Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27001) Pikkolo^^ válasza Kvazár (#27000) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nagyon nem ott tölt az N8 :-)

(#27002) Tiger. válasza oggy71 (#26977) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem is taylor romja van fenn 204mb jelenleg a c:

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#27003) bringasisti válasza Polarstar (#26998) üzenetére


bringasisti
őstag

Előzmények törlése

BENEFON DELTA--------N8

(#27004) gretzky77 válasza bringasisti (#27003) üzenetére


gretzky77
veterán

Sziasztok újra itt! Megszabadultam az xperia arc s készüléktől és visszatértem a jól bevált Nokia N8-hoz,rájöttem ez mindent tud hiba nélkül amire nekem szükségem van! Az tette be a kaput amikor az arc s-en nyomtam egy névjegyzék menüt és kb 3-4 másodperc volt mire elindult! 1,4 proci mi,hát semmit nem ér ha az android egy kalap ....! Na ezért biztos kapok az android fanoktól! A lényeg újra itt holnap reggel amint lesz egy kis időm tolom fel Taylor romocskáját!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27005) vanezigy válasza Pikkolo^^ (#26997) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Tuti lett repedés a fedelen ha a mini usb-t betudta erőszakolni a jack-be :DD

(#27006) vanezigy válasza Tiger. (#27002) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Én is feltoltam de jelenleg 169mb-on állok.
Mindent a C-re telepítettem ami összesen 8 alkalmazás, plusz a nokia navigáció.

(#27007) Polarstar válasza gretzky77 (#27004) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem mondom! Üdv újra a Klubban! :D

Megnéztem a Xperiát, de ez egy Hárpia!

Okosnak látszik de nem khmm, nem az. ;]

Bringasisti!

Köszi! Megvolt! Érdekes, hogy az előzményeknél kezeli a jelszókat. Pont ott nem kerestem.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27008) attisx válasza Polarstar (#27007) üzenetére


attisx
addikt

Jah, érdekes. Különösen, hogy van külön "Clear passwords" opció, mind a Miniben, mind a Mobileban... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#27009) Polarstar válasza attisx (#27008) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A-ha.. Mostmár megtaláltam én is ott..
Más néven kerestem.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27010) imi290


imi290
aktív tag

találkozott már valaki olyannal hogy a közösségi alkalmazás nem indul el ? telepítem,elindítom kiírja hogy üdvözli a közösségi utána fogja magát és kilép... ?

(#27011) perge666


perge666
veterán

Sajnos ma nem volt időm foglalkozni a telefonnal,így Taylor romja nem került fel.:(
De holnap mindenképp.......... :)

(#27012) gretzky77


gretzky77
veterán

Sajnos egy nagyon beteg N8-at kaptam így most vadászom az embert hogy visszacsináljuk! Ha netán valaki ismeri kedves bruti01 kollégát az vegye fel velem a kapcsolatot köszönöm! Semmi vádaskodás csak szeretném vele megbeszélni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27013) Kolondrum válasza gretzky77 (#27012) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mi a baja?

(#27014) Cool Hand


Cool Hand
tag

Valaki használ T-Mobile netet?
Olyan hibát tapasztalok már rég óta, hogy pl. Nimbuzz sokszor újracsatlakozik ha 3G-t használok, ha csak sima 2G akkor viszont ilyen probléma nincs. Ez teló probléma vagy szolgáltató?

Továbbá Opera is ugyanezt csinálja.

(#27015) gretzky77 válasza Kolondrum (#27013) üzenetére


gretzky77
veterán

Most vettem észre hogy ujjlenyomat van a kijelzön belül illetve rosszul van összerakva és a bal alsó saroknál kicsit eláll a kijelzö valamint pici por ment alá és ezzel az a baj hogy állítólag soha nem volt szervizben ezért nem tartom korrektnek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27016) F.B.I. válasza gretzky77 (#27015) üzenetére


F.B.I.
veterán

Garancia van még?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27017) gretzky77 válasza F.B.I. (#27016) üzenetére


gretzky77
veterán

Állítólag már lejárt így a papírt nem kaptam meg mert elvileg nincs meg de mostmár kicsit kételkedem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27018) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Vettem egy független N8-at és sajnos nem tudom használni. Bármilyen sim-kártyát teszek bele nem működik vele, csak az előző tulaj egyetlen saját sim-kártyájával. Tegnap vettem, ma elvittem hozzá, itthon kipróbáltam 2féle kártyával, majd ő is kipróbálta több kártyával és csak azzal az eggyel megy amivel eddig használta. Ő vodás, én is az vagyok, semmit nem fogad el csak azt az egy sim-kártyát.

Hallottatok már ilyenről? Mi a frászkarika lehet ez? Használnám már nagyon, de így nem tudom.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27019) Kolondrum válasza hito (#27018) üzenetére


Kolondrum
félisten

phoenixel új xoftot neki hátha. Amúgy mit ír ki?

gretzky77! Az gáz... :(

(#27020) hito válasza Kolondrum (#27019) üzenetére


hito
nagyúr

Helyezzen be sim kártyát. Ennyit ír. Phoenix-em nincs, de meg tudom szerezni, csak az a baj, hogy állítólag vagy 6óra amíg adatkábellel lefut. Box-szal meg nagyon hamar megy. Értelemszerűen azt nem tudok szerezni, max programot.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27021) busman válasza hito (#27020) üzenetére


busman
addikt

Phoenix kb 3 perc alatt végez...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27022) hito válasza busman (#27021) üzenetére


hito
nagyúr

Sima kábellel? Esetleg 3 mondatban le tudnátok írni, hogy mi a menete, mire figyeljek? Mert akkor beszerzem a programot. Ez ugyanazt csinálja meg nekem mint amit szervizbe csinálnának box-szal?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27023) busman válasza hito (#27022) üzenetére


busman
addikt

Itt [link]szépen le van írva minden...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27024) F.B.I. válasza gretzky77 (#27017) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ez komoly átverés szagú, inkább egy leharcoltabb garanciás készüléket kellett volna cserélni, sajnos garancipapír nélkül kár bármit is üzletelni a mai világban.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27025) hito válasza busman (#27023) üzenetére


hito
nagyúr

Köszönöm szépen, remélem helyreáll, holnap nekiesek :R

Mondjuk az elgondolkodtat, hogy nincs benne Áruház és Térkép. :U Ezt a két dolgot nem szívesen nélkülözném.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27026) busman válasza hito (#27025) üzenetére


busman
addikt

Két verzió van fenn,az egyikben benne van alapból.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27027) gretzky77 válasza F.B.I. (#27024) üzenetére


gretzky77
veterán

Közben tudtam beszélni az úriemberrel elég korrekt volt azt ugyan mondta,hogy egy nap alatt nálam is történhetett a probléma,de és a lényeg ez,hogy hajlandó visszacserélni! Nem tudom mit tegyek mert elég jól belaktam illetve működésben semmi probléma nincs a telefonnal csak esztétikailag zavaró picit viszont számomra ez egy sokkal jobb készülék mint az arc s! Tanácstalan vagyok mert ha visszacserélem akkor megint kereshetek az arc s helyett N8-at!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27028) Just486 válasza gretzky77 (#27027) üzenetére


Just486
senior tag

A keret elállását valószínűleg elég egyszerű orvosolni. Ha az ujjlenyomat zavaró, akkor viszont nincs sok választásod, mert bár azt leszedni róla megintcsak nem nehéz, viszont néhány telefonnál helytakarékosság miatt az üveg hátlapjára közvetlenül vannak felvíve a (kapacitív) vezetőszálak, amiket egy ilyen törlés során elég egyszerű ledörzsölni. Nem tudom, hogy az N8 ilyen -e, minden esetre ezzel már nem próbálkoznék otthoni körülmények között.

A leírtak alapján egyébként valószínűleg AMOLED -et, vagy érintőpanelt cseréltek a telefonon, házilag.

That unconquered country we call the future.

(#27029) semetka


semetka
őstag

Milyen cikket találtam, N8 van a képen. :)
[link]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#27030) hito válasza busman (#27026) üzenetére


hito
nagyúr

Megcsináltam, de ugyanúgy nem fogadja el a simet. Azt jól gondolom hogy box-szal és szervízben sem történne nagyobb változás szoftverezés közben mint amit most csináltam? Arra gondolok, hogy valamit ez nem resetel le ami a szervízkörnyezetben megtörténne.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27031) perge666


perge666
veterán

Taylor legújabb romjában tényleg nincs térképek?Ez azt jelenti hogy akkor a GPS-t nem is lehet használni?Ha így van akkor tutira nem rakom fel.Meg a Phoenix telepitésénél trójai vírust észlel a vírusírtóm,és nem telepíti fel a progit.Tegnap 3 óra hosszán keresztül még kilépni sem tudtam a telepítőből!!

(#27032) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő 2 problémával szembesültem a T-Mobile-os N8 telefonomnál néhány napja. Elég sokszor rendszerhibát ír ki, illetve kevés memóriára hivatkozik a telefonmemória terén, és arra hogy töröljek a C telefonmemóriából, vagy helyezzek át adatokat belőle. A telefonmemóriából milyen fájlokat lehet büntetlenül kitörölni? A rendszerhibát milyen módon lehetne orvosolni? A telefonon a legújabb T-Mobile-os verziójú Belle op. rendszer fut. Előre is köszi a segítséget.

(#27033) busman válasza perge666 (#27031) üzenetére


busman
addikt

Van fenn egy Euro3 final is abban benne van.
Vagí utólag feltelepíted a térképeket..Phoenixnél meg vírusortó kikapcs,ha sír miatta...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27034) gretzky77 válasza perge666 (#27031) üzenetére


gretzky77
veterán

Tényleg nincs benne viszont 2 perc alatt telepíthetö az áruházból és már használhatod is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27035) perge666 válasza busman (#27033) üzenetére


perge666
veterán

Köszi,megpróbálom:)
Amúgy minden tökéletesen működik Taylor romjával?

(#27036) perge666 válasza gretzky77 (#27034) üzenetére


perge666
veterán

Akkor ugyanúgy lehet rá telepítgetni mint a gyári rommal?

(#27037) busman válasza perge666 (#27035) üzenetére


busman
addikt

Az eddigi legjobb...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27038) perge666 válasza busman (#27037) üzenetére


perge666
veterán

Nem lehet mindenki olyan zseni mint mondjuk te :((( Azt hittem hogy ez is olyan mint a PS3!Annál nem is lehet eredeti játékkal nyomni.

(#27039) perge666 válasza busman (#27037) üzenetére


perge666
veterán

Jajj bocsi rosszul értelmeztem a válaszodat :W
Most esett le hogy a romra írtad hogy az eddigi legjobb :B :B

(#27040) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Azt tudja valaki, hogy az epoccam-nál, hogy lehet beállítani a felbontást? 640x480-ról nem tudom átállítani... vagy Wifin keresztül ennyi a max?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27041) perge666


perge666
veterán

Na fasza,nem tudom telepiteni Taylor romját.
Fent van a Phoenix,letöltöttem a Pro Edition V8 Final en-hun-t és az euro 3-at is.Bemásoltam ahova kérte a Program File-ba,de nem találja egyiket sem.Természetesen nem egyszerre hanem külön külön.
Jelenleg itt járok.......
"-A felugró ablaknál kattintsunk a Product Code üres rubrika melletti kis gombra.

-Jelöljük ki a bemásolt fimware verziót és okézzuk le."

De nekem nem talál semmit ott!!
Nagyon fasza,leformáztam a memóriakártyát is,és a C meghajtót is!!
Áááá felhúztam magam:(
111.030.0609 verzió van talapitve a telefonomra,de a suite nem is talál újabbat,pedig elvileg már van új,és az én telefonom gyári független!

(#27042) djrobaa válasza perge666 (#27041) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Program Files-->Nokia-->Phoenix-->Products... és ide kell létrehozni egy RM-596 mappát és annak a romnak a fájljait amit felszeretnél tenni. Utána már simán látni fogja a Phoenix a fájlokat.
CFW felrakása elött érdemes az E-t teljesen üresre formázni és persze ha van memkarid akkor azt is(persze csak ha volt rá progi telepitve), és utána egy Hard Resetet a telónak. Én igy csinálom és még nemvolt probléma soha.

[ Szerkesztve ]

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#27043) TaylorPro válasza perge666 (#27041) üzenetére


TaylorPro
addikt

Idézet a V8 cikkből: "Mivel csak mobil netem van, kénytelen voltam feldarabolni a feltöltést, mivel a kedves szolgáltatóm korlátozza a fájlcserét. Total Commanderrel kijelölöd a 001 végű fájlt, majd fájl menü, és itt fájl egyesítés. Megadod az útvonalat és ok. Ez után a szokott módon kicsomagolod és telepíted a romot."

Térképek az EURO3-ban sincsenek. Rá kell telepíteni. Ha az egész cikket elolvasnád, nem szenvednél.

Pixel 8 Hazel

(#27044) perge666 válasza TaylorPro (#27043) üzenetére


perge666
veterán

Mindent ugyanúgy csináltam ahogy le van írva,meg ahogy te is írod,mégsem sikerül.
Elolvastam az egész cikket végig már vagy 5x:(

(#27045) busman válasza perge666 (#27044) üzenetére


busman
addikt

Pedig működik,3 perces mutatvány....
Lehet csinálok egy videót....

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27046) perge666 válasza busman (#27045) üzenetére


perge666
veterán

Azt megköszönném,és akkor legalább látnám mit nem csinálok jól.

(#27047) busman válasza perge666 (#27046) üzenetére


busman
addikt

Nah itt van,most jobbra nem volt időm.A lényeg a kikapcsolt telón a power gombot addig kell nyomni amíg rezeg egy sort,nah akkor dugod rá...örülsz...
[link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27048) perge666 válasza djrobaa (#27042) üzenetére


perge666
veterán

Csak annyi hibázott hogy nem RM-596 mappába másoltam be a fájlokat hanem csak úgy simán.Elvileg csinálja.Kiváncsi leszek mi sül ki belőle:)Köszönöm a segitséget.

(#27049) perge666 válasza perge666 (#27048) üzenetére


perge666
veterán

SAIKERÜLT!!!!!!!!!
Végre.Jó sokat kinlódtam 1 ilyen egyszerü dologgal hahaha.
Köszönök mindent:)

(#27050) compa


compa
csendes tag

Föltettem én is a nyolcast ( Köszi Taylor! ). Remekül működik, gyorsabb a 7.1-nél is. Az új böngésző kezeli a beépített videó lejátszást. Nem tudom előtte tudta-e de nekem ez újdonság. Viszont a zenelejátszó nem olvassa be a mem. kártyáról a zenéket. User error?
A videólistát igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.