Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68258) BITBOYS válasza Mik76 (#68252) üzenetére


BITBOYS
addikt

..amúgy sem értem miért érdemes előtte végigtolni a játékot, ezt így is lehet élvezni simán.
Nem neked szól, csak írták páran, meg máshol is, hogy kötelező.

Más..
Nem tudtam hova tenni az apát (Pedro Pascal) megtestesítő színészt, mivel rengeteg sorozatát, filmjét nem láttam :B köztük van két SW sorozat is.
A lényeg, hogy összekevertem Sergio Peris Mencheta (Snowfall) színésszel :D
Még életkorban is egyformák, kinézetre pedig nagyon megtévesztően hasonlítanak egymásra bizonyos képeken. Most ahogy hasonlítgatom egymáshoz a képeket annyira nem, de valamiért mégis hasonló az ábrázatuk, tekintetük... na de mindegy is :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.