Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#37350) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm, szép kis build! ;)
Azért kérdeztem mert esett egy 1000 páncélos maxos elektronikás+képzettséges a héten ebből a medkitesből, azt azért meghagytam ;)

Mondjuk azért jelentősen túltolták megint, pl ismerősökhöz bementem WG küldetésre, látom ketten nyomják, a 10 perces etapnál voltak, kérdezem, hogy hardon toljátok, akkor látom, hogy Legendary. Gyakorlatilag két taktikussal golyókkal simán eljutottak a végéig, és meg is csinálták volna ketten is ha nem pofátlankodok be, így hárman is meglett, igaz kicsit feltartottam őket :)

Csak most már jöhetne igazi plusz tartalom is, tényleg kezd unalmas lenni így 1750 óra utána játék :DDD
(De majd a Wildlands feledteti a dolgokat, sikerült 5e Ft-ért alapjáték+SP-t behúzni a hétvégén :B )

;) - The Power of the Light Side

(#37352) qukesz válasza Anonymus23 (#37351) üzenetére


qukesz
senior tag

Anonymus23: én voltam egyik taktikus szettben az általad említett küldetésben.
Nagyon jó lett ez a szett most. Turret+Seeker nagyon teszi a dolgát.
Egyáltalán nem tartottál fel minket. Sőt utána még letoltuk a clear sky-t meg a dragon nest-et is.
Most saját szemeddel láthattad mire képes a taktikus hatalma.
Jah és nem is pofátlankodtál be. Örülök mert jól ment.

Köszönöm :D

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#37353) arnikusz válasza qukesz (#37352) üzenetére


arnikusz
veterán

Képet kérek a Taktikusról ha szabad, bár most a Firecrest a kedvenc, nekem itt állt meg, igaz a Virgonc helyett Rapid mellény van benne.
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37354) #35434496


#35434496
törölt tag

Kipróbáltam a DeadEye karakteremet. (soha nem játszom vele de most elővettem.)[link]

(#37355) Krissz1983 válasza Elims (#37346) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Szia.
Most én is deadeye-ban tolom. Az a 65 crit sebzés az nagyon gyenge. Nálam 158%+pulse. Azt toljad felfele.
Így egy agent 2 Max 3 lövés m700-al.

Give them nothing but take from them everything

(#37356) akoska07 válasza #35434496 (#37354) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szép.
Én raktam mellé egy baszó SMG-t,ha vki közel merészkedne. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37357) qukesz válasza arnikusz (#37353) üzenetére


qukesz
senior tag

Arnikusz fórumtárs:
Természetesen megosztom a képet a tagokkal.

Jelenleg így áll a helyzet.
Módosítóknak löveg sebzés van berakva. 15 másodperc a képzettség újratöltés.
Ahol lehetett ott mindenhol képzettség gyorsitást tettem.
Leleményes táska +virgonc/gyors mellény.

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#37358) Anonymus23 válasza qukesz (#37352) üzenetére


Anonymus23
veterán

:DDD :K

Ismerős, 1.4-ben használtam én is elég sokat a taktikus karaktert, a CS-n sokszor az overhealt sem tudták rólam lelőni, de van már annyi build, hogy nem éri meg ennyit fenntartani.
Itt egy korábbi screen 742k szívóssággal, a 26k képzettség taktikusként feltöltve minden képzettség erő cap-en volt :DDD

Most nekem is van amik rendesen össze vannak rakva Reclaimer, Predator, Sentry, Alpha + egy XP farmolós build.
Ezen túl ki van válogatva egy csomó jó cuccos, csak nincs összerakva: Taktikus, Dead Eye, Striker, Defence + a sárga/Egzotik cuccosok.
De egyre jobban hiányzik az a tartalom, ami miatt érdekes lenne tolni.

Lassan már csak azért csinálom meg a Legendary-t + Incursiönöket, hogy meglegyenek mind a 4 karakterhez a tervrajzokhoz a Főnix, meg max naponta azért megyek be, hogy a festést+néha új öltözéket megvegyem.
HVT, napi küldetések, bossok végigjárása már unalmas.... :(

;) - The Power of the Light Side

(#37359) arnikusz válasza qukesz (#37357) üzenetére


arnikusz
veterán

KÖSZÖNÖM. :R
A keménység nem kevés?

Anymus gyere LS-re mostanában napi 3 kört engedélyezek magamnak és jól szórakozom csak a szintezés a cél meg még megpróbálom a 3Taktikus/3Firecrestet maxolni.

Kipróbáltam az MP7-et de a 42-es tár kevés LS-re játékos fektetésre- viszont a turret Bullfrog és előtte Seeker fekteti simán az Agentet.

Aki meglát a terminalban és befogad LS-re tegye bátran egyedül random generált csaptban nem olyan mókás azért.

Most így állok ezzel a szettel.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37360) qukesz válasza arnikusz (#37359) üzenetére


qukesz
senior tag

És hogy tudnám a keménységet fejjebb vinni?
Ahol lehet van életerő, de módosítóknak nem használok életerőt.
Gondolom csak az elektronika rovására lehet ezt megtenni?!

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#37361) arnikusz válasza qukesz (#37360) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen sajna csak az elektronika rovására menne. Nálam van két elem amin másodlagos értéken 13000 és 13200 életerő van pörgetve. Meg a Rapid mellény amit még 1.5 végén pörgettem sokat segít, ezért is nem raktam be a Virgoncot, mert az nem bír olyan tulajdonsággal mint a Rapid, pedig vagy 300-at pörgettem már, de jött a Firecrest és kitolta. Taktikust csak Legendaryra használtam, de az utolsó után (még talán Anonymussal csináltuk) mikor adott egy Ninja bike-ot ott fejeztem be a Legendarykat.
Exotic ládát tudjátok ti is Falcon Lost heroicon hamarabb bezsebelni.

Mint már többször is leírtam 1.6 előtt szerzett heti ládákból és más módon esett exoticok jobbak mint az 1.6 után kapott kb. 200 darab- abbó 2 a Barrett mellény és a Ferro mask amit megtartottam.
Nem sírás, de megvan a véleményem a loot minőségéről.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37362) qukesz válasza arnikusz (#37361) üzenetére


qukesz
senior tag

Nálam a mellényen 16000 feletti életerő van, a táskán pedig ha jól emlékszem 13000 feletti életerő.
De majd megpróbálok valamit alakítani rajta ahogy te elmondtad.
Az a baj hogy kevés olyan fegyverem van amin élnek az elektronikás karakterhez szükséges talentek.
Virgoncot azért választottam mert úgy gondoltam hogy az hasznosabb lehet.
Lehet tévedtem???!!! :F

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#37363) Snip3r_HUN válasza qukesz (#37362) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Rapid mellénynek akkor van értelme ha nincs cap-en a képzettséggyorsítás (50%),ilyenkor jól jöhet a 15% amit ad a gyógyító képzettségek feltöltődéséhez.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37364) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Ma délután 1 körül megint alkottak a srácok a krumpli szervereken,elsőként kaptunk egy kis laggot,aztán instant kivágott mindenkit a játék minden platformon... Ezután belépéskor “Jaj ne, összeomlott” :U

“Server Issues April 18th [RESOLVED]
Hello everyone,

We're aware of an issue where some of you may be experiencing disconnects from the game. We apologize for the inconvenience and appreciate your patience whilst we investigate.

Thank you.”

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37365) akoska07


akoska07
nagyúr

PTS mikor indul ?
Nálam töltött vmi frissítést.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37366) qukesz válasza Snip3r_HUN (#37363) üzenetére


qukesz
senior tag

Akkor most jól döntöttem hogy a Virgonc mellényt választottam?
Vagy akkor mi lenne a legjobb választás?
Turret-et meg Seeker-et használok.

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#37367) arnikusz válasza akoska07 (#37365) üzenetére


arnikusz
veterán

Akár a jövő héten is. A legutóbbi staten 1.6.1-re már nem mondtak dátumot, mint korábban a május 1. volt. Benyögték ezt a loadouts dolgot, de sokan írtàk, hogy késő. Volt szó a vendor frissítés végéről, GS növeléséről. Magyarán​ nem nagyon tudják mit akarnak.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37368) Snip3r_HUN válasza qukesz (#37366) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Jó a virgonc ha van aki heal-eljen ládával mert úgy overheal-ben maradsz,de ha csak “támadó” jellegű skilleket használsz akkor a Barret mellény is jó választás.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37369) #35434496


#35434496
törölt tag

Ma nagyon elment a kedvem az egész játéktól. :( Ebben a videóban közelről láthatjátok az rpm Hackerek mindennapjait. Mai termés. :W [link]

(#37370) Elims válasza Snip3r_HUN (#37347) üzenetére


Elims
veterán

Nem a crit esélyt szerettem volna mutatni csak ott állt meg a kurzor.
A crit sebzést szerettem volna,amit Krissz is ír.
Köszi!!A távcsövest+svd-t mindenképp kipróbálom.

Krissz: :-o
Hogy csináltál akkora crit sebzést??

Players: Jampi vagy.
De most őszintén,ilyenkor minek mennek oda a többiek??
Ugyanezt ps4 joy-jal kicsit nehezebben lehetne megcsinálni,de biztos összejönne x idő gyakorlás után.
Milyen puskával vagy?Mekkora crit sebzésed+a dps-ed?

(#37371) qukesz válasza Snip3r_HUN (#37368) üzenetére


qukesz
senior tag

Barrett-el az a baj hogy NINCS :O
Úgy hogy jobb híján marad addig a Virgonc.
Van egy barrett mellényem, de egy olyan tulajdonság sincs rajta ami ennek a karakternek hasznos lenne.

Vadászok egy elektronikás Barrett-re de még nem esett sajnos. De köszönöm a tanácsokat és tippeket. :R

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#37372) Snip3r_HUN válasza qukesz (#37371) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Barret-tel szerencsém volt a 4. ami eddig esett: 1260 elektronika,8% képzettséggyorsítás és 50% lőszerkapacitás volt rajta alapból,16400 életerőt adott rá ezek mellé második pörgetésre.
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37373) Krissz1983 válasza Elims (#37370) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Minden fegyver kiegen+ruhán ahol lehet +crit sebzés.
Szívóm nem sok van de ez a build em is erről szól.
Próbálgatom most Historiant. Nem rossz nem rossz de pvp-re szerintem marad az svd+m700-al páros

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#37374) #35434496 válasza Elims (#37370) üzenetére


#35434496
törölt tag

"De most őszintén,ilyenkor minek mennek oda a többiek??" Azért mert úgy elb@szták a játékot kérlek szépen, hogy csak a rugo bukik xp-t meg kulcsot. Ha nem vagy Rogue akkor nem buksz semmit ezért jönnek már a 19sec rugora is mint légy a sz@rra. Nevetséges, hogy az összes játékos arra vár, hogy a másik elkezdje ekkor megy mindenki rájuk. Nagyon de nagyon elrontották ezt kb dz-ből is egy nagy pve területet csináltak a sok rinyálós játékos miatt, hogy jajjj nem tudok bemenni mert lelőnek csináljatok valamit stb.... :(((
Számomra a játék ezt jelenti a pve része jó volt amíg végigjátszottam 1x de utána dögunalom.

[ Szerkesztve ]

(#37375) #18193920 válasza #35434496 (#37374) üzenetére


#18193920
törölt tag

Olyan vagy mint egy igazi dohányos, az idén már legalább 15 x hagytad abba véglegesen :D

(#37376) #35434496 válasza #18193920 (#37375) üzenetére


#35434496
törölt tag

Így igaz. Szerintem még párszor abbahagyom majd idén. :K

(#37377) akoska07 válasza #35434496 (#37369) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekünk szerencsénk volt ma.
Nem találkoztunk ilyennel.
Minket neveztek megint cheater-nek,elkészült az M44-em. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37378) arnikusz


arnikusz
veterán

LS 5 kör 3 szor a másik oldalon Max rpm és Rain falon átlövő egy lövés halál. Németekkel voltam szólnak hogy jelentik, mondom felesleges ezután egy cseppet visszafogták magukat és láss csodát 3 ból kettő nyert lett, mert a turretek és golyók meg mobok leszedték őket.

Kijövök DZ a heti rendbontók miatt, ott megint Rain leirtott vagy 15 Játékost majd teleport, mondom a többi eknek ne kegessék mert miket használ csak mentek utána.

A 20 LS ládából 1 használható burst fire mp5 esett a többi szétszedés és eladás.
Jó éjt mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37379) Elims válasza Krissz1983 (#37373) üzenetére


Elims
veterán

Akkor nekem már bukott a téma.. :-// Én a 3 számra mentem azok közül is leginkább a tűzerőre.Elkalibráltam rá kb.30-35milliót.
De már mindegy is,visszaraktam a nomádot.Most indítottam pár lexington küldetést,az első végéig bírtam ebben a dead eye-ban.Estem-keltem. :-/
A nagyteremben aztán mki meghalt,nomád vissza és halál nélkül lement még vagy 3-4 (és "Rambo"-zok..).

Players: :-D
És mi a helyzet a last standing-gel?Az nem gyerebe?
Az tisztán csak arról szól.

A screenshot-on lehet látni a karakterem körül apró számokat.Azok micsodák??
Az orránál van egy 2-es,a vállánál egy 8-as,stb.

(#37380) #35434496 válasza Elims (#37379) üzenetére


#35434496
törölt tag

Dz-be a hangulata miatt megyek/megyünk. Ls meg ez a foglalosdi már dögunalom kategoria.
Egy pvp survival néha még jò lenne. :K

(#37384) Elims válasza #35434496 (#37380) üzenetére


Elims
veterán

Így már teljesen érthető. (Komolyan.)

A survival-ben örüljön az ember ha a vadászig eljut,nem még közben egymást is írtani..az már a nagyon kemény kategória.

Venom: Csak azért létezik most ez a hsz-od,mert Tommy ott volt. ;-)

(#37392) #75376384


#75376384
törölt tag

Korábban vki, talán Snip3r linkelt egy alpha + predator buildet.
A kérdés, hogy adott egy mellény skill haste és exo párossal. Szerintetek melyiket érdemes beáldozni, hogy skill powert pörgessek rá?
Az a 8% haste nem tűnik soknak (bàr a kesztyűn is van), míg a 10% exo se nagy eresztés...

Közben megtaláltam. [link]

[ Szerkesztve ]

(#37393) persil válasza Elims (#37379) üzenetére


persil
nagyúr

"A screenshot-on lehet látni a karakterem körül apró számokat.Azok micsodák??
Az orránál van egy 2-es,a vállánál egy 8-as,stb."

Először én is gondolkodtam rajta pár percet :)
Az azt jelzi, hogy az adott slot-on hány darab tárgyad van :) Ha rámész a slotokra, akkor vékony vonalakkal jelzi a karakteren a tárgy helyét. Szerintem jópofa.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37394) akoska07


akoska07
nagyúr

Köszönöm a takarítást. :R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37398) micafighter válasza #35434496 (#37374) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát igen, el lett b@szva a dz.. LSbe kell menni, ott nem kell futni negyed órát hogy játékost találj, meg nem arrol szol hogy mindegyik várja hogy a másik kezdje el.

(#37399) arnikusz válasza micafighter (#37398) üzenetére


arnikusz
veterán

És 50-50% esélyed van a győzelemre, még ha csapat híján egyedül is mész. Ha pedig jól taktikázó a team sima út a győzelemhez és a jó szórakozáshoz.

Annak idején az UG majd a Survival is lekötött míg a kitűzött célok teljesültek, most LS-ben a szintezés a cél és így nem támadó karakterrel körönként 10-18 ezer credit jön simán. Tegnap még a Bullfrogra visszapörgettem a Kompetenst és öröm volt nézni a turret perzselés után a 2 játékos 20-as keresését.

Viszont a szettel úgy érzem megakadtam a tűzerőt 3832 felett akarom tartani, hogy éljenek a talentek az életerő megállt 2738- nál és az elektronika sem megy feljebb 8400 fölé, ha valakinek lenne tanácsa a szívesen fogadom.

Gondolkodtam a DPS firecresten Barrett, Specialized van, de 1 db Firecrest térdvédő sem esett, más összeállításban pedig kevés volt.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37400) micafighter válasza akoska07 (#37394) üzenetére


micafighter
nagyúr

Na miröl maradtam megint le.. :) Valaki leirhatná privátban csak hogy "up to date" legyek a "Barátok közt"ben :DDD

Én is ezt szoktam amugy mondani a társaknak mikor leszedünk 6-8 játékost: ,,megjött a takarito brigád" ,,köszönöm a takaritást" :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.