sebzése de lassú.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36837) Elims válasza TommyS_27 (#36800) üzenetére


Elims
veterán

:-) Kizárt,hogy én vmikor is 400-500+ ezreket adnék egy számítógépért.
Ha véletlenül (4-5évente) költeni kell a számítógépre/laptopra akkor már a hideg ráz..Pedig eddig a legnagyobb összeg talán 4-5e volt. (Ettől függetlenül vhogy ki tudnék szorítani egy olyan számítógépre mint a tiétek,de soha nem tenném.)
Nekem megfelel ez az egyszerű elmosódott ps4 grafika is. ;-)

Baker írása: "...az 1.6-tal eleg brutal grafikai tuningot kapott a Pro, az egyik legszebb jatek eskuszom."

Meg ugye ott van még az uncharted 4.,driveclub,project cars,én a syndicate-et is mondanám,stb.,stb.
Szóval szerintem jó ez nekünk. :-)

LeonAran: "Persze a hardver is 4× annyiba kerül mint egy PS4 pro."

Bizony. :-) Csak egy videókártya 100+ e?? :-o
Inkább költök konzolra súlyos pénzeket (akár egy-egy gyűjtői kiadású játékra) mint egy számítógépre.
Én és Szerintem. :-)

Xyvalaki: Nem is gondoltam.. :-)
Mi is jártunk már így.Csak akkor van gáz mondjuk egy komolyabb betörésnél amikor a ládát -utánunk- pikk-pakk szétlövik. :-/ De szerencsére azalatt a pár alkalom alatt nincs ilyesmi és pont azon múlik,hogy fel tud kelni mki.
Az elmúlt egy-két napban megcsináltam pár Lexington küldetést,de nem adott mégegy barrett-et. (Megnyugtatott az egyik barátom,hogy ő már 20-30-on is túl van egyhuzamban és neki sem adott. :-/ )

(#36838) xyvalaki válasza Elims (#36837) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Nyugi, tudok olyanról aki több mint ezerszer megcsinálta és nem kapott. Ha nem konzolos lennél, mondanám hogy gyere velem :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#36839) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Elég kezdetleges, de a 4. karakternek jó lesz, egy MDR mondjuk ide sem ártana.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36840) Elims válasza xyvalaki (#36838) üzenetére


Elims
veterán

:R :R :R

Sniper: "Elég kezdetleges..."

Ez mehetne a vicc topikba (ha van). :-))))

(#36841) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Sziasztok.
Azt nem. Tudja valaki véletlenül hogy milyen ajándék jön a havi dz leaderboards végén.
Csak mert ma éjjel ér véget és marha kíváncsi vagyok.

Give them nothing but take from them everything

(#36842) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Most nézem hogy D3 szetnèl csak a mester fokozat aktív a pajzsbòl? Csak mert egy csomót agyaltam melyiket kellene használni.

OnePlus 8T

(#36843) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Egy kérdés egy fegyón lehet két ugyanolyan talent?

Tegnap bedobta a Cadesust és arra gondoltam lehet-e olyat hogy két darab Fierce (Ádáz) talent legyen a fegyveren?

[ Szerkesztve ]

(#36844) ZsyfKo válasza robyg (#36843) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nem, és Alpha szetnèl se működik.

OnePlus 8T

(#36845) s4hu|SyD^ válasza ZsyfKo (#36842) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Működik mind. Vagy bugos vagy nem tudom, de működnek. Ha DPS kell mondjuk solo farm akkor mehet az Assault pajzs. Ha nem tetszik ahogy fogy a pajzs élete akkor a Reactive Targeting. Nekem az utóbbi jobban bejött. Egyébként megkapják a Master pajzs képességét is, tehát öngyógyító a pajzs.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36846) arnikusz válasza Krissz1983 (#36841) üzenetére


arnikusz
veterán

Még nem, a sima ad négy cuccot és köztük exoticot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36847) Krissz1983 válasza arnikusz (#36846) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Igen így van. Csak azon gondolkodtam hogy ha a heti ezt adja akkor vajon mennyi jöhet a haviból.

Give them nothing but take from them everything

(#36848) Garsza


Garsza
veterán

Utóbi pár napban 6x végigfarmoltam a PvE terület boszait egy darad Exotikumot nem dobtak a mocskok.

(#36849) robyg válasza ZsyfKo (#36844) üzenetére


robyg
senior tag

:R

(#36850) arnikusz válasza Krissz1983 (#36847) üzenetére


arnikusz
veterán

Most is farmoltam 1 órát, este még lesz vagy 2 óra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.