Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) helgi


helgi
aktív tag

Srácok, azt meg lehet tudni,hogy a hajóknak mennyi a sebességük, illetve mekkora távolságot tudnak megtenni 1 ugrással? vagy nem tudom hogyan vannak ezek a dolgok..

(#302) Szőrös  válasza helgi (#301) üzenetére


Szőrös 
veterán

erről még nincs info. ami van róluk azt itt meg tudod nézni :
https://robertsspaceindustries.com/ship-specs

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#303) helgi válasza Szőrös  (#302) üzenetére


helgi
aktív tag

No és ti milyen backers-eket vettetek?

(#304) Szőrös  válasza helgi (#303) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mercenary - LTI már a bejelentés napján :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#305) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Wingman's Hangar ep037
https://www.youtube.com/watch?v=06FIAAn2jjs

1:11-től landing zone.

ps : ööö hogy lehet yt videót beilleszteni ?

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#306) helgi válasza Szőrös  (#304) üzenetére


helgi
aktív tag

értem. ez megfizethető.

(#307) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Estét Polgártársak !

Megvan a 20 milliós goal is :
"First person combat on select lawless planets. Don’t just battle on space stations and platforms… take the fight to the ground!"

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#308) Malibutomi válasza Szőrös  (#307) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na akkor lesz űrhajos arena, és fps arena is. Azt hiszem egyikben sem leszek gyakori, de majd kiderül.

(#309) Volfram42 válasza Szőrös  (#307) üzenetére


Volfram42
senior tag

En nem hittem a szememnek. Nagyon megorultem neki. Kiengesztelhetem a dust512 miatti csalodasomat. Olcsobbak lettek bizonyos cosmetic termekek. A workbench viszont nem, mert ott lehet majd tulhajtani a modulokat. Veszek is egyet.:) Az aurora mev 75000 penz lesz majd a jatekban. Legalabb mar ezt is tudjuk.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#310) Szőrös  válasza Malibutomi (#308) üzenetére


Szőrös 
veterán

ez szerintem nem aréna lesz. szimplán földi harc , talán olyasmi mint a PS2. vagy nem :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#311) Malibutomi válasza Szőrös  (#310) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ne konkrét arena-ra gondolj, amolyan warzone-t értek alatta, bejelentkezhetsz, azt gondolom lesznek feladatok, foglald el, szerezd meg stb.

(#312) Szőrös  válasza Volfram42 (#309) üzenetére


Szőrös 
veterán

mondjuk az szép hogy az aurora 75k uec akkor egy constellation mennyi lesz ? egyébként ez csak a hull vagy az a felszerelt aurora amit kapunk ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#313) Malachi


Malachi
addikt

jön egy több GB-os peccs, úgy néz ki, az eddigi bugokat megjavították. még nem jött le az egész, települ...

(#314) Malachi


Malachi
addikt

hm, lehet, hogy rosszul láttam, és kisebb, de akkor is patch. :)

az Aurorában működik mindkét ajtó, (jobb-bal) igaz, most a fellépő létrák tűntek el, meg elég bugosan nyílnak.
a fal újra látszik, és a létrák is, az megjavult. launcherből eltűnt a zene. hirtelen ennyit vettem észre.

(#315) Malibutomi válasza Malachi (#314) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Meg sajna nem lehet beülni a vezetöülésbe

(#316) Szőrös  válasza Malachi (#314) üzenetére


Szőrös 
veterán

patch notes-ban írják is hogy nincs meg Aurora létrája.

szerk : bele lehet ülni az Aurorába csak közvetlen közelről nem megy, ha kb az ajtónál álltok akkor jelenik meg a use felirat és megy a csüccsenés.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#317) Malachi válasza Szőrös  (#316) üzenetére


Malachi
addikt

igen, nekem is sikerült beülni, meg végre kipróbáltam a holo tablet. :D

vettem egy CF-007 Bulldog Repeatert, és nagyobb lett a hangár! nekem ez új. fel is tettem a kicsikét, a bajom csak az, hogy nem párban adja, szóval 8000 UEC egy darab... így felemás a hajó.

ekkora most a hangár, kettő hajó is elférne benne.

[ Szerkesztve ]

(#318) Szőrös  válasza Malachi (#317) üzenetére


Szőrös 
veterán

attól megnőtt a hangárod ? hmm ez érdekes .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#319) Malibutomi válasza Szőrös  (#318) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A fegyverek a lebegö izéiken is foglalnak egy hajó helyet.
Megjavitották az aurora matricáit is.

[ Szerkesztve ]

(#320) Malachi


Malachi
addikt

bár még nagyon keveset tudunk a játékról, azért kérdezek valamit. van nekem ez az Aurora MR. közepes raktér, alap fegyverek, nem lehet vele ugrani.

volna értelme mellé bármilyen egyszemélyes hajót venni, ami jobb? egy 315p-t, vagy 325a-t? csak kicsit nagyobb a raktere, de erősebb mindenben - viszont akkor mire használnám az Aurorát? el lehet azt majd adni vajon?

vagy, ha kereskedni akarnék, akkor mindenképp legalább Freelancer méretű hajó lenne értelmes választás?

én igazából úgy képzelem a játékomat, hogy elindulok, próbálok valahogy kereskedelemmel pénzt gyűjteni, de nem hiszem, hogy bárkit is megtámadnék, vagy harcolni akarnék. így meg jobb lenne valami nagyobb rakterű, hosszú hatótávú, de fegyveres hajó, szerintem.

igazából azt se tudom, mi lesz majd pontosan az MMO részben, lesznek-e küldetések, megoldandó feladatok, ilyesmi...ez lesz az első ilyenem, eddig csak FPS multit nyomtam, néha. :)

(#321) Malibutomi válasza Malachi (#320) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Lesznek küldetések, kereskedelmi jellegüek is.
Én direkt ezzel a kicsivel akarok kezdeni, jó lesz összemelózni a nagyobb hajókat.

(#322) Malachi válasza Malibutomi (#321) üzenetére


Malachi
addikt

Jó lesz? Mert a mai stretchgoalos üzenetben az állt, hogy ha elindul a játék, sokkal drágábbak lesznek a hajók...

De az tuti, hogy nem költenék most tízezreket egy kereskedőhajóra.

(#323) Malibutomi válasza Malachi (#322) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az ár mindegy, ha creditért veszed. Erröl szól a játék, élvezni kell, aztán szép lassan haladsz elöre.

(#324) Malachi válasza Malibutomi (#323) üzenetére


Malachi
addikt

Na ja csak nem lesz könnyű mert addigra nagyon sokan alaposan bevásárolnak majd mindenből, azt nem tudják megakadályozni. Ettől tartottam már korábban is, szerintem nem lesz kiegyenlített a helyzet induláskor. Aztán meglátjuk persze.

(#325) Malibutomi válasza Malachi (#324) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem félek ettől, lesz száz rendszer, elférünk.
Aki bevásárol előre az nekiindulhat, én meg kicsiben kezdem privateer módra...nem rohanok sehová

(#326) helgi


helgi
aktív tag

Hát skacok, én még mindig nem tudtam eldönteni hogy melyiket vegyem.
Persze az - original: -digital scout
-digital bounty hunter
-pathfinder
-arbiter
közül...
utóbbi 3 közül jó lenne tudni több paramétert a hajókról,pl.fegyver felfüggesztések azonosak-e,stb..
mert igy ránézésre a videókról az derül ki,hogy azonosak. és akkor maradna a digital scout és a digital bounty hunter..

(#327) Enxtheone


Enxtheone
tag

Én is kereskedő akarok lenni, valami nagyobb, többszemélyes hajóval. (Ferengi corp lesz a nevünk)
A játékot úgy kezdjük majd hogy alap hajókkal megtámadunk egy "bevásárolt" játékost, és ellopjuk a nagy hajóját, vagy megkérjük hogy mutassa meg a hajóját, és majd egy plazma puskával szitává lőjük.

:D

(#328) CPT.Pirk válasza Enxtheone (#327) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hitvány ferengi p'tah! :DDD

Hogy is mondták, fegyver kereskedő még nem ment csődbe? :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#329) helgi


helgi
aktív tag

:)

(#330) Malibutomi válasza Enxtheone (#327) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A lopott hajót körözik ám, azzal nemigen leszel kereskedő... :)

(#331) Malachi válasza helgi (#326) üzenetére


Malachi
addikt

ezen a linken

nyomj a hajó alatti "view brochure"-re, letölt egy elég durva PDF-et, amiben MINDEN benne van a 300-as sorozat összes hajójáról, táblázatokkal. délelőtt nyálaztam át én is.

itt meg az összes hajó minden eddig nyilvános adata, táblázatban.

[ Szerkesztve ]

(#332) Malachi válasza Enxtheone (#327) üzenetére


Malachi
addikt

olyat nagy eséllyel csak lawless space-ben csinálhatsz, de alap hajóval én oda nem igazán merészkednék be...

(#333) helgi


helgi
aktív tag

jó, maradok a 315p-nél.

(#334) helgi


helgi
aktív tag

Ezért: Featuring a more robust power plant and a custom scanning package, exclusively designed by Chimera
Communications,

(#335) helgi válasza Malachi (#331) üzenetére


helgi
aktív tag

és te mire jutottál?

(#336) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Infora éhes emberkéknek, itt van jó sok olvasnivaló. Amolyan PDF újság, rengeteg olyan infoval amit máshol nem látni, élvezkedjetek! Ilyenekre számítsatok:

[link]
[link]
[link]

Jó nyálcsorgatást! :D

[ Szerkesztve ]

(#337) Malachi válasza helgi (#335) üzenetére


Malachi
addikt

egyelőre semmire, szerintem másik vadászt már nem veszek, maradok az Auroránál, és majd fejlesztem valahogy. egy Freelancernek látnám értelmét mellé, de az meg 110USD, szóval kihagyom. :)

nagyon távoli még az egész, látni kellene, mi mennyibe kerül majd a játékban, mi hogyan működik, szóval nem verném most ilyen költségekbe magam, ha mondjuk pár hét alatt, átlagos játékkal összejönne egy Freelancerre való.

(#338) GrooveHero válasza Malibutomi (#336) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. Leszedem a rar-okat és felteszem Dropboxra meg MEGA-ra és bedobom a linkeket, így gyorsabban is lehet majd tölteni

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#339) Malibutomi válasza GrooveHero (#338) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nyugodtan, nekem van data premiumom, azért raktam oda. :)
Esetleg ggogle drivera tudom még, de inkább rádhagyom.
Meglesz az olvasnivalótok ma estére...nagyon jó cuccok.

Azt tudjátok, hogy a hangárt lehet nagyobbra cserélni pénzmagért? Mármint business vagy premium hangárra.

[ Szerkesztve ]

(#340) Malachi válasza Malibutomi (#339) üzenetére


Malachi
addikt

"Azt tudjátok, hogy a hangárt lehet nagyobbra cserélni pénzmagért? Mármint business vagy premium hangárra."

ezt keresem dél óta, hogy hogyan!!! :D
hogyan?

(#341) Malibutomi válasza Malachi (#340) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem olyan bonyolult :)
Az Add-ons alatt van:

(#342) Malachi válasza Malibutomi (#341) üzenetére


Malachi
addikt

fu, kösz, hát a szemem éppen nem szúrta ki. :D

(#343) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Amúgy olvastam, hogy most, hogy elértük a 18 millát, akik segítetettek elérni azok kapják meg a koordinátákat. Ebbe is mi is beletartozunk? Mert mi már korábban megvettük, ha megvetettük a részünket, amikor még talán 17 milliót sem érte el a számláló. remélem minket is beleértenek abba, hogy kik kapják meg a koordinátákat

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#344) Malibutomi válasza Malachi (#342) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Kérdezzetek nyugodtan, felkészült vagyok :DDD

@ helgi

Ha végleg eldöntötted hogy a pathfinder csomag kell LTI-vel, akkor szólj, és intézek neked.

(#343) GrooveHero
Ha jól tudom mindenkire vonatkozik, aki már bent van.

"Exclusive star system for pre-launch backers."

[ Szerkesztve ]

(#345) GrooveHero


GrooveHero
addikt

A pendrive és ez az egérpad marhára bejön, de kicsit sokallom érte a pénzt

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#346) helgi


helgi
aktív tag

Gondolom a hardpontokon lévő fegyókat lehet cserélgetni másra(tractor beam). Ebből gondolom, hogy a felszerelést: thruster, pajzs,engine, egyebek, - hogy ezeket is lehet cserrélgetni..?

(#347) Malachi válasza helgi (#346) üzenetére


Malachi
addikt

lehet cserélgetni mindent, de tippre fegyver hardpointra csak fegyver megy fel.

de vehetsz más hajtóművet, pajzsot, thrustert, nem is tudom, ja rakéta pilont.

mondjuk a Freelanceren elég hülye helyen van a rakéta hardpoint, a törzs leggyengébb részénél, ráadásul FELÜL. nem lenne nehéz leszedni, azzal meg szerintem viszlát a hajónak is. persze, csak ha már lemerültek a pajzsok. :)

[ Szerkesztve ]

(#348) MuldR válasza Malibutomi (#344) üzenetére


MuldR
tag

Hogy tudtok LTI-st szerezni? En most vettem egy 325a-t, de csak 4 honapot adott hozza. Egyedul az 5000 usdshez volt LTI irva. Pedig mar gondolkoztam egy Constin, ha LTIs lett volna, de ahhoz is csak 6 honapot adnak. Igy nem kell. :(

(#349) GrooveHero válasza MuldR (#348) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szólsz Malibutomi-nak, ő a kezdetektől regelve van, ha ő vesz neked ajándékot, ahoz LTI jár, nekem is vett. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#350) Malibutomi válasza MuldR (#348) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az original backerek (mint én) tudnak venni még TI packokat.
Ha gondolod elvileg át tudom váltani neked, úgy, hoyg elgifteled nekem a packodat, én beolvasztom, megveszem ugyanazért az árért az LTI packot, és visszagiftelem.
Illetve ha csak hajót vettél külön azt hiszem azzal is müködik ez, de meg is nézem mindjárt pill.

Itt be is linkeltem az eltéréseket a nebie és original backagek között: [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.