Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28001) schumy1 válasza this is life (#27996) üzenetére


schumy1
aktív tag

Raktam már fel így telóot, de arra nem emlékszem hogy mikor kell rádugni a telót mert a link alapján nem megy, se bekapcsolva, se kikapcsolva se halott módban.
Starting conecting from phone azt hiszem az üzi, és nem történik semmi.
Na mindegy, alszom, jó éjt mindenkinek.
Addig használom így. Végül is működik, csak azt nem értem miért ír néhány program telepítésénél a végén hogy rendszer hiba.

(#28002) Winne válasza Regirck (#28000) üzenetére


Winne
nagyúr

Most nálam is megjavult, akkor nem a verziókkal volt a bibi. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28003) ajani válasza Winne (#27998) üzenetére


ajani
aktív tag

touch.facebook.com - szigorúan a gyári böngészővel (opera felejtős). Gyors, minden funkció támogatott, ingyenes...

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#28004) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Maximum hány gb-os memóriakártyát fogad el a n8?

(#28005) matyi19 válasza Elims (#28004) üzenetére


matyi19
őstag

16-ot biztos, talan 32-vel is megbirkozik...

(#28006) stewe780 válasza Elims (#28004) üzenetére


stewe780
őstag

Nekem egy 32-es ketyeg benne gond nélkül.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#28007) csoky21


csoky21
csendes tag

Sziasztok

Szerintetek, ha beviszem szoftver frissítésre Nokia Care-be a Vodás N8-am akkor már a Belle Refresh-t rakják rá vagy csak a sima Belle-t?

Köszi

(#28008) madstunt


madstunt
addikt

update-eltem a store-t de sehol sincs a beígért és screenshotokon látott gift collection :/ hát szomorú panda vagyok

(#28009) janek69


janek69
senior tag

Jujj! :DD [link]

(#28010) schumy1


schumy1
aktív tag

Na sikerült flashelni. A probléma az volt hogy az RM-596 mappában még volt egy olyan hogy product mappa és abban voltak a fájlok. Rossz helyre tettem tehát.

(#28011) attisx válasza janek69 (#28009) üzenetére


attisx
addikt

Ez nem bug, hanem az "Instant Instagram" feature... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#28012) vanezigy válasza janek69 (#28009) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Volt aki ezért állt sorba két napon át, érdemes volt :C

(#28013) janek69 válasza attisx (#28011) üzenetére


janek69
senior tag

Az Apple válasza,hogy nem jól fogja a telefont az aki ilyet fényképez. Mint a 4-nél. Meg kell tanulni fogni,hogy legyen térerő.Már gyárilag karcos a festése és ez is természetes szerintük. A térkép alkalmazás is nagyon jól sikerült. Persze ez utóbbit korrigálják,de az előzőeket aligha. 200k-ért nem kell ennél többet várni,ennyire futja. Azt hittem csak vicc amikor azt írták,hogy a legjobb design. Vazze ekkora design-t találok a piros mogyorós csokiba is.

(#28014) this is life válasza schumy1 (#28010) üzenetére


this is life
Ármester

Orulok hogy sikerult :-) rendbejott a telefonod ? Jo sokaig probalkoztal eate vele ,igaz en is ilyen vagyok...:-)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#28015) Elims


Elims
veterán

Matyi,Steve: Köszi!!
Szerintetek 64-esre lenne esély?

(#28016) matyi19 válasza Elims (#28015) üzenetére


matyi19
őstag

Szerintem, nem....lehet el sem fogadná.
Ha telepakolod biztos nagyon belassulna, ha meg nem pakolod tele akkor semmi értelme a 64Gb-nek, ott a 32 (ami szerintem bőven elég).

(#28017) matyi19 válasza attisx (#28011) üzenetére


matyi19
őstag

Tudod biztosan, hogy megtalálható az áruházban ez a téma.
Mert ha igen akkor nekifutok még egyszer, és végignézem az összeset.
Már bocs, hogy ezzel zaklatlak, de nagyon megtetszett...
Köszönöm :R

(#28018) Regirck válasza Elims (#28015) üzenetére


Regirck
senior tag

Magyar törvények lehetővé teszik, hogy 3 napig indok nélkül visszaviheted (persze pénzt nem adnak vissza csak levásárolhatod)! Így kitudod próbálni, hogy jó-e. (Legalábbis én így tudom)

Nekem 8GB-os kártya van a telefonomba és bőven elég. Telefonmemóriára megy minden a kártyára csak zenék.

Egyetértek Matyival, hogy 16 maximum 32, mert nagyon lassan kezelné, ha tele lenne.

(#28019) janek69 válasza Regirck (#28018) üzenetére


janek69
senior tag

Így van,de az eladó jó szándékán múlik,ha úgy dönt vissza is veheti. Egyébként meg vannak akik belemennek abba is,hogy a boltban bele tedd és ha nem ismeri fel,akkor meg sem kell venned.

(#28020) attisx válasza matyi19 (#28017) üzenetére


attisx
addikt

Carbonara Series by IND190

(#28013) janek69, Remélem, azért érződött az irónia a hozzászólásomon...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#28021) janek69 válasza attisx (#28020) üzenetére


janek69
senior tag

Érződött egy pöttyet. :DD :C
A nagy vezér büszke lenne erre a magyarázatra,ennél jobbat ő sem tudott volna kitalálni.
Az a gáz,hogy akik ilyen szart vettek még büszkék is lesznek rá,hogy ilyen. Majd kitalálják,hogy a NASA fejlesztette ezt a lencsét és a következő Hubble távcsőben majd ez a technika lesz,csak ők előre megkapták. :D :DD :D

(#28022) attisx válasza janek69 (#28021) üzenetére


attisx
addikt

Megnyugodtam. :DDD :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#28023) matyi19 válasza attisx (#28020) üzenetére


matyi19
őstag

:R :R

(#28024) schumy1 válasza this is life (#28014) üzenetére


schumy1
aktív tag

Rendbe jött igen :)

(#28025) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az appléra amúgy is rájár a rúd, mert emelni akarják a minőséget.
Erre a kincsik azt mondják, hogy No Misz, az nem nem! :DD

Így most nem bírnak szállítani eleget.

Egyre jobban úgy érzem, hogy a versenyt a RIM nyeri meg. :R /Nem kínai.../

Lila a kép! No és?

Ja - hogy idén nem a lila trendi szín? :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#28026) Elims


Elims
veterán

Matyi,Regirck Köszönöm!

(#28027) stewe780


stewe780
őstag

Valami történik a telefonommal éjszaka. Most már sokadszorra ébreszt úgy, hogy teljesen be van lassulva. Amikor megfogom, és ki akarom kapcsolni, akkor egy-egy képernyőforgatás (kissé álmosan azt sem tudom, hogy tartsam...) 4-5 másodpercébe is eltart, és a leállítást is csak sokadszorra tudom lenyomni. Aztán végre sikerül leállítanom, akkor meg látom, hogy az összes főképernyős widgetje töltődik, mint ha újraindult volna a teló. Volt már valakinek hasonló? A HR-en kívül mnit lehet ez ellen tenni? (Szoftver verzió Belle Refresh független, és újra is szoktam indítani néha, nem járatom napokig.) Esetleg valami logban látszanak az újraindulások/rendszerösszeomlások?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#28028) sunsun2


sunsun2
tag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne! Létezik olyan program amelyik segít megtalálni ,hogy hova parkoltam le az autót?

(#28029) janek69 válasza sunsun2 (#28028) üzenetére


janek69
senior tag

Leállsz a kocsival és lemented a navi programban a pozíciót.Felesleges külön progi.

[ Szerkesztve ]

(#28030) Polarstar válasza janek69 (#28029) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A-ha. Az segíteni szokott. Aztán úgy jársz mint a tavalyi tag, akinek a kocsiját nem találta, és a fél XI ker már azt kereste.
Meglett - kb fél kerülettel arrébb, és kapott parkolási büntit is, mert lejárt a jegye.
Meg kell jegyeznem a tag nem volt százas látásra sem... :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#28031) sunsun2 válasza janek69 (#28029) üzenetére


sunsun2
tag

Köszönöm szépen a választ!

(#28032) janek69 válasza sunsun2 (#28031) üzenetére


janek69
senior tag

Van erre alkalmazás is,de szerintem a navi jobb. Gyalogosan használja az iránytűt is és így mindig a helyes irányban van a térkép. Szerintem ezek az appok nem jók ennyire.

Andrey Shcherbakov Parking2 v2.00(0) Symbian^3
Parking 2 v2.1.0 S60v5^1Symbian^3 Anna Bell Signed

(#28033) janek69 válasza Polarstar (#28030) üzenetére


janek69
senior tag

Gondolom nem is volt egy N8 a kezében.amivel kereste. Nekem volt már,hogy jól jött,csak az a baj,hogy a legtöbbször elfelejtem lementeni a koordinátákat.

(#28034) sunsun2


sunsun2
tag

A Telenornál beadta a szoftverfrissítést!Semmi nem változott!

(#28035) akos3


akos3
addikt

az miert van, h a C:-n telepites nelkul naprol napta csokken a szabad hely? Moncjuk neha visszamegy tizedeket,de ink lejjebb megy sajna.

(#28036) vanezigy válasza akos3 (#28035) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Valamelyik appod napról napra szemeteli.
Telepítési hiba, vagy valaminek rossz mentési hely lett megadva..

(#28037) Polarstar válasza janek69 (#28033) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A történet vérciki volt. A csávó még arra sem emlékezett, hogy ahol hagyta, volt-e fizetős parkoló zóna. Ezeken sajnos az okostelefon sem segít. :D
/Megkapta a lejárt jegyre a pótdijjat. Gyorsan be is fizette. Úgy mesélték, hogy az ügyfeles lányok röhögve intézték a befizetést... :DDD /

más: Érdemes-e venni N8-ast, vagy 7O1-et még?
A párom vett 7OO-ast, de azt most már azt állítja, hogy az egy khaksi... Nagyon ciki, hogy nem kérdezett meg engem, mielőtt ajánlhattam volna mást neki. /Égeti magát vele előttem./

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#28038) janek69 válasza akos3 (#28035) üzenetére


janek69
senior tag

Ha email-ezel is rajta,akkor töröld a felesleges leveleket az összes mappából. Állítsd be,hogy csak fejlécetket töltsön le.....

Hagel: Hát az olyanokon tuti nem segít semmilyen telefon sem,de lehet még az orvos sem. Sajnos sok ilyen van és vezetnek. :W

(#28039) this is life válasza Polarstar (#28037) üzenetére


this is life
Ármester

Ha megbékelsz vele hogy hm egy temetés alatti telefont és rendszert veszel akkor igen érdemes:) az n8 a kamera miatt meg mindig top kameras mobil ,ha a kamera nem lényeg akkor tompoban a 701 gyorsabb és újabb szofttal megy ha az számít neked,a 701 amolyan mindenben jó de nem kamerara van kihegyezve..Ha most választanek akkor n8..a kamera miatt

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#28040) akos3 válasza janek69 (#28038) üzenetére


akos3
addikt

Most átállítottam a bejövőket, h ne 250-et mentsen, hanem 60-at csak. Az mit jelent, h fejlécet tölt le? Csak akkor tölti le a teljes e-mailt, ha megnyitni akarom?

(#28036) vanezigy Hát nem tom, mert a progik 95%-a az E:-re vagy az F:-re van telepitve. a Store is ugy van beállítva. Nem tom mi okozhatja ezt. reggel felkeltem látom, h 53,3 mb. lefuttattam a mobile cleanert lett belőle 53,6. megnézem egy ora múlva akkor már 53,7. Töröltem pár e-mail-t 54,1 lett most. (egyszer volt olyan, h diekt megnéztem, mit csinál, ha törlök egy e-mailt és nőtt(!!) egy tized mb-ot a foglalt memória. nem tom h az e-maillel van összefüggésbe v puszta véletlen, de néztem..

Am az sms-t hova menti? Persze h nem lehet beállítani, mint a régebbieken..

Szerk. töröltem e-mailt elég sokat (kb 50-et), megnéztem és 53,1 mb lett :Y wtf. majd ott a kezemben felugrott 53,6-ra és most 52,9-nél tartunk. Ez mi már? elég furcsa :F
Szerk2: áh, ár 54,1mb. Nh jo nem nézegetm többet :U :D

[ Szerkesztve ]

(#28041) madstunt


madstunt
addikt

az automata kameravédőmön van egy vonal, az feature, vagy egy repedés ?

(#28042) akos3 válasza madstunt (#28041) üzenetére


akos3
addikt

a mentén nyilik szét két irányba a lencse előtt.

(#28043) madstunt válasza akos3 (#28042) üzenetére


madstunt
addikt

köszönöm, csak kicsit fura volt, hogy nem középtájban van, előző ilyennel rendelkező telómnál úgy volt/van :)

(#28044) vanezigy


vanezigy
aktív tag

A postafiók beállításnál melyik opcióval lehet elérni, hogy azonnal jelezzen ha beérkezik egy mail?

(#28045) janek69 válasza akos3 (#28040) üzenetére


janek69
senior tag

Igen,jól gondolod,azt jelenti.Csak azt a levelet húzza le a telóra,amire kíváncsi vagy. Az IMAP lenne az igazi én is azt használom,mert az mindent a szerveren tárol és ha van egy csatolmány,ami téged nem érdekel,de a levelet el akarod olvasni,akkor csak a levél jön le. Ennek nem néztem utána pontosan,de tapasztalatom szerint így megy.Az a gyanúm,hogy POP3-nál leszedi akkor is ha csak a levelet olvasod el. Arra is érdemes odafigyelni,hogy az elküldött fiókban levő csatolmányok is a C:-t eszik. Ezt is érdemes üríteni.

(#28046) akos3 válasza janek69 (#28045) üzenetére


akos3
addikt

koszi szepen, akkor ezt atallitom majd:)

(#28047) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Tegnap bekacsoltam a telefont és magyarázni kezdett, hogy kevés a memória - kezdjek törölgetni.

Össze 8 mega van rajta üresen.

Mi a fenét csinál ez állásban?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#28048) vanezigy válasza Polarstar (#28047) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Mit csinál? Nálad zabálja a memót :-) nálam meg hozzáad :C Direkt megnéztem az este 196,5MB volt rajta most reggelre ez 202,5-öt mutat :DD
UFÓ?

(#28049) sunsun2


sunsun2
tag

Sziasztok!
Lehet buta kérdés,hol lehet beállítani a navigációban,hogy gyalogos vagy autós navigálás legyen??Vagy most már csak együtt van a kettő ?

(#28050) akos3 válasza vanezigy (#28048) üzenetére


akos3
addikt

ezt h a turoba csinalod? Nekem is csak fogy, ugy 50 mega korul mozog, pedig elvben ures...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.