Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37043) Lifer092 válasza xyvalaki (#37039) üzenetére


Lifer092
senior tag

A 100% Accuracy-ról ne is beszéljünk. Fizika törvényeit meghazudtolva, jó így sincs sok fizika a játékban persze, de azért fun amikor a kapucnis nigga srác 4-500 méterről olyan fejeseket ad a kis pisztolyával, vagy uzijával hogy öröm nézni... :DDD A shotis rusherek meg aztán... :DDD

BobMunkatárs:

- Ez a cheat dolog meg undorító. Hihetetlen, hogy mindenféle konkrét bizonyíték és indok nélkül permanent bant kaptál. Ez undorító... :N - Ezért voltam kicsit befosva, amit írtam ide anno hogy lelőttem a gyereket, fejeseket kapott végig, aztán beírta hogy reportolt aimbotért... Szóval hagyjuk. - Ennyi erővel engem is simán kivághattak volna, ha ennyire alaptalanul permanent bant osztogatnak. - Ez azért egyáltalán nem így működik, te az Ubisoftot nem károsítod meg, neki ebből relatíve semmi kára nem keletkezik, még abból sem ha cheatel valaki. (Tudom hogy te nem, ez csak egy példa) - Ők téged viszont szépen megkárosítanak, elveszik azt, amiért fizettél és megvásároltad. Elveszik a tulajdonod, ráadásul jogtalanul és alaptalanul. Ez azért így nem játszik.... :N :N

... Ez alapján össze se reakom a DeadEye buildem inkább. Végén reportolnak, aztán még az OTP Faktoringot is rámküldik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.