Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) arnikusz válasza Anonymus23 (#36500) üzenetére


arnikusz
veterán

Itt a cikk :[link]

Idézet: Ubisoft Entertainment SA, which publishes "The Division," said it fixed the bug and has banned more than 40,000 players for different kinds of cheating over the course of nearly a year.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36502) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Srácok. Kapható most valamerre nimble fegyvertok?

Give them nothing but take from them everything

(#36503) sith7 válasza Krissz1983 (#36502) üzenetére


sith7
nagyúr

Nimble Holster
Dante's Run
Score Armor Price
256 965 $ 779,016
Firearms Stamina Electronics
1139 1147 1114
Major Attributes
7,456 Health
Minor Attributes
-

Nimble Holster
DZ 02
Score Armor Price
256 892 DZ 221,952
Firearms Stamina Electronics
1182 1195 1259
Major Attributes
6% Skill Haste
Minor Attributes
-

és még 2 van még máshol is, összefoglaló, vendor stuff

[ Szerkesztve ]

(#36504) Krissz1983 válasza sith7 (#36503) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Ugh ez gyors volt. Köszönöm szépen. Még egy kérdés ha már itt vagy 😉
Virgonc mellény?

Give them nothing but take from them everything

(#36505) arnikusz válasza Krissz1983 (#36502) üzenetére


arnikusz
veterán

Még talán ez a Strikerhez vettem és pörgettem rá 8330 életerőt.
Nimble Holster
DZ East 42nd
Score Armor Price
256 907 DZ 194,208
Firearms Stamina Electronics
1238 1250 1224
Major Attributes
7,139 Health
Minor Attributes
-

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36506) micafighter


micafighter
nagyúr

Ma adakozó kedvükben vannak a nevesített Főnik a DZ-ben :)

(#36507) micafighter válasza Krissz1983 (#36504) üzenetére


micafighter
nagyúr

Összefoglaló, vendor stuff, Ctrl+F vigorous ;)

(#36499) s4hu|SyD^ A soft cap van 450k-nál. A soft cap azt jelenti, hogy tudsz felé menni, de életbe lép a diminishing retuns, ami azt jelenti, hogy onnantól kezdve exponenciálisan gyengyül minden további plusz képzettség.

(#36508) chokeee Leginkább landmarkokon vannak nevesített bossok a DZ-n belül, de ez a kettő speciel supply drop-ot védő mob bandák nevesitett bossai voltak :)

[ Szerkesztve ]

(#36508) chokeee válasza micafighter (#36506) üzenetére


chokeee
aktív tag

Ezeket milyen bossok dobálják? Tegnapi is végigszaladtunk a DZ és csak lila más sárga vackokat kaptunk...
:U

gumiczuczli

(#36509) Anonymus23 válasza chokeee (#36508) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bármelyik boss dobhat random, DZ és PvE területen is.

;) - The Power of the Light Side

(#36510) arnikusz válasza chokeee (#36508) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegnap én is kaptam DZ Supply-t védő Bosstól Hungry Hogot, de gyengyusabb volt mint a meglévő, így eladtam.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36511) Anonymus23 válasza arnikusz (#36510) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amennyi Ninja Bike-ot kaptam és összetörtem mostanság, biztos, hogy az lesz a következő meta :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#36512) Lefty válasza woker (#36485) üzenetére


Lefty
addikt

Na igen, ez kicsit csapatfuggo. Randomokkal megyek tobbnyire, azert "eltetem" a fegyvertalentjeimet taktikusnal, van, hogy szukseg van ra.

(#36513) arnikusz válasza Anonymus23 (#36511) üzenetére


arnikusz
veterán

Én meghagytam egy teljes exotic szettet nyárra, mert olyan szép piros. :K
Ha még mindegyik elem maxos páncélú lenne akkor örülnék igazán csak, de megvan bémegyek a Last Standba és jó lesz. :P

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36514) micafighter válasza Anonymus23 (#36511) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ninjabike backpack feat Hamish, community developer @Massive

[ Szerkesztve ]

(#36515) micafighter válasza micafighter (#36514) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ja és diplomás jazz zenéz :)

(#36516) Snip3r_HUN válasza venom8888 (#36475) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Felesleges ha feltöltődik a taktikus bónusz...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36517) akoska07


akoska07
nagyúr

Mai lexi 2.-ra. :))

4. kör

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36518) szcsaba95


szcsaba95
tag

Főbb tulajdonságnak a felszereléseken a kritikus sebzés vagy az életerő, egzotikus sebzéstűrés a fontosabb DZ-ban?

PSN ID: szcsabi95

(#36519) s4hu|SyD^ válasza akoska07 (#36517) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Több 100 Lexit csináltam már, sosem láttam MDR-t. :O

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36520) akoska07 válasza s4hu|SyD^ (#36519) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én a barett mellény miatt csináltam rengeteg lexi-t,eredménytelenül,majd kb az 1000. után kaptam egy nagyon szart.
Előtte kaptam egyet Petitől,akinek egymás után 3 esett.

Azóta már esett exo ládából is.

MDR-t (az elsőt) a lányomtól kaptam, használható.
A mostani is használható,kicsit gyengébb.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36521) dokabalint


dokabalint
csendes tag

Sziasztok!

Én most kezdtem a játékot, pár óra alatt felküzdöttem magam 5-ös szintre. Nekem kicsit nehéz a játék, mert nem nagyon szoktam játszani. Xboxra szedtem le a játékot és segítséget szeretnék kérni.

Érdemes megvenni ezt a kiegészítőt hozzá? Ad annyi pluszt, hogy megérje?
https://www.microsoft.com/hu-hu/store/p/tom-clancys-the-division-season-pass/c3szcsvrcxkq

Köszönöm szépen előre is a választokoat.

(#36522) weres78 válasza dokabalint (#36521) üzenetére


weres78
senior tag

Előbb húzz fel szerintem egy karaktert 30-as szintig, próbálgasd az alapjátékot, és ha érdekel az egész akkor érdemes befektetni rá. LVL30-ig sok értelme nincs, mert addig gyakorlatilag egy oktatójáték az egész... Onnan indul majd a java!

(#36523) Elims válasza Lefty (#36455) üzenetére


Elims
veterán

Te is hacker vagy! :-))
Komoly nagyon!!

Arnikusz: "Közeledik a péntek éjfél..."

:R

Venom: A cuccokat is mutasd. :-))))
Pakolgattad egy kis ideig.. :-)

[ Szerkesztve ]

(#36524) robyg válasza arnikusz (#36510) üzenetére


robyg
senior tag

Ahelyett,hogy elajandékoztad volna.

Mondjuk nekem. :DDD

(#36525) akoska07 válasza arnikusz (#36464) üzenetére


akoska07
nagyúr

Vertical Grip at Camp Hudson, 48.50% OpRange, 2.0% Acc, 4% CHD

Keresnék mellé még egy scope-t ami szintén ad optimális távra.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36526) micafighter válasza akoska07 (#36525) üzenetére


micafighter
nagyúr

Scopeon szerintem nincs értelme optimal rengenek, pár százalékot ad max az a gyakorlatban 1-2 méter, pár százalék CHC vagy CHD vagy HSD többet ér százszor, ha meg deadeyehoz megy akkor c79en stability meg accuracy.

[ Szerkesztve ]

(#36527) akoska07


akoska07
nagyúr

Gyűlik az MDR ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36528) Lefty


Lefty
addikt

A holnapi karbantartas kapcsan:

"Please note that while we have a fix in preparation for the issue which causes players to become invisible under certain circumstances, we couldn't deploy it with this maintenance."

(#36529) micafighter válasza Lefty (#36528) üzenetére


micafighter
nagyúr

Yep :) Nem tudom már hogy sírjak vagy nevessek.

Valoszinüleg ha az exploit exotikus ládákat adna már rég kijavították volna a "hibát" :)) :DDD :(

Kiváncsi vagyok mennyire esik vissza az aktív játékosok száma az exploit miatt.

[ Szerkesztve ]

(#36530) Lefty válasza micafighter (#36529) üzenetére


Lefty
addikt

Szerencsere DZ-n kivul is van elet.

(#36531) TommyS_27 válasza Lefty (#36530) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Sajnos már Csak! azon kívül van... :(

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36532) micafighter válasza TommyS_27 (#36531) üzenetére


micafighter
nagyúr

Bent is van élet csak nem nektek (aki pvp-zni akar). Tegnap egész nap DZben voltam és nem találkoztam szuperhössel szerencsére, de nem is kerestem a PvP-t, csak egy rugót löttem le aki pont azon a kimentésen volt ahova én akartam menni, öt is csak azért mert szerintem nem birta volna ki hogy békében hagyjon kimenteni.

De elég szomorú és sajnálatos ez :(

[ Szerkesztve ]

(#36533) Elims


Elims
veterán

Tudom,hogy azt írtátok,hogy 1.6-ban nem lesz olyan hatékony,de tegnap rákalibráltam a páncélrombolás erejére,ma este tesztelem.
Addig is,szerintetek melyik a fontosabb,a +10% páncélrombolás ereje vagy a +10% sebzés?

Kipróbáltam a lvoa-c-t.Nagyon jó fegyver..lenne,de elég nagy a visszarúgása,így távolra figyelni kell,hogy ne nagyon húzzon el. (Mondjuk távolra a bullfrog gázosabb -ak még gázosabb-).
Tegnap találtam egy 20e-s sebzésű m4-et,valószínű,hogy visszatérek majd arra.

Egyébként ahogy rátekertem a páncélrombolásra a dps-em esett kb.20e-t úgy,hogy közben a kalibrálgatások közben 1179 életerő helyett lecseréltem a 205-ös tűzfegyvert 1271-re (majdnem max-os így azt hagytam.Az életerőt akartam feljebb vinni,de amikor kipörgette ezt a tűzfegyver eredményt hagytam is.
Szóval a páncélrombolás nem befolyásolja a dps számot,de rémlik vmi mintha ezt írtátok is volna 1.6 megjelenés körül.

Micafighter: "...csak egy rugót löttem le..."

:R :-)

[ Szerkesztve ]

(#36534) micafighter válasza Elims (#36533) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha PvP-t nézünk akkor kb 6% páncélrombolás = 1% plusz sebzés fegyverből.

Tehát 10% sebzés az kb 60% páncélrombolással ér fel.

PvEben jobb a páncélrombolás, ott inkább 10% páncélrombolás kb 8% plusz sebzés, tehát a tiszta sebzés ott is jobb mint a páncélrombolás, de a páncélrombolás majdnem olyan jo.

Ebböl adódóan a sebzés az eliteken az jobb egyébként PvE-re de mivel felszerelésen nem ütik egymást a páncélrombolással, igy ha PvE dedikált felszerelést akarsz, akkor az is-is elve érvényesül, ami általában ugy néz ki, hogy mellényen plusz hp + páncélrombolás, maszkon páncélrombolás + sebzés az elitelen, térdvédö plusz hp, ölési TP és sebzés az elitelen. Kesztyüre nem tudom fejböl mehet-e elit sebzés, de páncélrombolás az tuti, mellé ha van akkor sebzés az eliteken, ha nincs akkor képességgyorsitás vagy kritikus találati esély, plusz a használt fegyvertipusodra plusz sebzés.

Könnyü m4 és lvoa továbbra is az egyik legjobb fegyverek. A rendörségi m4 papiron ugyanazt tudja, de a gyakorlatban már egész más (rosszabb) a szorása, vagy inkább kezelhetőségnek (kezelhetetlenségnek) nevezném hogy össze-vissza hord, mig a könnyü m4 egyenesen fel függöleges vonalban.

[ Szerkesztve ]

(#36535) TommyS_27 válasza micafighter (#36532) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Most bementem 10 percre Dz-be, hátha... Négyes csapat jött a kimentésre, nem vártam meg míg bekezdenek így lelőttem az elsőt a másik három meg ELSZALADT! Vicc, hogy már veszítenivaló sincs és még így se akar senki PvP-ni...

Amióta meg bevezették, hogy nem dobsz el kulcsot meg pénzt ha nem vagy rugó még szarabb a helyzet. Senki nem akar berugózni. Ha van pár játékos a szerveren akkor mindenki arra vár, hogy más legyen rugó és jön mind oda mint a hiénák. Aztán ha nagy nehezen lelőnek négyünket tizenvalahányan még mi vagyunk a noobok. :D De ha rákérdezek, hogy ők miért nem rugóznak be síri csönd van.

Magyarul: Ha rugó vagy csak veszíthetsz, ha meg beszari vagy és azt várod, hogy más legyen a rugó akkor meg csak nyerhetsz...

És még így is elszaladt az a három :D

Lassan meghal ez a játék a PvP-ni szeretőknek.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36536) arnikusz válasza TommyS_27 (#36535) üzenetére


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek!

Tegnap hasonló jelenség.
Bemegyek DZ mondom szórakozok egyet a Taktikussal. Belvárosi zene sehol senki, mondom akkor LMB a heti 50, meg fertőzési esemény- megvan kimentek- jön 3 orosz készülők, hogy leszednek, mondják no rugo only extract, jön egy hüle békazabáló francia elkezd lőni 4-ünket és csodálkozik, hogy mind a 4-en lőjük. Utána elköszöntek és mentek feljebb. Én még kiszedtem 2 supplyt a másodiknál jött egy hátulról lelőlek rugó, amikor meg rádobom a seekrt elszaladt, na fog a rossznyavaja futó versenyt játszani.
És csak ezzel voltam (tehát nem nagy sanszos DZ-ben egyedül).

Milyen szemét a játék pörgetek Inventiv zsákra és Virgonc mellényre, mert kéne a tegnapi kedves infók után a Taktikushoz, még véletlenül se ad olyat egyikből se.
Még egy Times SQ Legendaryt csináltam randomokkal és megint dobott egy Malacot, majd a közeli boss egy Caduceust, de ezek is gyengusok.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36537) micafighter válasza TommyS_27 (#36535) üzenetére


micafighter
nagyúr

Eddig is ez volt mindig várták hogy a másik legyen rugo, csak most fullba tolták Massive-ék.

Mondanám most hogy survive manhuntért adjon valami értelmes jutalmat, akkor többen fognak rugozni és érdekesebb lesz, de az a baj ha mondjuk exoticot adna a manhunt tulélése akkor meg mindenki azt exploitolná, mert annyi féle exploit van manhunt tulélésére hogy hirtelen össze se tudom számolni.

Két megoldást látok nektek:

A) löjjetek le mindenkit, többször is, amig le nem jár a manhunt

B) irány Last Stand és löjjetek le mindenkit. Többször is :)

[ Szerkesztve ]

(#36538) micafighter válasza TommyS_27 (#36535) üzenetére


micafighter
nagyúr

Amugy ha nagyon érdkelné a fejlesztőket hogy mit akar a közösség, akkor lehetne csinálni egy külön játékmódot manhuntra. Nem nagyon hasonlithato máshoz egy jo manhunt élménye, leginkább amikor te vagy a manhunt és 8an 10en próbálnak elkapni. Itt nyilván nem a running simulator 2018-ra gondolok, meg nem is feltétlen a becampelünk multogroupban a bevehetetlen helyre, ahova 3 ultival van csak esélyetek bemenni de ugy is rúgok lesztek a multigroup miatt, stb stb. Aki sokat volt manhunt az szerintem tudja mire gondolok.

Ugyanakkor a másik oldal is tud néha érdekes és szórakoztató lenni.

Na most ha komolyan érdekelné a fejlesztőket a játékuk, erre a játékélményre alapozva létrehozhatnának egy külön játékmódot.

De már az is sokat segitene hogy több ilyen élménye legyen a játékosoknak, hogy mondjuk többször ennyi játékos lenne egy szerveren DZben. Jelenleg tul nagy a map, tul kevés a játékos, meg van pár teljesen idiota hely ahova becampel a manhunt ott nem lehet jot játszani, mert vagy bementek ultival, vagy felesleges is próbálkozni.

De ilyen már ugy se lesz ebben a játékban, max majd a Division 2-ben.

[ Szerkesztve ]

(#36539) ori_za válasza micafighter (#36537) üzenetére


ori_za
tag

Szerintem most amúgy is 1 hét békés PvE jöhet, mert nem sikerül javítani az invisible glitchet a mai karbantartás során:
"Please note that while we have a fix in preparation for the issue which causes players to become invisible under certain circumstances, we couldn't deploy it with this maintenance. "
Vajon mi a céljuk a játékkal? :((

uplay: Oriza_HUF

(#36540) micafighter válasza ori_za (#36539) üzenetére


micafighter
nagyúr

Meglátjuk. Elmondásuk szerint (márc. 16 SotG) az azt megelőző "speciális" streamjük nem a Year 2 bejelentése volt, a Year 1 végét "ünnepelték" ugye, csak mondtak pár dolgot Y2-röl, meg villantottak egy loadoutot. Ez egyrészt eléggé "damage control BS" szagu nekem, de az is igaz hogy nem ugy nézett ki a stream hogy ,,na figyuzzatok végre bejelenthetjük mi lesz Y2". Meglátjuk majd ha lesz rendes Year 2 bejelentés hogy mi a tervük a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#36541) PETEE78 válasza micafighter (#36537) üzenetére


PETEE78
senior tag

Kimentésre jönnek mint az ingyen kajára. Multigrupiba vár mindenki aztán, ha megunják akkor a 20 német vagy orosz együtt leszed egy 4-es csapatot, majd megint kiállnak a sarokra mint a repedt sarkúak. :DDD

Ha 20 embernek megyünk vissza négyen és egyet-kettőt leszedek közülük már megérte.

A last stand meg jó volna, de valahogy túl populáris a játék összességében. Emlékszem amikor először mentem DZ-be, az tetszett meg benne amit a neve is takar. Volt egy sötét hangulata. Most már ez az érzés abszolút elveszett. Jó volna, ha ezt vissza tudnák hozni és az nem a hullazsákok darabszámán múlik, hogy hány darabot dobálnak be a zónába.
Lehet ezzel is úgy vannak, mint mostanában minden játékkal, univerzálisra akarják venni, hogy a 6-99 éves korosztály mindenki megtalálja benne a maga örömét, csak így a játék egyénisége tűnik el a semmibe.
Igen ettől függetlenül még mindig nem tudom lerakni :B

You are being revived

(#36542) ori_za válasza micafighter (#36540) üzenetére


ori_za
tag

Ezt most nem a Year2-re értettem, hanem arra, hogy az ilyen balfaszkodással szépen folyamatosan veszítik az eddig még valamennyire türelmes játékosokat.

uplay: Oriza_HUF

(#36543) dokabalint válasza weres78 (#36522) üzenetére


dokabalint
csendes tag

Ha nem állok össze valakivel, akkor szerintem nagyon nehéz a játék. Pl.: van a küldetés, amikor a lángszórós tisztogatókat kell leszedni. Még mindig nem sikerült azon a részen átjutnom. Fejleszteni meg nem nagyon tudok még... Egyébként milyen pluszokat ad, ha megveszem a Season Pass-t?

(#36544) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#36535) üzenetére


Anonymus23
veterán

Le kellene már venni a sötét szemüveget, a manhunt és a beszari között van még pár szint. :U
Sokan akik PvPzni akarnak, azok LS-t tolják, de még így is sokszor van rugó vagy manhunt harc.
Végre valamit visszakapnak azok, akik csak "szórakozásból" lőtték a másikat.
Egyébként van veszíteni valója az egyszeri játékosnak, ha van nála valami értelmes cucc. Nem egy rugótól sikerült már 1.6-ban jó cuccokat szerezni, de játékosok is adtak már 5-6 zöld ládát egyszerre.

Ez a játék már rég halott, csak most van hozzá egy halom új skin, és újabb módon tudod lealázni a másikat (röhögés és társai).

;) - The Power of the Light Side

(#36545) Lifer092 válasza dokabalint (#36543) üzenetére


Lifer092
senior tag

PvE területen kapsz azt hiszem heti 1 "supply drop"-ot', (nem akarok gyökérséget mondani), meg megkapod a három DLC-t: Underground, Survival, Last Stand. :)

Szerintem ennyi, de majd kijavít akinek Season Pass-a van, ha valamit kihagytam. :)

Anonymus23: Már "lett értelme" így a játéknak! Múltkor 4-en taktikusban jöttek a one-shot seekerekkel, aztán miután "borzasztó nehézségek" árán kilőttek a seekerekkel, utána még legalább lenyomtak egy "pukedlit" is... Tök jó volt. Ez kellett már ebbe a játékba. - A másik, amikor jött egy player és megállt előttem majd mikrofonba belemondta hogy fuck you man, you are looking the same as me... Mondom he?! ... Az ilyenekre már én tényleg nem tudok mit mondani. :N :(

[ Szerkesztve ]

(#36546) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Így is nagyon sokan csak szórakozásból lövöldözik a másikat. Nagy ritkán ha 1-1 cuccot felveszek DZ-ben (ahová a heti LMB miatt megyek csak be, talán néha pár boss) akkor is lelőnek. Nem csoda ha senki nem megy DZ-be. Kellenének klánok vagy frakciók, amik talán adnának bónuszt. Mit tudom én ha klánban vagy +5% sebzés PvPvE, 5% bónusz XP. Amelyik klánnak több a pontja egy szabadon választható Exotic, de random roll, amit klánon belül meg lehet osztani. Területfoglalás DZ-ben, amit hetente lehetne ostromolni. Ha megtartod 1-2 hétig adna 5 Exotic ládát, ami szintén megosztható. Amelyik klánnak van területe az kapna +10% PvPvE damage, -10% PvPvE sebződés meg ilyenek. Nagy MMO-kban ezek mind így működnek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36547) micafighter válasza Anonymus23 (#36544) üzenetére


micafighter
nagyúr

#RIPDivision

(#36548) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

DZ kreditet hogy lehet a leggyorsabban farmolni? Totál elfogytam és kéne egy milla. :B

(#36549) arnikusz válasza ЯΞD (#36548) üzenetére


arnikusz
veterán

Manhunt túlélése. :DD

Vicc nélkül láda sárga/zöld kimentése, Fertőzési esemény bossok dobálnak min. 2 zöldet, van amikor a 4 boss ad 4x2 zöldet.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36550) Anonymus23 válasza ЯΞD (#36548) üzenetére


Anonymus23
veterán

Túléled a manhuntot, közben zöld ládákat mentesz ki, azok adnak a legtöbb kreditet, plusz mobgyilok.

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.