Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36701) MK VII


MK VII
veterán

Értem skacok. Köszi.
Akkor pötyögtetek :) Ettől függetlenül egy felüdülés volt visszatérni a minőséghez a sok műanyag vacak után.. Sikerült itt HA-n vennem most egy gyönyörű állapotban levőt.

(#36702) Kobak77 válasza MK VII (#36701) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Azért off, mert csak ötletelek - hangosan gondolkodom. Szóval. Meg lehetne próbálkozni azzal, hogy regisztrálsz egy outlook.com fiókot, cuccaidat kiexportálod gmailből, importálod outlook-ba, telón outlookot állítod be. Nyilván függ attól is a dolog, hogy mennyit kell átrakni. Lehet nem éri meg. Nekem naptár kapcsán volt fontos, nem mondom, hogy szívás nélkül, de azért elfogadható idő ráfordításával sikerült migrálni a cuccokat.

Outlook.com-ot be lehet állítani exchange fióknak.

szerk.: @Elims: az exchange activesync protokoll támogatását szüntették meg. Ez fizetős cucc volt nekik, szóval valahol érthető. Ráadásul eléggé előre szóltak is róla, majd' egy évvel a beszüntetés előtt már bejelentették, illetve a beregisztrált készülékeket nem is vágták le a szervereikről. Utálom a google-t, sajnálom, hogy ezt elkaszálták, de a lebonyolítása ettől még egész korrekt módon zajlott le.

[ Szerkesztve ]

(#36703) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Megvéve, párosítva, szerintem igen jól szól N8-al :-)

Viszont továbbra is aggaszt a GPS-probléma. A képeken random-szerűen nincs geotag, a navi marha lassan talál műhódat :O
Vajon ha újrahúzom a gépet, helyreállhat a dolog?

(#36704) MK VII válasza Kobak77 (#36702) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi.. :)
Bepötyögtem a számaimat.. Nem volt sok.. 30-40db

(#36703) gyulavezir
Pofás darab.. De miért fehér? :D

[ Szerkesztve ]

(#36705) gyulavezir válasza MK VII (#36704) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

hát igen jó kérdés. Nem tudnám neked megmondani. Igazából volt fekete, piros, kék, meg ez a fehér. Hosszas vívódás után lett a fehér. De egyáltalán nem hiszem, hogy jól választottam, csak még nem tudom, miért...

(#36706) Kobak77 válasza MK VII (#36704) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Nekem a naptár folyamatos használatban van. Nyilván azért megérte :).

(#36707) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Nos eddig bírtam az N8 nélkül. Ma jött meg a telcsi és megkell mondjam, hogy még mindig nagyon JÓÓÓ!! Sikerült találnom egy szinte gyári állapotú N8-at ami független is. Nagyon hiányzott a kamera, meg úgy általában az egész telefon. Lumia 920-tól nem estem hanyatt, de ez az N8 egy nagyon jól eltalált készülék. :))

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#36708) MK VII válasza djrobaa (#36707) üzenetére


MK VII
veterán

Üdv.
Én is épp a napokban ( kedden ) léptem vissza a táborba. :D
Sokáig én sem bírtam nélküle.. Sikerült nekem is kifognom egy nagyon szép, T-Mobile-os, szinte hibátlan darabot. Az USB csatija nem működik,de mivel az előző N8-am is megvolt még amibe független volt a panel ezért átdobtam és így egy független csodaszép N8-at tarthatok megint a kezemben :)
Sajnálom azért,hogy sok támogatás megszűnt hozzá,de már úgysincs sok igényem. Telefonálni meg sms-ezni tudok rajta ez a lényeg :) Meg ugye a kamera ami fontos számomra.

(#36705) gyulavezir

Koszolódik nem kicsit. Meg túl meleg.. :) Szerintem férfinak fehér elektronikai dolog az nem a férfiasságát mutatja. :D Ilyen csőgatyás hipszter suhancoknak való akik esténként még mindig meleg kakaót isznak..

[ Szerkesztve ]

(#36709) gyulavezir válasza MK VII (#36708) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

mi a baj a meleg kakaóval?
én is azzal veszem be esténként a viagrát...
(így a meleg kakaótól hamarabb elalszok, a viagrától meg nem gurulok le az ágyról)

Pont ezek az ellenérveim voltak nekem is, de a többi variáció sem volt az igazi:
fekete - nem akarok már több fekete cuccot, olyan egyhangú
piros - az már nálam is kiverte a biztit
kék - a másik lehetséges variáció volt

Lehet veszek egy PW808-at?
Ha már ennyien visszatértek, kezdi elveszíteni az N8 a különlegességét
:)) :))

(#36710) MK VII válasza gyulavezir (#36709) üzenetére


MK VII
veterán

"mi a baj a meleg kakaóval?
én is azzal veszem be esténként a viagrát...
(így a meleg kakaótól hamarabb elalszok, a viagrától meg nem gurulok le az ágyról)"

Őrült :DDD

Azért a "snassz" fekete még mindig jobb választás akármelyiknél.. :)

PW808... Hát igen. Én is szemeztem vele sokáig.. Aztán meggyőztem magam, hogy nem éri meg a plusz 30-40 ezret az a plusz 29 megapixel.

[ Szerkesztve ]

(#36711) Elims válasza djrobaa (#36707) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Örülök,hogy pàran nem felejtik el ezt a telefont. :-)
Az meg csak hab a tortàn,hogy még vissza is térnek hozzà!!! :-)

Gratulàlok a telefonhoz!

MK VII: "Szerintem férfinak..."

Azért ezzel òvatosan... Nekem volt itt egy komolyabb "eszmecserém" egy-két évvel ezelőtt egy ròzsaszínes n8-as "férfival".
Egyébként én ugyanezen a véleményen vagyok. :-))

(#36712) T. I. válasza MK VII (#36704) üzenetére


T. I.
senior tag

Szerintem a fehér füles az iPhone-ok megjelenése/térnyerése óta már nem ciki. (Van egyáltalán fekete vagy más színű iPhone füles? Elims, te biztos tudod.)

A megtérteknek: Üdv a tábortűz mellett! :)

[ Szerkesztve ]

(#36713) Francia91 válasza MK VII (#36708) üzenetére


Francia91
veterán

Őszintén, még ma is elég sok mindenre jó az N8-as. Sőt, most hogy kapott friss térképeket, GPS-nek is remek pár évig! :)
Én telefonálok, internetezek, SMS-ezek, zenét hallgatok, rengeteget videózok és fotózok (és ebben máig remek az N8), az N8-asom a GPS-em is motoron. A többire meg ott egy laptop vagy számítógép. Legalábbis én így gondolom. Telefon nem játékra való, én úgy gondolom. Az N8-ason is csak a MarbleMaze játékot próbáltam ki 1x, azóta sem játszok rajta :)
Nekem a mai napig az N8-as az elsőszámú telefonom, a másodtelefon az előző N82-esem (szintén Xenon + Carl Zeiss párosítás, az első Xenon vakus Nokia)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36714) MK VII válasza T. I. (#36712) üzenetére


MK VII
veterán

Egy fehér fülesre még azt mondom csak csak.. De egy hatalmas fejhallgató? Az nálam már a többnél több :)

(#36713) Francia91
Na ja.. Játszani én sem szoktam.. Meghagyom a suliból hazafele igyekvő kis srácoknak a buszon való szórakozás gyanánt.
GPS-ként én is viszonylag sokat használom a telefont.. Ahhoz tökéletes.. Meg zenét hallgatok rajta és telefonálok.. Kb ki is merült a használati szokásom. Néha feljövök ph-ra bár N8-al nem egy leányálom ph-zni :)

(#36715) djrobaa válasza Elims (#36711) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Köszönöm. Nem lesz ennél jobb teló soha sem. Gyorsabb, korszerűbb, "téglább" persze lesz, de az N8 az N8 marad... Ez persze szigorúan saját vélemény! :)

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#36716) Francia91 válasza MK VII (#36714) üzenetére


Francia91
veterán

A PH mobil verzióját elég lazán viszi, inkább a Hardverapró újabb felületével van gondja. A régebbi felületet még simán vitte, mióta bevezették az újat, megizzasztja picit. De én türelmes ember vagyok.

Motorból is ezért van egy 26 éves 251-es ETZ-m, bár simán vezethetnék 500-as motort is a jogsim alapján, nem vonz annyira a sebesség :D. Régi, megbízható technika (persze hozzáértő kezekben). 100-110-es utazótempó, és csókolom, nekem tökéletes, 2 fővel is simán tartható a 100-as utazótempó :). Sőt, Erdélyt is megjárta, hiba nélkül (ami 2.500 km hegyes-völgyes vidékkel teli...), idén is megyek vele Erdélybe :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36717) Elims válasza T. I. (#36712) üzenetére


Elims
veterán

Eredetiben fehér van mindegyik iphone-hoz.
Ha head-set-et hasznàlok akkor bluetooth vagy a fekete akg.Pedig az iphone-hoz kicsi fehér van -ami tényleg naggyon jòl szòl!-.

Francia: De azzal a 26éves etz-vel 100x körbe jàrhatod a vilàgot és ha ne adj'isten bàrmi gubanc lenne vele -ami kizàrt- akkor ott helyben megcsinàlhatod,ami az ùjabb motoroknàl kizàrt!

(#36718) MK VII válasza Elims (#36717) üzenetére


MK VII
veterán

"De azzal a 26éves etz-vel 100x körbe jàrhatod a vilàgot és ha ne adj'isten bàrmi gubanc lenne vele -ami kizàrt- akkor ott helyben megcsinàlhatod,ami az ùjabb motoroknàl kizàrt!"
Na ja.. Egy szigetelő szalaggal és egy csavarhúzóval simán.. Akármit :)

(#36719) gyulavezir válasza Elims (#36711) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Péntek van, a lila pólóm van rajtam, miért érezném cikinek a fehér fülest?
:)) :)) :)) :)) :))

A 808-ra is felmegy a v9?

Ja, jut eszembe:
múlt hét végén GPS Bp-Nyíregyháza, folyamatos transzmitterrel és Nyíregyen kellett csak feldugni töltőre a telót.
Szerintem jó az akksim! :C

(#36720) Francia91 válasza Elims (#36717) üzenetére


Francia91
veterán

Igen, és itt a lényeg! Nem kell súlyos pénzeket szervizben hagynod, nem kell lebontanod a fél motort egy gyertyacseréhez, stb... Még a komplett Hall jeladós gyújtást is át tudod cserélni egy tartalékra 10 perc alatt (hosszabb utakra van nálam egy tartalék, szintén eredeti Hall jeladós komplett gyújtás, megnyugtat) :D. Ami azért nem semmi, komplett gyújtáscsre 10 perc alatt. minden általános hibalehetőséget tudsz orvosolni pár perc alatt a motoron útközben, ha értesz hozzá, és felkészült vagy :). Na most ugyanezt csináld meg egy mai 1000-es Hondával pl... Tele elektronikával, meg számítógép vezérli a motort :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36721) MK VII válasza gyulavezir (#36719) üzenetére


MK VII
veterán

Olyan akkut nekem is!! :)
Gyári a tied vagy már cserélt?
Nekem sima telefonálástól estére simán lemerül. Meg azt vettem észre,hogy a 3g valami hihetetlen mód szívja az akkut. 1-2 órát be van kapcsolva a 3g és minimum a felét leszippantja az akkunak. :(

[ Szerkesztve ]

(#36722) Francia91 válasza gyulavezir (#36719) üzenetére


Francia91
veterán

A V9 N8-ra van csinálva! Ne próbáld meg!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36723) gyulavezir válasza MK VII (#36721) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Sima, ahogy nézem még a gyári akku van benne. Nem csodálkozom, az előző tulaj olyan volt, hogy amikor hozzám került a teló még tulajdonképpen a gyárinál egy kicsivel jobb állapotban volt.
Mondjuk nem tudom, ezek alapján, mikor fogom a két tarcsiba vett nokia akkut elhasználni...
A 3g-t csak akkor kapcsolom be, amikor netezni akarok, szerintem egyébként teljesen felesleges, mert az akkumerítésen kívül nem tudom, mi értelme van. Meg aztán a powersave mód az default, az is rátesz szerintem, hogy ennyire jól bánik az akksival.

Francia91: köszi. :D , akkor ha esetleg szerzek is egyet, majd onnan kiokoskodom, mit is kéne vele tennem.

[ Szerkesztve ]

(#36724) TommyX_ válasza gyulavezir (#36723) üzenetére


TommyX_
őstag

Véleményem szerint 808-ra felesleges a cfw.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36725) Elims válasza MK VII (#36718) üzenetére


Elims
veterán

Ennyi. :-)

Gyulavezir: "...miért érezném cikinek..."

Ne érezd!!! :-) Ez csak az én véleményem.Ma már legtöbben veled értenek egyet. :-)
Ezért írtam az elején,hogy nem szeretnék belemerülni.. :-/

MK VII: 3G-t csak olyankor és olyan helyen használj,ahol fixen megvan -mondjuk pest belváros- és nem utazgatsz közben vidékre több km-eket ugyanis akkor ugrál edge és 3G között ami tényleg szipkázza az akksit.
Ha nem videótelefonálsz és nem internetezel akkor tényleg teljesen fölösleges.
Egyébként az üzemidő meghosszabbítására van egy-két apróság,szenzorok kikapcsolása,csak gsm mód,stb.

(#36726) gyulavezir válasza Elims (#36725) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

"szenzorok kikapcsolása"? Mire tetszik gondolni?

(#36727) Elims válasza gyulavezir (#36726) üzenetére


Elims
veterán

Gitoszkòp,stb.
Van egy olyan a beàllítasokban,hogy szenzorok vagy vmi ilyesmi.2-3menüpont.Azokat érdemes ki-re àllítani.

(#36728) MK VII válasza Elims (#36727) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi.. Ezt ki is próbálom :) :R

(#36729) kpal válasza Francia91 (#36713) üzenetére


kpal
veterán

Én picit azt hiányolom anno mikor tervezték, lehetett volna kicsit izmosabb aksi benne. De elfogadtam így. :)

(#36730) gyulavezir válasza Elims (#36727) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Á, igen. Úgysem használom azt a funkciót és logikus, ha ki van kapcsolva, akkor talán tovább húzza.
Hogy eddig erre miért nem gondoltam?

(#36731) Elims válasza MK VII (#36728) üzenetére


Elims
veterán

Nincs Mit. :-) Én régebben ezt sokat teszteltem és bizony tovàbb bírja.

KPal: Sajnos ennyit tudtak akkor.Minden telefon kb. egyformàn tudott.Ha lett volna a tudàsukban 1-2hetes akksi biztos,hogy azt teszik bele..

Gyulavezir: Régebben ezt többször kiírtam ide a "csak gsm mòd"-dal együtt.Szerintem azon lehet a legtöbbet nyerni na és persze ezen a szenzorok tiltàsàn.
+van még egy amit Attisx írt (a "TémaKiràly" :-) én nevezem így...),ő azt mondja,hogy érdemes minél sötétebb témàt vàlasztani és vmennyivel többet fog bírni az akksi.Ezt én teljesen alàírom.
Igaz,nekem nem jönnek be a sötét témàk,így nekem legtöbbször vilàgos volt.A Joe3 -ha jòl emlékszem a nevére- féle nokia alap ikonos téma volt a kedvencem.Most is az van a n8-on.A régi ikonos,nem kerekített belle.Többször beszéltem màr Attisx-szel egy ilyen témàròl,de nem tudtam ràvenni...

(#36732) gyulavezir válasza Elims (#36731) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Igen, sokáig nekem is tiszta fekete volt a hátterem, de ha világos a háttér, akkor este tudom használni lámpának, hogy a budira menet ne rúgjam fel a szárítót. És igazad van, sötét háttérrel érezhetően jobb az akikről.
Azért ha van egy jó sötét témád, ne tartsd magadban!
:-):-):-)

(#36733) Elims válasza gyulavezir (#36732) üzenetére


Elims
veterán

Nézz szét Attisx oldalàn,ő leginkàbb ilyeneket készít. :-)

(#36734) Freeman007 válasza gyulavezir (#36732) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Én a gyári nokia evolve témát használom.Talán nem olyan szép mint a többi téma, de nekem tetszik. A többi témában mindig volt valami ami nem tetszett, egy-egy ikon stb. Zseblámpának meg Mytorch.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36735) T. I. válasza gyulavezir (#36732) üzenetére


T. I.
senior tag

Ha már a téma ajánlásoknál vagyunk:
Blue on black pro - daeva112
Nekem hosszú ideje ez van, kerestem, de nem találtam jobbat.

(#36736) Francia91 válasza T. I. (#36735) üzenetére


Francia91
veterán

Én pedig Symbian Developers v3 By Blade témát használok. Jók és egyszerűek a színei, a virtuális billentyűzete is tetszik. Kb ezt használom, mióta megvan az N8-asom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36737) kpal válasza Elims (#36731) üzenetére


kpal
veterán

Nincs nagy igényem akasi időre vonatkozólag ,de egy durva használattal 1 napot bírna annak örülnék. Sokszor van mikor napi 2x is feltöltöm mert azon intézek mindent folyamatos wifi kapcsolattal.

[ Szerkesztve ]

(#36738) Francia91 válasza Elims (#36731) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem is "csak GSM" modon van az N8-asom. Pedig hasznalok mobilinternetet rendszeresen, megis elegnek erzem a GSM kapcsolat sebesseget. Viszont akkuidoben nagxon meglatszik, ha a 3G aktiv, marha gyorsan leszipkazza. Az N82-esemnel is ez volt, ott is csak GSM modot hasznaltam.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36739) Elims válasza kpal (#36737) üzenetére


Elims
veterán

Ha tényleg egész nap nyomkodod akkor sajnos lehet így.Esetleg az akksi cserén gondolkoztàl màr? Vagy te is kicserélted?

Francia: Nincs gond a 3g-vel.Akkor problémàs ha olyan helyen vagy/esetleg utazol közben.Akkor ugye ugràl gsm és 3g között.Ha viszont -mondjuk- pesten vagy a belvàrosban egy helyen -és nem pincében- akkor simàn jò a 3g és kicsit sem meríti jobban az akksit mint a gsm.
Egyébként nekem is elég volt a sima gsm internetezéshez.Ha szinte csak olvasol és nem sok képeket nézegetsz tökéletesen elég a gsm.
Nagy ritkàn ha le akartam vmit tölteni akkor nyomtam be kicsit a 3g-t.
Ma is így van az iphone-nal.Csak ugye ebben nagyon kényes téma a 3g...ennél tényleg gyorsan merül ha az be van kapcsolva és legyek bàrhol. (Nem csak nàlam.) Kb.3òràval megrövidíti az akksi üzemidejét. :-/

(#36740) kpal válasza Elims (#36739) üzenetére


kpal
veterán

Még nem cseréltem,de az ilyen használat mellet max 1 talán 2 órával növeli az üzemidőt.

(#36741) MK VII


MK VII
veterán

V9-ből, hogy lehet eltüntetni, hogy ne akarjon mindig a nokia fiókhoz csatlakozni?

(#36742) Francia91 válasza MK VII (#36741) üzenetére


Francia91
veterán

Mi es hol akar csatlakozni a Nokia fiokhoz? Nekem is V9-em van, de nem talalkoztam meg ilyennel

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36743) MK VII válasza Francia91 (#36742) üzenetére


MK VII
veterán

Kb akármilyen netes appot használok akkor Nokia fiókhoz akar csatlakozni.
Áruházban rendszeresen feldobálja az ablakot.

(#36744) Elims válasza kpal (#36740) üzenetére


Elims
veterán

Az bizony lehet.. :-(

MK VII: Nàlam sincs ilyen.

(#36745) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Elnézést ha a kérdés amatőr..
Lehet a telefont klónozni? Értem ezt a komplett SW rendszerre, pl mint amikor a wint ghostolja vki.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36746) Elims válasza Freeman007 (#36745) üzenetére


Elims
veterán

Ezt hogy érted?
Böngészőben nézve?
Ha igen,akkor igen.

(#36747) TommyX_ válasza Freeman007 (#36745) üzenetére


TommyX_
őstag

Erre nincs lehetőség, pedig jó megoldás lenne, ha mondjunk phoenixel megoldható lenne a komplett rendszer mentése és visszatöltése.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36748) Freeman007 válasza Elims (#36746) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Ahogy Dj Tommy írja. Megcsinálod a komplett szoftveres telepítést, minden ami kell -lementeni- és ha vacakol csak visszamásolni -akár egy másik telóra- és kb 3 perc alatt ugyanolyan szoftverezésű telefon van a kezedben amit megszoktál.
Nem kell fél napot telepítgetni, beállítani stb.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36749) MK VII válasza Elims (#36744) üzenetére


MK VII
veterán

Hmm...
Akkor csak engem tisztel meg a telefon ezzel a funkcióval? :D
Viszont nekem elég idegesítően csinálja. Sokszor csak úgy felugrik a Nokia fiókhoz való csatlakozás...
Illetve azt vettem még észre,hogy sokszor hívásnál mikor hívom az illetőt automatikusan elsötétül a kijelző úgy, hogy még a fejemhez sem tettem és csak az oldalsó képernyő feloldó gombbal tudok visszatérni a híváshoz. Ez azért zavaró,mert, ha egyből sípol az illető akkor nem tudom megszakítani gyorsan a hívást.
10-ből 4-5 hívásom sajnos ilyen. Elég zavaró. Csak nálam vannak ezek a hibák? Vagy ti is találkoztatok már ilyennel?

(#36750) Elims válasza Freeman007 (#36748) üzenetére


Elims
veterán

Ezt windows-nàl sem hallottam még.
Pedig ha írod,létezhet.

MK VII: A hívàskor azért sötétülthet el a kijelző,mert tűző napsütésnél nézed/indítod a hívàst (99%).Ez sajnos nàlam is ilyen.Vmikor azt írtàk erre,hogy a közelségérzékelő cseréje -most a neve nem ugrik be pedig tudtam- megoldja a problémàt,de sajnos csak x hònapig.Utàna ugyanez a téma. :-/
Ha a kezeddel tartasz egy kis àrnyékot az érzékelő fölé akkor nincs gond csak azt ki kell tapasztalni,hogy mennyi az a tàvolsàg.Ne tùl közel,ne tùl tàvol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.