Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Hmm egyébként ha már itt kezd kialakulni egy kis mag ...nem akarunk közös squadront ?

Mondjuk lehetnénk HSP ...Hungarian Space Pirates ;]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#602) Malibutomi válasza Szőrös  (#601) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azt hittem HiSztisPicsák :DDD

(#603) Drenadar válasza Szőrös  (#600) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nincs rajta az az igazán nagy hajó, ami az intrókban van :D nekem az kell...

(#604) Diopapa válasza Szőrös  (#601) üzenetére


Diopapa
addikt

Bármiben benne vagyok, aminek a nevében nincs benne a "hungarian" :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#605) Szőrös  válasza Diopapa (#604) üzenetére


Szőrös 
veterán

akkor akármilyen space pirates vagy olyan név ami illik erre az életmódra.

már ha Ti is ilyesmi életvitelt akartok majd folytatni a játékban. :D

mondjuk én nem feltétlen és kizárólag kalóz szeretnék lenni inkább több lábon álló csapatot képzelek el akik a felfedezők/csempészek/zsoldosok/kalózok nem mindennapi életét élik éppen a szerint hogy milyen "melót" tudnak szerezni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#606) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

SWTOR-ban "Tatooine Tours" néven voltunk :)

Én amúgy a privateer/felfedező/scavenger játékstilust kedvelem, persze nem baj ha kicsit shady :)
MAjd legfeljebb átveszem a szajrét tőletek, és viszem eladni :)

[ Szerkesztve ]

(#607) Diopapa válasza Szőrös  (#605) üzenetére


Diopapa
addikt

EVE-ben -10-es sec statom volt, aki játszott, tudja mit jelent.... ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#608) Szőrös  válasza Diopapa (#607) üzenetére


Szőrös 
veterán

na jó aki nullban él azoknak a nagy része a felé tendál :D bár aki EVE-ben low-ban él az már kalóznak nevezi magát holott a többség messze nem az.

remélem itt ez az életmód jobb kijátszható lesz ( hajó foglalás mindenképpen hozzásegít ehhez ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#609) Malibutomi válasza Szőrös  (#608) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Vajon el lehet adni rabszolgának az áldozatot?

(#610) Diopapa válasza Szőrös  (#608) üzenetére


Diopapa
addikt

/OFF

Ezt már tényleg csak zárójelesen teszem hozzá :)

meg ezt

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#611) Enxtheone


Enxtheone
tag

A következő goal az mi lesz? már kb 60%-on van a jelenlegi, de a következőt nem írják :(

(#612) Szőrös  válasza Malibutomi (#609) üzenetére


Szőrös 
veterán

remélem , meg azt is hogy a dögös csajokat megtarthatom :DDD

azt nem tudni hogy a Drake modellt mikor pakolják be ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#613) GrooveHero


GrooveHero
addikt

én vmi .... Trading Company névre gondoltam, már persze ha vki kereskedni akar. Olyan céh szerűség, vagy kereskedők szövetsége, vagy mittomén East India Company :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#614) Malibutomi válasza Enxtheone (#611) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

$22 million mark, is as follows:

Facial Capture System. We’ve researched a technology that uses a series of cameras to capture real heads and import them into the game. This will let the team more easily create a variety of realistic characters. In addition, the technology is mobile enough to allow us to take it on the road and capture select fans during special events! You can learn more about this technology at Infinite-Realities.

(#615) Volfram42


Volfram42
senior tag

Én nem vagyok kalóz típus, inkább a kereskedés, felfedezés és a salvaging., Sőt itt ha minden igaz elég jól lehet majd gépészkedni is. Remélem lesz benne valami olyan, hogy találok egy hajót ami szét van lyuggatva és össze kell toldozni. Ami persze nem kétperces meló lenne. Tényleg elvileg kapunk egy szerelőrobotot is, kíváncsi vagyok, hogy fog kinézni.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#616) Volfram42


Volfram42
senior tag

Sot remelem a sajat urbazist reszletesen lehet uzemeltetni. Ha ugy lesz akkor tuti megprobalok csinalni egy kereskedotelepet amit bovitgetek az igenyeknek megfeleloen. Jo lenne latni ahogy mas jatekosok ott nyuzsognek, vasarolnak a kis birodalmamban.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#617) Szőrös  válasza Volfram42 (#615) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Én nem vagyok kalóz típus"
Nos senki sem lehet tökéletes.... :DDD De az leszel ! :P

Egy kis bázis mindig jól jön ahol ki lehet mosni az olajos pilótaszerkót és le lehet pakolni a rabolt szajrét. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#618) Enxtheone


Enxtheone
tag

"Én nem vagyok kalóz típus"

Két féle pilóta van:

A kalóz aki elveszi másoktól az értékes árut.

A becsületes pilóták akik előállítják az értékes árut, és akiktől elveszik a kalózok :D

(#619) GrooveHero válasza Enxtheone (#618) üzenetére


GrooveHero
addikt

Meg A Robin Hood, aki as szegényeknek adja :DDD

#616 Volfram42 +1

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#620) Volfram42 válasza Enxtheone (#618) üzenetére


Volfram42
senior tag

Pont ezert varom ezt a jatekot. Mert itt elvileg nem lesz ilyen egyszeru a keplet. Ha ugy tartja kedvem meg pilotanak se kell lennem. Legyartja a gyar vagy gyaram felvasarlok. Kiadok bermunkaba azt had menjen a sofor. Majd levadasszak. Megfelelo haszonkulcsal es fuvarralszamnal az se baj ha nehany nem er celba. Szoval jofiu is maradtam es az se zavar hogy a piti kalozok kaptak egy kis csontot.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#621) Szőrös  válasza Volfram42 (#620) üzenetére


Szőrös 
veterán

igen , ezt mondjuk EVE-ben is meg lehet csinálni plusz még ugye ha van bőr a képeden akkor csalhatsz , lophatsz hazudhatsz DE amiért ez a része nem tetszik az az hogy pl jita stationre bevackolva magad semmit nem tudnak veled kezdeni mivel ott a karaktered elérhetetlen....és pont ezért teszik a Star Citizen mert itt a karaktered valóban létezik szóval meg kell gondolni hogy mit csinálsz.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#622) Volfram42 válasza Szőrös  (#621) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jaja ugy ahogy mondod. Majd akkor en viszem a depot. Ti meg hozzatok a szajret.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#623) Diopapa válasza Szőrös  (#621) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, hát ha a WiS (Walking In Station) nem merült volna ki 3 év fejlesztés után abban, hogy mászkálhatsz egy pár nm-es helyen, hanem csak a felét megcsinálták volna mint amit itt terveznek, nem hagyom abba 7 év után az fix..

Volt EVE-es cégem több mint 20000 killnél jár, pedig kis 5-10 fős cég :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#624) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Azt vágjátok, hogy mindjárt itt az elsö évforduló! Kiváncsi vagyok lesz-e valami event!

Amúgy az ilyen együtt melózást bírom, eve-ben is tetszett a bányászat haverokkal....

(#625) Volfram42 válasza Malibutomi (#624) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen, még írtam is nemrég, hogy alig várom a tizedikét. Chris Roberts mondta is, hogy lesz meglepetés. Várom én is.

Ami még megfogott az EVE-el szemben, hogy itt a nagy hajó nem csak nagyobb és van rajta ugyanannyi fegyver, hanem azok már tele vannak rakva rogyásig, a kis gépek ellen is jók.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#626) Volfram42


Volfram42
senior tag

Bocsi a dupláért. Ugyanakkor kicsit szentimentális leszek, ezért is elnézést. Már jó ideje nem várok nagyon játékokat, mert nem akarom magam beleélni, túl sok csalódás volt a nem olyan régi felhozatalnál. Ennél viszont naponta többször nézem a honlapot. Tudom, hogy éjjel jön új hír reggel azzal indítok. Olvasom a fórumokat. Egy szóval már most ráremegtem lehet túlságosan is.Most is hazaértem már nézem is a hangárt hátha jött valami.:) Itt van az új battlefield is, régen a három előtt nagyon beleéltem magam, mert imádtam a kettőt. Jelenleg meg valahogy nem érzem, hogy nekem meg kéne vennem. Kipróbálom a bétát a cimborák véleményét meghallgatom és, ha nem hozza azt amit szeretnék akkor lehet inkább veszek egy freelancert az arra félretett pénzből. Remélem mindenkinek hozni fogja azt amit várt.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#627) GrooveHero


GrooveHero
addikt

:Y :Y :Y <---klikk

bejövős. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#628) Malibutomi válasza GrooveHero (#627) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez még a 24 órás streamböl van...de faja

(#629) Diopapa


Diopapa
addikt

Hm, én azt hittem, hogy a salvage-re már összejött a pénz, de most nézem, hogy még nem :(

link

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#630) Malibutomi válasza Diopapa (#629) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Napok kérdése :)

(#631) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Erősítsetek meg: digital mercenary csomaggal hozzáférek alfához, bétához, tehát amint kifizettem és kijött az alfa már játszhatok is, igaz?

(#632) Malachi válasza ng0ofy (#631) üzenetére


Malachi
addikt

minden csomaggal hozzáférsz az alfához, ami elvileg már zajlik is, ezzel a hangár modullal. na jó, pre-alfa. :)

(#633) Malibutomi válasza ng0ofy (#631) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hozzáférhetsz, de 5$-al kevesebbért meg tudom venni neked ugyanazt a csomagot.

Malachi
Nem, mert az újaknak a digital scoutban már nincs alfa/beta

[ Szerkesztve ]

(#634) Vesa válasza Volfram42 (#625) üzenetére


Vesa
veterán

Szerintem ezt a játékot inkább az X-rebirth-höz lehetne hasonlítani, nem az EVE-hez, bár nagyrészt azonos koncepció az össes, leszámítva a multi részt (X-ben pl. nincs multi).
Én elsősorban explore típust játszom, vagy kereskedőt. Robi játékai eddig inkább az arcade vonalat erősítették, de nagyon remélem, hogy az SC más lesz, és sokkal inkább lesz sandbox szimulátor (akár gazdasági is), mint szimpla lövölde.

A tudomány a valóság költészete!

(#635) Volfram42 válasza Vesa (#634) üzenetére


Volfram42
senior tag

A lovolde most is arkad lesz, de melle kapunk egy elo sandbox univerzumot.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#636) Diopapa válasza Volfram42 (#635) üzenetére


Diopapa
addikt

Úgy legyen!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#637) ng0ofy válasza Volfram42 (#635) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ahogy olvasom, a lövölde része fps is van tervezve, én arra gyúrok, az arcade űrsim mellett (:

Digital scoutban már nincs alfa/beta, azért kérdeztem ennyire pontosan.

Malibutomi: priv megy.

(#638) Volfram42 válasza ng0ofy (#637) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen. Lehet majd atmenni a masikhoz azt elrabolni a hajojat. Nagyobb hajokon akar tornyokat is lehet telepiteni. Akik regebben befizettek kaptak ajandekba egy lezer pisztolyt. A fontossagi szavazasona loter vezet. Remelem hamar ki lehet probalni.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#639) Diopapa válasza ng0ofy (#637) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem 2 napja lett Digital Scout és van benne alpha/beta hozzáférés, bár nekem egy kedves polgártárs intézte, lehet azért :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#640) Iceclon válasza Diopapa (#639) üzenetére


Iceclon
csendes tag

Hi, sorry ha banális dolgot kérdezek, de hogy lehet ilyet szerválni és mennyibe fáj?

(#641) Drenadar válasza Iceclon (#640) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Malibutomi -nak írj, ő tud segíteni ilyesmiben... Én még mindig gondolkozom :D lehet nem is bírná a gépem...

(#642) Iceclon válasza Drenadar (#641) üzenetére


Iceclon
csendes tag

thx

(#643) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

valaki vett már RSI CONSTELLATION-t? :)

(#644) ng0ofy válasza Drenadar (#641) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Mire kiadják a teljes vagy beta verziót, lehet már új géped lesz. Nekem sem indult el a mostani laposon, de karácsonyra tervezek újítást, addigra talán lesz is, amivel játszani lehet. Viszont a helyek az alfához fogynak (vagy csak reklámfogás, de akkor jó :DDD ) Támogatni a fejlesztést pedig most kell, amikor fejlesztik, nem akkor amikor már kész, ezt nem egy nagytőkéjű kiadó készíti, abból készül el, amit most beleadunk pénzben.

Drandar: őszintén mondom, én elgondolkodtam rajta, csak a költségvetés épp ezzel a hónappal csappant meg kilátástalan időre és így maradt a legkisebb csomag. Egyébként ahogy számoltam, ha tényleg komolyan gondolja a csapat 6 embernek már megéri összedobni rá, igaz még ehhez hozzá kell adni egy-egy előfizu árát, de az élmény! (:

[ Szerkesztve ]

(#645) GrooveHero válasza ng0ofy (#644) üzenetére


GrooveHero
addikt

előfizu? :U

Ha az alap árra gondolsz, amiben benne van a hajó is, akkor igen. de olcsóbb, ha így veszed meg, mert kpasz hozzá némi cumót is. Simán is megvehető a hajó asszem 225 dollárért, amúgy meg 275. De nem lesz havidíj :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#646) Drenadar válasza GrooveHero (#645) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

akkor már vennék egy alap Pledge-t és utána a hajót... vagy valamit félre értek? :D

(#647) GrooveHero válasza Drenadar (#646) üzenetére


GrooveHero
addikt

Pledge-el együtt lehet venni, amiben benne van a hajó (constellation) +nyalánkságok:

[link]

külön maga a hajó is megvásárolható, de sztem badarság csak a hajót mgevenni. Ok, ebben is benne van a digitális letöltés, meg alfa-béta gamma, de ehhez kpasz pendrive-ot, meg egy csomó mindent :DD

kicsit mondjuk sokallom érte az 55 ezer forintot :DD :Y :Y

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#648) Drenadar válasza GrooveHero (#647) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

félre értettél... én azt mondom, hogy a 40USD-s pledge, mondjuk Tomi fórumtársunktól, és ehhez PLUSZ a Constellation. Nagyjából ugyanott vagy de két hajód is van....

(#649) GrooveHero válasza Drenadar (#648) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, de nem kapod meg a pendrive-ot, meg a makettet, meg a zenét, meg egy csomó jó dolgot :DD Meg pénzt is többet kapsz. összességében szerintem jobban jársz, ha együtt veszed meg a pledge-el.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#650) SKyle


SKyle
tag

Üdv Polgárok!
Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot!
SC nickem SipTomi[HUN], veteran backer vagyok tavaly dec.30 óta. :B
Csomagom: Digital Mercenary - LTI csomaggal, RSI Aurora MR-el, meg a sok Funding Goal Reward miatt már 8 item-em van :) (lézerstuki, "titokzatos hajtómű mod", stb. :K )
Ja, meg egy pólót is vettem, de sajnos a kártya nem jött össze, mert valami gond volt az oldallal akkoriban, és kicsúsztam a határidőből. :W
Jelenleg ASUS G55VW (i7-3610QM / 16 GB RAM / GeForce GTX 660M 2GB) amin nyomom a hangár modult, elég jól fut rajta, persze nem Very High-on, csak High-on. Karácsonyra (vagy a dogfight modul megjelenése körül) tervezek valami kontrollert venni, de még nem tudom milyet, majd lehet ide jövök tanácsért.
Addig is az Erő CR legyen veletek!

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.