Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#390) TexT-BoY válasza Szeke (#388) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ez szerintem is normális megint csak a tapasztalatokra alapozva:
-Senicen belehet nyomni az első kerék felett lévő elemeket
-Thalian olyan müanyagos szutyok a lökháritó hogy ha összetörted kiviszed a minuszokba és vissza áll eredeti formába:C
-Focuson ugyan ez hátul a fekete rész! viszont a többibe van anyag


aesir: Valoban nincs autóm és jogsim se de tudod mit tunak anyámék zsörtölödni? amit itt leirtam azt általába az auto vásárlás elötti körbe tekintés során szoktuk magunkba szivni 4-5autó szerelöt meglátogatva stb!
Nem azt mondom hogy 1000%igaz lehet amit irok de pl a 307et SENKI nem ajánlott...
Mellesleg én találkoztam Gismoval is aki itt nyomul a hülyeségével és 99% hogy nincs jogsia de hogy nagy tapasztalata az TUTI öt mértnem oltogatod mi?

fokukac : oké értem nem ajnározom de a 4-5 szerelöböl 3 azt mondta hogy MOSTMÁR lehet venni és csak 206SW-t ... mellesleg nem ajnározom a 206-ot akkor már Focuss:DDD (igen azt ajnározom mert nagyon jo auto lett nem véletlen nyert soksok dijat)

Aseir: ÉS TISZTÁBA VAGYOK A FENTTARTÁSI KÖLCSÉGEKKEL!
-Focus 4éve van a tulajdonunkba azóta 200eFt(eböl 70 rongy volt a téli gumi:D és 14e volt a vizsga) lett a szervizelésére költve illetve sportosabb vezetés melett 9litert ezsik kölvárosi hazsnálatba
-Senic 1éve azóta 300e Ft -ot költöttünk rá és már nagyon bánjuk a megvételét amugy a 2000motor megeszik 12litert lazán megintcsak külvárosi használatba

Lehet előled elhalggattak ilyeneket is de megsugom nekem elszokták mondani;)
Amugy nem szeretnék senkivel veszekedni vagy akármi én csak leirtam a SZÜLEIM tapasztalatát ... PEACE

és hogy on is legyek a topic cimhez: mikor a senicet vettük vehettünk volna zsir uj Ignist is fullosat már nagyon sajnáljuk hogy nem tettük meg

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.