Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40201) M_AND_Ms válasza eami (#40198) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Csak annyiért, ha már belerakták és ott is a hely a kijelzőn, akkor most minek is kellett kivenni ezt a funkciót? És ha kivették, miért nem lett áttervezve a kijelző, mondjuk úgy, hogy a felszabadult helyre a tempomat írná ki a beállított sebességet.
Szóval, így nézve állunk értetlenül a dolog előtt

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#40202) Napfénysüti válasza M_AND_Ms (#40201) üzenetére

A Suzukinál visszafelé fejlesztenek. ;] :DDD

Més que un club!

(#40203) IreN!CuS válasza tm5 (#40188) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Éves kötelező

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40204) pető bá' válasza Zoleee83 (#40192) üzenetére


pető bá'
őstag

Mondjuk Bonus-Malus fokozat megadása nélkül.. Nekem idén lement 55k-ra :P

"... and I hope you have a great day!"

(#40205) Zoleee83 válasza pető bá' (#40204) üzenetére


Zoleee83
addikt

Súlyadóról beszéltünk, nem éves biztosításról.
Vagy én néztem be valamit? 😀

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#40206) SirKero


SirKero
őstag

Most beszéltem a szervizzel azt mondták,hogy az a hely az automata váltós részére van fenntartva.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#40207) #77646080 válasza Zoleee83 (#40205) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem, te látod jól. A szál témája a gépjárműadó volt. :K

(#40208) M_AND_Ms válasza SirKero (#40206) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nekem manuális van és mégis mutatja

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#40209) ASDGamer


ASDGamer
tag

Sziasztok. Egy gyors kérdést szeretnék csak feltenni mert megesz a kíváncsiság.
Miért gyártották a Swifteket anno 2 különböző kormánnyal?( 2 ágú, ,4 ágú)
Először azt hittem hogy a 2000 utániak a 4 ágúak, de láttam már 2000 utánit 2 ágúval és 2000 előttit 4-essel. Vagy ez választható dolog volt anno a szalonban?:DD

Kicsit hülye kérdés de érdekel. Köszönöm a választ előre is!:)

(#40210) SirKero válasza M_AND_Ms (#40208) üzenetére


SirKero
őstag

Mikori kiadás? Állítottál valamit külön be vagy gyárilag ilyen?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#40211) eami válasza SirKero (#40210) üzenetére


eami
addikt

Gondolom a szerviz még nem frissítette neki, de idővel ő is megkapja mert a motorvezérlésen is finomítottak. Nekem 2019-es gyártással a legfrissebb van fent és már nem jelzi a fokozatokat.

(#40212) M_AND_Ms válasza SirKero (#40210) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem. Régebben váltótól függetlenül kijelezte. (Az enyém 2017-es modell) ..és volt frissítés

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#40213) tboldi válasza ASDGamer (#40209) üzenetére


tboldi
nagyúr

Csak tippelek: az egyik légzsákos, a másik nem. A felszereltségi szint függvénye is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#40214) blakey válasza SirKero (#40206) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy a legújabb szoftverben már így van, korábban nem így volt. Egyébként furcsa, hogy így változtatnak rajta, nem tudom, hogy engem zavarna-e a hiánya vagy sem, de emiatt biztos nem vinném szervizbe.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#40215) Tamoo válasza blakey (#40214) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem mutatja, de baromira nem érdekelne az sem ha nem mutatná. :DDD

(#40216) ASDGamer válasza tboldi (#40213) üzenetére


ASDGamer
tag

Igazad lehet erre nem is gondoltam, a 2 ágúba be se férne a légzsák.:) Szerintem megfejtetted a rejtélyemet. Köszi!:D

(#40217) SirKero válasza blakey (#40214) üzenetére


SirKero
őstag

Én sem viszem :N Már elengedtem a történetet :K
Mostantól csak a várható élményekre koncentrálok :P

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#40218) HKorn válasza Tamoo (#40215) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem pl annyira le van engedve az ülés, hogy a kormány ki is takarja, szóval fel se tűnne, ha egyszer csak nem mutatná :)

Run&Ride

(#40219) Bestspiler7


Bestspiler7
tag

esetleg valaki tudna ajánlani az S-cross-hoz bőr üléshuzatot? (ha lehet olyat, ami rendesen lefedi az üléseket és hátul a kartámaszt is le lehet hajtani tőle)

(#40220) HKorn válasza Bestspiler7 (#40219) üzenetére


HKorn
addikt

Nem fogja nagyon visszafogni az ülésfűtés teljesítményét? Na meg az üléslégzsákok is kérdésesek szerintem.

Run&Ride

(#40221) blakey válasza Bestspiler7 (#40219) üzenetére


blakey
titán

Gyártatni kell hozzá és nem lesz olcsó. Régen volt róla szó és még ajánlások is voltak. Ha nem tévedek akkor miskolci cég aki szépen dolgozik de biztos van más is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#40222) Drughi válasza Bestspiler7 (#40219) üzenetére


Drughi
addikt

Nyiregyházán tudok ajánlani céget, de nem olcsó mulatság.
Egy mezei szövet, pamut méretpontos üléshuzat mindenféle hímzés nélkül ~ 30e Ft.

Ezt szorozd meg a bőr felárával, kartámasz, egyéb nyalánkságok és máris hatszámjegyű összegről van szó. A bőr minőség pedig növeli az árat, a csillagos egekig.

2 éve egy kupé 3as bmw bőrözése kormánnyal, váltóval, ajtókkal 300e-be ált meg. És nem volt prémium bőr...

(#40223) dethroner válasza Brogyi (#40158) üzenetére


dethroner
veterán

Én viszont megérteni nem tudom miért veszik az emberek a közepes felszereltséget :U Az alaphoz képest talán egyetlen hasznos van benne (ülésfűtés). Én is GLX-et fogok a nyáron venni, ha összejön minden ahogy szeretném. Szerintem a GL-t vegyen az ember, ha nem akar érte sokat fizetni és GLX-t, ha szükségét érzi az összes hókuszpókusznak.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#40224) Brogyi válasza dethroner (#40223) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nekem volt egy lehőtségem, és belugrottam. Szinte minden plusz tetszik. Az AEBS volt fontos a csajok miatt, és egy kerékpáros bebizonyította, hogy minden pénzt megér. Zebrán piroson jött keresztbe full gázzal, nem tolta a paraszt, hajtotta. Megmentette az életét. Soha nem fogom kikapcsolni. Az ASR egy kicsit fura. Sokáig azt hittem rossz. A tél bebizonyította a tévedésem. Az is mindig megy. A start/stop arról nem beszélek.
A bóhoc akksira is kíváncsi voltam. Az adaptív tempomat, meg zseniális, még városban is használom néha.
A középső konzol is tetszik. Megy a vaze rajta. Nem kell az üvegre rakni a telót. A kihangosítót például véletlenül vettem észre az első bejövő hívásnál. Tetszik, hasznos. Ha megy a motor a BT miatt mindig kihangosít. Rengetegen sírnak a csipogó hangja miatt. Nem zavar, mert rendesen közlekedek, így szinte soha nem hallom. Röviden ennyi jutott eszembe, de megértem a GL+ választókat is.
Talán ide betehetem [linket]. Érdemes belenézni. :D
A LED-es első lámpát majd elfelejtettem. Kíváló.

[ Szerkesztve ]

(#40225) #77646080 válasza dethroner (#40223) üzenetére


#77646080
törölt tag

Én viszont megérteni nem tudom miért veszik az emberek a közepes felszereltséget

Elképzelhető, hogy ott van az illető anyagi lehetőségeinek határa. Mondom ezt úgy, hogy én sem vásárolnék olyan (közepes) felszereltséget, de el tudom képzelni, hogy más ember emiatt dönt mellette. Ami nem is igazi döntés, hiszen anyagi korlát miatt eleve falba ütközik.

Brogyi

"A bóhoc akksira is kíváncsi voltam."

Az milyen akku? :) A "bóhoc"? :F

(#40226) Brogyi válasza #77646080 (#40225) üzenetére


Brogyi
senior tag

Van az ülés alatt egy kis akksi ami besegít a gyorsításban ha van benne elég töltés. A töltés pedig motorfék üzemben jelentkezik. Aki szeret üresben gurulgatni/takarékoskodni annak ablakon kidobott pénz. Az a nyerő aki visszakapcsolgatva fékez. Persze ez csak tipp. :D

(#40227) #77646080 válasza Brogyi (#40226) üzenetére


#77646080
törölt tag

Értem, köszönöm az infót. :)

(#40228) dethroner válasza Brogyi (#40224) üzenetére


dethroner
veterán

Ezek a gyalogos védelmi dolgok nem tudom hogy működnek, majd talán egyszer ha nekem is lesz. Viszont én is azt mondom, hogy a GL-hez képest a GL+ nagyon kevés értelmes dolgot ad pluszban, szerintem kidobott pénz a felár. Viszont a GL+-hoz képest a GLX egy sokkal értelmesebb döntés, ha van rá pénz.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#40229) dethroner válasza #77646080 (#40225) üzenetére


dethroner
veterán

Persze, elhiszem és elfogadom hogy nincs valakinek a GLX-re meg a pénze, viszont a GL+ még belefér a keretébe. De ebben az esetben átgondolnám hogy mit ad a +felszereltség, amit kifizet. Megítélésem szerint az ülésfűtés nem ér meg kb 400 ezret, ezt inkább töredékáron megszerezném valahogy (biztosan lehet a kereskedőnél okosba szerezni ülést). Inkább ezt a felárat valami értelmesebb dologra költeném, mondjuk 2 évre megvan a tankolási pénz.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#40230) Napfénysüti válasza dethroner (#40228) üzenetére

Mennyi a diffi ezek között árban?

Més que un club!

(#40231) HKorn válasza dethroner (#40229) üzenetére


HKorn
addikt

Swift felszereltségét nem ismerem, de pl a Vitaránál pont, hogy fordítva volt, ott a mezítlábas GL-hez képest annyi pluszt adott a GL+ 400ért, hogy bűn volt kihagyni (17" alufelni, LED menetfény, fényezett kilincsek, tükrök, sötétítés, 7" érintőképernyő, ülésfűtés, tolatókamera, tempomat stb), míg a GLX meg annyival drágább volt, hogy azok az extrákért már szerintem nem érte meg.

szerk. megnéztem a felszereltséget és azért itt is megvan az alufelni, érintőképernyő, tolatókamera, ablaksötétítés, ülésfűtés, bár tény, hogy itt sokkal több dolgot ad már a GL is alapban.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#40232) HKorn válasza dethroner (#40229) üzenetére


HKorn
addikt

Amúgy most nézem az árlistát is, és a GL+ csak 300-al több, mint a GL, szóval szerintem azok az extrák simán megérik azt a felárat. GLX 800-al drágább a GL-től, na azért az már egy negyed autó ára pluszban.

Run&Ride

(#40233) dethroner válasza HKorn (#40231) üzenetére


dethroner
veterán

Itt vannak a felszereltségi szintek. Vitarát nem nézem, turbo motoros autó most nem kell. Tudom hogy mindenkinek más dolgok lehetnek fontosak, én is csak a saját értékrendem szerint figyelem a felszereltségi szinteket. Nekem mondjuk az alufelni és a nagyobb kerékméret pont hogy inkább negatívum :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#40234) dethroner válasza HKorn (#40232) üzenetére


dethroner
veterán

Ezek a francos árak, ahány helyen nézem, annyi féle. Mondjuk nekem ez a mérvadó, itt fogom venni (ha megkapom rá a támogatást persze).

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#40235) CsakEgySrác


CsakEgySrác
csendes tag

Sziasztok,

2008-as swift vásárlásnál mire kell oda figyelni a szokásos dolgokon kívül? Netet átolvastam, de hátha tudtok a tapasztalataitok alapján többet is mondani.

:R :R

(#40236) pjen válasza CsakEgySrác (#40235) üzenetére


pjen
félisten

Váltó csapágy,ABS kocka,de hiába figyelsz.Előbb utóbb utólér.

(#40237) samen válasza dethroner (#40234) üzenetére


samen
tag

Ha máshol is megkapod a támogatást,akkor lehet érdemeseb ott venni,mert szerintem itt drágább mint máshol.

(#40238) dethroner válasza samen (#40237) üzenetére


dethroner
veterán

Nem tudok más olyan lehetőséget, ami nagyjából 1 millióval csökkentené az autó árát. Ha tudsz valamiről, avass be :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#40239) CsakEgySrác válasza pjen (#40236) üzenetére


CsakEgySrác
csendes tag

Akkor inkább olyat kell nézni, ahol ezeket már megoldották. Mennyire költségesek ezek a hibák amúgy?
Köszi a választ! :)

(#40240) pjen válasza CsakEgySrác (#40239) üzenetére


pjen
félisten

Változó,nekem 3 éve 80K ért cserélték a csapágyat kuplungal,komplett.Egy év írásos gari.Két éve az ABS kockát 35K,3 év gari.

(#40241) samen válasza dethroner (#40238) üzenetére


samen
tag

Akkor valamit félreértettem,ne haragudj.

(#40242) seller007 válasza CsakEgySrác (#40235) üzenetére


seller007
tag

Miért pont 2008 ha szabad kérdeznem :R

(#40243) SirKero


SirKero
őstag

E!lőtte:

Utána:

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#40244) eami válasza SirKero (#40243) üzenetére


eami
addikt

hogy miket tudnak már a fóliázós mesterek :DDD ;]

(#40245) Drughi válasza SirKero (#40243) üzenetére


Drughi
addikt

Milyen samponnal mostad? ;]

Szép mindkettő

(#40246) SirKero


SirKero
őstag

(#40244) eami (#40245) Drughi
:DDD :DDD :DDD

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#40247) CsakEgySrác válasza seller007 (#40242) üzenetére


CsakEgySrác
csendes tag

Nem pont 2008-as a cél, csak akkor volt facelift, amivel több hiba is orvosolva lett, de igazából ezzel csak a facelift utáni új swiftre céloztam :))

(#40240) pjen annyira nem is vészes ez az ár.

(#40248) pjen válasza CsakEgySrác (#40247) üzenetére


pjen
félisten

Igy van,enyém lassan 14 éves.Más baja nem is volt,a kopó alkatrészeken kívül+aksi.

(#40249) Siriusb válasza eami (#40244) üzenetére


Siriusb
veterán

(#40250) sziku69


sziku69
senior tag

Sziasztok!
A sógornőmnek van egy 2005-ös Suzuki Alto-ja. A kilométerórája valamiért nem mutatja a sebességet. A többi műszer működik. Mi lehet a gond? Ezekben sebességjeladó van?
Köszönöm előre is a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.