Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) Snip3r_HUN válasza oneal1 (#36900) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Így van,nem lehet kettes bónusz sem.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36902) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#36899) üzenetére


arnikusz
veterán

Veszett ez a Striker, kedvet kaptam és Showstopper.
A Thompsont másodlagosnak használod mobok ellen?
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36903) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#36902) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Feltöltött striker mellett játékosokra sem az utolsó,de van nálam egy M700 és egy Famas is ha a helyzet úgy kívánja.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36904) Lefty válasza oneal1 (#36900) üzenetére


Lefty
addikt

Nem, mert mar akkor is van set bonus.

(#36905) micafighter válasza Lefty (#36904) üzenetére


micafighter
nagyúr

Söt a hildr+eir stb fegyverek is "set bonus"nak számitanak.

(#36906) micafighter válasza RECSKA (#36896) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jo szar cuccba lehettek :) egy közepes gear ellen már nem sokat ér sajnos a firecrest.

[ Szerkesztve ]

(#36907) dezs520


dezs520
senior tag

PvP nél(last stand) mi számít jobban,a chc,vagy a chd? (konzolon)
(chc-kritikus találat esélye
chd- kritikus sebzés)

(#36908) Lefty válasza dezs520 (#36907) üzenetére


Lefty
addikt

Mindketto fontos, de elsokent a chc.

(#36909) bandras54 válasza pendre54 (#36875) üzenetére


bandras54
aktív tag

Azok a 4-es szintű cuccok nem még valami felszerelés DLC maradványai?

(#36910) #35434496 válasza micafighter (#36906) üzenetére


#35434496
törölt tag

Csak szólok, hogy 2-3sec alatt összeesel Dedi turretétől.

(#36911) RECSKA válasza micafighter (#36906) üzenetére


RECSKA
veterán

gyere a hiper buildedben, igérem, nem lövök... Nézzük hány sec leszel. :) Mennyi hp-d van? 200 v. 300? Ettől függ, hogy 2 v. 3 sec vagy :D

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#36912) Elims válasza micafighter (#36889) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Akkor összerakok egy ilyet.Egy próbát megér. :-) (Már minden set-ből van legalább 5db-om és elég jók..bármelyik 4-es meglenne.)

Dvd: Csak a gép ellen használnám.Ha a sárgákat gyorsabban le tudom szedni akkor már jó.

Oneal: Egzotik láda.
Jártam már így!
Amikor tele volt a táskám,de egy-két sec után megjelenik a cucc ott ahol éppen akkor álltál amikor véget ért a küldetés.100%,hogy ott van! :-)

(#36913) arnikusz


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek!

Tegnap összeraktam egy Strikert, egy jó tok még nagyon hiányzik, a DZ 6 boltban lévő maszk ajánlott vétel a héten. Képzettséget kell még emelni. Fegyverek közül a Bullfrog, de különösen az MP7 ami bejött. 22.50% a chc rajta, szettben 45-50 között mozog a chc a módosítótól függ és 72-80 a chd, 1003 az rpm és 16.4K . Tegnap egy játékostársat hátbalövő rugót simán leszedett. Csak a tár lehetne 52-es.
MDR és Thompson is jó, de főleg mobokra, a Megállítót még nem teszteltem. Most ezen a karakteren marad használatba míg elérem itt is a 99-et.
Egyedül nem, de csapatban használható, tegnap 3-an voltunk Strikerben és simán ment a farmolás, fertőzési esemény, de 1-2 alkalmi rugót leszámítva nagyon csendes volt a DZ.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36914) micafighter válasza #35434496 (#36910) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kétlem :)

(#36911) RECSKA nincs hiper buildem de felölem megnézhetjük majd :) LSben próbáltad már amugy?

Én is össze akartam rakni egy jo kis firecrestet 1.6ra de láttam hogy PvP nem sokat ér értelmesebb emberek ellen ugyhogy kukáztam. :(

[ Szerkesztve ]

(#36915) #35434496 válasza micafighter (#36914) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem tudod mit beszélsz mint itt sokan. :)

(#36916) micafighter válasza #35434496 (#36915) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem is tudom én uj vagyok, a játék még töltödik :)

(#36917) micafighter


micafighter
nagyúr

Felvesz valaki? A felhasználónevem: nemisvagyjózan!

Szerk.: ja nem az más csak az asszony szokott úgy hivni. Hol találom a felhasználónevet??!?

Szerk.2: az elöbb rámlött valaki!!4! Nekem nem mondta senki hogy ez a játék ilyen veszélyes! Vigyázzatok! Részemről irány észak, de csak óvatosan!

[ Szerkesztve ]

(#36918) bombibmw válasza #35434496 (#36915) üzenetére


bombibmw
veterán

Felesleges bizonygatnod G.
Az a lényeg, hogy mi tudjuk, ez bizony így van.
Lehet akármilyen ellenállásod, Dedi turretje a sírba visz, pár sec alatt. :D

(#36919) #35434496 válasza bombibmw (#36918) üzenetére


#35434496
törölt tag

Már elengedtem. :R

(#36920) RECSKA válasza micafighter (#36914) üzenetére


RECSKA
veterán

Lsben semmit sem er. Ott maganyos csillaggal shotizom...

Dz-ben nem szeretik. Es ez enyhe fogalmazas :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#36921) LeonAran


LeonAran
tag

Megint karbantartás van?!

Se PC-n, se PS4-en nem érhető el a szolgáltatás.

Uplay: Repityu15

(#36922) Krissz1983 válasza LeonAran (#36921) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Boxon sem volt jó reggel aztán nagy nehezen beengedett. Haverom viszont most nem tud belépni

Give them nothing but take from them everything

(#36923) arnikusz válasza LeonAran (#36921) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegnap is laggolt a szerver végig.
Csökken a játékos szám és kapcsolják le a szevereket? :F
A május 1. napjára beígért 1.6.1 sem tisztázott mit hoz majd.
ui: De tisztázott emote és zsákfestéseket.

Még egy a végére a Firecrestet meg fogom próbálni, ha már van MDR, szépen perzselt Taktikusban a turret a múlt héten hozott is a golyóval párban rugó killt, ott meg aztán.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36924) Lefty válasza #35434496 (#36915) üzenetére


Lefty
addikt

De most ebben mi olyan extra? Gondolom turretsebzesre ra vannak tolva a modositok meg magas az elektronika. El lehet azert ugrani ha leteszi, vagy tavolabbrol szetloni. De ott a final measure set bonus is pluszban. Meg is oszthatjatok a buildet ha ugy van tanito celzattal.

(#36925) #35434496 válasza Lefty (#36924) üzenetére


#35434496
törölt tag

Te olvasod is a fórumot vagy csak beböfögsz ide valamit? Nézd már meg min ment az eszmecsere kösz.
"vagy tavolabbrol szetloni" Mert egy erős taktikus turrete az csak úgy pikk pakk szétlőhető ugye? :DDD

Mi nem oszunk meg senkivel semmit!

(#36926) Elims válasza arnikusz (#36913) üzenetére


Elims
veterán

Honnan szerezted azt a mp7-et?Tervrajz vagy vmi különleges helyről?
Esetleg bármelyik jó lehetne?

Players: "Mi nem oszunk meg senkivel semmit!"

Akkor majd leírja más.

[ Szerkesztve ]

(#36927) RECSKA válasza Lefty (#36924) üzenetére


RECSKA
veterán

Ezen a tavolrol szetlovi, ezen beszarok. En addig megyek pisikelni, a csapat meg lelovi addig zenet... ( vazze )

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#36928) Anonymus23 válasza #35434496 (#36925) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mi nem oszunk meg senkivel semmit!

Egyébként meg, dehogynem: minden érdektelen infót (hogyan gerinctelenezi le az egyik DzP-s a másikat, manhunt screenek stb stb stb), meg halom ugyancsak semmi másra csak "önfényezésre" való screenek, meg a régebben elmaradhatatlan gifek (jó ezek száma erőteljesen megcsappant az elmúlt időben).

Ha nem osztasz meg semmilyen értelmes és hasznos infót (mint ahogy te még eddig talán 1x sem), akkor ezt sok szart is tartsd meg/vagy tartsátok meg magatoknak.
Szóval akkor ne "oszál" meg semmit :DDD
Kösz! :R

(#36927) RECSKA
Azt nem lövik le se közelről se távolról, szarul van skálázva a turret HP-ja, de egy jó kis deadeye ellen már érdekesebb ;)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#36929) arnikusz válasza Elims (#36926) üzenetére


arnikusz
veterán

Tervrajból pörgetve kb. 100 ból nem max a sebzése az ennél a tűzfegyverértéknél 16.6K lenne.
A 3. talent Ádáz, korábban Auggal volt az Alpha szettben és Ádázt pörgettem rá még 1.5-ben, ma egy kérlelhetelent teszek rá. Meg próbálkozok továbbra egy minden szempontból maxosat pörgetni.

Most újra van MP7 tervrajz, így aki korábban lemaradt pótolhatja.

Még egy kérdés a fórumtársakhoz lehetne még az rpm-et emelni?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36930) RECSKA válasza Anonymus23 (#36928) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem belevauvau, de meglett a multkor a 20as??? :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#36931) i@lex válasza arnikusz (#36913) üzenetére


i@lex
őstag

Én is két napja elkezdtem egy végre tökéletes mp7-el LS-ni.
Régóta úgy akartam, hogy a kompetens talent a harmadik legyen, hogy ne kelljen elektronika, szerencsére tegnap kraftoláskor pont dobott egyet így, plusz jött a fogékony, a harmadiknak pedig pörgettem egy halálost.

Szerintem LS-re jobb összeállítású mp7 nincs. 1003-as rpm, 114% chd, 34% chc.
244.000 ezer hp-val, és 8000-es tűzfegyverrel nagyon élvezetes a történet. Nem buksz 1v1-et.

(#36932) Anonymus23 válasza RECSKA (#36930) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ja meglett, köszönöm "kedves" érdeklődésedet de a történet hűségéért:
Mentünk segíteni lőni a spawnkempelőket Szatyoréknak, a kis köcsög francia belénk kötött még párszor, aztán lelőttük párszor, csak az érzés miatt. Még ott szórakoztunk vele, amikor látjuk jönnek játékosok, ja DzP, semmi gond, menjünk, erre hátulról lelőttök.
Ehhez csak annyit tudok fűzni, gratulálok, mást már nem várok innentől kezdve tőletek. Illetve de, majd jön még az önfényezés, a manhunt screenek, meg a kiírtottuk az egész szervert, meg a lelövünk mindenkit is...
:C

DzP über alles :U (vagy inkább unter)

Ez mondjuk nem változtat a tényen, hogy 99%-ban biztos le tudnátok lőni, amit kb nagy ívben leszarok, ha tomikának meg playersnek erre vastagodik, akkor ez van, nincs mit csinálni (külön köszönöm a taps meg hurrá emotikont), de tőled konkrétan nem ezt vártam, de ez van, nem ettől van álmatlan éjszakám :)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#36933) arnikusz válasza i@lex (#36931) üzenetére


arnikusz
veterán

Jó ötlet köszönöm. :C
Strikerben és a 8000-es érték mellett nem kevés stamina?

Anonymus én miattam lőttek le na. :DD
Csak úgy az önfényezéshez és a Taktikushoz, hogy mire jó lehet a múlt hétről, sajnos alig lehet látni. :P
A 2 orosz hasonló gyenge volt mint én.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36934) RECSKA válasza Anonymus23 (#36928) üzenetére


RECSKA
veterán

Bizony, jelenleg a deadeye tul eros. Pontosabban a tobbi szett lett tul gyenge.

Most a deadeye norecoil scriptel uralja az ls-t, es a dz-t. Amikor tavolrol folyamatosan talalnak a deadeye-al, futas kozben, az kamu. Egy ossze-vissza futkarozo embert alapbol nehez eltalalni, nem hogy 1 sec alatt 5x, mk20-al ( az a fegyver kegyetlenul szor... )

Ami biztos, hogy nerfelni fogjak, az megy nekik...

( az irasodra : azt vagod azert, hogy en ott sem voltam. Sajnos mi ilyenek vagyunk. Mivel megvaltozott a dz, mostmar senki sem rugozik, mindenki csak a rugokillre megy, mert ott nincs vesziteni valo, valakinek el kell kezdeni. En szivesen eldobok par kulcsot, meg 10k penzt, csak ne a mobokat kelljen olni... :) )

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#36935) i@lex válasza arnikusz (#36933) üzenetére


i@lex
őstag

Bevallom én letettem a strikert, high endben nyomulok jó ideje. Nem tudom, hogy konzolspecifikus, vagy én vagyok balf.sz, vagy mindkettő, de nagyon nehezen tudtam a striker 4-es set bónuszát aktiválni.

Én ennél a 244 ezres hp-nál találtam meg a határértékemet, mondom, én jól elvagyok vele. :)

A "nem buksz 1v1-et" -hez hozzáfűzném, hogy érezhetően sokkal kevesebben játszanak már konzolon, és szerintem ezekből is a megmaradt - már bocsánat - retardált. Néhányakat kkapcsolt monitor mellett is lelőne az ember. Félelmetes. Vagy lehet valami ingyenes hétvége volt megint? :F

[ Szerkesztve ]

(#36936) atteee


atteee
tag

Sziasztok ha megvettem a Last Stand dlc-t akkor hol kapom meg az egzotikus cuccokat?

Samsung S7 Edge 32GB

(#36937) arnikusz válasza atteee (#36936) üzenetére


arnikusz
veterán

Egzotikus cuccot majd a feladatokért kaphatsz.
Most a Terminalban balra hátul az UG lejárat mögött van a kereskedő ott festéseket, emotokat, és ruhákat vehetsz, de nyízsd meg a LS-t és fedezd fel a DZ 7-9-is.

Megkaptad az 500 itt beváltható creditet, emellett természetesen valódi pénzért vehetsz hüleségeket.

A 3 legendás küldetés teljesítését követően sisak, nadrág, felső jár LMB tiszti.
Egy héten egy karakterrel 9 exotic ládát szerezhetsz be, de nagyon gyengus az amit ad.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36938) atteee válasza arnikusz (#36937) üzenetére


atteee
tag

köszi a segitséget

Samsung S7 Edge 32GB

(#36939) Lefty válasza #35434496 (#36925) üzenetére


Lefty
addikt

Igen olvasom, es szerintem nem csak bebofogni szoktam. Lehet rohogni a tavolabbrol szetlovesen, csak bedobtam egy opciot, mas kerdes, hogy gyakorlatban nem feltetlen van ra ido. Ezzel ellentetben te aztan tenyleg hasznos tagja vagy itt a tarsasagnak. Semmi mast nem csinalsz csak alkalmankent betolod, hogy mennyire megalaztatok mindenkit DZ-ben meg rebuszokban beszesz a haverjaiddal. Nem beszelve arrol, hogy par hete beirtad, hogy te most torolted le az egeszet, erre megint osztod az eszt. De olyat, amibol mas is tanulhatna nem. Nem kell kirohogni, ird le akkor, hogy ez meg az miert nem mukodik, szerintem ide alapvetoen azert jar mindenki, hogy megossza egymassal a tapasztalatat es segitsen egymassal. Persze, hogy nem osztasz meg semmit, miert is tenned. Direkt nem offban van.

[ Szerkesztve ]

(#36940) Anonymus23 válasza RECSKA (#36934) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem vágom Recska, mert amikor rátok zoomoltam, akkor téged és Tomit láttam, ekkor fordultam meg.
Ha már rugó kill, akkor én sem lőttem rá utána bombira, pedig ott jött ment 90 seces rugóként, mint ahogy előtte nem lőttem rá Szatyorékra sem, pedig náluk is a teljes csapat rugó volt. Inkább hagyjuk, ezen már túl vagyunk, nem jön már vissza.

Egyébként igazad van, DZ halott, mert sokan nem akarnak lootot veszíteni, míg az LS meg tele van DE "finomhangolt" csíterekkel, meg egysíkú no skill seeker mine vadászokkal...
Nem sikerült újat hozni a játékba, de egy hete már szinte alig játszok, más elfoglaltságom van. :P

;) - The Power of the Light Side

(#36941) micafighter válasza #35434496 (#36925) üzenetére


micafighter
nagyúr

És ebben mi az uj? Te sose osztottál meg senkivel semmi érdemit :DDD Amugy vicces hogy pont te állsz itt bele itt az emberekbe, te aki egy szalmaszálat nem tett még keresztbe a közösségért itt a DzP-s játékostársaiddal és pár másik forumozoval ellentétben :)

[ Szerkesztve ]

(#36942) i@lex válasza i@lex (#36931) üzenetére


i@lex
őstag

Erősen gondolkodom, hogy a régóta letett alpha szettet is előveszem megint, és a 3 említett talent mellé még mellérakok egy kérlelhetetlent.

Kompetens, Fogékony, Kérlelhetetlen, Halálos együtt lehet még nagyobbat ütne?!

(#36943) micafighter válasza Lefty (#36939) üzenetére


micafighter
nagyúr

Engedd el te is :)

(#36944) RECSKA válasza Anonymus23 (#36940) üzenetére


RECSKA
veterán

Lathattal egyutt, hiszen ott voltam. Csak eppen nem oltem senkit, en csakis 1 emberre utaztam ott : Cubakabra9 . mocskos speedhackes-teleportos pocs. Csakis ot kerestem, es akartam megolni. Viszont nehez, hiszen 2x gyorsabban fut barkinel, igy eltalalni is nehez xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#36945) micafighter válasza i@lex (#36942) üzenetére


micafighter
nagyúr

Persze elképzelhető, próbálgasd a gyakorlatban melyik adja jobban :) Papiron mindkettő jó.

(#36946) atteee


atteee
tag

csak Nálam nem talál senki ls-ben vagy másnál is úgy ez van?

Samsung S7 Edge 32GB

(#36947) arnikusz válasza i@lex (#36942) üzenetére


arnikusz
veterán

Szerintem igen. Egy kicsit támogasd meg elektronikával és jó lesz.
Az elmúlt héten az egyik karaktert húztam 94-99-ig Alpha szettben.
Nem nyúltam hozzá a kompetens jött még a páncélromboló, fogékony, ádáz mellé.
Mivel voltak csapattársak elment egy kis múltidézésnek.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36948) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Wow. Végre megvan a 30-as szint és hullik a cucc mint a pelyva ;) Igazán nagyot falkában (csapatban) lehet kaszálni , most megy a kísérletezés hogy valami jó kezdő szettet össze állítsak, valami tippet tudtok adni? Negativ élmény rohadtul utálom a teleportàlós moboka , a rögtön felrobbanó gránátot, és mikor kilőnek a fedezékből ak-val :(

e pluribus unum

(#36949) atteee válasza foxymaxy (#36948) üzenetére


atteee
tag

Nekem a csapásmérő szett jött be DPS-re plusz a ragadozó adottság fegyveren én 2 karakternél is ezeket használom.

Samsung S7 Edge 32GB

(#36950) arnikusz válasza foxymaxy (#36948) üzenetére


arnikusz
veterán

Próbáld meg a Taktikust PVE, UG, Legendary küldetéseken csapatban jó, és a Frontline is.
Igen a Predatory nagyon hasznos tud lenni. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.