Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-10 12:39:33

LOGOUT.hu

Router gondok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26032) Preferia234


Preferia234
csendes tag

Sziasztok!

Egy digis Huawei EchoLife-HG8247 modemem van, amit beállítottak, hogy routerként is funkcionáljon.

Viszont az a probléma, hogy a jele nem ér el a lakás minden pontjára. Antennaerősítőt nem lehet rátenni (a gyári antennáját nem lehet leszedni), viszont sem routert, sem pedig lan csatlakozással laptopot nem tudok rákötni, mert a digi szerint ezek "ütnék" a modem router-képességeit. Ha mégis vezetékkel kapcsolom hozzá a laptopomat, akkor bár "kapcsolódva" felirat van a kapcsolat neve alatt, de net az nincs, csak wifin keresztül.

Esetleg van ötletetek, hogy miként tudnám megoldani a dolgot? Vagy hogy tudnám kikapcsolni a modem router-funkcióját, hogy ráköthessek pl egy TP-Link routert?

Még annyi információ, hogy a modem beállításait nem tudom megváltoztatni, mert nem kaptam hozzáférési adatokat.

Remélem jó helyre írtam, de őszintén szólva még a problémát sem tudom megnevezni, így gondoltam, ebbe az általános topicba írok. Ha vki tudja, mely topicba lenne szerencsésebb írnom a gondomot, megköszönném, ha jelezné.

Köszi előre is a válaszokat.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.