Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47851) simonjoe válasza dReFiX (#47844) üzenetére


simonjoe
senior tag

Valami hasonló lesz, bár távol van tőlem a kocsi. Így nem tudom, miként oldom meg. :F
(#47839) pjen : THX!! :R Akkor a nagyobb motoros az 1,5-öt keressük inkább, a kiszemelt is az. Bár most az asszony a képek alapján a Splash-al szimpatizál. Ott meg kicsit idegenkedem az 1000ccm tól meg a három hengertől.

Joe

(#47852) pjen válasza dethroner (#47850) üzenetére


pjen
félisten

A Suzuki is ment volna még,csak gyárilag le van határolva.Pedig még nem is volt üveg hangja.

(#47853) 2ozzmexy válasza simonjoe (#47851) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

A Splash sem rossz, csak a csomagtere még férfi szemmel is "szűk"... Az ezres motor meg... De nem kopkodok mert a többiek megvernek. :DDD SX4 vagy Swift, annyiért vannak szépek, városi rohangalasra Swift, szerintem. :R
Amúgy én szoktam látni néhányat az ilyen "kisebb" autókból és nekem rendesen futkos a hideg a hátamon amikor látok szülőket gyereket szállitani velük... Amikor ülnek a 80ezres márkás 5 csillagos ülésben szó szerint 10 centire az autó végétől... De kutyával is ilyen érzésem van amikor kihajol az ablakon, lelki szemeim előtt olyankor mindig jön jobbról a pizzafutar...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47854) simonjoe válasza 2ozzmexy (#47853) üzenetére


simonjoe
senior tag

...sajnos nem én döntök nem nekem kell, a Zasszony meg érzelmi alapon. :(( Kicsi távokra kell a szomszéd település 10km, munka 20km. Nagyobb távokra a garázsban egy Passat CC. Annak a kiváltására kellene. Tényleg akkora a káosz már a fejemben, h az első erre jövő Swift-estől megveszem. :DD Az ezres Splash nincs már játékban, sikerült lebeszélnem róla. A típus viszont elég esélyes, szóval a franc se tudja mi lesz. Ma már arra kértem, h csak pár napot hagyjon békén, és folytatom tovább a tudományos kutaszkodást. Hála Nektek, azért elég sok hasznos infó birtokában már nem birkaként kullog az események mellett!! :R

Joe

(#47855) AMD Power válasza simonjoe (#47854) üzenetére


AMD Power
titán

Én biztos a Swiftet venném. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47856) pjen válasza AMD Power (#47855) üzenetére


pjen
félisten

Én használnám a. passatot,dísznek van?

(#47857) simonjoe válasza AMD Power (#47855) üzenetére


simonjoe
senior tag

Azt írjátok, h az 1,3-as elég gatya. (már ha jól értelmeztem amit írtatok) 1.5-ös meg elég kevés van a piacon. Ami nekem tetszene a Swift-ekből azok másfél milla körül, vagy felett van. 500k-tól indultunk, belátom ostobaság ennyiért jó, megbízható autót keresni. 1,2-nél tartunk, nem akarok ennél feljebb menni, végtére is csak egy másodlagos kocsiról lenne szó. Persze ez így nem is igaz mert rögtön a kötelező szerviz, az átíratás, esetleg új akku, új gumik stb. Már azon is agyalok, h miként lehetne a garázst bővíteni, h ez se álljon kint. Ne, ezektől kapok már agyf@....szt. :W
(#47856) pjen: Ne használjak már egy dízelt 10km-re. Megy az eleget hosszabb távokon, az utolsó most egy Osztrák 900km-es táv. Azt erre találták ki,......gondolom én.

[ Szerkesztve ]

Joe

(#47858) tboldi válasza simonjoe (#47857) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem nem kell félni az 1.3-astól sem, a nyelestengelycsapágy nem nagy kaland, sőt, nem lehetetlen olyat találni, ami már átesett a cserén.

A mi WagonR-ünkben egyébként 181k km után is kussban van. :)

[ Szerkesztve ]

(#47859) a_tesz válasza 2ozzmexy (#47853) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Jó pedig az a Splash, ha csak használni kell, és azért az az ezres motor is vérmesebb, mint a Konszern néhány 1.4-ese. De az 1.2 kifejezetten élhető, nekem a kettes vasalóban is elég, pedig nem én vagyok, akit mindenki megelőz, inkább fordítva. Nyilván a S600-ba nem állok bele kétsávoson, de a forgalom nagy részénél fürgébb, a titok a tömegében (vagyis annak hiányában) rejlik. És amilyen balesetes képeket láttam, elég masszív ennek ellenére, a Splash is elég hasonló értékelést kapott EuroNCAP-on, és akkoriban még nem a pittyogó bizbaszokért járt plusz két csillag...

[ Szerkesztve ]

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#47860) AMD Power válasza pjen (#47856) üzenetére


AMD Power
titán

Valószinüleg nem véletlenül nem azt akarja használni az felesége. Gondolom két okból is. Amikor a férje használja ő nem tudja. Illetve gondolom nagy is, parkolási "problémák" stb.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47861) pjen válasza AMD Power (#47860) üzenetére


pjen
félisten

Azt irta benn áll a garázsban,hosszabb utakra használják.Az autó nem olyan mint az arany,a garázsban is amortizálódik,rohad.Én csak megkérdeztem. :)

(#47862) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Tud valaki normális áron dolgozó alvázvédelemmel foglalkozó céget Debrecenben?
Felülelti rozsda miatt teljes alvázvédelmet szeretnék csináltatni.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#47863) 2ozzmexy válasza simonjoe (#47857) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nem gatya annyira az M13A, a Swift-et jól viszi 4-5 fővel is, igaz olyankor nem 6 lityi alatt iszik, de működőképes... Egy 2005-ös GLX példány volt az egyik barátom első autója (használtan vette pár évesen), majd' 10 évig használta és azóta is köszöni, hogy rádumáltam, mert nagyon szerette, szerintem akkor bolondult bele a Suzuki témába, pedig eleinte ő is idegenkedett tőle... Azóta egy 2017-es M16A GLX Vitarát hajt, 4WD+terepszett és azt is imádja, sok pénzébe fájt, de fizetni nem tudnál neki annyit, hogy átülljön másba...

@a_tesz: Nem a töréstesztje miatt izgi, csak ez nekem ilyen szubjektív érzés és nem csak a Splash-el vagyok így, hanem a többi (Matiz, Alto, 106, Aygo, Corsa-ból főleg a réigek a B mondjuk) "kisautóval", még a Vitarában üllve is, ha a Ducato-t vezetem rakva akkor meg főleg... esküszöm néha a nyergesnek rövidebb a fékútja mint nekem... és olyankor mindig azon agyalok, hogy akik beültetik oda a gyermeküket, azok mindezt végig gondolják!? Hogy mi van ha pont egy ilyen hirtelen vészfékezésnél kell ránéznem a GPS-re hogy hanyadik utcán kell jobbra menni? Akkor elveszek 2 életet? Mert persze bevágnak elém, mert oda kell érni az oviba/suliba... és ott a 100ezres gyerekülés sem segít, ha megtolok 4tonnával egy ilyen autót...
Persze h pörög, könnyű kasztni, kismotor még jó hogy, városra van optimalizálva, hogy gyorsan elérd az utazót (50-60km/h), fölötte sajna már nem ilyen bátor, de pontosan azt tudja amire tervezték, városba kicsi, fürge, takarékos és fordulékony autó kell. Ezekben én is pont ezt szeretem, csak nem értem miért kell bevágni teherautók elé majd két lábbal a fékbe ugrani, főleg családdal a hátsó ülésen... A kolléganőm utazott velünk a Vitarában, (kitettem útközben a családot, a csaj meg jött tovább velem) ő állapította meg hogy, mennyivel másképpen vezetek ha bent van a gyerek hátul és ha nincsen... ha nincsen akkor sokkal sportosabban vezetem az autót... ;]

@AMD Power: Női betegség: "Apa, ez nekem nagy..." ;] Rossz az aki rosszra gondol... :U

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47864) AMD Power válasza 2ozzmexy (#47863) üzenetére


AMD Power
titán

Én is sokkal jobban tolom neki ha nincs ott a gyerek. Persze akkor sem száguldozok hanem dinamikusabban vezetek.

2ozzmexy Átérzem. Ez tipikus női "betegség". Feleségem dettó ilyen. Nem lája az autó elejét stb.... :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47865) dethroner válasza AMD Power (#47864) üzenetére


dethroner
veterán

Azt érezni kell, nem látni. Nézni és látni az utat kell.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#47866) 2ozzmexy válasza AMD Power (#47864) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Igen, meg nem "érzem hol a vége...", szoktam mondani ilyenkor, hogy én sem látom.
Főleg manapság amikor a fogyasztás csökkentés végett áramvonalasabbá tették az autók orrát és lejt... sok nőt amikor látok vezetni azon röhögök hogyha fel tudná emelni az ülést, a napfénytetőn kitenné a fejét is... :DD
Ki taníthatta ezeket vezetni... :DDD

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47867) simonjoe válasza 2ozzmexy (#47866) üzenetére


simonjoe
senior tag

Valamit félreértettetek! Nem azért írtam, h a másik kocsi a garázsban van mert nem használjuk, csak utaltam, h ha kell komolyabb utakra, van másik. Ami a női sofőröket illeti azt hiszem a nejem kivétel ez alól. Motorizált génekkel van megáldva, Szülő, testvérek busz, kamionsofőrök, így alap nála is ez a kategória a jogosítványába. Továbbá azt sem szégyellem, h igazán Ő tanított meg vezetni, sokkal higgadtabb és türelmesebb mint én. A parkolás sem gond neki a nagy autókkal, bár a Passat el van látva automata park rendszerrel, nem használja, azt mondja az a városi libáknak van kitalálva. A kis autó most azért kell mert több lett a kisebb táv amire nem szívesen használom a másikat.

Joe

(#47868) 2ozzmexy válasza simonjoe (#47867) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Vicceltünk, igazából én megértem az álláspontodat, gondolom nem szeretnéd a fizudat az autószerelőhöz hordani a Passat sok rövid útja miatt...

Swift-et nézegessetek 2005 utánit, az 1,3-as is elég városba meg ilyen rövid utakra, az 1,5 kicsit "szomjasabb", cserébe több benne a móka... ;]
A nyelestengely csapágy van akinél előjön, van akinél nem, de ha mégis kijön akkor sem az az anyagicsőd kategória, nem egy kettőstömegű csere árában van na... A lényeg h nézelődjetek, hátha talál egy szimpit és amit ajánlani tudok, az az hogy ültesd bele és ha lehet próbálja is ki, rá fog jönni hogy rettentően kezes kisautó az M13A is, fordulékony és fürge, ennek ellenére nem ijjed meg ha 130-at kell tartani az autópályán. Ha nincsen lánchangja és nem rozsdás nagyon az alja, akkor nem igazán van ami tönkremegy benne, cserébe jól felszerelt és meglepően kényelmes még hátul is.
[link]
A fekete 1,3 GS belterét és felszereltségét ajánlom figyelmedbe...

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47869) simonjoe válasza 2ozzmexy (#47868) üzenetére


simonjoe
senior tag

ok!! :R Igazán csak hálás lehetek nektek. Értem a viccet, de most annyira spanolt vagyok. :W Tartok tőle, h mellé nyúlok, vagy valami gebasz lesz. :) A Zasszony sem könnyíti meg a dolgom. A feketét meg talán már el is vitték, nincs a listában. :F

Joe

(#47870) 2ozzmexy válasza simonjoe (#47869) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

[link] egyik oldala fújt és német import
[link] fényezési sérülések vannak rajta (karcok, húzások), Gusztávéknál vásárolt és szervizelt autó. Ez mindkettő GS ACC, nem feltétlenül jók, csak nézd meg milyen a belseje ezeknek, hogy tudjátok kb mit kerestek. Nézzetek meg néhányat esetleg személyesen, ültesd bele, ő fogja használni főleg gondolom, remélhetőleg tetszeni fog neki, ha engedik vezesse hogy érezze milyen... Hidd el ha mindezen túl lesztek, konkrétan tudni fogod mit kerestek. ;)

De ez minden más szóbajöhető autóra igaz, az autót vezetjük...hiába csecse kívül, ha amikor vezeti a nejed nem tetszik neki...
Ha megengedi a nepper/eladó, akkor próbálja is ki, de minimum ülljetek bele, mert a neten képek alapján nem érzel szagokat, nem tudod tapogatni a műanyagokat, nem érzed mekkora a fejtér, lábtér stb.

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47871) tboldi válasza 2ozzmexy (#47870) üzenetére


tboldi
nagyúr

A belső képeket elnézegetve azért örülök, hogy inkább Jazzem lett. :B
Majdhogynem dupla a csomitartó mérete (380 l), és a felhajtható hátsó ülés is nagy királyság.

Habár volt egy 125 lovas Sport is a pakliban, az sem lett volna rossz. Nem nagyon fértem volna el benne, de talán a 42-vel több ló kárpótolt volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#47872) 2ozzmexy válasza tboldi (#47871) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

[link] 1,6 Sport ;] a városi kisördög... :P
Nem rossz autó az sem, bár nekem a Hondából az Accord kombi sedan 2004-ből a nagy szívfájdalom... szerettem volna de nem adta ki... :U

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47873) tboldi válasza 2ozzmexy (#47872) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jó sok kép van róla. :D

(#47874) simonjoe válasza 2ozzmexy (#47870) üzenetére


simonjoe
senior tag

..péntek-szombat lesz a kereskedői látogatás ideje. Budapest-Székesfehérvár- Ajka-Kecskemét. Ha nem lehet kipróbálni el sem hozom. :)
(#47871) tboldi : Nekem nagyon bejön a Jazz, ha rajtam múlna nem lenne más. Szombaton néztünk egy 2006-ost, de tiszta rozsda volt. :((

Joe

(#47875) SyMbioTe válasza tboldi (#47871) üzenetére

A felhajtható ülés az nagyon király dolog.
Régi Zafiránkba is volt ilyen, baromi hasznos, pláne ha még előre is toltuk az ülést. Gyakorlatilag akkor egy kisteherautó lett belőle. :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#47876) ncc1701


ncc1701
veterán

Lassan aktuális lesz a 40ezres váltó olaj csere. 2019 swift, sima 1.2 szívó, milyen olajat javasoltok? Kb a legjobb érdekel.

(#47877) tboldi válasza ncc1701 (#47876) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Castrol Transaxle vagy a Motul Motylgear jó olajok, de nem tudom, mi az előírás az újabb Swiftekhez (75W80 vagy 90, API GL4 vagy GL5).

(#47878) ncc1701 válasza tboldi (#47877) üzenetére


ncc1701
veterán

A vas gyári leírása csak annyit ad meg, h suzuki gear oil 75W, és 1.5 liter.

(#47879) 2ozzmexy válasza ncc1701 (#47878) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Az Ecstar oldala mit dob?

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47880) 2ozzmexy válasza ncc1701 (#47878) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

[link] Castrol
A többi meg elküldött anyukámba h nézzem meg a kézikönyvet... :(
Xaddo-t is megnézheted, jó az ára, én használtam a 600SEL automatájába is meg a Corolla kéziváltójába is a váltóolajukat, nekem bevállt. :K

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47881) ncc1701 válasza 2ozzmexy (#47879) üzenetére


ncc1701
veterán

Sokat nem, mert nincs náluk olyan kereső, mint a castrol oldalán. Lehet egy emailt dobok majd nekik.

(#47882) ncc1701 válasza 2ozzmexy (#47880) üzenetére


ncc1701
veterán

Hozzájuk szoktam járni, ez elvileg akár jó lehet, api gl-4, és gl-5 szabványnak megfelel, 75w90. És közel is vannak.

Ecstar a motorolajban tuti lesz, mert csak náluk van jelenleg 0w16, api-sn minősítésű olaj itthon.

(#47883) 2ozzmexy válasza ncc1701 (#47882) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Vigyázz azzal a Castrol-al, mert a Castrolt hamisítják, mint a Valvoline-t és amúgy is kócsagok, mert van abból a Syntrans-ból 75w, 75w90 és 75w80 is.

"A Castrol Syntrans FE 75W a korszerű személygépkocsik kézi kapcsolású váltóihoz valamint számos "száraz kettős kuplungos" alkalmazáshoz ajánlott API GL 4 besorolású teljesen szintetikus hajtóműolaj. Rendelkezik a Ford Focus, CMax, Mondeo, S-Max, Galaxy, Transit. Volvo C30, S40, V50, S60, V70, C70, XC60, XC70 mdellekhez előírt Ford WSSM2C200-D2 jóváhagyással. Az új Smart fortwo modellekbe beépített Getrag BR 453 kettős kuplungos sebességváltókhoz is jóváhagyott hajtóműolaj."

"Castrol Syntrans B 75W" és ilyet is ír a te K12C motoros swiftedhez kéziváltóhoz... nem tudom mi a különbség.

[link] ezt használtam eddig váltóolajnak, az automatába persze mást, de ugyanez a technológia...

[link] motorolaj; [link] váltóolajra itt tudsz keresni (Ecstar), ha jobban megnézed akkor a Suzukis gyári cikkszám ott van. ;)

Jó böngészést. :DDD

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47884) ncc1701 válasza 2ozzmexy (#47883) üzenetére


ncc1701
veterán

Köszi, rálesek az ecstar olajra is, végül is, az a gyári. Amúgy ha hivatalos castrol boltban veszem, akkor abban azért bízom, h nem hamis. :)

(#47885) stickermajom


stickermajom
addikt

Sziasztok!

Gumis topikból jöttem 2ozzmexy tanácsa alapján. Érkezik a családba egy 2020-as GL Swift, aminek téli kerékszettjére vadászok, a felnit már kinéztem. Tudtok esetleg cikkszámot mondani a TPMS szenzorokra? Ezt néztem hirtelen: [link] 43139-61M00 Jó lehet?

Üdv

(#47886) dethroner válasza stickermajom (#47885) üzenetére


dethroner
veterán

Az a TPMS szelep teljesen jó, de időben rendeld meg, mert ugyanez az eladó nekem csak harmadik próbálkozásra küldte el, kb másfél hónappal az első rendelés leadása után, és csak amikor már a pénzvisszakérést megemlítettük neki. Utána viszont napokon belül a kezemben volt.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#47887) laca891 válasza stickermajom (#47885) üzenetére


laca891
aktív tag

Mennyi most a gl swift ára?

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#47888) stickermajom válasza laca891 (#47887) üzenetére


stickermajom
addikt

Kb. 4,25-re jön ki metál fényezéssel, névre írva. Sajnos ennek is elszállt az ára, tavasszal kellett volna venni, de nem hallgatott rám a leendő tulaj..

Egyelőre keressük a megfelelő kereskedést.

(#47889) Tomeeka28 válasza stickermajom (#47888) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Én is Swift-et akartam, 4,6 lett volna a GL+, hát akkor már inkább Vitara egy kicsivel több pénzért. Ne is mond én is addig tököltem míg kijött a facelift és +1 millió... Ugyan ez a Honda Jazz is csak ott 5,5-ről 7,5-re... (bár az új Jazz azért komolyabb hibrid hajtást kapott)

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#47890) dReFiX válasza stickermajom (#47885) üzenetére


dReFiX
senior tag

https://a.aliexpress.com/_dYGVLTn

Én ezt rendeltem, egy hónapon belül itt volt, szervizes gyári géppel pedig kommunikált magában is. Szóval ajánlott.

(#47891) AMD Power válasza stickermajom (#47888) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor még "csak" 3.2 milla volt az alapára. Én is néztem. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47892) Zolás válasza dReFiX (#47890) üzenetére


Zolás
addikt

Hülye kérdés, lehet ezekben elemet cserélni? Már arra gondolok, hogy nem gyártanak ilyet minden hónapban, rendelsz egy adagot, és ha 3 évvel ezelőtti a gyártás, lehet be se indul, mert lemerül benne az elem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#47893) dReFiX válasza Zolás (#47892) üzenetére


dReFiX
senior tag

Nincs elem csere lehetőség. Elvileg egy fajta alvó állapotban van ha nem megy az autó, elég sokat el megy.

(#47894) FollowTheORI válasza stickermajom (#47888) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor se nagyon, én már tavasszal is nézelődtem és már akkor sem lehetett kapni... :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#47895) AMD Power


AMD Power
titán

Új Ignis teszt....

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47896) ncc1701 válasza AMD Power (#47891) üzenetére


ncc1701
veterán

Jaja, 3.15-ért vettük 2019 áprilisi átadással.

(#47897) stickermajom válasza FollowTheORI (#47894) üzenetére


stickermajom
addikt

Most is úgy van, hogy szeptemberben egy, decemberben kettő darab érkezik abba a kereskedésbe, ahol eddig voltunk érdeklődni.

(#47898) AMD Power válasza ncc1701 (#47896) üzenetére


AMD Power
titán

3.2-ről 4 millára való ugrás egy ilyen árú/értékű autónál brutálisan sok. És tényleg ha azt nézzük a 4 milla lesz durván 4.5 millió mire kihozod a szalonból és van egy jó de kicsi autód, vagy hozzátolsz + 1 millát és van egy Vitarád.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47899) 2ozzmexy válasza AMD Power (#47898) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

5,5M kevés lesz... szerintem ha most venném lenne vagy 6-6,3M mire "autót" faragnék belőle.
Ugye mindez attól függ hogy mi a cél, a Swift sem olyan kicsi, amíg max 2-3 főben gondolkodsz, de amint már kicsi gyerek akivel strandra is egy Vitara csomagatartónyi motyóval indulsz el, akkor tényleg kicsi lesz. Ha most abból indulok ki, hogy mi még a bilit is visszük magunkkal meg a hűtőtáskát...

Ha csak kettőtöknek kell 99% városi rohangálásra, akkor bőven elég a mérete. Neked kell az SX4 a család miatt alhangon, nekem is kellett akkora autó amiben ha bent van két gyerekülés akkor nem kell feldobnom a tetőboxot ha nagybevásárolni indulunk, de ez már csak ilyen. ;)

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#47900) eami válasza 2ozzmexy (#47899) üzenetére


eami
addikt

ez a csomagtartós téma elég relatív, van akinek egy böhöm nagy kombi sem elég egy gyerek mellett. Mi simán bepakoltunk egy hétre a G astraba is 3 gyerekkel, úgy hogy még babakocsit is vittünk és utastérbe én semmit nem rakok, mert ha valami baleset lenne, akkor nem hiányzik hogy valami repülő csomag nyírja ki valamelyikünket.... ahhoz képest az s-cross csomagterében partit lehetne adni :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.