Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36601) micafighter válasza s4hu|SyD^ (#36599) üzenetére


micafighter
nagyúr

Minden OP fos ami megöl ja meg csal is, nem tudtad? Az NPCk meg föleg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36602) #75376384 válasza micafighter (#36601) üzenetére


#75376384
törölt tag

azert azt belathatjuk, hogy az npc pontossag valoban egy vicc. ez a jatek nem csak pvp, sokan pve modban toljak (bar ezt te is nagyon jol tudod). szerintem a shotgunnal kellene kezdeni valamit, mert amiatt lassan egy elvezhetetlen szar a jatek pve resze.
arrol nem is beszelve, amikor survivalban fel kmrol kilonek a legnagyobb hoviharban a pisztolyos npck.:)

(#36603) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

A tegnapi server leállás óta folyamatosan össze omlik a játék. Úgy 5-10 percenként. Reinstall sem oldotta meg.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#36604) PETEE78 válasza micafighter (#36597) üzenetére


PETEE78
senior tag

Enyhén szólva bosszantó tud lenni, mikor mész vissza B-re 4. alkalommal és 4v1 meg 3v1 helyzetekbe leszednek, majd rohansz fel a lépcsőn és befutsz a textúrába, majd beragadsz és ismét leszednek! Tegnap is
ez történt. A csapat fele állt a másik fele meg mobozott. Ja és a játék feléig vezettünk... :(( [link]

You are being revived

(#36605) Lefty válasza #75376384 (#36602) üzenetére


Lefty
addikt

Ahhoz kepest meg mindig jobb, mint amikor a falcon lost challenging debutalt a jatekban. Na azok shotisok voltak.

(#36606) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Sok random nem is foglalkozik a shotisokkal aztán szépen lassan ledarálnak mindenkit. Azok az elsők amiket le kell szedni. Nem egy bonyolult játék ez de láttam már érdekes dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36607) arnikusz


arnikusz
veterán

Szórakoztam a heti 10 Amherst alatt Strikerben a Pakhannal mennyire viszi fel a tárat 238-ig sikerült.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36608) qukesz


qukesz
senior tag

Itt mit kell csinálnom??
Második karakterem ez de az elsőnél ilyenre nem emlékszem.
Az összes küldetés kész van.

Köszönöm a segítséget!!!

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#36609) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Sziasztok, küldene valaki nekem egy linket ahol tudok írni a supportnak?
Sajnos valamit elrontottam és a 2 lépcsős védelem nem működik pedig kéri így sehova sem tudok belépni.
Köszi

Üdv Szabi

(#36610) Anonymus23 válasza szaszaboy0 (#36609) üzenetére


Anonymus23
veterán

Keresőbe beírod, hogy UBI SUPPORT... :U

;) - The Power of the Light Side

(#36611) arnikusz válasza qukesz (#36608) üzenetére


arnikusz
veterán

A diszkós küldit megcsináltad normálon?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36612) qukesz válasza arnikusz (#36611) üzenetére


qukesz
senior tag

azt hol találom??,
már rémlik valami de nem tudok semmit se kiválasztani.

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#36613) arnikusz válasza qukesz (#36612) üzenetére


arnikusz
veterán

Simán nehezítés nélkül indítsd el.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36614) weres78 válasza szaszaboy0 (#36609) üzenetére


weres78
senior tag

Nincs ilyen. Csak Facebook. Ha a kétlépcsőssel kizártad magad, és nincs meg a pót-kód, akkor sajnos sz...ad. Lehet egy másik accot regisztrálni, és azon kommunikálni, de nem lesz sok eredménye előreláthatólag - és saját tapasztalat alapján.
Facebookon viszont gyorsan el lehet intézni a dolgot, persze lehet csak nekünk volt szerencsénk...

(#36615) woker


woker
aktív tag

A megjelenés óta vadászok rá, erre ma a 4. kilőtt roaming boss kidobja:

A legszebb benne, hogy alapból rajta volt a talented így tökéletes lesz a tactician healeremhez :)

[ Szerkesztve ]

(#36616) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mi az amit így első ránézésre változtatnátok?

Mod-ok: Shield Damage 4x van, Specialized hátizsák, Performance Mod van 2x Electronics + Skill Haste (lehet cserélve lesznek, lusta voltam átadni másik karitól)

Skillek: Booster Shot és Reactive Targeting Shield

Talent-ek: Critical Save, Combat Medic (hogy a pajzs is gyógyuljon, ha Medkit-et nyomok el), On The Move, One Is None

Ha nem Tank az Elit akkor kettő mob-ot is le tudok szedni 1 tárból, ha Tank akkor az 1 tár kb. A Hurried amúgy "Must have" D3-FNC build-hez az tuti. Teljesen más lett a karakter ahogy arra tettem.

PVE a cél.

Reload-ot pörgettem a fegyvertokra/Holster-re azt még tesztelem.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36617) micafighter válasza s4hu|SyD^ (#36616) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szia! Ez igy rendben van első ránézésre. PvE-re mint irtam az elit sebzés meg a páncélrombolás elég jó statok, nem tudom az mennyi van. Viszont ha van hurried a fegyveren akkor a fegyvertokon pörgesd át HP-ra vagy CHC-re mert a reload speednek is van alsó cap-je, a hurrieddel mindig ki lesz maxolva, a reload speed talent a fegyvertokon igy halott talent. Illetve én a mellényt cserélném savage kesztyüre mivel pulse-t nem tudsz vinni ha egyedül vagy, hogy legyen CHC. Illetve ha Resourceful táskát használsz, akkor a booster shot is healelni fogja a pajzsodat. Meg én a Reactive targeting helyett az Assault Shieldet viszem, mert +15% sebzés, a pajzs bár gyengébb de elég szokott lenni (ha gond lenne mégis akkor ballistic shield damage resilience modokat kell berakni a sebzés helyett), illetve on the move helyett én a Precision talentet vinném, amivel a fejlövések pulzálják az ellenséget, ami további plusz CHC és CHD, de ez csak akkor kell ugye ha nem a pulzálós pajzsmodot viszed.

Illetve még a Ferocious helyett ha tudsz egy Responsive talentet érdemes pörgetni esetleg, valoszinüleg többször lesz aktiv mint a Ferocious.

[ Szerkesztve ]

(#36618) Lefty válasza micafighter (#36617) üzenetére


Lefty
addikt

En amugy ebben a felallasban az inventiv taskat lehet betennem inkabb, illetve elektronikara meg mindenkepp pakolnek.

(#36619) s4hu|SyD^ válasza micafighter (#36617) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Átraktam ahogy írtad, több elektronikát is pakoltam. Saccper ugyanaz az eredmény egyébként. A Booster Shot nem sokat dob a pajzs életén. Viszont mivel levettem mindent, ami extra Armor-t ad így hamarabb is meghalok. Többször feküdtem mióta áttettem a javasoltadra. Pajzs is rettentően megy lefelé. Majd oda-vissza pakolgatom aztán meglátom, hogy melyik jön be. Nem vagyok benne biztos, hogy a Responsive+Savage+Resourceful+Assault Shield jobb a Ferocious+Barrett+Specialized+Reactive Targeting-nél, vagy tényleg egy szinten van kb. de több a túlélési esély az utóbbinál.

Amúgy SMG damage vagy EAD a jobb kesztyűn?

Ilyen lett:

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36620) micafighter válasza s4hu|SyD^ (#36619) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Responsive+Savage+Resourceful+Assault Shield" Nálam igy van összerakva és teljesen jól müködik, nem nagyon szokták a pajzsot lelőni rólam a legnehezebb küldetésekben sem. Mondjuk nekem a másodlagos fegyver is SMG Self-preserved meg predatoryval, az meg elég szépen nyomja vissza az én meg a pajzsom HPját is Resourceful táskával. Még az alap pajzzsal is jó volt, talentek meg heal nélkül :)

(#36621) micafighter válasza s4hu|SyD^ (#36619) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Amúgy SMG damage vagy EAD a jobb kesztyűn?" Leginkább is-is, mert az ideális PvE kesztyü hozzá SMG sebzés, CHD meg EAD. A kettő közül amugy az SMG sebzés sokkal jobb PvP-re, PvE-re meg kb mindkettő 6-7% plusz sebzés, de az EAD csak a páncélos mobokra ad plusz sebzést (játékosokra 1-2% plusz sebzést jelent), mig az SMG sebzés mindenre adja a plusz sebzést, és EAD-vel ellentétben az SMG sebzés talentekkel tovább skálázódik, tehát PvE-re is az SMG sebzést választanám a kettő közül.

(#36622) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

HVT-ből a szokásos sz@r mellett egy egész jó LVOA-C is esett:
[link]
[link]
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36623) szaszaboy0 válasza weres78 (#36614) üzenetére


szaszaboy0
tag

Köszi megpróbálom ott

Üdv Szabi

(#36624) Elims válasza Snip3r_HUN (#36622) üzenetére


Elims
veterán

104e sima puskával (nem mesterlövész) nagyon súlyos!! :-)

Egyébként megvettem a múltkor a lvoac tervrajzot,de kár volt. :-(
Vmi 340 phoenix credit volt.Nem 256-os. :-(

Tiszta égbolt.Ma megcsináljuk a leírt módon viszont felmerült bennem egy kérdés.
Középen a laptoppal nem kell szórakozni.Miért nem?
Nem az iltatja ki azt a piros lézert?Ha azt nem kapcsoljuk ki rögtön fekszik mki+még a sárgák is jönnek.
Vagy vmi hely a jobb oldalon ahova nem ér el?Esetleg pajzs kell ellene?

(#36625) s4hu|SyD^ válasza micafighter (#36620) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ja az más, hogy te betettél olyan fegyót, én is összeszedtem egyet azt hiszem, viszont ha fent van a pajzs akkor nem tudsz váltani. Vagy lehet valahogy?
Self-preserverd és Predatory mellett mi a 3. talent?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36626) Lefty válasza s4hu|SyD^ (#36625) üzenetére


Lefty
addikt

Futas kozben vagy fedezekben tudsz valtani, kicsit trukkos.

(#36627) Lefty


Lefty
addikt

(#36628) Garsza válasza Elims (#36624) üzenetére


Garsza
veterán

Ilyen talentekkel csak egy közel maxos alapsebzésű Lvoa-c kell hozzá. Ami kb. 20,6k 7800 Firearmsnál hozzá jön a kesztyű 1,3k így az alapsebzés 21,9k lessz. A kesztyű ad +16% sebzést a kompetens talent +10 10m belül, Baret +5% ha 1 skill van feltöltés alatt ez összesen +31% ha minden feltétel adott. ez kb. 29k alapsebzést jelent ehhez hozzájön kb. 100% HSD ez már 58k HSD +80% CHD és már meg is van 104k HSD critelve.

(#36622) Snip3r_HUN

Azt megkérdezhetem hogy mennyi a CHC -d vele? Persze csak ha nem titok.

[ Szerkesztve ]

(#36629) Snip3r_HUN válasza Garsza (#36628) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

23% az alap és ehhez még jön a pulse +26%

Más.: Megint jó a loot exotic ill. heti ládából, Tanebrae Time Square után, Midas Napalm után, Shortbow a heti ládából... :(((

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36630) Lefty


Lefty
addikt

Falcon lost meg midast dobott...

Most ezzel voltam:
(A BoO AUG bejaratnal elegge fasza)

[ Szerkesztve ]

(#36631) arnikusz


arnikusz
veterán

Hétvégi Division Art:

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36632) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Egy kérdés,lehet boltba venni olyan módosítót ami az élet visszatöltő gyorsaságát segíti?

Egy már van. Reclaimeres szettemhez jó lenne gyorsabban tudnék életet visszatölteni.

(#36633) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#36622) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jónak tűnik az a lovac. :K

Én pár napja kraftoltam egy könnyű M4-et.
Az akkori tűzfegyver szerint 20.8K lett volna a max amit kidobhatott,nekem 20.7K-t adott és amit még előtte sosem láttam,24% péncélsérülés van rajta.
Ha jól emlékszem Kompetens-Halálos-Kérlelhetetlen tálentekkel.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36634) Garsza válasza Snip3r_HUN (#36629) üzenetére


Garsza
veterán

Az nagyon jó. Gondolom teljesítmény módoknak mint chc van berakva. Nekem alapból 27% a fegyvertokra is azt raktam.

(#36635) arnikusz


arnikusz
veterán

Field ládás Barrett mit kalibrálnátok rajta, a tűzfegyver 1205?
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36636) akoska07 válasza arnikusz (#36635) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem vagyok szaki. :)
Én inkább pve használnám.
Ha a hátizsákon van plusz lőszer,akkor én a tűzfegyvert tolnám feljebb,így megmarad plusz két lehetőség amit alakíthatsz a szetthez.
Tekerheted életerőre vagy elektronikára a jövőben.

Nekem is jó lenne már vmi értelmes barret mellény. :))

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36637) micafighter válasza akoska07 (#36633) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az a talent eloszlás mégjobb, mert a kérhlelhetetlen továbbra is az egyik legjobb PvP talent, de sok stamina kell hozzá ami most nem a legjobb stat :)

[ Szerkesztve ]

(#36638) akoska07 válasza micafighter (#36637) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen,jó helyre került az unforgiving. :))
Sebzés is rendben van.

Kipörgettem már legalább 70-et,majd egyszer csak dobott egy ilyet. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36639) sixpak válasza chris0000 (#36345) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nincs csúcs gépem, de itt egy egy bench, ultrán, 4K-ban:

A cpu gyakorlatilag mindegy, félgőzön sem megy, vga viszont elfogy...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#36640) PETEE78


PETEE78
senior tag

Alattomos voltam, ajánlom mindenkinek. Páran megették már... :)

You are being revived

(#36641) akoska07 válasza PETEE78 (#36640) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ezt most csak én nem értem ? :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36642) #35434496 válasza akoska07 (#36641) üzenetére


#35434496
törölt tag

Gondolom a kukásautó tetejére dobott turretre gondolt.

(#36643) akoska07 válasza #35434496 (#36642) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jaaaa ...

Elvileg ugyanúgy látják őt és a turret-jét is,ahogy ő látja a piros kockákat mindenhol.

Vagy a rejtő pulse elrejti a turret-et is ? :U

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36644) micafighter válasza #35434496 (#36642) üzenetére


micafighter
nagyúr

És ha jön valaki akit elkap a turret és le tudja lőni, mondhatja hogy elvitte a szemetet.. :)

(#36645) micafighter válasza arnikusz (#36635) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én valoszinüleg a TF-et pörgetném rajta, mert igy lenne egy jó barret mellényed amin a fő érték (TF/Életerő/Elektronika) kb szabadon változtatható :) nem megy már ugye a végtelenségik az újrapörgetésekkel az árak, azt hiszem mellénynél valahol 330ezer-nél megáll, ami annyira nem vészes.

(#36646) #35434496


#35434496
törölt tag

A taktikusomat lelőtte 3 játékos de előtte le bírtam tenni a golyszit. Négyézláb fedezékben látom, hogy ezek harman egy helyen fedezékből lövik a másik játékost. A golyszim odaért és mentek mind a temcsibe. :DDD Úgy röhögtem....

(#36647) arnikusz válasza micafighter (#36645) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm.
Tűzfegyverre pörgettem, de még csak 1255 sikerült.
Csináltam egy Sentry/Deadeye, de most látom van egy jó Sentry, zsák DZ 9, így majd tudok változtatni. Ne feledkezzünk meg az e heti Historianról sem, ajánlott vétel. Players jó is az a Taktikus.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36648) PETEE78 válasza akoska07 (#36643) üzenetére


PETEE78
senior tag

Látja, csak mire leszedi már kersnie kell az 5Ft-ost. :DDD

You are being revived

(#36649) arnikusz


arnikusz
veterán

Ezt is nézzék meg az Agentek.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36650) micafighter válasza arnikusz (#36649) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kevés a páncél meg az elektro és rosszak a resistek :(

De akinek hiányzott eddig LSre a Skillpoweres elektronikás térdvédö a oneshot seekerhez, az mostmár össze tudja rakni :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.