Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sony Center-Joy akció 2014.11.07.-09. között üzleteinkben!

Üzleteinkben történő vásárláskor kérjük nyomtassa ki ezt kupont. Honlapunkon történő vásárláskor kérjük a megjegyzés rovatba beírni, hogy "Joy akció". Mivel az akciós árat így tudjuk biztosítani. A 15% kedvezményt a listaárból számítjuk le. Az akciós árakról érdeklődjön üzleteinkben!

(#7702) kruplishal válasza B-L-A-C-K (#7701) üzenetére


kruplishal
tag

Itt az akciós JOY árlista :) : [link]

[ Szerkesztve ]

(#7703) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Ez a w828 hetente okoz még meglepetést. Timeshift alatt nem elérhető az elalváskapcsoló. :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7704) B-L-A-C-K válasza Tutu7030 (#7703) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért nem állítod be azt hogy pl 2 óra múlva magától kapcsoljon ki ha nem használod a készüléket? Nekem úgy van mióta megvettem, és így nem kell használni az elalvásidőzítőt...

(#7705) bendeguz76 válasza B-L-A-C-K (#7701) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

42-es méret megéri a 705-805 között a majd 20 ezer különbség?persze a 829 akcios ára maradt 200 körül :O

bendeguz_HUN

(#7706) B-L-A-C-K válasza bendeguz76 (#7705) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt pl a 829-eseket is megveheted kuponnal, vagyis írják is hogy érvényes rá...

Úgy látszik csak a Sony központi szalon variálja be ezt az akciót úgy hogy nehogy már jó legyen a "parasztnak"...:)

[ Szerkesztve ]

(#7707) Tutu7030 válasza B-L-A-C-K (#7704) üzenetére


Tutu7030
veterán

Azért, mert kellemetlen, ha játék közben kikapcsol.
:W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7708) Tegla80 válasza Tutu7030 (#7703) üzenetére


Tegla80
addikt

rogzited,csusztatva nezed es abba még plusba beleszeretnel szundizni is.....nem vagy Te egy kicsit telhetettlen?? :DD
( sztem a samunak sem menne ez....az enyem pl filmnezes kozben sem engedte ,h idozitsem kikapcsra....Sztem a tied sem tudja/tudta amugy. ;) )

Nalam is az "auto 2ora" a nyero,mert van,h bealszom es nem idozitem.....az auto kikapcs nem alszik be :D

szerk
igen,az olyankor picit zavaro,de sztem megoldhato ,h rabokjek pl a hangra1et mig lehet es ujabb 2 ora nyugi legyen. Nalam belefer....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7709) bendeguz76 válasza B-L-A-C-K (#7706) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Na királyság!829 lesz akkor 170 ezerért.köszi a linket.

bendeguz_HUN

(#7710) B-L-A-C-K válasza bendeguz76 (#7709) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ajánlom hogy a Télapótól meg a Jézuskától kérj el előre mindent és 50W829-est vegyél +50 ezret kellene rádobnod, és csak 10 collal nagyobb....

[ Szerkesztve ]

(#7711) bendeguz76 válasza B-L-A-C-K (#7710) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Sajna tudom miről beszélsz.nekem panasonic 50gt60-am van.öcsémnek lesz neki nem kell nagyobb meggyőzni meg nem tudom.mindegy ebben a méretben szerintem teljesen vállalhato tv-je lesz.köszönöm a segitséget.

bendeguz_HUN

(#7712) Tutu7030 válasza Tegla80 (#7708) üzenetére


Tutu7030
veterán

A samu tudta, csak olyankor nem a "Tools"-ból, hanem a főmenüből.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7713) Tegla80 válasza Tutu7030 (#7712) üzenetére


Tegla80
addikt

Erre latod a 2ev alatt En nem jottem ra es a forumon sem olvastam.... :B
Amugy tudnek En is sok dolgot mondani pro es kontra,de osszesegeben ez nekem mar jobban bejon.Mas ,nagyon mas az egesz menustruktura es gondolkodasmod,de tetszoen mas szamomra azt kell mondjam....
A tav.... pl a ps-t sokkal jobban kezeli. Jatekon belul(gt6 menu) is megy :DD
Tudom idiota vok,h egy ilyen ficsornek orulok,de hasznalom igy orulok,h tudja. :K

Sony® & PlayStation®

(#7714) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Hú de régen jártam itt, mondjuk nem is kellett, nagyon megvagyok elégedve a w829-el ;) . Viszont most kellene a segítségetek, a film mellé beraktam angol feliratot (srt) és csak kérdőjeleket látok. Valamilyen megoldás, hogy rendesen meg tudja jeleníteni?

(#7715) nismoka válasza HaZsolt (#7714) üzenetére


nismoka
addikt

Felirat/kódolás

(#7716) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Sziasztok!

Samsung UE32D5000-es TV-met szeretném lecserélni. Mit tudtok ajánlani? 32 colos kellene és főleg játékra. Ezen a Samun én semmi prücköt nem vettem észre játék közben, input lag jónak bizonyult bár nagyon nem értek hozzá :( FHD-s filmeket sokat játszok le a gépről, illetve Blu-ray lemezről. Lényegében olyan TV-kellene aminek gyönyörű képe van, 1080p és alkalmas játékra. :)

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#7717) amadeus11 válasza Seangaijin (#7716) üzenetére


amadeus11
senior tag

"Lényegében olyan TV-kellene aminek gyönyörű képe van, 1080p és alkalmas játékra. "
A régivel mi bajod ?
Nem hiszem , hogy akkora képminőségbeli különbség lenne a három éves széria és az újak között , hogy ezért megérne pénzt kiadni . Hacsak nem váltasz nagyobb méretre . Amúgy felesleges. Szerintem .

There is a star

(#7718) athomi


athomi
veterán

W705-ön hol lehet bekapcsolni az automatikus kikapcsolást? Nem az elalváskapcsolóra gondolok, hanem arra, ha egy huzamosabb ideig nem piszkálják a TV-t, akkor az automatikusan kikapcsol.

(#7719) B-L-A-C-K válasza athomi (#7718) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Home -> Beállítások -> Rendszerbeállítások -> Takarékosság -> Tv készenlét

(#7720) athomi válasza B-L-A-C-K (#7719) üzenetére


athomi
veterán

de el dugták szegényt :DDD köszönöm, megtaláltam! :R

(#7721) viharkabat válasza viharkabat (#7689) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Továbbra sincs ötlete senkinek, hogy miért nem tudok manuális hangolást indítani? Milyen beállítás az ami miatt ezt nem engedi?

[ Szerkesztve ]

(#7722) Gedeon31 válasza B-L-A-C-K (#7701) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ezt az oldalukon hol lehet megtalálni? :U

(#7723) B-L-A-C-K válasza Gedeon31 (#7722) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Emailbe jött nekem, de ahogy nézem pl itt is megtalálható...

[ Szerkesztve ]

(#7724) Gedeon31 válasza B-L-A-C-K (#7723) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :R

(#7725) Seangaijin válasza amadeus11 (#7717) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Gondolkodok 40-esbe is. Még pont elférne. :K

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#7726) Gedeon31 válasza B-L-A-C-K (#7723) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam nem fogadja el a kódot.

(#7727) B-L-A-C-K válasza Gedeon31 (#7726) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ebben nem tudok segíteni, hívd fel az üzletet, és kérdezd meg, mi a gond, az a legegyszerübb...

[ Szerkesztve ]

(#7728) Gedeon31 válasza B-L-A-C-K (#7727) üzenetére


Gedeon31
addikt

Oksa köszi :)

(#7729) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Sziasztok!

Gondolom nagyon meglepő lesz amit írok, de TV vásárlás előtt állok :)

Ami már szinte biztos, hogy vagy Samsung 50UE6200 vagy LG 50lb671v vagy SONY KDL 50W805 lesz belőle. Nyilván a fórum SONY-s részén nem lenne bölcs összehasonlítást kérni (főeg pártatlant), inkább véleményt a W805-ről esetleg tapasztalatokat azoknak akinek már van, vagy ismerik :)

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#7730) B-L-A-C-K válasza Stevenstyle (#7729) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hétvégén Joy napok keretein belül 220 ezerért megkapod az 50W829B-t, ennyiért ajándék, itt keresőbe utána nézhetsz, sokunknak ilyen van, ajánlott darab, tesztek is jókat írnak róla, tessék megvenni...:)

(#7731) Stevenstyle válasza B-L-A-C-K (#7730) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Igen ám csak a hétvégén még nem tudom megvenni. Csak 2 hét múlva :( Am jól látom, h a W805 és a 829 között a 3D a különbség? (aktív/passzív)

3D is fontos lenne nekem, de a LED TV topikban kissé elrettentettek a SONY-tól, több helyen is olvastam, hogy elég gyenge 3D-ben. Igaz tegnapelőtt sikerült pár percre kipróbálnom egy 50W805-öt és nem tűnt annyira rossznak.

(#7732) B-L-A-C-K válasza Stevenstyle (#7731) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az gáz, kérj kölcsön...:)

Nem látod jól, 50 alatt mind passzív, 50 felett meg mind aktív, az 50 fölötti W8-as szériák közti különbségek meg eze:

805B: XR400Hz (fekete)
815B: XR600Hz (ezüst)
829B: XR800Hz (fekete)

Mondjuk ezek a 400Hz vs 800Hz semmit nem jelent szinte szóval a 805-öst is veheted nyugodtan, de ha 220-ért most megvehet venni a 829-est akkor értelemszerűen mindenki azt vegye...

(#7733) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Én pont most vettem "volna" olyan akciós 829-est 50", de a központi szalonban a megrendelt tévé kiszállítás leszervezésekor telefonon közölték, hogy az a 829 tulajdonképpen 828, de nincs különbség a két készülék között, csak annyi, hogy a 829-et csak a Sony szalonokban lehet kapni... Elhittem neki, úgyhogy jön hétfőn. Szerintetek? :)
Állítólag csak 4 darab volt belőle így is, szóval ha valaki venni akar, akkor nem árt sietni, mert vasárnapra biztos nem marad.

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#7734) B-L-A-C-K válasza Sennalacy (#7733) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt már itt is 1000x leírtuk hogy a 828 és a 829 egy és ugyan az, szóval nem kell tartanod tőle...

(#7735) Sennalacy válasza B-L-A-C-K (#7734) üzenetére


Sennalacy
aktív tag

Akkor jó. :C Kezdhetek visszaolvasni, hogy milyenek a tapasztalatok... Tudsz esetleg valami jó oldalt amit érdemes megnézni, menü beállítások, kalibrálás, ilyesmi? Azt láttam eddig, hogy alapból túl sok a zöld benne amit kalibrációval rendbe lehet tenni, de a piros az nem elég szaturált, azzal viszont nem nagyon lehet mit kezdeni. Persze így is az egyik legjobb képe van. Remélhetőleg a 4 darab nem valami visszavitt agyonfelhősödő vagy kiállítási darab.

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#7736) B-L-A-C-K válasza Sennalacy (#7735) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk ezt általában TV vásárlás előtt szokták, nem pedig utána...:) Mondjuk szerencséd van mert normális TV-t vettél...

(#7737) Sennalacy válasza B-L-A-C-K (#7736) üzenetére


Sennalacy
aktív tag

Fél éve nagyon nézegettem már ezt a típust, úgyhogy tudtam, hogy mit veszek, a menü és egyéb részeit nem ismerem egyelőre, vagy ha valami trükközés kell bizonyos funkciókhoz, de ami a lényeg az a képminőség, és alacsony input lag nekem. Ezért választottam ezt a márkát és a típust is, ez pedig eléggé determinálta, hogy más felé nem mehetek.

(itt olvasgattam már akkor amikor te vetted a tiédet.. ;) Csak aztán felhagytam az olvasgatással, mert nekem akkor még drága volt)

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#7738) B-L-A-C-K válasza Sennalacy (#7737) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Majd biztos közbe merülnek fel kérdések, de majd írj nyugodtan. Hátrányait előre elmondanám ha itt nem találtad meg, illetve hogy majd ne lepődj meg. Bár ezek nem nagy dolgok:

- bekapcsolás után kb 15 másodperc mire a menü feléled és kezelni tudod
- a Smart része lassú vannak tőle gyorsabb készülékek

(#7739) Sennalacy válasza B-L-A-C-K (#7738) üzenetére


Sennalacy
aktív tag

Köszi. A feléledése annyira nem kardinális kérdés, se a Smart menü. Olvastam, hogy a 3D is gyenge pont, de az sem perdöntő, amilyen kevés anyag van hozzá. A hangja miatt aggódom kicsit, mert elég vékony és hozzád is anno külső hangeszközzel érkezett amit ha jól láttam anno meg is tartottál, annak ellenére, hogy el akartad eredetileg adni..

Persze komoly filmekhez házimozira lesz küldve a hang, de youtube videók nézegetésénél zavarna, ha nagyon doboz, vagy csiripelő hangja lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#7740) joe999


joe999
tag

Melyik boltból érdemes rendelni, központi szalon, vagy nagyonjo.eu ?

(#7741) B-L-A-C-K válasza joe999 (#7740) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a nagyonjo.eu-ról vettem az enyém. Én BP-en lakom, itt kiszállították, beüzemelték, elmagyaráztak pár fontosabb dolgot, szóval maximálisan megvoltam velük elégedve.

(#7742) joe999 válasza B-L-A-C-K (#7741) üzenetére


joe999
tag

Na megrendeltem a 42W829-est. :C

[ Szerkesztve ]

(#7743) gunszt


gunszt
tag

Hello

Olyan kérdésem lenne hogy ma teszek szert media marktban egy 50w805re, és alapból ugye 2 év gari van, de +14 000Ftért lehet kérni még +3at szóval így 5 év lenne.

Vélemények ? Megéri, szükséges stb ?

Köszi! :)

(#7744) B-L-A-C-K válasza gunszt (#7743) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért nem a Sony-nál veszel Joy kuponnal 220-ért 828/829-est?

A garira meg visszatérve ha hosszú távra tervezel persze hogy megéri, hiszen elektronika eszközről beszélünk, és ugyan úgy meghibásodhat mint akár egy 10 milliós TV is.

(#7745) gunszt válasza B-L-A-C-K (#7744) üzenetére


gunszt
tag

Értem, akkor behúzom az 5 éves garit, azt lehet tudni h ogy ha vmi gond van akkor kijönnek a tvért vagy nekem kell behúrcolni vmi sony szervízbe, vagy az áruházba ?

Azért nem ott veszem mert médiában van 0%thm-es dolog, és nem ragaszkodnék az egyben fizetéshez ha nem kötelező, mégha bukok rajta 20ropit is.

(#7746) B-L-A-C-K válasza gunszt (#7745) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem nem jönnek ki a sima garinál, de ebbe nem vagyok biztos, az 5 éves biztonságinál tudom kijönnek, sőt még cserekészüléket is hoznak addigra, csak ez a garancia drágább.

(#7747) Dani Pécs


Dani Pécs
tag

Szerintetek a Magyar Telekom hivatalos Sony Garanciát ad?

(#7748) L4mie


L4mie
veterán

Üdv a klubban a népeknek :)
látom duzzad a kör :))

hangja elég gyér....de ez érthető, nekem első dolgom volt a pc ről átkötni a HiFi-t ég/föld

Dani Pécs: szerintem azt ad, de mindenképpen kérdezz rá.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7749) Colka79


Colka79
tag

Sziasztok!!

Érdeklődnék,hogy szerintetek ez a TV megéri most ezt az árat???

Átlagos felhasználásra lenne: Tv nézés " UPC MédiaCarddal" ,Film nézés MediaPlayerről és egy kis Xbox!!
Előre is köszönöm!

Gamertag:LaondaHUN

(#7750) B-L-A-C-K válasza Colka79 (#7749) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ajánlott darab, viszont most hétvégén joy kuponnal most a Sony üzletekben 170-ért megveheted (a 828-as, és a 829-es ugyan az)...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.