Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36501) imi290 válasza korpicschess (#36499) üzenetére


imi290
aktív tag

Nekem megvan,elküldjem mailben ? Azzal a verzióval kell hogy működjön.Meg van még segédlet is hogy hogyan kell telepíteni maga a telefonra a szoftvert.

(#36502) korpicschess válasza imi290 (#36501) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem nem az a gond, mert ami alatta van, azt megtaláltam, leszedtem, minden működne is, el is indul a frissítés (pont, mint Nokia Suite-tal), aztán a közepén kékhalál....

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36503) imi290 válasza korpicschess (#36502) üzenetére


imi290
aktív tag

Akkor lehet hogy nálad van a hiba.Azt meg hogy a nokia suite is befagy az érdekes.Ki kellene próbálni egy másik számítógépen.

(#36504) kpal


kpal
veterán

Honnan lehetne szerezni Nokia szilikontokot ,mert mostani eredeti de mar pár éves es viseltes . Nézem mindenüt ,de csak utangyartott van ami nincs kivagva minden helyen mint eredeti Nokia ,Ebay-en sincs.

(#36505) TommyX_ válasza kpal (#36504) üzenetére


TommyX_
őstag

Én találtam ebayen.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36506) kpal válasza TommyX_ (#36505) üzenetére


kpal
veterán

thx! En csak gagyit talaltam :)

(#36507) TommyX_ válasza korpicschess (#36499) üzenetére


TommyX_
őstag

Anna képminőség Belle-re.
+
Van egy ilyen is.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36508) Elims válasza imi290 (#36497) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ez jòl néz ki!!Nagyon strapabírò tok!
Mennyire méretazonos?Nem szűk rà vagy bő?
Köszi a linket!

Korpicschess: "...BB Z10-em makróban..."

Akkor neked lehet különleges z10-ed,mert makròban biztos nem nyomja le a n8-at.
Ha a n8-cal makròban kb.10cm-ről fotòzol 12mp-lel iszonyat jò fotòt csinàl.Pròbàltam màr z10-zel hasonlòt nem sok sikerrel.Most vagy te vagy én nem hasznàlunk jòl vmit. ;-)

(#36509) korpicschess válasza Elims (#36508) üzenetére


korpicschess
veterán

Alapból már ott kezdődnek a problémák, hogy 10 centiről kell fotózni, Z10-zel sokkal-sokkal közelebbről is lehet. Nekem önmagában ez elég fura. Tájképek tekintetében mindegyik elég gyatra. :)
Persze relatív... Majd próbálkozom még.

szerk: Mondjuk a Z10 kamerája utolsó frissítés óta (~1hó) sokat javult. (na meg új funkciók pl. 720p 60fps)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36510) Freeman007 válasza imi290 (#36495) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Jól néz ki :) Masszívabbnak, vastagabbnak tűnik mint a gyári szilikon tok. Tényleg így van? Mennyire passzos, nyúlós a gyárihoz képest?
Köszi a linket, fogok rendelni belőle.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36511) Elims válasza korpicschess (#36509) üzenetére


Elims
veterán

Nincs ezzel probléma.

(#36512) imi290 válasza Elims (#36508) üzenetére


imi290
aktív tag

A méretekkel semmi baj nincs,nagyon jól illeszkedik a telefonra.Nem szűk,és nem is lötyög benne a telefon,szerintem jobb mint a gyári szilikon tok.Igaz nekem az 4 év alatt az "kinyúlt".
Az oldala erősebb,mert ha megnézed az egyik képet,belülről olyan lyukacsos,és ott elnyeli az ütéseket.
És a legjobb,hogy könnyebb be és kivenni a farmer nadrág zsebéből.
Egy negatívum a szaga,de majd csak eltűnik :))

(#36513) dionaea


dionaea
őstag

Gépen nézted vissza a fotókat vagy telón?

Egyébként n8 nem tud olyan közelről fókuszálni sajnos mint az újabb telefonok.

(#36514) dionaea


dionaea
őstag

Mennyire nehéz n8 burkolatot cserélni? Ha még hasonlót sem csináltam akkor menne? Utángyártottat vennék. 2900 Ft kb

(#36515) imi290 válasza dionaea (#36514) üzenetére


imi290
aktív tag

Meg ne vedd :Y Annyi pénzért az egész burkolat ?Mert annyi pénzért szerintem nem valami minőségi a dolog.De amúgy nem nehéz cserélni,érintő panel is lesz ?

(#36516) dionaea válasza imi290 (#36515) üzenetére


dionaea
őstag

Nekem csak az alsó felső műanyag elem kellene meg a kamera előtét plexije. A többi nem annyira lényeg

(#36517) Elims válasza imi290 (#36512) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
A szaga biztos eltünik idővel.Ha gyorsítani akarsz ezen akkor mosd meg hetente egyszer-kétszer szappanos vízben és pikk-pakk eltünik.

Dionaea: Ahogy Imi is írja csodát attól a "komplett ház"tól ne várj.
Kétlem,hogy csak a kupakokat fel tudod használni..Szerintem nem fog passzolni a gyári házadra és így rákényszerülsz a komplett cserére amit a "végeredmény" láttán megbánsz.
Írtak itt már ilyenről. :-/
De ne legyen igazam.

(#36518) dionaea


dionaea
őstag

Akkor csak gyári?az egy vagyon min egy tizi
Utána nézek hátha van vkinek elfekvőben

(#36519) akos3 válasza dionaea (#36518) üzenetére


akos3
addikt

Igazából a gyári sztem nem éri már meg azt kell, h mondjam :U Ha valóban csak újat tudsz venni belőle...
Az utángyártott meg annyira olcsó, hogy ennyit már megér akármilyen sz@r is :D

(#36520) korpicschess válasza akos3 (#36519) üzenetére


korpicschess
veterán

+1, én a komplett telefont olcsóbban vettem, mint amennyiért szerintem házat lehet találni rá. 2k-t megérhet egy kínai cucc azért. Ki tudja.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36521) dionaea


dionaea
őstag

én is így gondolom lehet berendelek egy ugy-t aztán meglátjuk. Nekem kijelző nem kell. kicsit karcos de annyi bele fér visznt a műanyagok el vannak törve meg hiányzik a jack nél a borítás.

(#36522) Tomcat válasza dionaea (#36514) üzenetére


Tomcat
őstag

Mintegy 4 éve én is vettem pár kínai utángyártott silány minőségű alsó-felső kupakot Az N8-aimra az ebay-ről szinte "gombokért", valamint az egyik ismerősömnek egy komplett ezüstre átépítő készletet minden alkatrésszel és szerszámokkal durván 20$-ért. Amikor megjött a csomag és kézbe vettem a kupakokat egyből látni lehetett hogy mindegyik silány "tejfölöspohár" jellegű vékony műanyag gyatra, már a kézbevételkor hámló festéssel, persze GSM antenna nélkül. A komplett átépítő ház is iszonyat gagyi hatást keltett, látszott hogy nem eredeti, ígynem lett arra rá átépítve a telefon.
Amikor a sajátjaimhoz kerestem kupakokat és érintőt akkor már inkább egy angol gsm shop bontott karcmentes vagy teljesen új termékét választottam még a magasasbb áron is. Sok a boltokból visszavett amúgy nem használt karcmentes N8-at bontottak szét 2-3 éve a GSM szervizek. Érdemes volt inkább azokból pótolni ha szükség volt rá. Itthon pl. a Jabil-nál is eladatlan készletek halmozódtak fel egy időben. Akinek volt kapcsolata az olcsón tudott onnan is szerezni alkatrészeket vagy akár teljesen új vagy "refurbished" N8-at is.

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#36523) Elims válasza dionaea (#36521) üzenetére


Elims
veterán

O.K.
Ha megérkezik és cserélted írj egy pàr szòt légyszives.

(#36524) dionaea


dionaea
őstag

Hát most teljesen elbizonytalanodtam.
Találtam kb 10 k ért egyet szereléssel együtt gondolom telefonos bolt. Ez lenne a tuti mert így nem rontanám el.
:)

(#36525) korpicschess válasza dionaea (#36524) üzenetére


korpicschess
veterán

Tuti nem adnek ezert 10k-t, a telefon alig er tobbet...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36526) dionaea válasza korpicschess (#36525) üzenetére


dionaea
őstag

Kint németeknél találtam mondjuk olyan 6 k ért komplettet házat + szállítás monjuk 7 k ért megvan. De az sem kevés

(#36527) Elims válasza korpicschess (#36525) üzenetére


Elims
veterán

Így van,én sem adnék érte ennyit. :-/

(#36528) TommyX_ válasza korpicschess (#36525) üzenetére


TommyX_
őstag

Én se adnék, ha valami gagyi műanyag házas telefon lenne. ;]
De ettől függetlenül, én nem vennék rá után gyártott házat.
Én emlékszem, amikor egyik fórumozó innét vett nem gyári házat és mutatta képeket, nem volt szerintem annyira jó. :(

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36529) dionaea válasza korpicschess (#36509) üzenetére


dionaea
őstag

Na milyen a kamera még mindig gyengus?

(#36530) korpicschess válasza dionaea (#36529) üzenetére


korpicschess
veterán

Azóta a polcon van igazából. Szóval még nem használtam. Ma lehet lövök vele párat este.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36531) Elims válasza TommyX_ (#36528) üzenetére


Elims
veterán

"...nem volt szerintem annyira jó. :("

Egyenesen pocsék volt.Én is emlékszem rá.Emlékszem,hogy annak a vkinek sem tetszett.

Viszont volt vki más is,aki alaposan szétnézett az interneten és talált patent swap házat jó árban.
Én is így tennék,ha véletlenül házcsere kellene.

(#36532) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Taylor ROM-ot feltettem a telefonra, mert hiába frissítettem, sajnos különben angol nyelvű maradt.

Így viszont hibaüzenetet kapok, ha frissítenék dolgokat, pedig a navigáció fontos lenne. Mi lehet a gond?
Nokia Suite-tal is, és a telefonról közvetlenül is hiba.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36533) Francia91 válasza korpicschess (#36532) üzenetére


Francia91
veterán

Refurbish gombra mentél?
Mert ha csak a Software Update lehetőséget választod, nem teljes a dolog

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36534) Elims válasza korpicschess (#36532) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Bizony! Csak a refurbish gombbal csinàld!A sw update gombot észre se vedd.

(#36535) akos3 válasza Elims (#36534) üzenetére


akos3
addikt

Én anno elcsesztem és a sw updatere nyomtam de azóta is hibátlanul ketyeg a dolog, úgy, h nem érzem másnak. persze lehet h mázlista vagyok :P

(#36536) korpicschess válasza Francia91 (#36533) üzenetére


korpicschess
veterán

Refurbbal csinaltam, szerencsere hamar rajottem a problemara:
Veletlenul 2017-et irtam be datumnak, ezert nem mukodott.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36537) Elims válasza akos3 (#36535) üzenetére


Elims
veterán

"...nem érzem másnak."

Ez a helyzet. :-) Ha most felraknàd refurbish-sel megtudnàd,hogy mi volt a különbség.
A sw update utàn még BIZTOS -és erre hiàba írsz bàrmit,én nem fogom elhinni- lesznek nagyon aprò lag-olàsok mint a hard reset utàn szoktak.Azt màr az ember észre sem veszi,komolyan,de minden symbian telefonnàl így van.
Ha viszont a refurbish-sel megy fel akkor megy fel kristàly tisztàn mint amikor kihozod a boltbòl.
De ha neked ùgy megfelel ahogy van akkor nincs gond. :-)
Nem azt mondom,hogy most "szar" telefonod van,szò nincs erről csak azt mondom,hogy refurbish-sel jobb lenne.

(#36538) akos3 válasza Elims (#36537) üzenetére


akos3
addikt

Lehet, nem vitázom, mert amugy is el akarom adni :D (természetesen nem ezért :) )

(#36539) Elims válasza akos3 (#36538) üzenetére


Elims
veterán

Én nagyon sajnàlnàm eladni.Tőlem biztos nem viszi ki senki soha a hàzbòl...
Persze te tudod. :-)
Hirdesd meg a jofogas-on/vateràn (ha fent vagy),gyorsabban elviszik.Ha csak itt hirdeted (nem tudom,hogy itt hirdeted-e) nem biztos,hogy elmegy -jò àron-.
+írj hozzà egy jò körítő szöveget,sokan vevők rà! :-)

(#36540) korpicschess


korpicschess
veterán

Esetleg arra van megoldás, hogyha OTG-n egy eszkozre azt írja, hogy túl sok áramot fogyaszt?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36541) korpicschess válasza korpicschess (#36540) üzenetére


korpicschess
veterán

Még kérdés: gmailt nem sikerül beállítonom, illetve folyamat villog egy boríték értesítés a status baron, de sms nem jött, illetve az értesítések alkalmazás sarkában egy piros pötty van, ha megnyitom, akkor viszont fekete képernyő, kilépés felirattal.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36542) TommyX_ válasza korpicschess (#36541) üzenetére


TommyX_
őstag

A villogó boríték, ha jól emlékszem akkor jön elő, amikor tele a sim kártya üzenet "memóriája".
A gyári email alkalmazásnak működnie kellene gmailre, hol akad el a dolog?
Amúgy nálad gmailnél, a két lépcsős azonosítás be van állítva?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36543) korpicschess válasza TommyX_ (#36542) üzenetére


korpicschess
veterán

Pedig nincs tele. Fura.

Lehet valamilyen adatot rosszul adtam meg az email alkalmazásnak, kicsit elszoktam már az ilyen "kőkorszaki" dolgoktól, hogy állíts be mindent kézzel.... :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36544) TommyX_ válasza korpicschess (#36543) üzenetére


TommyX_
őstag

Amikor állítod be az emailt, akkor ilyesmi listát kéne látni:
t-email
Nokia mail
Yahoo! mail
Gmail
....
Neked nem volt ilyen?
Mert itt meg adod a felhasználó nevet és a jelszót, akkor a telefon elvégzi magától a beállításokat.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36545) Freeman007 válasza korpicschess (#36541) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Én úgy állítottam be, hogy:
Email -> ekkor kéri a kapcsolatot (nekem internet,web) -> és itt a lista: t-email, nokia mail, yahoo, gmail, exchange, hotmail..stb.. Itt katt a gmail-re, kéri a felhasználó nevet, jelszót. Utána autómatikusan frissít, szinkronizál. Arra figyelj, hogy sikertelen lesz a kapcsolódás ha a gmailban nincs engedélyezve a gyengébb szintű védelem vag mi. Nekem először be volt kapcsolva és telefonról nem tudtam a mailfiókból belépni viszont ment az email a betörési kísérletről :))

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36546) Elims válasza korpicschess (#36541) üzenetére


Elims
veterán

Kimenő üzeneteknél sincs semmid?
Email-t pròbàltàl küldeni?

(#36547) TommyX_


TommyX_
őstag

Kézikönyvből idézve
Boríték ikon: "Olvasatlan üzenetei vannak. Ha az ikon villog, akkor lehet, hogy megtelt a Bejövő mappa."

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36548) korpicschess


korpicschess
veterán

Gmailt sikerült beállítani, a villogó boríték még mindig rejtély, nincs semmi tele.
Viszont hiába van beállítva a gmail, azt írja, hogy nincs adatkapcsolat, és nem lehet küldeni, szinkronizálni, pedig wifin van a telefon... :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36549) akos3 válasza korpicschess (#36548) üzenetére


akos3
addikt

A villogó boríték tuti, hogy az sms-ekkel telt simet jelzi. ha itt nem is látod, rakd át másik telóba és ott törölj.

Gmail: használt hozzáférési pont internetre van állítva?

(#36550) Ijk


Ijk
nagyúr

Üdv, lehet hogy visszatérek a jó öreg N8-amhoz, viszont egy kis karbantartást igényel.
Egyrészt az usb csatlakozója kontaktos, nem tudom mennyire lehet cserélni, valaki csinált-e már ilyet.
Az akksi is megérett zserintem a cserére, ez megfelelő?
Továbbá a gmail nem működik, a fiókomban hogy lehet átállítani hogy gyengébb szintű védelem legyen?

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.