Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Szőrös  válasza Szőrös  (#800) üzenetére


Szőrös 
veterán

mehh mindegy

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#802) Malibutomi válasza Szőrös  (#800) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Két nap mulva meg buliiii

(#803) Diopapa válasza Szőrös  (#800) üzenetére


Diopapa
addikt

Felébredtek a Zusákok :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#804) Szőrös  válasza Szőrös  (#800) üzenetére


Szőrös 
veterán

23 millás goal is megvan :
Xi’an Scout Unlocked! The Khartu is the light attack craft of the Xi’An military. Contrary to Human ship design, the Khartu doesn’t have a traditional main thruster, instead featuring an array of maneuvering thrusters on articulated rigs. This design allows for incredible agility, making them the bane of UEE pilots, who bestowed the nickname ‘Quark’ because when all of the thrusters are firing, the ship looks like a spark flying through space. The Xi’an Aopoa corporation also manufactures an export model, the Khartu-al, for sale to human civilians as a dedicated scout/explorer. The export model features the same Xi’an maneuvering rig, but control surfaces modified for human use and a more limited armament. (Designer: Aopoa)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#805) Diopapa válasza Szőrös  (#804) üzenetére


Diopapa
addikt

Kérdés túljutunk-e a béna 22m $-os goalon...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#806) Szőrös  válasza Diopapa (#805) üzenetére


Szőrös 
veterán

óóó szerintem messze nincs még vége , ha máskor nem is de az első dogfight alfa videónál szerintem megint lesz egy szép nagy adakozási hullám.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#807) ng0ofy válasza Diopapa (#795) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ebben van egy mondat, ami nem a serverkre vonatkozik, de nagyon megütötte a szemem, mégpedig a third person nézetes rész. Most esik le: a Galaxy serveren a harcélküli mászka az TPS lesz és nem FPS!

Gyorsan-gyorsan jelezni kell a fejlesztőknek, hogy minden legyen elérhető FPS is vagy csak az vagy valami. TPS-ben nem tudok játszani, rossz érzés, stb. Hülyén venné ki magát 3D-ben is, esetleg Oculus Rifttel :D Szóval csak szépen legyen FPS.

Adakozás: Ahogy egyre többen adakozunk, egyre több embernek mondjuk, gerilla marketinggel is terjed a dolog, én is elvetettem ma egy magot, szóval lesz ez 25M vagy több is, mire kiadják. Nem is baj, kell majd a pénz egy kis marketingre is. Viszont ennyi pénznek már elégnek kell lenni nagyon jó munkához, szóval tessék felkötni a gatyát, CR és társai! (:

[ Szerkesztve ]

(#808) Diopapa válasza ng0ofy (#807) üzenetére


Diopapa
addikt

Noh, ha ha CR-es szokásos bő lére eresztett írásra gondolsz, ott két helyen hangzik el a "third person"

" We render these in the manner of Freelancer, as detailed 3D environments where we see a third person view of our character in a location and we can click on Non Player Characters (NPCs) or terminals to buy / sell, upgrade your ship, get gossip, hear about a mission and so on."

és

"This process is continued until you reach your final destination, which in my example would be Terra, where I would use my comm system to negotiate a landing slot, which would take me down to the planet’s surface via an in-engine cinematic. Once planet side I’ll be able to sell my cargo, replenish my supplies and look for new opportunities via the third person planet side interface."

Szerintem egyik sem az űrutazásra vonatkozik. Én nem tudom elképzelni CR-ről, hogy akkora bakot lőne, mint a Cryptic a StarTrek Online készítésekor.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#809) ng0ofy válasza Diopapa (#808) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Az első a szabadon bejárható helyekre vonatkozik. Hiba. A második a bolygófelszín bejárható részére, ahol a felfedezést, kereskedést végzem. Hiba. Nem akarom a karakterem hátát nézegetni. Egyáltalán nem akarom látni a karakterem. Közben keresem az RSI-nél melyik topikba sírjak :D

(#810) Diopapa válasza ng0ofy (#809) üzenetére


Diopapa
addikt

Bocs, akkor félreértettem. Azt hittem, arra gondolsz, hogy az űrutazás közben lesz 3rd person nézet. Amúgy sztem is béna a 3rd person nézet, soha sem értettem a lelkesedést pl a Gears Of War iránt. :) Sztem sokkal jobban bele tudja magát élni az ember, ha végig fps nézetben van.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#811) Malibutomi válasza ng0ofy (#809) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Lehet majd váltani, már a hangárban is leget, dont't fos...

(#812) Szőrös  válasza Malibutomi (#811) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk ez egy dolog. Harc közben ne legyen tps , soha , semmilyen esetben sem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#813) Malibutomi válasza Malibutomi (#811) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem is lesz.

Diopapa
Szerintem fps-be max oculus rifttel élheti bele magát bárki.
Én pl. nem rajongok a "doboz van a fejemen csak elöre látok" nézetért.
Brutálisan zavar a periféria hiànya

[ Szerkesztve ]

(#814) Diopapa


Diopapa
addikt

Teljesen be vagyok már sózva a Cutlass-re... :/ jöhetne már a hangárba a kész modell, meg kell néznem yt-on, hogy milyen..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#815) Szőrös  válasza Malibutomi (#813) üzenetére


Szőrös 
veterán

mehh MWO-nál is azt mondták hogy sosem lesz aztán mégis. remélem Chrisék tökösebbek és nem engednek a rinyának már ha lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#816) Diopapa válasza Malibutomi (#813) üzenetére


Diopapa
addikt

periféria FOV kérdése, jobb híján körbenézni pedig joystick POV, vagy trackir/freetracker/facetracker, esetleg spéci gomb + vad egér rángatás ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#817) Malibutomi válasza Diopapa (#816) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Trackir-el szerintem meg tudom majd kedvelni...a többi olyan...meh

(#818) Diopapa válasza Malibutomi (#817) üzenetére


Diopapa
addikt

Próbáltam a TrackIR-t is, nekem borzasztó furcsa volt, hogy forgatom a fejem (még ha keveset is) és közben a szemem meg tartsam a monitoron. Olyan természetellenes.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#819) Diopapa


Diopapa
addikt

Noh, ki fog felkelni hajnal 1-kor? ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#820) GrooveHero válasza Diopapa (#819) üzenetére


GrooveHero
addikt

le se' fexek ;] :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#821) Malibutomi válasza Diopapa (#819) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Simán fenn vagyok akkor még :)

(#822) Szőrös  válasza Diopapa (#819) üzenetére


Szőrös 
veterán

Lehet tudni mi lesz ? Vagy meglepi ? :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#823) Volfram42 válasza Diopapa (#819) üzenetére


Volfram42
senior tag

Négykor kell kelnem aznap, lehet korábban fekszem azt úgy kelek. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#824) Diopapa válasza Szőrös  (#822) üzenetére


Diopapa
addikt

Meglepi. :) De ha minimum nem mutatják be a Cutlass interiort rendesen, ingame engine-el, akkor indulok az usákokhoz rendet tenni... ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#825) Szőrös  válasza Diopapa (#824) üzenetére


Szőrös 
veterán

Vagy talán első videó egy repülésről ? :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#826) Diopapa válasza Szőrös  (#825) üzenetére


Diopapa
addikt

Deal! :K

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#827) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Banyek azt hittem most hajnalban lesz, erre holnap :O

(#828) Diopapa válasza Malibutomi (#827) üzenetére


Diopapa
addikt

Addig fent leszel nem? ;) ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#829) Malibutomi válasza Diopapa (#828) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Végülis akkor is fent leszek, de akkor ma nem nézem :DDD

(#830) ng0ofy válasza Malibutomi (#829) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én már megvettem a szükséges szotyit :D

(#831) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Én elég későn fekvő vagyok ( ált. éjfél körül szoktam ágyba esni vagy kicsit később ) de a fél2-öt nem fogom kivárni. Melóhelyen azt hiszem elég most .... lennék ha utána még 8-ra bemennék. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#832) Diopapa válasza Szőrös  (#831) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha tudnám, hogy vágatlanul felrakják a YT-ra, akkor eszemben sem lenne fent maradni akkor. Vénségemre korán fekvő lettem... :( Így még gondolkodom rajta... Az a baj, hogy 1-kor csak kezdődik, pár órát tuti eltart...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#833) Malachi válasza Diopapa (#832) üzenetére


Malachi
addikt

biztos lehetsz benne, hogy felkerül a hivatalos oldalra is.

(#834) Diopapa válasza Malachi (#833) üzenetére


Diopapa
addikt

No de az eredeti, vagy a vágott?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#835) Malibutomi válasza Diopapa (#832) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Csak kb. egy órás lesz.

(#836) Diopapa válasza Malibutomi (#835) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor lehet megvárom :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#837) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Asszem megszületett a döntés, a Misc freelancert néztem ki, de ha jól értem ez inkább teherhajó... vélemények? bár tudom még sehol sincs gyakorlati leírás hogy melyik hajó mire is jó, de valamit csak tudtok mondani :)

(#838) Diopapa válasza Drenadar (#837) üzenetére


Diopapa
addikt

Hát infók vannak.. A Freelancer teher/explorer hajó inkább igen. Dogfightra nem jó, legalábbis a fórumok tanulsága szerint. Mire szeretnéd használni?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#839) Drenadar válasza Diopapa (#838) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

mindenre :D de azért jó lenne vele harcolgatni is...

(#840) Szőrös  válasza Drenadar (#839) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én mondjuk ilyen hajóval biztos hogy nem mennék egyedül sehová sem harcolni. Arra viszont jó lehet hogy cimborákkal egy jó "spawn" helyet kipucoljatok és a talált cuccot ezzel elszállítsd. Képeket elnézegetve talán nehézfegyverzet és rakéták is mennek rá szóval még supportnak is jó lehet hasonló kategóriájú ladikok ellen.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#841) Drenadar válasza Szőrös  (#840) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nagyobb hajókhoz már mindenképpen kellene több ember, bár ahogy látom már ez is két személyes! :)
nah meg a többi hajó már kezd eléggé drága lenni...

(#842) Diopapa válasza Drenadar (#841) üzenetére


Diopapa
addikt

Solo-ra teljesen jó lehet egy Aurora, de ha lehet ne az alap változat (gondolom MR/LX lesz jó talán) :) Szvsz "mindenes" svájcibicskának a Cutlass lesz a nyerő, ha kicsit többen vagytok (3-4 ember), akkor Constellation. A kifejezetten bounty hunter/dogfighter hajók közül nem tudom melyik lesz az iwin, én személy szerint úgy vagyok, hogy nagyon régen vágyom arra, hogy mászkálhassak közben a hajón, szóval én nem nagyon akarok Hornetezni meg ilyenek. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#843) Volfram42 válasza Diopapa (#842) üzenetére


Volfram42
senior tag

Idris-t kell venni azon már lehet mászkálni. :) Ha meglesz a kis csapat akkor úgy is összehordjuk a pénz egyre. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#844) Drenadar válasza Diopapa (#842) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát nekem még az i300-as tetszik, de én sem akarok így vadászgépezni... :)

(#843) Volfram42 : próféta szóljon belőled... de akkor lesz majd saját guildunk? TS, miegymás? :)

[ Szerkesztve ]

(#845) Diopapa válasza Drenadar (#844) üzenetére


Diopapa
addikt

Azt a hajót nem tudom hova rakni :) Számomra az nagyobb mint jó :) A Cutlass modell ha jön, egyből bele fogsz szeretni, meglásd. Ha teherhajóznék, tuti Caterpillart vennék, marha jól néznek ki a renderelt grafikák róla :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#846) Diopapa válasza Drenadar (#844) üzenetére


Diopapa
addikt

Hát én már csábítgatom az EVE-ben ragadt spanokat :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#847) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nov. 26-ig van LTI
Addig szóljon akinek kell!

(#848) Drenadar válasza Diopapa (#845) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Caterpillart nem lehet (még) venni :( de nekem is az jön be leginkább...
Consti már túl drága, azt nem fogom most megvenni....

(#849) Diopapa válasza Drenadar (#848) üzenetére


Diopapa
addikt

Azt én is max ingame, de nekem is mondták már, hogy dobjuk össze az árát RL, de én úgy vagyok vele, az ilyennek sosincs jó vége, szóval inkább ingame grindeljük ki az árát.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#850) Drenadar válasza Diopapa (#849) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

az a baj, hogy nem tudod mennyi lesz ingame, nem tudod milyen könnyű lesz pénzhez jutni. A legtöbb MMO-ban magának a pénznek nincs sok értéke, nem hiszem, hogy itt is erről lesz majd szó... de persze meglátjuk.

Meg azért is tartózkodom kicsit tőle, mert akkor ugyebár ha játszani akarok akkor rá kellene vennem még pár embert hogy ugyan gyertek már ti is...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.