Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) MasterMark válasza Malibutomi (#847) üzenetére


MasterMark
titán

Ez mit jelent?

Switch Tax

(#852) Diopapa válasza Drenadar (#850) üzenetére


Diopapa
addikt

Attól a részétől nem félek, hogy nem lesz kikkel megtöltenem a Constellation-t, de azért az embernek legyenek elvei, nem akarnék több száz eurot elkölteni egy pixelűrhajóra. Ha sokáig tart megszerezni egy hajót, az sem zavar, az EVE türelemre megtanított :) Ezért gondoltam, hogy veszek egy Cutlass-t, hogy ne h*gyozzanak körbe a kutyák és azzal elleszek, amíg nem lesz pénzem Idris-re vagy Constellation-re.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#853) Diopapa válasza MasterMark (#851) üzenetére


Diopapa
addikt

Mint Original Backer, ha rajta keresztül veszed a pack-ot, kapsz hozzá LifeTime Insurance-t az adott hajóra. Ami jó dolog azt gondolom :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#854) Volfram42 válasza Drenadar (#844) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nem tudom mit hoz a jövő, de nem árt itt sem szervezkedni. Torz on borz-al és Iceclone-al tuti, hogy együtt fogok repülni.

Diopapa és egy starfarert, fogok szerezni, ha szállítani akarok. Az úgy néz ki mint egy kamion :)
MasterMark: Azt jelenit, hogy addig tudunk venni másnak hajót amire, örök biztosítás van. (Csak a hajótestre és minél sűrűbben pusztul el annál lassabban pótolja a biztosító.)

Gyorsabb voltál.:)
Én is tudok veteránként venni, de örülök, hogy van aki megteszi helyettem. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#855) Malachi


Malachi
addikt

úgy néz ki, éjjel dolgozom, szóval én itt leszek egykor. megy a YT oldal, majd ha elindul, gondolom zenél. :)

(#856) Diopapa


Diopapa
addikt

Ez a csávó elképesztő mit művel... :Y Constellation átfestések..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#857) Malibutomi válasza MasterMark (#851) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nov. 26-ig vehetnek az original backerek csomagokat Lifetime Insurance-el. Utána megszűnik. Addig tudok segíteni ilyenek megvételében, utána már csak az esetleges olcsóbb csomagok miatt lesz érdemes giftelni, bár lehet azokat is összevonják askkor egységesre...

(#858) Malibutomi válasza Malachi (#855) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én is várom...bár persze most álmos vagyok mint a szar...

(#859) MasterMark válasza Malibutomi (#857) üzenetére


MasterMark
titán

És ebben benne van a játék is, meg a béta hozzáférés is?

Switch Tax

(#860) Drenadar válasza Diopapa (#852) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és szerintetek van rá esély, hogy a közeljövőben kiderül mibe kerülne a caterpillar hajó? vagy mi?
Illetve ha ebbe belevágunk akkor valami maximalista szemlélettel kellene, mint egy profi guild.

Tudom, vannak sokan akik már minden hajót előre megvettek, azokkal esélytelen versenyezni, de a helyzetből ki lehet hozni a maximumot.

(#861) Malachi válasza Drenadar (#860) üzenetére


Malachi
addikt

én már belenyugodtam, hogy Aurora huszár leszek egy ideig, pedig egy Freelancerre NAGYON fáj a fogam... de eddig is elköltöttem közel 10k-t egy játékra, ami csak egy év múlva jön ki. :D szóval ésszel kell lenni.

[ Szerkesztve ]

(#862) Drenadar válasza Malachi (#861) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem a bétának is nagyon fogunk örülni, ami hamarabb jön ki...

Figy, ha majd mégis a freelancert veszem meg, akkor majd meghívlak rá :)

és legalább nekünk nem kell majd megvenni magát a játékot...

Azon agyalok, hogy freelancer... meg idővel lehet bele fér egyéb hajó is... de ha az árat nézem, akkor abból már egy consti is kijönne, csak kérdés mennyire lesz az ütős hajó? használható, stb? illetve egyszerre egy összegben kifizetni annyi pénzt... OMG.

kíváncsi leszek milyen guild hajók lesznek... :)

(#863) Volfram42 válasza Drenadar (#860) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nem kell velük versenyezni, mert nem p2w a játék. A nagy hajót fent is kell tartani, a legénység is kér enni. Illetve két-három Aurora szétszed egy Constellationt szerintem, bár ezt még nem tudni. Amit tudunk, hogy egy Aurora 75.000 credit lesz. A többi hajó csak drágább lehet.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#864) Malibutomi válasza MasterMark (#859) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Itt van az összes csomag, az újaknak elérhető, és az originalok, és hogy mi a különbség köztük )katt- kép megjelenítése):

[ Szerkesztve ]

(#865) GrooveHero válasza MasterMark (#859) üzenetére


GrooveHero
addikt

ahham. :K

Anno mikor nekem Malibutomi intézte, akkor ezeket kaptam:

RSI Aurora MR Ship
Starting Hangar : Discount
ALSO CONTAINS
Starting Money: 1,000 UEC
Lifetime Insurance
Alpha Access
Beta Access
Squadron 42 Digital Download
Star Citizen Digital Download
Digital Star Citizen Manual

a pénz azóta már 5000 UEc, mert emelték. Ez volt 30, vagy 35 dolcsi, már nem is tudom

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#866) Diopapa válasza Volfram42 (#863) üzenetére


Diopapa
addikt

Melyik Aurora lesz 75k?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#867) Volfram42 válasza Diopapa (#866) üzenetére


Volfram42
senior tag

Szerintem az alap. Az egyik interjúban hangzott el.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#868) Malachi válasza Diopapa (#866) üzenetére


Malachi
addikt

a legalapabb.

a kérdés inkább az, egy fuvarral mennyi lehet keresni egy 5 tonnás rakodóterű hajóval, biztonságos szerveren. vagy hol, érted. most nem ugrik be a pontos megnevezése. :)

(#869) Diopapa válasza Malachi (#868) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha gyorsan megy, akkor az életszerütlen, jelentsen ez bármit is. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#870) Malibutomi válasza Malachi (#868) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem ne lehessen sokat...annak semmi értelme, hogy start után 3 héttel mindenki a fullos Connie-ban feszit..
Jó én mazochista vagyok, wowban is azt szerettem, amíg nehezek voltak a dolgok, és sokat kellett értük küzdeni.

(#871) Malachi válasza Malibutomi (#870) üzenetére


Malachi
addikt

én sem mondtam, hogy lehessen... :)

(#872) Drenadar válasza Malibutomi (#870) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

egyetértek... ha már ráköltünk a játékra így az elején teszem azt veszünk egy cutlasst, akkor ingame ne lehessen már azt elérni átlagosan egy két nap alatt... leginkább annak örülnék ha valami módon lehetne egyedi hajót is birtokolni. értitek hogy értem.... de nem hiszem, hogy csak a kedvemért betesznek egy csomó hajót...

Ha kérhetnék, akkor nekem az imperium galaktika 1-ből a Thorin zászlóshajó kellene... :D

(#873) MasterMark válasza Malibutomi (#864) üzenetére


MasterMark
titán

Ez a végtelen biztosítás játékon belül is megszerezhető lesz? Ha igen, akkor nagyon nehezen? Ha nincs biztosítás mi történik?

Akkor a legolcsóbb 35 pénzért van? (Tőled is?)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#874) Volfram42 válasza Malachi (#868) üzenetére


Volfram42
senior tag

Két módon kereskedhetsz, mint az életben is. Megbíz valaki, hogy vidd el az árut és kapsz fuvardíjat vagy megveszed az árut és kockáztatsz.

Drenadar:
Lesz olyan hajó amit nem lehet megvenni, csak találni vagy elrabolni. Az új idegen hajó is ilyen lesz. Lehet venni egy exportra szánt civil verziót vagy el is lophatod tőlük a katonait. persze ekkor nem fognak nagyon szeretni. A bengal carriert is csak szerezni lehet és vigyázni kell rá. 755fő a legénysége. :)

MasterMark:
Nem lesz játékon belül végtelen. Csak azért kaptunk ilyet, mert támogattuk a játékot, de ez is úgy végtelen, hogy minél többször és sűrűbben lőnek ki annál jobban vonakodik a biztosító fizetni.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#875) Szőrös  válasza Volfram42 (#874) üzenetére


Szőrös 
veterán

meg hát ugye csak a hull-ra vonatozik a biztosítás. minden mást meg kell majd venni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#876) Volfram42 válasza Szőrös  (#875) üzenetére


Volfram42
senior tag

Úgy ahogy mondod. Várom, hogy csapassunk egyet.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#877) Drenadar válasza Volfram42 (#876) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én is... a nagy világűrben felfedezni... rabolni... :D
vajon mennyire lesz "pici" az űr? vagy inkább úgy kérdezem mennyire lesz túlzsúfolt?

mennyire lesz nehéz összeegyeztetni az együtt repülést? mennyire fogjuk tudni segíteni egymást?

Várom már én is, de nemsokára dogfight... :)
meg persze el kellene már dönteni hogy melyik hajó mellett tegyem le a voksom...

(#878) Malibutomi válasza MasterMark (#873) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ahogy felettem mondják később ilyen nem lesz, a játékon belül majd kötni kell a hajókra biztosítást (játékpénzért persze), ha nem akarjuk hogy egy pukkanás után ott álljunk hajó nélkül.

Igen jelenleg a legolcsóbb fullos csomag (alfa/beta hozzáférés, LTI) az az original digital scout.

(#877) Drenadar

Én remélem, hogy csinálnak fasza kantint, ahol le lehet ülni egymással dumálgatni is, nem csak a grind.
Emlékszem SWG-ben sokszor csak lógtunk a kantinban, nyomatták a táncosok, azt hülyéskedtünk :)

[ Szerkesztve ]

(#879) MasterMark válasza Malibutomi (#878) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm köszi. Akkor ez kb. 7500 Forint körül lenne. Csak a mostani gépemen valószínűleg nem menne, és nem biztos, hogy megjelenésig összejön egy normálisabb PC.
Viszont ez a biztosítás elgondolkoztató.
:R

Switch Tax

(#880) Diopapa válasza MasterMark (#879) üzenetére


Diopapa
addikt

Milyen géped van?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#881) MasterMark válasza Diopapa (#880) üzenetére


MasterMark
titán

Pénégy... :DDD

Switch Tax

(#882) Malibutomi válasza MasterMark (#881) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Oppó :DDD

(#883) Drenadar válasza MasterMark (#879) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

elég sokára lesz a "megjelenés"... :)
addig csak összejön egy gép :) persze lehet az enyémen se megy majd... bár ha a crysis 3 ment tökéletesen akkor tán majd ez is fog...

(#884) Volfram42 válasza Malibutomi (#878) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én a lounge-ra szavaztam. Az a második, helyezett a lőtér után. A barrack is tuti mókás lesz. Feltéve, ha a majdani legénységet megcsinálják, hogy tevékenykedjenek benne. Viszont nekem a buggyhoz stunt pálya, versenypálya meg semmi ilyen nem kell. Bár gondolom nem ingyen lehet majd hozzárakni a hangárhoz.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#885) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Szotyi bekészítve, mire kezdődik pont elolvasom a könyvem. A esti mókához a link újra. Remélem mutatnak sok érdekes és látványos dolgot, hadd egye a fene a szomszédot, hogy megint hajnal egykor űrhajózok :D

Engem is érdekelne, hogy TS-en együtt nyomjuk, csak eddig senkit sem tudtam rábeszélni, sokaknak elrettentő, hogy fizessenek egy el nem készült játékért. Nem értik, hogy ez lényegében műveszetpártolás és lehet kicsiben is csinálni, azért szép és jó...

A freelancer nem is lehet akár elsőre sem rossz választás, ha három személyes. Gondolom csak kettő lesz ):

(#886) Szőrös 


Szőrös 
veterán

No én léptem csicsikálni , aki fennmarad annak kitartás. Aztán ám írjátok meg hogy mit mutogattak ! :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#887) Volfram42 válasza Szőrös  (#886) üzenetére


Volfram42
senior tag

Úgy lesz. Megnézem aztán alszok, mert négykor mennem kell melóba. Délután direkt aludtan. A legjobb, hogy a párom nem tart hülyének ez miatt. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#888) Diopapa válasza Szőrös  (#886) üzenetére


Diopapa
addikt

Még bírom... :B

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#889) MasterMark válasza Malibutomi (#882) üzenetére


MasterMark
titán

478-as úgyhogy fejleszteni sem lehet. Teljesen új gép kell. Remélem összejön.

Switch Tax

(#890) Diopapa válasza MasterMark (#889) üzenetére


Diopapa
addikt

A hangár jelenleg inkább a vga-t dolgoztatja meg, bár az űrben ez nyilván változhat.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#891) MasterMark válasza Diopapa (#890) üzenetére


MasterMark
titán

HD 4650-em van.

Switch Tax

(#892) Diopapa válasza MasterMark (#891) üzenetére


Diopapa
addikt

Az sztem kevés lesz. 460 GTX-em van, de nagyon határeset HIGH beállításokon, de remélem később normálisabban lehet konfigurálni a grafikát. Mindenesetre a videokártyámat széthajtja, a processzor közben 30-40% közötti terhelésen van.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#893) MasterMark válasza Diopapa (#892) üzenetére


MasterMark
titán

Tudom.

Mindjárt kezdődik a live event. :C

Switch Tax

(#894) Malibutomi válasza Diopapa (#892) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Megnyugtatlak Very High-on a 7870-el i sépp megvan a 30 fps. High-on viszont már elég jó.

(#895) Diopapa válasza MasterMark (#893) üzenetére


Diopapa
addikt

Sztem még fél óra... :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#896) Malachi válasza Diopapa (#895) üzenetére


Malachi
addikt

nemá. honnan gondolod?

(#897) Volfram42 válasza Malachi (#896) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jó sokan vagyunk itt akik fent maradtak. :)

Tényleg a honlapukon még fél óra van hátra fene.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#898) MasterMark válasza Malachi (#896) üzenetére


MasterMark
titán

Chat-en mondják, hogy a weboldal még fél órát ír.

Switch Tax

(#899) GrooveHero válasza Malachi (#896) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mert ugyan a jútúbos visszaszámláló már lejárt, de az RSI honlapja szerint még van kb 26 perc

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#900) Diopapa válasza GrooveHero (#899) üzenetére


Diopapa
addikt

Úgy van. Lassan nem lesz érdemes lefeküdnöm...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.