Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) Peddy789 válasza oszy (#7298) üzenetére


Peddy789
őstag

42W705B, imádom ezt a szép ezüstös feketés fém keretet, ***jól néz ki :), alul a stílusos fehér állapotjelző fény is tökéletes

otthon samsung van szüleimnek, a barátnőmék szülei is most vettek egy 5xW6400-at, és mind2ön egy eggyszinű felület esetén azért észre lehet venni "felhőket" a nem egyenletes háttérvilágítást, nyilván sima tv adás közben nem mérvadó, de nem hittem el h sonynál nem lesz ilyen, és mégis teljesen homogén az egész kép

(#7302) aicon válasza gonczip (#7299) üzenetére


aicon
senior tag

kereső

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#7303) L4mie válasza tomp (#7297) üzenetére


L4mie
veterán

ez valami softver? vagy milyen profil? O.o :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7304) B-L-A-C-K válasza L4mie (#7303) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Serviio = program

(#7305) robyroby válasza nismoka (#7278) üzenetére


robyroby
tag

Asztali PC-re milyen beállítások kellenek h menjen a DLNA? win7 és 42w651a-n :R

(#7306) eastsider válasza Peddy789 (#7296) üzenetére


eastsider
nagyúr

150k a soncityben? hogy? 180k-ért látom :Y

más: linuxon is megoldható valahogy a mediamegosztás braviara?

[ Szerkesztve ]

(#7307) Peddy789 válasza eastsider (#7306) üzenetére


Peddy789
őstag

hát én iscsodálkoztam, de annyiért volt kiírva, kérdeztem ez mi? mondta hogy hát még a sony szülinapról maradt 2 darab :) 1iket elvittem, asszem még egy szürke maradt (inkább fehérnek mondanám)

mázli :))

Servio: beállítottam, és mosta home/filmek alatt ittis van a servio pc, de aztírja nincs megjelenitendő elem, és csak a még több alatt ha belemegyek minden választási lehetőségbe ott találom meg a filmeket, nincs valami egyszerűbb listázási mód?

[ Szerkesztve ]

(#7308) eastsider válasza Peddy789 (#7307) üzenetére


eastsider
nagyúr

én is a feketére pályázok... :)

(#7309) eastsider válasza eastsider (#7308) üzenetére


eastsider
nagyúr

euronicsben nincs w705 sajnos... :(

(#7310) Peddy789


Peddy789
őstag

Probálom megcsinálni a wifi direct-et a képernyő tükrözést, de vmiért nem akar működni. LG nexus 4-el látja a wifi directben a tv-t, rányomok, a tv is kirirja hogy scatlakozás, aztán siekertelen, és a telefonról eltünik a listából :(
Ez akkor csak Sony telóval megy? :/

(#7311) eastsider válasza Peddy789 (#7310) üzenetére


eastsider
nagyúr

miracastot próbáld ki!

(#7312) *Tata* válasza L4mie (#7303) üzenetére


*Tata*
senior tag

A Serviioról részletesen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7313) Tutu7030 válasza Peddy789 (#7310) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ment lg-vel is (lg g), de kitkat frissítés után már nálam is ugyanezt csinálja a tv-vel és a bd játékossal is. (a miracast)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7314) mr.saint válasza Peddy789 (#7310) üzenetére


mr.saint
tag

Nekem a Nokiával működik. Nem tudom mi lehet a probléma nálad.

(#7315) Bib válasza mr.saint (#7314) üzenetére


Bib
őstag

Nokiához milyen progi kell a tükrözéshez?

(#7316) Tutu7030 válasza Bib (#7315) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nokia mirror
http://www.wpcentral.com/miracast-and-windows-phone-81-hands-video
Nokia mirror
;] :P

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7317) L4mie válasza *Tata* (#7312) üzenetére


L4mie
veterán

:R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7318) szutyis válasza Tutu7030 (#7316) üzenetére


szutyis
tag

930 1520 :F a többinél usb

[ Szerkesztve ]

(#7319) SzGee


SzGee
aktív tag

sziasztok
nemrég vettem egy kdl-40r450b led tv-t
van egy wd 320gb-os 2,5"-es külső winyóm, aminél "usb nem olvasható" hibát ír, elkezdi felpörgetni, majd kattan egyet és újra kezdi a pörgetést, ntfs-re van formázva, a számítógéphez dugva hiba nélkül működik
van egy 16 gb-os pendriveom is, szintén ntfs-en és azt hiba nélkül viszi a tv is

mi lehet a gond?

If you leave me, can I come, too?

(#7320) mr.saint


mr.saint
tag

Nem a szerintem a 8.1 frissítés kell szerintem mert nekem 635 van és működik.

(#7321) Dani Pécs válasza mr.saint (#7320) üzenetére


Dani Pécs
tag

Ez engem is érdekelne. Nekem 520-as van, 8.1 szoftverrel, és eddig nem tudtam élesíteni a tükrözést. Van erről valami leírás?

(#7322) mr.saint válasza Dani Pécs (#7321) üzenetére


mr.saint
tag

Vagy esetleg próbáld meg ezt az alkalmazást szerintem ez is tökéletesen működik!Nokia Play to Bocs,hogy nem linket raktam.

(#7323) szutyis válasza mr.saint (#7322) üzenetére


szutyis
tag

Nokia Play csak zene video fénykép 830 8.1 gdr1 Note: only some devices with newer chipsets will have Miracast support due to certain hardware requirements. The Lumia 1520, Lumia Icon, Lumia 930 and Lumia 63x should be receiving support with the Lumia Cyan update. :U

[ Szerkesztve ]

(#7324) mr.saint válasza szutyis (#7323) üzenetére


mr.saint
tag

A menüben a képernyő kivetitése ott látod a tv-t? Nem emlékszem de mintha párosítani kellett volna telefont.

(#7325) szutyis válasza mr.saint (#7324) üzenetére


szutyis
tag

Lumia 63x should be receiving support with the Lumia Cyan update

(#7326) eastsider válasza szutyis (#7325) üzenetére


eastsider
nagyúr

pl. 625 nem tudja a miracastot, csak USB-n (cyan)

(#7327) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok!

Vissza olvastam a fórumban és láttam, hogy a Sony 32W705B 50Hz-es.

Az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire észrevehető/zavaró? Egyáltalán észrevehető ha egy 100Hz-es terméket tennék mellé? Nem volt még LCD TV-ém és nem nagyon tudom, hogy mi a látványbeli különbség.

(#7328) Peddy789


Peddy789
őstag

Hm , azért nem ment mert eredetileg a wifi directnél toltam, de a display alatt kell bveállítani és akkor megy a dolog
http://support.actiontec.com/doc_files/ScreenBeam%20with%20Nexus%204%20User%20Guide.pdf

(#7329) Peddy789 válasza *Tata* (#7312) üzenetére


Peddy789
őstag

Kicsit beleolvastam, sikerült beállítanom normálisabban, így tudok keresni egyből sorozatra, és látja egyből a "megvásárolt" sorozataimat ^^ ez nagyon pöpec :) minden beállítás nélkül, látja hogy walking dead, friends, game of thrones, utána belelépek akkor melyik évad, aztán melyik rész.

mostmár csak egy win ujratelepítés fog hiányozni hogy rátudjam dugni vezetékes hálozatra a gépemet, bár a sebességgel igy sincs gond, azért beakad ha beleakarok pörgetni, és kell pár sec mire magához tér

[ Szerkesztve ]

(#7330) eastsider válasza Peddy789 (#7328) üzenetére


eastsider
nagyúr

ezt mondtam :)

(#7331) oszy


oszy
veterán

Sony KDL48W605BBAEP - Ennek tényleg annyira rossz a hangja amennyire írják? Mert azon kívül nem nagyon találok negatívumot.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7332) Steel Lord


Steel Lord
csendes tag

(#7333) oszy válasza Steel Lord (#7332) üzenetére


oszy
veterán

Szerintem nem írnak rosszat róla :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7334) Etzel


Etzel
aktív tag

Hali!

Pár nappal ezelőtt írtam, hogy TV-t szeretnék venni és most sikerült egy szép 55W829B-re szert tennem ajándék SoundBarral és optikai kábellel :Y :DD

Még volt időm belőni a Tv-t de kíváncsiságképp össze hasonlítottam a mostani UE40ES6300-as tv-el a 3D-t.

Mikor rádugom a külsö vinyót és elindítok egy 3D-s filmet elkezd szaggatni, illetve akadozva megy az egész.
Teljesen mind1 hogy melyiket indítom mindegyikkel azt csinálja a samun nem volt ilyen gondom :U :(
Most töltöm az új firmware-t és megy a Tv-re nem tudom, hogy segít-e majd valamit de ez így nem faja :F :O

Valakinek valami ötlet?

(#7335) B-L-A-C-K válasza Etzel (#7334) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet a külső vinyódat nem szereti, mert nekem még sose csinált ilyet (55W829B)...

Amúgy ha meg szabad kérdezni mennyi volt,és hol vetted? HT-CT370 Sound Bar volt hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#7336) Etzel válasza B-L-A-C-K (#7335) üzenetére


Etzel
aktív tag

My passport 2terrás WD.Van még egy samsungom is egy M3 az 1Tb-os. Holnap legfeljebb teszek rá 1-2 filmet és megnézem azzal is
Ezek mind torrentes filmek. Half Ou SBS-ek.

Angliában élek a Curry-s boltban vettem. Egy szerényebb HT-CT60BT adtak hozzá. Összesen £899 fizettem érte. Ha 400 Ft-os árfolyamon számoljuk akkor 360e Ft-nak felel meg.

[ Szerkesztve ]

(#7337) B-L-A-C-K válasza Etzel (#7336) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat hozzá...;)

Nekem is az egyik vinyóm egy ugyan olyan Samsung M3 1 TB-os, azzal nem volt még eddig gond. Mondjuk én vagy 5-6 3D-t néztem eddig mert nem nagyon vonzanak, de azokkal nem volt gond. Sima filmekbe meg 10-20 GB-os 1080p-t szoktam leszedni azokkal se volt még gond. Tényleg a sima filmekkel is szaggat?

[ Szerkesztve ]

(#7338) Etzel válasza B-L-A-C-K (#7337) üzenetére


Etzel
aktív tag

Köszi szépen, szép képe van az fix azt olvastam róla és valóban :)

A simákkal semmi gond, divx, 720p, 1080 megy minden. Ezek a 3D-s Half Ou-s filmek meg olyanok mikor elindítasz egyet vagy egymás fölött, vagy egymás mellett van a kép ezt pedig a 3D-s gombal a távirányítón tudod állítani. Indítottam olyat ami egymás mellett olyat is ami egymás fölött van mégsem volt jobb/rosszabb egyik sem :(

(#7339) Nevil2


Nevil2
tag

Hali!

Valaki képben van a nemledelcédékkel?

Az tévémen (nem led, hanem régi fénycsöves - LG 37LC2R, olyan 8-9 éves) világos és fehér háttéren jól látható barnás-szűrkés folt, derengés jelent meg (már vagy másfél éve). Az élvezeti értéken olyan sokat nem ront (a barátok közt így sem rosszabb). Hamarosan cserélem a készüléket, meg van rendelve egy 50-es Sony, ám ennek is volna új gazdája.
Tudnom kellene, hogy mi okozza, érdemes-e szervizeltetni? Lehet, hogy valamelyik fénycső döglődik???

Thx! :R

(#7340) eastsider


eastsider
nagyúr

na berendeltem euronicsból a 705-öt. kíváncsi leszek :))

(#7341) nismoka válasza Etzel (#7338) üzenetére


nismoka
addikt

Motionflow-ot kapcsolgasd, mondjuk kezd az off al. Van olyan 3D film amit ha a tv playerével játszasz akkor ki kell kapcsolni a motionflow-t mert akadozik, de van olyan is hogy bekapcsolva jó.. Ezért is jobb egy külső player...

[ Szerkesztve ]

(#7342) Etzel válasza nismoka (#7341) üzenetére


Etzel
aktív tag

Hali. Hallod nem hiszem el, hogy kb 5 perce értem oda h kikapcsoltam mindent a kép beállításokban és kész, hibátlan jó lett :R
Azért köszönöm szépen a segítséget :K

(#7343) Etzel válasza nismoka (#7341) üzenetére


Etzel
aktív tag

Azért ha tudtok egy jól kalibrált kép beállítást a tévéhez azt nagyon megköszönném, KDL55w829 :R

(#7344) B-L-A-C-K válasza Etzel (#7343) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt az enyém, bár 5ből 3 embernek nem jön be, de én így használom...

(#7345) Peat;) válasza nismoka (#7341) üzenetére


Peat;)
veterán

Nálam a mede8er-nél is próbálgatni kell a motionbeállításokat a tv-n, 815-ösön. Ha nem jó nem csak akadozik, hanem pl a feliratfájl is totálisan szellemképes lesz. Valami nem 100 a sony 3d-jével, ez biztos, én nálam sajnos nem lehet tökéletesre belőni. (lejátszómmal semmi baj és maga a tv lejátszója ahogy írták is csinálja)

[ Szerkesztve ]

(#7346) B-L-A-C-K válasza Peat;) (#7345) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem értem miért nem adod el az TV-t, neked csak állandóan probléma van vele... :(

(#7347) Etzel válasza B-L-A-C-K (#7344) üzenetére


Etzel
aktív tag

Köszi szépen. Hnap megnézem ;) :R

(#7348) #94529552 válasza Etzel (#7343) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ez kalibrált beállításokat tartalmaz: [link]

(#7349) krx21 válasza B-L-A-C-K (#7344) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát nem csodálkozom... Háttérfény max??? :F. Eleve a Sony normál beállítása igen jó, abból ha egy kicsit levesz az ember... A legtöbb esetben inkább ront... De persze mindenki úgy nézi ahogy akarja... :K

(#7350) nismoka válasza Peat;) (#7345) üzenetére


nismoka
addikt

Külső playerrel nálam semmi gond nincsen.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.