Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36251) kpal válasza Francia91 (#36250) üzenetére


kpal
veterán

Nekem is picit a gyorsabb oldalbetöltések hiányoznak ,ráadásul mikor többet használok egyszerre.
Én is valahol a középutat keresem ,fotózás és egyéb használati értékek miatt , anno ezért is esett választás N8-re előtte N95 8GB. :) Én sose babráltam OS-t ,csak amennyire lehetett mindig takarítottam ezt-azt.
Én erősen gondolkodok a Lumia 1520-on :B
Téged is szoktalak látni motoros topikokba , :) ritkán benézek olvasgatni. Igen a motort azt tudtam az kedvenc. :K

[ Szerkesztve ]

(#36252) Francia91 válasza kpal (#36251) üzenetére


Francia91
veterán

Engem biztos nem láthattál motoros topikokban ;]
Én csak a ThinkPad, Hangfalszettek és WarThunder topikokban tevékenykedek, motorosba még nem írtam :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36253) gyulavezir válasza simongab (#36247) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Írtam erre egy erősen szubjektív agymenést, ahol első felindulásomban megpróbáltam összehasonlítani az N8al.
Nem a rendszerrel volt bajom, az igazából meg lehetett volna szokni, de a kivitelezése magának a készüléknek egyszerűen csapnivaló volt...

(#36254) kpal válasza Francia91 (#36252) üzenetére


kpal
veterán

Akk összetévesztelek , annyi PH-s van a fejemben. :DD

(#36255) Francia91 válasza kpal (#36245) üzenetére


Francia91
veterán

Tudom, talan ez az egyeduli hatulutoje az 1020-asnak, de annyira nem gond szamomra, az N8-asrol is hetente lehuzom a cuccot (fenykep es video) a notimra a biztonsag kedveert. Mondjuk az N8-asomban a belso 16 GB-os memoria mellett bent csucsul egy 32 GB-os MicroSD, amin van 14 GB szabad hely :)
Ez a legkisebb problemam. A zeneim most 9,3 GB-ot foglalnak az N8-ason, az egy az egyben atkerul majd az 1020-asra, a tobbi hellyel meg majd gazdalkodok. Jo lenne majd egy 64 GB-os verziot kifognom, magyarositani egyszeru es gyors :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36256) kpal válasza Francia91 (#36255) üzenetére


kpal
veterán

Az én N8-ban 8GB-os kari van ,sose elég a hely , állandón teli a teló +kari :D

Amit szeretnék 1520 ,abba beletolok 32 vagy 64-es karit aztán egy időre elég. a belső 32 -vel.:)

[ Szerkesztve ]

(#36257) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Az N8-am a napokban megbolondult. Véletlenszerűen befagy, ilyenkor érzéketlen a kijelző, a menü gomb és a billentyűzár se működik. Többször előfordult már, hogy csörgött, és nem tudtam felvenni. Próbáltam úgy is, hogy egy ilyen befagyás alkalmával felhívtam a telefont, és miután megszakítottam a hívást a kezdeményező készülékről, ugyanúgy csörgött tovább az N8, csak a kikapcsológombot hosszan nyomva sikerült elhallgattatnom.

Régebben ilyet nem csinált, szerintetek mi lehet a baja?

Tudtommal a legfrissebb Belle van rajta, nem esett le, nem dobtam vízbe...

Minden segítséget szívesen fogadok, mert most valahogy nem akarok másik telefont venni. Köszi a segítséget előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36258) Francia91 válasza csabyka666 (#36257) üzenetére


Francia91
veterán

Mentsd le róla, ami kell, aztán nyomj egy hard resetet

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36259) csabyka666 válasza Francia91 (#36258) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez mekkora valószínűséggel oldja meg? Ne érts félre, köszönöm a segítséget, de elég nagy meló mindent lementeni (vagy a Nokia Suite is jó erre a célra?), szóval csak akkor fogok neki, ha biztos a siker.

Az a furcsa, hogy eddig nem volt vele semmi gond. :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36260) Francia91 válasza csabyka666 (#36259) üzenetére


Francia91
veterán

Nokia Suite biztonsági mentés, majd a tárolóegységről is húzd le amit kell. Ez olyanná teszi a telefont, mintha most vetted volna ki a dobozból újonnan (szoftveresen)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36261) Elims válasza csabyka666 (#36259) üzenetére


Elims
veterán

A phoenix-es ùjrapakolàstòl lenne olyan,mintha most vennéd ki a dobozbòl.A hard reset azért kicsit màsabb.
Én egy ilyen phoenix-es procedùràt javasolnék.
A végeredmény 80-90%siker.

(#36262) kpal válasza Francia91 (#36258) üzenetére


kpal
veterán

hard reset mindent letakarít , még az olyanokat is amik eszik C -t ?

(#36263) csabyka666


csabyka666
addikt

Az a kérdésem nekem is, hogy a hard reset és a Phoenix ugyanúgy kinullázza-e? Nyilván a gyári fosok, amiket a T tett fel, azok fenn maradnak, de a szabad helyem visszaáll a C-n a gyári 60-70 megára?

Phoenix-től egy kicsit félek, bár szívesen feltennék egy olyan szoftot, ami nincs telerakva minden szeméttel...nem kell, hogy hekkelt legyen, elég a gyári Nokia.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36264) Elims válasza kpal (#36262) üzenetére


Elims
veterán

Bàr nem engem kérdeztél.. Igen,olyat is letakarít,de ha tényleg teljesen tiszta/gyàri szoftvert szeretnél a telefonodra akkor a phoenix az igazi megoldàs.

Csabyka: Ne félj tőle!! Nem egy kemény dolog!
Komolyan.
Tegyél fel egy Taylor rom-ot és nem ismersz a telefonodra. ;-)
Nem könnyű elrontani,vàgj bele nyugodtan.Csak mindig kövesd a leíràst és 100%,hogy nem lehet gond!

(#36265) kpal válasza Elims (#36264) üzenetére


kpal
veterán

Köszönöm. :R Én megelégszek ha láthatatlan cuccok törlődnek. :)

(#36266) Francia91 válasza Elims (#36264) üzenetére


Francia91
veterán

Amúgy igen, Taylor V9 a legkézenfekvőbb megoldás, ha azzal sem jó, akkor hardverhiba lehetséges csak

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36267) kpal


kpal
veterán

Van még olyan játék ami online müködik az N8 -on ? Eddig bármit próbáltan dögölött volt .

(#36268) Freeman007 válasza kpal (#36267) üzenetére


Freeman007
aktív tag

http://warspear-online.com adatforgalmilag alig eszik, ellenben az aksit rendesen szívja. A teli aksi kb 3-4 óra játék és 20%on lesz.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36269) kpal válasza Freeman007 (#36268) üzenetére


kpal
veterán

Köszi! Ezt kipróbálom . Ha itthon vagyok töltő közelben akkor nem gond.

(#36270) simongab válasza Freeman007 (#36268) üzenetére


simongab
senior tag

Dejó :D :C

(#36271) Freeman007 válasza Freeman007 (#36268) üzenetére


Freeman007
aktív tag

A játékot sajnos a legújabb frissítés óta csak light verzióban érdemes futtatni a lag elkerülése miatt. De próbálkozzatok a simával, hátha nektek megy..

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36272) simongab válasza Freeman007 (#36271) üzenetére


simongab
senior tag

Az enyém még finn :D Lehethogy megy :P

(#36273) Freeman007 válasza simongab (#36272) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Enyém is finn :) Úgy legyen :)

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36274) csabyka666 válasza Elims (#36264) üzenetére


csabyka666
addikt

Hm, na erre alszok még egyet. :)
Miben jobb a Taylor rom, mint a gyári (persze nem a T-s telepakolt vacak)?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36275) csabyka666 válasza csabyka666 (#36274) üzenetére


csabyka666
addikt

Egy olyan linket tudtok adni, ahol frankón (és hibamentesen) le vannak írva a lépések?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36276) Freeman007 válasza csabyka666 (#36275) üzenetére


Freeman007
aktív tag

parancsolj

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36277) csabyka666 válasza Freeman007 (#36276) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi!

Ja, így leírva követhető, de közben eszembe jutott, hogy anno próbálkoztam már feltenni egy gyári nokiás romot ezzel a Phoenix-es módszerrel, el is kezdte, de valami errort dobott, és befagyott a telefon. Szerencsére elindult aztán, de ledobott a víz... Ha ilyen történne, akkor mi a helyzet? Downgrade, oké, de mire?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36278) Freeman007 válasza csabyka666 (#36277) üzenetére


Freeman007
aktív tag

A leírás legalján találsz linket "A CFW letöltése!!!" címen. Erre ha rákattintasz, behoz egy listát és itt a downgrade mappában találod a file-t.

szerk: Így egyszerűbb... CFW..

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36279) csabyka666 válasza Freeman007 (#36278) üzenetére


csabyka666
addikt

Akkor gondolom előbb ezt kell ráhúzni, aztán jöhet a V9-es.

Megnéztem a gyári romokat, nekem elvileg a nam dark grey (0599218) kell, legalábbis sötétszürke N8-am van, de nagyon kusza ez nekem, sok kis fájl, igazából azt se tudom, hogyan merre meddig... :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36280) kpal válasza Freeman007 (#36268) üzenetére


kpal
veterán

Van még tipped olyanra ami neten működik? Sajnos a jobb autós játékok nem működnek.

(#36281) Freeman007 válasza kpal (#36280) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nincs sajnos. Ennél leragadtam, nem keresgéltem tovább... De mást nem nagyon láttam. Szerintem ritka az ilyen multiplatformos játék.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36282) kpal válasza Freeman007 (#36281) üzenetére


kpal
veterán

Az baj ha nem platformos.
Van éppen amik nem ilyennek már azért nem mennek online .

(#36283) Freeman007 válasza kpal (#36282) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Úgy értem hogy multiplatformos, mert minden létező rendszerre van telepítője.

csabyka666: Ahhoz a sok fájlhoz nem tudok hozzászólni, feltételezem kell mind.
Nekem elsőre nem ment fel a taylor v9 emiatt downgrade-lnem kellett majd a leírás szerint raktam fel a v9-et.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36284) csabyka666 válasza Freeman007 (#36283) üzenetére


csabyka666
addikt

Amikor nem ment fel, akkor neked is a flashelés elindult, viszont hamarosan error-t dobott?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36285) Freeman007 válasza csabyka666 (#36284) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Azt hiszem igen. Többször sem sikerült, a privát mappákat hiába töröltem, mindig újracsinálta a telefon, a vége azt hiszem az lett hogy halott módban downgrade után sikerült feltenni rendesen a v9-et. Másfél éve csináltam meg, nem emlékszek minden részletre sajnos. Tesómnak karácsony előtt simán minden gond nélkül sikerült felrakni. Nem kellett downgrade, halott mód.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36286) Elims válasza kpal (#36265) üzenetére


Elims
veterán

Nincs Mit. :-)

Csabyka: Leggyakrabban a phoenix nem megfelelő verziója miatt ír hibát.
Milyen rendszer van a gépeden?Ahhoz kell megfelelő phoenix-et feltelepíteni.

(#36287) csabyka666 válasza Freeman007 (#36285) üzenetére


csabyka666
addikt

Mondjuk ez még az Anna-val volt, közben került rá egy Belle, a Suite-tal raktam rá. Lehet, ezzel menni fog, kiderül!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36288) csabyka666 válasza Elims (#36286) üzenetére


csabyka666
addikt

Win7 Ultimate x64-et használok, a flash hibát WinXP x86-on dobta anno. Ha felteszem a V9-et, akkor minden törlődik a mostaniból, igaz? Szóval nem az lesz, hogy marad ebből is valami szemét, de felmegy rá a V9 is...?

A leírtak alapján szimpatikus ez a V9, bár a Windowsokkal úgy vagyok, hogy szerintem jobb a gyári, amibe nem módosítottak semmit, de őszintén szólva a gyári nokiás romokról nem láttam semmi infót, hogy az milyen. :F

Úgy tudom, megszűnt a NaviFirm, mondjuk találtam linkeket a gyári romokhoz, csak ott sok fájl volt, aztán elvesztem a sorok között.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36289) TommyX_ válasza csabyka666 (#36288) üzenetére


TommyX_
őstag

Navifirm működik és ezek a fájlok kellenek a Phoenixes update-hez, ha még is a gyári romot választod.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36290) csabyka666 válasza TommyX_ (#36289) üzenetére


csabyka666
addikt

Na ezért jó az internet! Megtalálható rajta valami, és az ellentettje is. :D

Köszi, megnézem ezt a vonalat is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36291) kpal válasza Freeman007 (#36283) üzenetére


kpal
veterán

Ja azt tudom mi a multiplatform. :K

Csak szeretnék még olyan gamet ami neten mükszik, jó ha van bőven. :)

(#36292) attisx válasza kpal (#36291) üzenetére


attisx
addikt

A Jelly Wars is működik... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#36293) Elims válasza csabyka666 (#36288) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon fontos,hogy először downgrade-elj és utàna a Taylor v9 amit NE a sw update gombbal csinàlj hanem a refurbish-sel.Ekkor tisztàn a Taylor megy fel.
Ez a rom hibàtlan! Komolyan.
Ha bàrmi kis gond lenne vele màr nagyon rég kiderült volna.
Ezt rakd föl. :-)

(#36294) kpal válasza attisx (#36292) üzenetére


kpal
veterán

Köszi. :) :R

(#36295) csabyka666 válasza Elims (#36293) üzenetére


csabyka666
addikt

Jaja, nem is gondoltam, hogy valami bug lenne benne, annyian használjátok, biztos jó, csak ez a saját hülyeségem, hogy biztos jobb, ami gyári. :F
Aztán nem tudom, lehet, hogy a gyári kb 2 évvel régebbi, ennek nem jártam utána.

Egyelőre arra várok, hogy legyen rendesen időm a telefonra, nem akarok se adatvesztést, se téglát.

Persze amióta írtam ide, nem fagyott meg az N8. Megérezte... :U

Amit írtál, azt halott módból célszerű, vagy bekapcsolt telóval?

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36296) Elims válasza csabyka666 (#36295) üzenetére


Elims
veterán

Nyugodtan ki merem jelenteni,hogy jobb mint a gyàri.Persze van egy kis elfogultsàg is -biztos-,de a lényeg is ez,tényleg jobb mint a gyàri. :-)

Tégla biztos nem lesz belőle.100%.Ha követed a leíràst.

Csinàlhatod halott mòdban,a legfontosabb,hogy a sw update gombhoz hozzà se érj. :-)

(#36297) csabyka666 válasza Elims (#36296) üzenetére


csabyka666
addikt

Okés, csakis a refurbish! A héten nagyon szeretném ezt megoldani, de ha mégis elakadnék, akkor majd nyaggatlak benneteket... :) :R

Mondjuk már ott elakad a dolog, hogy nem tudom leszedni a Phoenix-et a linkről. :(
Illetve az oldalon nem jók a képek, amik viszont fontosak lennének.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36298) TommyX_ válasza csabyka666 (#36297) üzenetére


TommyX_
őstag

Holnap feltöltöm a phoenixet + képes helpet a dead módhoz és a normal frissítési módhoz.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36299) TommyX_


TommyX_
őstag

Ahogy ígértem itt a link.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36300) imi290


imi290
aktív tag

Üdv!

Használ itt valaki a telefonján valami féle internetes rádiót ? Van-e rá valami alternatíva ? Tudom,már egy éve kb nem működik a gyári,mert már a microsoft nem működteti,ahogy sok mást is,De maga a programba régen beírtam a webcímet és ment.Valami magyar adót hogy tudnék "megfogni" rajta ?

A másik.Az automatikus fényerő kikapcsolására ha jól emlékszem van valami mod ?Vagy nincs ?Esetleg ki lehet ezt kapcsolni valahogy ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.