Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Malachi válasza SKyle (#650) üzenetére


Malachi
addikt

üdv, üdv. :)

(#652) SKyle válasza GrooveHero (#647) üzenetére


SKyle
tag

Ez jó: meg akartam kukkantani a linket és erre kaptam egy nagy piros Access Denied feliratot, meg ezt a szöveget: It is restricted to holders of the New Backer status... :Y
Nekem már csak ez elérhető: Rear Admiral - LTI: 275 USD :C

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

(#653) GrooveHero válasza SKyle (#652) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem meg pont fordítva, restricted to holders of the Veteran Backer status :DDD

amúgy üdv köztünk, polgártárs ;) :R :C

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#654) SKyle


SKyle
tag

Köszi, köszi :R

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

(#655) MasterMark


MasterMark
titán

Huh mire ez kijön össze kéne rakni valami normális PC-t hozzá.

Switch Tax

(#656) ng0ofy válasza MasterMark (#655) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Bizony, az esti programom nekem is az volt, hogy az eddigi laptopcserés terveket kukázhatom és lehet újra nézegetni a leendő gépet, de az árcédula már az egekben van valamit fel kell adni a mobilitás-erő egyensúlyból, lehet lesz újra PC-m? :D

[ Szerkesztve ]

(#657) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Arra mondjuk kíváncsi vagyok hogy a CE3 vajh használni fogja e az AMD féle Mantle API-t és ha igen mit profitál belőle az engine és ezáltal a játék.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#658) Diopapa


Diopapa
addikt

Meglesz a 21m $? Nagyon csökken a lelkesedés ahogy nézem... :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#659) GrooveHero válasza Diopapa (#658) üzenetére


GrooveHero
addikt

Elég nyögvenyelős a dolog, kéne valami, ami feldobja kicsit, megmozgatja az állóvizet. Egy patch, art képek, screenshotok, tervek, hogy mi hogy fog működni, vagy esetleg még ők mit gondolnak belerakni a játékba...vmi kell, ami megmozgatja a citizenek fantáziáját és kinyitja a pénztárcákat :K
továbbra is ezen töröm a fejem:

link :C

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#660) Diopapa válasza GrooveHero (#659) üzenetére


Diopapa
addikt

Jól néz ki! :K Valamelyik nap belebotlottam egy-két Drake artworkbe és nagyon megtetszett. Valahol az RSI oldalon azt olvastam, hogy limited ship és special eventek alkalmával (?) lehet hozzáférni. Létezik, hogy nem lehet már megvenni €-ért/$-ért, vagy később amikor kész a játék ingame pénzért?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#661) Malibutomi válasza GrooveHero (#659) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Majd 10-én jön az évforduló, addigra meglesz a 21 milla, akkor meg majd felszalad 22-re :)

(#662) GrooveHero válasza Malibutomi (#661) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szerintem is, csak összejön a 21 milla, nem sok van már hátra. Aztán igen, jön a szülinap és újra beindul a gépezet és meg sem állunk egész 22-23 milláig. Amúgy van esély, hogy kapunk vmi ajcsit? :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#663) ng0ofy válasza GrooveHero (#662) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Akik kezdettől támogatták biztos kapnak valami digitális cuccot, képet, elvégre pár óra munkát igényel és mindenkinek oda lehet adni :D

Remélem összejön minél több pénz, de nem arra költik, hogy telepakolják olyan dolgokkal, amik kicsit feleslegesnek tűnnek, hanem meggyorsítják vele a fejlesztést. Elvégre egy éve készül a játék és amit eddig kaptunk nem sok, jöhetne lassan az alpha teszt. Félek tőle, hogy a sok apróság és ötlet között, amit bele akarnak préselni el fog veszni a tartalom. Bízom benne, hogy Roberts tudja a kezében tartani a gyeplőt (:

(#664) Iceclon


Iceclon
csendes tag

Malibutomi segítségével én is támogattam ma a gamét :DDD

(#665) Szőrös  válasza Diopapa (#660) üzenetére


Szőrös 
veterán

Drake-t meg lehet venni , most megnéztem lazán engedi kosárba pakolni. Csak a modell nincs még a klinesben. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#666) Malachi válasza ng0ofy (#663) üzenetére


Malachi
addikt

jogos félelem, itt is felmerült már párszor, de hangsúlyozták nemrég, hogy csak olyan ötleteket dobnak be, ami mindenképp szerepelt volna a játékban, csak eredetileg később került volna be. így, hogy van pénz, van rá elég erőforrás, és már a kezdésnél teljesebb lesz az élmény.

szóval én nyugodt vagyok, nem vállalják túl magukat, nem vész el a gyermek a sok bába között. :D

(#667) GrooveHero válasza Iceclon (#664) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor üdv köztünk, Polgártárs ;)
Goofy: nekem nem kő art kép, nekem Constellationos pendrive kő, meg ilyen egyéb nyalánkságok, vagy mondjuk pluszba 500 UEC, ilyesmi. Ez már ér valamit. Most 2-3 óra Photoshop előtt eltöltött idővel mit kezdjek? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#668) Szőrös  válasza Iceclon (#664) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szasz Ájsz 0/ Már csak Beast-et kell átcsábítani :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#669) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Szépen gyarapodik a topiclakók száma, lassan kellene csinálni egy listát hányan is vagyunk.

(#670) Diopapa válasza Szőrös  (#665) üzenetére


Diopapa
addikt

Aha, közben megtaláltam. No és amit itt írnak a "Caterpillar" az egy új tervbe vett hajó, ami még nem szerepel a megvehetők között sem?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#671) ng0ofy válasza GrooveHero (#667) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

500 UEC, ahogy nézegettem nem sok minden, még 5000 sem.

(#672) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Tényleg ha lesz együtt bandázás lehetne a guild neve "PH!otonboys" :)

(#673) Volfram42 válasza Szőrös  (#668) üzenetére


Volfram42
senior tag

Azt mondta nekem figyeli az esemenyeket, de elore nem fizet jatekert. Jah szia Ice.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#674) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Nem tudom mennyire volt itt téma, de mit gondolnak a fejlesztők és a játékosok, mivel lesz a legjobb irányítani a játékot? Az űrhajóhoz persze kellene botkormány vagy efféle, igaz? Anno volt is nekem, de eladtam vagy 10 éve :D

(#675) Malibutomi válasza ng0ofy (#674) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én már beadtam asszonynak az igényt:

(#676) ng0ofy válasza Malibutomi (#675) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nincs link :D

(#677) Diopapa


Diopapa
addikt

Én egy ilyennel fogom tolni, remélem elég hozzá :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#678) GrooveHero válasza Malibutomi (#675) üzenetére


GrooveHero
addikt

Havernak is ilyen van egész patent kis cucc. Bár ő flight Simulatorhoz hoz használta. Anno olyan 24k körül vettem asszem. Kb 2-3 évvel ezelőtt.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#679) Szőrös  válasza Diopapa (#677) üzenetére


Szőrös 
veterán

nekem már most ez van , jó kis cucc ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#680) Diopapa válasza Szőrös  (#679) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem is ilyen van, War Thunderhez vettem. :) Úgy értettem, remélem SC-hez is beválik :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#681) SKyle


SKyle
tag

Leírnátok pontosan, hogy milyen típusok ezek a cuccok? Kérlek!

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

(#682) Diopapa válasza SKyle (#681) üzenetére


Diopapa
addikt

A komolyabb az a Saitek X52, az olcsóbbik az a Thrustmaster T.Flight Hotas X

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#683) Diopapa


Diopapa
addikt

41-es Wingman's Hangar videó. Azért jó pár vakítás is van benne. Pl amikor a légköri repülésről kérdezgetik őket.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#684) Malibutomi válasza Diopapa (#683) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ezt megmondták már sokszor, egyszer majd lesz, de sok meló, úgyhogy a játék indulásakor semmiképp. Majd utána egyszer valamikor.

(#685) Vesa válasza Malibutomi (#675) üzenetére


Vesa
veterán

Nekem ez van jelenleg (de nem a legjobb, most akarok váltani egy TM Hotas Warthogra)

A tudomány a valóság költészete!

(#686) Malibutomi válasza Vesa (#685) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én annyit már nem szánok rá, durva ára van

(#687) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hmmm, ha tényleg "on foot" fps lesz a játék, és ez a mobiglass concept, akkor ez nagyon cool lesz ha ilyesmi formában bekerül :DD

(#688) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

(#689) Diopapa válasza Malibutomi (#688) üzenetére


Diopapa
addikt

Hasonlót képzeltem el már régóta RL is mobil/óra helyett, de nem csinálják meg nekem a dögök. :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#690) Diopapa


Diopapa
addikt

fanatik :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#691) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Elvileg ezen a hétvégén volt CR a GDC Next 2013-on, remélem lesz valami videó róla hamarosan.
Aztán hamarosan évforduló :)

(#692) Tnil


Tnil
tag

Úúú de jól néz ki ez a MobiGlass. :)

[ Szerkesztve ]

(#693) ng0ofy válasza Diopapa (#690) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

fö, van pénz (: Vagy Ő valami fejlesztő? Gondolom inkább lelkes támogató.

(#694) Diopapa válasza ng0ofy (#693) üzenetére


Diopapa
addikt

Besózott s*ggű pénzes amerikai :) Nem baj, ebből jön a fejlesztés...

BTW tudja valaki, hogy mi van akkor, ha nekem pl a hangar csóró edition(tm)-öm van meg, amiben éppen elfér a kis löttyedt Aurora-m, de veszek pl egy Constellationt, akkor addig nem jelenik meg, amíg nem veszek hozzá hangárt vagy ez hogy van vajon? Bevallom, tervezek egy Cutlass-t, de nem szeretném, ha pluszban lehúznának a hangár árával :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#695) Malibutomi válasza Diopapa (#694) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Elvileg a hajó méretétöl függ a hangár fajtája.

(#696) Diopapa válasza Malibutomi (#695) üzenetére


Diopapa
addikt

Oké köszi. Esetleg valaki próbálta már így? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#697) hunbi válasza Diopapa (#696) üzenetére


hunbi
tag

Rossz fórumon jársz!
Ez itt a _magyar_ SC fórum! Itt spórolni kell a gubával, hogy legyen min _futtatni_ a többit később meglátjuk... :)

(#698) Diopapa válasza hunbi (#697) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor mindenki a diszkont hangárban kuporog az Aurorája mellett mint én? ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#699) Malibutomi válasza Diopapa (#698) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én gondolkodom egy business hangáron, de hajót nem akarok másikat. A hangárról meg mindig lebeszélem magam. Húsz dolcsi azért a fél óráért amîg ott is körbeszaladgálok....

(#700) Szőrös  válasza Diopapa (#698) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én továbbra is arra várok hogy betegyék a Drake modellt , amint megvan lecsekkolom editorban és ha tetszik már veszem is meg. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.