Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Malachi


Malachi
addikt

Ami engem érdekelt, pár új hajó, meg a hangár upgrade, ami elvileg ma jön. Jó lett volna hallani legalább az idei menetrendről kicsit.

(#952) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Most tartok a corporation résznél, na ez jól hangzik

(#953) Malachi


Malachi
addikt

most olvasom a fórumokon, ez az én poénja eddig: a YouTube a közvetítés közben egyszer csak simán LELŐTTE az adást, mert a közönség elkezdte énekeleni a "Happy Birthday" dalt, és azt a YouTube-on nem szabad, mert a jogok a Warnernél vannak, és az nem engedélyezte. :D:D:D

úristen.

:D:D:D

(#954) Malibutomi válasza Malachi (#953) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Youtube sucks

Viszont a bolygók is jól néznek ki...mármint a leszállóhelyek

(#955) Malachi válasza Malibutomi (#954) üzenetére


Malachi
addikt

szépek a tervek, igen, nagyon menő az új hajó is, várom már a hangár update-et, de egyelőre semmi.

(#956) Malibutomi válasza Malachi (#955) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na végignéztem, nagyon tetszik amiket mutattat...a Retaliator meg ütős nagyon.

(#957) Szőrös  válasza Malibutomi (#956) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én is most végeztem , jó volt ez . Nekem a Hornet trailer is tetszett a végén.
Retaliator meg jó nagy böszme dög lesz. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#958) Szőrös  válasza Szőrös  (#957) üzenetére


Szőrös 
veterán

Egyébként meglepődtem hogy már ilyen sokan dolgoznak a játékon. Jó helyre megy a zseton.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#959) Diopapa


Diopapa
addikt

Noh, hát én kicsit kritikusabb vagyok.

- A közvetítés béna időpontban volt, pár órával korábbra hozva, az EU TZ is tudta volna normálisan követni.
- A közvetítés késett
- A hang borzalmas volt, egyszerűen képtelenek voltak belőni a hangerőt, CR-t sokszor alig lehetett hallani, a kanadai weblapos teamnél meg konkrétan percekig nem hallottam miről van szó
- A videó minősége borzalmas, ezt az undorító interlancedet kb 2 kattintás megszüntetni pl After Effects-ben
- Kevés volt az újdonság, Cutlass miért nincs még bent?

A "yes we can" tipikus amerikai hozzáállás mögött nagyon sok az amatőr megmozdulás, ha egy YT streamet nem képesek kiszolgálni, akkor miből gondolják, hogy a PU vagy a dogfightot játszhatóra képesek hozni? (Gondolok itt a lagra). Az eleje fele volt egy külső nézetes űrlövölde. Remélem, hogy nem ezt akarják behozni dogfight néven... :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#960) Diopapa


Diopapa
addikt

"Next stretch goal should be hire a competent IT dude for this kind of shit."

:DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#961) Szőrös  válasza Diopapa (#959) üzenetére


Szőrös 
veterán

"YT streamet nem képesek kiszolgálni, akkor miből gondolják, hogy a PU vagy a dogfightot játszhatóra képesek hozni?"

Mondjuk itt nem látok összefüggést. Nem hiszem hogy a server/net kóder arcok foglalkoztak volna YT stream-el.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#962) Diopapa válasza Szőrös  (#961) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez józan belátás kérdése. Nézz bele a whining topikba. Előre lehetett tudni, hogy a YT live stream meg fog dögleni. Van rá teljesen jól működő alternatíva, a a Twitch.tv. Remélem a dev team később értelmesebb döntéseket fog hozni, mert a tegnapi produkciójuk elégtelen.

Ennek a csávónak pl tök igaza van. Ha minden technikai bénázást félreteszünk, akkor is nagyon vérszegény volt az egész...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#963) Diopapa


Diopapa
addikt

"No it would't, The bottleneck is not in the cabel - it's Youtube, Which is why everybody and their grandmother know not to use Youtube for live streaming..everybody except CIG it seems.

It's really ..well pathetic that some Joe Blow can have 30K viewers while he play GTA5 on twich but CIg cant even stream to 8K people live.

Man they need to hire some competent people."

Nincs mit hozzátennem.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#964) Szőrös  válasza Diopapa (#962) üzenetére


Szőrös 
veterán

Egyéni szoc. probléma hogy vki eddig fennmaradt.

"For what ? For absolut noting"

Nem baj ha ezen mosolygok egyet ? :)
Nem mondom hogy rettentően ütős lett volna de hogy semmi volt az egész....vicces.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#965) Malachi válasza Szőrös  (#964) üzenetére


Malachi
addikt

figyelj, én sem örülök, hogy egy helyett fél három körül kezdődött, és feleslegesen dekkoltam itt késő éjjel. megígértek valamit, legyen úgy, vagy ne legyen sehogy.

hiába akartak jót, ez clusterfuck volt, masszívan. eredetileg zártkörű buli lett volna, de a fórumon nyafiztak a srácok, hát lett stream. ilyen, "nesztek" alapon. a helyszín nem volt felkészülve rá, nem úgy foglalták a helyet, nem volt rendes felszerelés a közvetítéshez.

kár volt vállalni az egészet, ha azt mondják - bocs srácok, egy különteremben ülünk majd, ahol nincs rendes csatlakozás/wifi/net/infrastruktúra, és nem tudunk közveíteni, de KÉT ÓRA múlva kint lesz a YT-on a teljes anyag 1080p-ben - senki nem szólhat semmit.

amatőr volt az egész, dühös voltam éjszaka, de nagyon. nappal is dühös lettem volna, ha éppen úgy alakul. vagy legyen úgy, ahogy ígérték, vagy sehogy. remélem, tanultak ebből a jövőre nézve.

ennek a játékhoz semmi köze, az készüljön csak, bprogramozni biztosan jobban tudnak, mint közvetíteni. :)

(#966) Diopapa válasza Szőrös  (#964) üzenetére


Diopapa
addikt

Nézd, nem csak PST meg tököm tudja milyen TZ létezik, az EU konzumereket is meg kéne annyival tisztelni minimum, hogy pl időben elkezdik és akkor nincs az a gond, hogy 40 perc event után a YT kihúzza a dugót, gyakorlatilag az utolsó részről emiattmaradtak le, akik élőben nézték. Az infó meg néhány prezentációban kimerült, a corporate részen kb fél órát kellett agyalni a készítőnek, főleg, ha ismerik az EVE-et pl. Lássuk be, érdemi infó alig került be, pl dogfightról konkrétan semmi, pedig azt gondolom, kicsit több embert érdekelt volna, mint a hangárban az akvárium.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#967) Diopapa válasza Malachi (#965) üzenetére


Diopapa
addikt

"ennek a játékhoz semmi köze, az készüljön csak, bprogramozni biztosan jobban tudnak, mint közvetíteni. "

A mostaniból csak annyi derült ki, hogy ígérgetni jobban tudnak mint teljesíteni. Igazából nem is tudom melyik része bosszant jobban, talán ez, hogy meg akartam venni a Cutlasst végre, de még csak meg sem lett említve, ehelyett kaptunk még 2 hajóról külső rendert, amit megint nem fogunk fél évig látni belülről... :((( (addig meg enni fog a penész :DDD )

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#968) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Azért a kevés újdonsággal kicsit vitzatkoznék. Rengeteg environment, hajó, és hangár dolgot láthattunk amit eddig nem, bemutattak két hajót, megjelent az Avenger a hangárban, megtudtuk hogyan akarják a corporate dolgokat, láttunk Hornet bemutatót, stb., stb.

(#969) Diopapa válasza Malibutomi (#968) üzenetére


Diopapa
addikt

"You know.. I still back Chris on this game, because I want it.. That's why the NON LIVE STREAM is so disappointing.. I mean I am really pissed that I can't see what he had to say.. I could care less about the ships, just wanted to know the game plan... Updates.. Behind the scenes... What a waste of time.."

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#970) Szőrös  válasza Malibutomi (#968) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ennyi.

Én elhiszem hogy aki sokáig fennmaradt annak a technikai hibák felcseszték az agyát de ezt a "durcizok mint egy gyerek mert nem kaptam meg a várt játékomat" viselkedést nem tudom komolyan venni.

Volfram reakciójára még kíváncsi vagyok ...főleg a teknősbéka alienek miatt . :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#971) Diopapa válasza Szőrös  (#970) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem kell komolyan venni a hisztit, de nagyon durva emorage meg a fórumon, szóval nem gondolom, hogy csak nekem van ezzel problémám. Egyébként érdemes elgondolkodni, hogy ha 2-2.5 hónap múlva dogfight-ot akarnak, akkor nem kellett volna mutatni belőle valamit? Szép és hangulatos lesz a környezet, a bolygók, de csak az elmúlt 1 év artworkjeit mutogatták javarészt. :(

összevont emorage/whining topik

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#972) Malibutomi válasza Diopapa (#971) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nyilván. Én is mérges vagyok, hogy ilyen bénázás volt, de miután végignéztem a videót, elmúlt a mérgem, mert tetszett amit láttam.

(#973) Diopapa válasza Malibutomi (#972) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem volt Wingman... :/ Pedig a legjobb arc :) CR meg nagyon szereti a saját hangját, de általában több a körítés mint a tartalom :) Mindenesetre továbbra is hiszem, hogy ez lehet a valaha készült legjobb játék, de egy fél fokkal már szkeptikusabb vagyok :)

szerk: spelling

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#974) Szőrös  válasza Diopapa (#971) üzenetére


Szőrös 
veterán

"durva emorage meg a fórumon"

legjobb kifejezés erre. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#975) Diopapa


Diopapa
addikt

BTW Az original backerek kaptak valami szülinapi ajándékot? (Ha nem titok)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#976) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Akinek nincs kedve/ideje másfél órát mozizni, itt a lényeg 8 percben: [link]

(#977) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Ez egy szülinapi műsor volt, így is mutattak sok mindent, amire pénzt kellett költeniük és időt a játék helyett. Egy kis ünneplés néha kell, marketingnek sem utolsó. Remélem, hogy ennyit költöttek a költségvetésből összesen ilyesmire (:

A corporation modul nagyon tetszett. A vallásos viccel együtt. Sőt, ha nem vicc lesz, akkor lehet ott leszek a pápák vagy egyebek között, gondolom adócsalásra jó lesz itt is :D Viccen kívül: ha ennyire odafigyelnek a corp.-ok működésésére, támogatására, akkor van értelme és bizalma az embernek akár kevésbé ismert társakkal is szövetkezni. Várom.

(#978) Diopapa válasza ng0ofy (#977) üzenetére


Diopapa
addikt

Marketingnek... Érdemes elolvasgatni a whining topikot, csávó 5 haverját behülyitette vele, megnézték együtt a szülinapi műsort, majd az ötből egyet sikerült rávenni, hogy fizessen valami packot...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#979) Malibutomi válasza ng0ofy (#977) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Úgy overall nekem az tetszett, hogy láttuk, hogy a játék minden részén folyik a munka a háttérben, nem az van, hogy most kaparunk hogy kész legyen a dogfight modul, hanem szépen el van osztva, és alakulnak a kirakós darabjai.

(#980) Diopapa válasza Malibutomi (#976) üzenetére


Diopapa
addikt

Nagyon jó lett! Apró typo nazi: Sandi Gardiner

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#981) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Azért bejött a live stream, a mai pénztermés átlag 15.000$/óra

Hopp elszúrtam de sebaj :)

[ Szerkesztve ]

(#982) ng0ofy válasza Malibutomi (#981) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Mondom, erre jó volt (:

Sokan túl sokat vártatok szerintem ettől a szülinaptól.... Remélem még egy év és jön a Béta.

Ez a Next Great Starship kezdeményezés nagyon jó ötlet, bevezethetnék állandóra. Aki csinál egy jó hajót és átmegy és tetszik a fejlesztőknek is, elkészítik a játékbeli mását, a tervező/ötletgazda pedig kap minden vásárlás után bizonyos UEC-et és kész (:

[ Szerkesztve ]

(#983) Malibutomi válasza ng0ofy (#982) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem jó volt, sok érdekes dolgot megtudtam, és tetszik amit mutattak :)

Nesztek...remélem nem küldenek pihenőre a modik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#984) Diopapa


Diopapa
addikt

Jah, a mellek indokolatlan használatát én is támogatom! ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#985) Iceclon válasza Malibutomi (#983) üzenetére


Iceclon
csendes tag

Hmm, éjjel ameddig néztem a streamet láttam a hölgyeményt, ki ő?

(#986) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Azt vágjátok, hogy a topicnak is ma van a szülinapja! Mindjárt elérjük az ezer hozzászólást is :)

(#987) Szőrös  válasza Malibutomi (#983) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ööö na akkor Én Őt kérném ingame npc szexrabszolgának :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#988) Diopapa válasza Iceclon (#985) üzenetére


Diopapa
addikt

Asszem marketinges a CIG-nél.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#989) Iceclon válasza Szőrös  (#987) üzenetére


Iceclon
csendes tag

Csak ha van klónozás, mert én is licitálnék rá :DD

(#988) Diopapa: thx az infót

(#990) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Az jutott eszembe, ha tényleg megcsinálják hogy a karaktered a mimikádat utánozza a webcam alapján, akkor aki trackir-t használ az könnyen felismerhető lesz:

(#991) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Retaliator 2800x1800

800x600

1278x700

Rájöttem a Retaliator egy F14-re emlékeztet

[ Szerkesztve ]

(#992) Diopapa


Diopapa
addikt

A statok alapján a Constellation manőverezhetőbbnek tűnik (ugyan akkora méret mellett), és több upgrade fér rá.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#993) Szőrös  válasza Diopapa (#992) üzenetére


Szőrös 
veterán

Retaliator viszont fegyverzetben erősebbnek tűnik , már az 5 löveg önmagában is komoly tűzerőt jelenthet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#994) Malibutomi válasza Diopapa (#992) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Elvileg a connie újabb fejlesztés, de nem lepődnék meg ha ez kicsit jobban bírná a kiképzést, hisz elvileg ez egy bomber

(#995) Volfram42 válasza Diopapa (#980) üzenetére


Volfram42
senior tag

Régen is néztem a hölgy profilját és olyan mintha két külön arca lenne. A facebook profilképén is teljesen más.

Én fent maradtam és utána egy 12 órás műszakot kellett lenyomni. :) Ennek ellenére nem panaszkodom, vártam izgultam az ,hogy nem lett olyan, mint szerettem volna az meg benne volt a pakliban. Kérnék egy teljes linket, mert nem találtam meg és szeretnék véleményt nyilvánítani a teknősökről. :) (Már láttam képeket róluk, tetszik, hogy egyedi a stílusuk, mint ahogy az is, hogy minden hajógyártót fel lehet ismerni a termékeiről.)

Megnézem a 8 percest. Köszi Malibutomi.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#996) Malibutomi válasza Volfram42 (#995) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Minden azért nincs benne, a corporation rész pl. nincs

(#997) Diopapa válasza Malibutomi (#996) üzenetére


Diopapa
addikt

Az meg ugyan az, mint az EVE-ben.. m ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#998) Diopapa válasza Volfram42 (#995) üzenetére


Diopapa
addikt

Hümmm.. Most hogy mondod, tényleg volt arca is... :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#999) Malibutomi válasza Diopapa (#997) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jóvammájóvammá...

(#1000) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ezer! :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.