Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) akoska07 válasza arnikusz (#37500) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nahhh... király. :)
Mit tud ?

Utána bementünk még 2-en LS.
Olyan neveket láttam a másik csapatban,hogy csak a 4. párosítást hagytuk,hogy befejezze. :DDD
2 kört mentünk,elsőben első lettem,másodikban harmadik.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37502) arnikusz válasza akoska07 (#37501) üzenetére


arnikusz
veterán

Holnap bemutatom. 8223 tűzfegyver, 3800 életerő, 3000 elektro és benne 4 db 6 % sealf heal. 300 ezer főlé ment az életerő a móddal amit adtál, a képzettség csak 144 ezer, de 24.5 K az M4 23% páncélsérülés fogékony halálos gonosz és csak 1 tizeddel marad el a max. K- tól.
Csak még vissza kell szokni a Dps taktikára. A Ferro és Shortbow nagyon hasznos.
Ha még lesz 4. társ jó játékot lehetne kihozni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37503) akoska07 válasza arnikusz (#37502) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez most az arany+exo vagy a DE ?

Ha lányom visszatérne a Division-be lenne egy komoly healer (taktikus/reclaimer,ügyesen játszik).
Már meg is lenne a 4fős jó csapat.
De azért nélküle is meg tudjuk oldani. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37504) arnikusz válasza akoska07 (#37503) üzenetére


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek.
Ez a korábban linkelt exotic/arany, de már változott ahhoz képest, ma még egy kicsit alakítom.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37505) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Bocsi hogy itt kérdezem, de pár hónapja valaki belinkelt egy olyan oldalt ahol Online lehet venni pl Divisiont. Szerintem olyan oldal volt ahol akik itt a PH-n árulnak játékokat ők is ott szerzik be. ( több online oldal is fent volt értékelésekkel árakkal ,egymás alatt voltak és csillagok is voltak ) . Valakinek a Division-hoz linkelték be azt hiszem. Megvan(OFF)(/OFF)

Bocsi , ezért tettem off-ba

[ Szerkesztve ]

(#37506) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Már a 14. Shortbow térdvédő esik, megéri nagyon heroic/legendary-t tolni... :U
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37507) RazoR


RazoR
veterán

Legendary incursion-ök és főküldik egy héten egyszer dobnak csak exotic ládát?

(#37508) micafighter válasza RazoR (#37507) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, ezért is jo ha van 4 karaktered, mert akkor 4x végig tudsz menni rajtuk és 4x kaphatsz ládát ezekböl hetente.

(#37509) bashboyy válasza micafighter (#37508) üzenetére


bashboyy
kezdő

Ez így van, de egy idő után nagyon unalmassá válik. :U

(#37510) arnikusz válasza akoska07 (#37503) üzenetére


arnikusz
veterán

Még csak átlag 7 ölés, de a 12-15 ezres pont átlagot hozza, így nekem megfelel LS-re marad.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37511) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#37510) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A pontos talentet te pörgetted az MDR-re ? Csak mert annyi jobbat lehetne rátenni...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37512) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#37511) üzenetére


#35434496
törölt tag

Auto aim talentet hol lehet rápörgetni? :DDD

(#37513) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#37512) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Orosz konzulátuson, amikor ki kellene szabadítani a Csernyenkót a pánikszobából. :K :D

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37514) akoska07 válasza arnikusz (#37510) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jól mutat a szett.
Ahogy Sniper is írja,az a pontos talent nem annyira hiányzik az MDR-re. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37515) Norbika88


Norbika88
senior tag

Üdv!
Ha esetleg lenne kezdő lvl 15 környéke, tudok ts ipt adni :D
Ez a Fekete zóna kicsit erős :( Lila cuccal töltöttem meg a tatyót és elhappolják a csapatok.

(#37516) Anonymus23 válasza Norbika88 (#37515) üzenetére


Anonymus23
veterán

Komolyan?
Vannak még olyan nyomorultak, akik lvl 15 környékén hagynak egy karaktert és összeállnak csapatba és azért mennek be DZ-be, hogy ott szívassák a szerencsétlen szóló játékosokat?
Ez már tényleg valahol az odakozmált alja a lelki sötétségnek, mert semmi, de semmi értelmes dolgot nem kap, csak az "öröm" amit azon érezhet, hogy le tud lőni egy másik játékost...
Kiváló...

;) - The Power of the Light Side

(#37517) Norbika88 válasza Anonymus23 (#37516) üzenetére


Norbika88
senior tag

Vagy csak sokan vannak kezdők mint én.
Kicsit későn álltam neki ennek a gémnek :(
Most meg beszipantott.

[ Szerkesztve ]

(#37518) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#37511) üzenetére


arnikusz
veterán

A második talentje még gagyibb volt a halálost raktam rá. LS-en M4 és Mp7 van szolgàlatba.
Akartam egy olyan hibridet mint a tiéd, de a Skull kesztyű mind gagyi volt így ezzel maradt a dps és ezen a 40 szintig ezzel megyek. A harmadik alttal pedig majd a nomádot próbálom.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37519) micafighter válasza Snip3r_HUN (#37511) üzenetére


micafighter
nagyúr

A legtöbb fegyveren a pontos az egyik legrosszabb talent, az MDRen viszont az egyik legjobb. A pontos talent miatt kevésbé nyilik szét a célkereszt vagyis nem fog annyira szórni a fegyver. Alapból az MDRnek elég nagy a szórása, ugyhogy mindegy mennyire jól célzol, ha 100% pontosan az ellenség fején tudod tartani a célkeresztet még úgy is olyan 10-15 méternél már a golyók fele kb mellé megy az alapból nagy szórás miatt ha fejre célzol. Szóval a fegyver sebzését papiron nem növeli, de ha 10ből 5 golyó helyett 10ből 7 fog betalálni a kisebb szórás miatt, az plusz 20% sebzés.

Ha testre lősz MDR-el akkor nem kell pontosság rá mert annyira nem lesz nagy a szórás, de célszerü vele fejre lőni mivel az MDRnek nagyobb a HSD módosítója mint a többi AR-nek.

Pontosságot leghatékonyabban pedig a pontos talenttel meg a Sentry szettel lehet növelni.

[ Szerkesztve ]

(#37520) akoska07 válasza micafighter (#37519) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem tudom ki hogy céloz,de én nem lövök mellé az MDR-el. :D

Egyébként mióta majdnem kész a DE szett,ha buli van azzal jövök.

MDR-t csak a firecrest szetthez használom,ott van is értelme.

-----

Sentry szett nem igazán megy az arany+exo szetthez. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37521) micafighter válasza akoska07 (#37520) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezt irtam hogy mindegy mennyire jól célzol, ha nagy a fegyver szórása, mellé fog menni golyó egy bizonyos távolságtól kezdve :) Persze ha 5 méterről lösz akkor ugyan mindegy. Bár egy MDR-t én nem 5méteres távra használnék. Persze ha auto-aim mellé van no-spread hack is akkor szintén ugyan mindegy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37522) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#37518) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nekem mákom volt a két Skull kesztyűvel,az első a DPS karakeren van a második pedig a hybriden (36% skill haste).
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37523) Gtaati


Gtaati
őstag

Hello Mindenki!

Az lenne a kerdesem, hogy konnyu M4-el melyik a jobb illetve mi a fontos, kritikus talalat eselye(42%), kritikus sebzes(100%), de csak 23ezres sebzes vagy masik szettekkel 28ezres sebzes de joval alacsonyabb kritikus talalat esely?

Koszonom!

(#37524) akoska07 válasza micafighter (#37521) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez minden fegyvernél így van aminek nagy a szórása.
Megfelelő távolságokban megfelelő fegyvert kell használni.
Amit befolyásol a szett.

5méter,cheat (milyen cheat) ?!
Látom jól benne vagy ebben. :D
Kissé elkanyarodtál a témától. ;)

Amúgy meg a rendes csítert nem is látod,csak fekszel. :D
Nem hogy 5méter.
DZ6-ból lézerezik DZ1-be. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37525) micafighter válasza akoska07 (#37524) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az MDR témához értek, sok youtube videó, stream stb stb :) Meg én is több órát teszteltem a fegyvert különböző szettekkel/modokkal. A cheatekhez nem értek, csak tippeltem ha van autoaim meg norecoil, gondoltam van nospread is :) Amugy felőlem mindenki azt használ amit akar meg úgy ahogy akarja, az eredeti megjegyzés az volt hogy a pontos talent nagyon rossz MDR-en, erre reagáltam.

(#37526) akoska07 válasza micafighter (#37525) üzenetére


akoska07
nagyúr

MDR-t csak a firecrest szetthez használom,ott van is értelme.

Véleményed szerint mihez ajánlott az MDR ?

Amihez én előtte használtam,striker,shotgun/smg+mdr.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37527) micafighter válasza akoska07 (#37526) üzenetére


micafighter
nagyúr

Arany szett, predator, sentry, firecrest illetve striker. Mivel a sajátos talentjét képességekkel is tudod aktiválni, igy kb bármivel használható lehet egyébként.

(#37528) arnikusz válasza akoska07 (#37526) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy Pendre fórumtárs írta az MDR olyan mint az avas szalonna mindenhez jó. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37529) micafighter válasza arnikusz (#37528) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C :K

(#37530) arnikusz válasza micafighter (#37529) üzenetére


arnikusz
veterán

A mutatott MDR volt az első ami esett és a legnagyobb sebzésű az 5 közül, a második a Nomádnál van az brutális, halálos.egyet odaadtam a játékostársamnak, 2 meg pihen a stashba.
Ezt használtam a Taktikussal Legendarykon és Incursionokon, meg a Firecresttel.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37531) akoska07 válasza arnikusz (#37528) üzenetére


akoska07
nagyúr

Érdekes megfogalmazás. :DDD

-------

9K feletti TF mennyit sebez pl egy sentry 50K körül krit 35-40K sima fejlövés,ahol fejlövés fegyver módosítók vannak berakva ?
És akkor fejbe is kell lőni a játékost,aki az esetek többségében nem áll egy helyben,mint a mobok. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37532) #75376384 válasza Askformore (#37491) üzenetére


#75376384
törölt tag

koszi a tippet. atallitottam az egeret en is, es megszunt ez a valami. a lenyeg hogy nem volt bugos. :D

ls-be keresnek tarsakat. altalaban predator vagy predator/alpha szettben megyek es ha nincs jobb csapat szenvedes vele mostansag. plane amiota ennyi pajzsos maki rohangal. a uplay nevem szinten vzarmo.

(#37533) Anfänger válasza akoska07 (#37453) üzenetére


Anfänger
őstag

Ugyanúgy mint a dps szettek ha ki vannak maxolva. Mindnek van elönye és egyben hátránya is. És ez így van/ volt jó. Már lassan olyan ez a játék mint egy COD.Pedig nem annak indult.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#37534) micafighter válasza Anfänger (#37533) üzenetére


micafighter
nagyúr

Továbbra is lesz oneshot seeker, csak máshogy kell majd összerakni.

(#37535) xyvalaki válasza micafighter (#37534) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Be mentem az LS-be és ugyan úgy működik. Természetesen a PTS szerveren.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#37536) arnikusz válasza micafighter (#37534) üzenetére


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek!

Tessék megosztani a know-howt! :K
Bár maradok a dps exo/aranynál. Tegnap azért belefutottam 2 Deadeyosba ahova a seeker kellett volna.
Nem baj viszont újra felfedeztem az MP7-et és megint a kínom a 42-es tár miért nem 52, de az 1003 rpm jó. Igaz nem maxosak a módok, 20.5 K a sebzés csak 36% a chc és 111% a chd, de nagyon bejött. Jól taktikázva felment átlag 10 játékosölésre és tarja a 12-16 ezeres credit gyűjtést, ami szintezéshez jó.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37537) LeonAran válasza Gtaati (#37523) üzenetére


LeonAran
tag

Melyik jó vagy mi a fontos? Túlélőben dz-ben, kék szettben nem belekötni az Elitekbe az például jó de fontos is. :-))

[ Szerkesztve ]

Uplay: Repityu15

(#37538) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

A reggeli első manhunt simán lement, aztán a másodikból kb. fél perc volt hátra dz 5 kistetőn voltunk a kimentés mellett, jött dark__hozyain felteleportált hozzánk és mind a 4-en feküdtünk... :U Teleport/RPM/aimbot... :W
[link]

Itt egy rövid videó is róla, mennyire "ügyes"

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37539) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#37538) üzenetére


akoska07
nagyúr

És nem ő volt tegnap/ma az egyetlen. :W

Én is lőttem pár videót,majd összevágom.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37540) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#37538) üzenetére


arnikusz
veterán

Ráadásul a szokásos Hungry Hoggal, nem M60-al. :W

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37541) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#37538) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kinek a valakije lehet ez, hogy ennyi ideje csinálja a csalást, reportolva lett 100000x és semmi? :U

;) - The Power of the Light Side

(#37542) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#37541) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem kell hozzá szerintem semmi kapcsolat,a report semmit nem ér sajnos,a fejlesztők a csalókat lesz@rják...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37543) Edem05 válasza Snip3r_HUN (#37542) üzenetére


Edem05
őstag

Szerintem el kéne engedned ezt a játékot. Vagy szereted magad szívatni? :U

(#37544) micafighter válasza Edem05 (#37543) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha tudsz egy jó alternativát ami PC-n is elérhető, ne tartsd magadban, oszd meg velünk :)

(#37545) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#37538) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ő ölt meg engem is ls-ben. Linkeltem ide a videót kb 2hete talán. Akkor jelentettem és még mindíg tolja.
Looool! :DDD

Más! Ma jött Trevor_RUS 4x lőttem rá DeadEye-ban ami bőven több mint 500k hp és 40% élete volt még.
Tommy rákérdezett nála, hogy ez még is mi a f...volt? Csak röhögtek. :(((

(#37546) Anonymus23 válasza micafighter (#37544) üzenetére


Anonymus23
veterán

Pont ezen gondolkoztam, hogy van-e ilyen jellegű játék, mert akkor arra én is beneveznék, de nekem nem ugrik be sajnos ilyen.
Minden egyéb hibája ellenére ez egy nagyon jó játék, de az AC hiányát én sem tudom tolerálni...
Na meg elfogyott a tartalom is igazából...

Mondjuk a múltkor kaptam egy kérdőívet, abban volt pár érdekes ötlet, ha azt meg tudnák valósítani (pontosan nem emlékszem már, de akkor felkaptam a fejem, hogy na igen, ebben benne lennék én is)

;) - The Power of the Light Side

(#37547) LeonAran válasza micafighter (#37544) üzenetére


LeonAran
tag

Szeptemberben jön a Destiny 2.

Uplay: Repityu15

(#37548) ZsyfKo válasza micafighter (#37544) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Én találtam, este befekszek az ágyba az asszony és a kislányom mellé és nézünk valami filmet vagy sorozatot. Ettől függetlenül hiányzik a játék de én ezt a küzdést meguntam meg hogy számtalan óráig farmoljak értelmetlenül mert semmit nem érő gear esik. Próbálgattam pár játékot amikkel régen elvoltam de most valahogy nem köt le semmi.

OnePlus 8T

(#37549) arnikusz válasza ZsyfKo (#37548) üzenetére


arnikusz
veterán

A család tökéletesen pihentet. :K
De majd azért nézzen vissza kicsit később.

Az új fegyverekről van valami infónk kedves fórumtársaim?
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37550) RECSKA válasza #35434496 (#37545) üzenetére


RECSKA
veterán

Jo oreg Trevor...

Tegnap Lynx es m5 klan. 25-30k-t kellene sebeznem fejre, rajuk meg lottem 12-ot xD

Mondtam nekik latom a tier1 bug meg mindig mukodik. Persze a shittalk ment toluk rendesen...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.