Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36751) MK VII válasza Elims (#36750) üzenetére


MK VII
veterán

"Ezt windows-nàl sem hallottam még.
Pedig ha írod,létezhet."

Pedig van ilyen, ha egyre gondolunk.. Teljes rendszer mentést csinál Microsoft fiókra és onnan akármilyen készülékre vissza tudod állítani a megszokott rendszered.

"A híváskor azért sötétülhet el a kijelző,mert tűző napsütésnél nézed/indítod a hívást (99%)"
Most, hogy mondod!!.. :D Tényleg erős fényben csinálja csak.. :)

(#36752) Cilinder001 válasza Elims (#36750) üzenetére


Cilinder001
tag

Proximiti szenzor vagy mi a búbánat a neve. :K Nekem is cserélték annak idején és megoldotta a problémát.

(#36753) Freeman007 válasza MK VII (#36751) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nem pont erre az outlook-osra gondoltam (nem is tudtam hogy lehet oda) hanem lemezre vagy más particióra lementeni a tiszta friss win-t.

Cilinder001 : proximity szenzor, jól tudod :)

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36754) MK VII válasza Freeman007 (#36753) üzenetére


MK VII
veterán

Na így már világos..
Húhh.. Nem hiszem, hogy ilyet lehetne csinálni.. :U

(#36755) Elims válasza MK VII (#36751) üzenetére


Elims
veterán

Csak akkor csinàlja.Cseréltesd ki ha nagyon zaar -csak megbízhatò helyen...- és írd meglégyszives az àràt.
Bàr én most ràkeresek az ebay-en és ha nem forrasztott vmi ez akkor kicserélem.

Cilinder: Azaz! :-) Köszi!

(#36756) MK VII válasza Elims (#36755) üzenetére


MK VII
veterán

Most a napokban cseréltem alaplapot a készüléken.. Darabokra szedtem. Ha jól emlékszem forrasztott. Visszarakom a másik alaplapot aztán megnézem,hogy annál van-e ilyen jelenség, ha nincs akkor átforrasztom.
Szervizbe biztos nem viszem... Finommechanikai műszerészként "asszem" neki merek állni. Főleg,hogy nem 1 nem 2 kijelző és alaplapcsere van ár a kezemben :)
Csak az a Nokia fiók bejelentkezés ne lenne...
Most vettem észre, hogy, ha a Vibert vagy a Whatsapp-ot indítom akkor is feljön az ablak. Szóval picit kezd már idegesíteni..
Újra kéne húznom a V9-et? Vagy ár nem :( tudom mit csináljak...

(#36757) gyulavezir válasza MK VII (#36756) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Bocsásd meg ha esetleg tapintatlan lennék, de ez a "finommechanikai műszerész" felgyújtott egy kis lámpát. Mert emlékeim szerint volt már egy műszerészünk, aki aztán ollóval nyírta ki az N8át. pár hónapja volt, most nem akartam visszaolvasni pontosan. Csak azóta olyan szomorúak nekem ezek a szavak... :(

(#36758) MK VII válasza gyulavezir (#36757) üzenetére


MK VII
veterán

Jogosan gyúlt fel az a kis lámpa.
Jól emlékszel. Nem vagy tapintatlan.
Nem fogom megtagadni magam. Az vagyok aki vagyok. És tudom magamról,hogy jól űzöm a szakmám, pontos és precíz vagyok, amit édesapámnak köszönhetek aki mindig ezeket sulykolta belénk ( nem véletlenül vannak rám bízva a mai napig több tíz, százmilliós órák). Ettől függetlenül egy tárgy/eszköz nekem mindig csak az lesz ami. Tárgy. A saját eszközeimmel meg ahogy bánok az legyen az én privát dolgom.
Tudom nehezen fér össze az itt fórumozóknak a munkám és a "hobbim", de ettől függetlenül hidd el nem olyan vészes a dolog mint amilyennek "hangzik". :)
Meg különben is.. Már rég történt meg olyan eset. Talán öregszem vagy mi... :)

"Csak azóta olyan szomorúak nekem ezek a szavak..."
Ne legyenek szomorúak ezek a szavak. Nagyon sok elégedett ember távozott az órájával az üzletből és jön vissza azóta is más gonddal bajjal,hogy segítsek rajta.
:R

(#36759) T. I. válasza gyulavezir (#36757) üzenetére


T. I.
senior tag

Bármennyire elégedett vagyok az N8-ammal, most MK VII kartárssal kell egyetértsek.
Kérem, ne süllyedjünk le az iPhone fetisiszták szintjére, vallási fanatizmus jeleit produkálva.
A mobil az csak mobil, még ha az N8 egy majdnem tökléletesre sikerült darab is.

(#36760) MK VII válasza T. I. (#36759) üzenetére


MK VII
veterán

OFF:
Itt most konkrétan nem erről van szó,de igaz.. A mobil az csak mobil.
Viszont számomra az autó is csak autó és a motor is csak motor. Ugyan úgy ahogy a tv is csak tv és a számítógép is csak számítógép.. És nem ragaszkodom semmilyen tárgyamhoz. Pl. Múltkor volt nálam egyik barátom aki épp azt ecsetelte,hogy hiányzik a kezéről egy óra. A polcomon kiszúrt egyet ami megtetszett neki és mivel nekem úgyis van sok másik és azt pont nem hordtam sűrűn ezért mondtam neki,hogy vigye isten hírével.. Neki nagy öröm volt nekem meg jól esett.. :)
De akár egy autóval is így vagyok.. Ha mennie kell akkor mennie kell..
Az a baj a legtöbb emberrel,hogy ragaszkodó. Akár tárgy akár ember. És ezzel sajnos az új dolgok sokaknál kimaradnak az életükből. Mindenki természetesen máshogy látja a világot.. Az én látásmódom nem rossz csak nem olyan mint a többi emberé.
Számomra egy dolog van amihez ragaszkodok és az a családom.. Minden más számomra lényegtelen használati eszköz ami pótolható.

On:
Melyik az az app amivel hdmi-n keresztül tudom tv-re küldeni a telefon képét? A Telekomos alaplapomon gyárilag rajta van az az app,de nem emlékszem a nevére és most nem akarom visszaépíteni az az alaplapot.

(#36761) Salmi válasza MK VII (#36760) üzenetére


Salmi
tag

Nem kell külön app, hogy a TV-re küldd a képet. De ha amolyan médialejátszós feeling-re vágysz, akkor a "DLNA lejátszó" (Play to DLNA) kell neked szerintem.

(#36762) MK VII válasza Salmi (#36761) üzenetére


MK VII
veterán

Az az igen.. Köszi. Arra gondoltam. ;)

(#36763) TommyX_ válasza MK VII (#36760) üzenetére


TommyX_
őstag

Amúgy a Nokia Big Screen program az. Itt tudod leszedni.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36764) MK VII válasza TommyX_ (#36763) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi.. Már szedem is. :)

(#36765) Elims válasza MK VII (#36756) üzenetére


Elims
veterán

Akkor ùgy menni fog.. :-)))
Én ilyesminek nem merek nekiàllni.Egyetlen forrasztòpàkàm van 2.5-ös rézpàkàval benne...

Mit ír neked amikor feljön az a nokia fiòk?
A v9-et sw update-tel vagy refurbish-sel tetted fel?

"Az a baj a legtöbb emberrel,hogy ragaszkodó. Akár tárgy akár ember. És ezzel sajnos az új dolgok sokaknál kimaradnak az életükből."

Én pont ez vagyok.Nagyon igaz ràm.

A play to dlna-hoz semmilyen kàbel nem kell,wifi-n keresztül nyom ki mindent.

Viszont ezt a big screen-t nem tudtam.
Van vmi hasonlò nevű a hívòkép kijelzéshez is.Ha olyan vki hív akinek beàllítasz képet akkor teljes kijelzőben mutatja a képet hívàskor.Vagy az a full srceen caller lenne?. -vagy vmi ilyesmi-

(#36766) MK VII válasza Elims (#36765) üzenetére


MK VII
veterán

"Mit ír neked amikor feljön az a nokia fiòk?
A v9-et sw update-tel vagy refurbish-sel tetted fel?"

Semmi különöset nem ír. Egyszerűen csak állandóan feldobja a Nokia fiók bejelentkezős ablakot.
Ha jól emlékszem,mert volt már egy éve mikor a V9-et raktam fel. Akkor refurbish-el tettem fel. Tuti.. Mert emlékszem,hogy szívtam egy Phoenix-el amivel fel sem rakta, illetve, ha felrakta akkor csak update-el. Aztán találtam egy jó Phoenixet és örültem neki,hogy refurbish-el végre felment rá a V9.
Tehát a válasz: refirbish.. :)

(#36767) TommyX_ válasza Elims (#36765) üzenetére


TommyX_
őstag

Kis bemutató az appról.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36768) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

A DLNAs buli nálam nem működik. Egyszerűen nem kapcsolódik a fileszerverhez. A droidos tabon be lehetett állítani, de az N8 sajnos nem látja. Ha esetleg van ötletetek, szóljatok bátran!

(#36769) Elims válasza MK VII (#36766) üzenetére


Elims
veterán

A nokia store-ban nem àllítottàl be semmit?
Holnap elnyomkodom a telefont és keresek benne nokia fiòkot.Biztos,hogy nem a v9-cel lesz gond.

Tommy: Köszi!

Szerk.:
Gyulavezir: A n8 mit nem làt?
Én eddig még csak ùgy pròbàltam,hogy n8--dlna--ps3/android-os tv.Ezek làtjàk a n8-at.

[ Szerkesztve ]

(#36770) gyulavezir válasza Elims (#36769) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Synology NAS-t nem látja az N8, esetleg nincs valami másik progi, amivel lehetne rá csatlakozni?

(#36771) Kobak77 válasza gyulavezir (#36770) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Nem vagyok benne biztos, hogy nem értem félre amit akarsz, de nekem úgy tűnik, hogy te a NAS-ról jövő adatokat akarod látni N8-on.

Namost erre teljesen más való. Az N8 DLNA viszonylatban a kiszolgálói oldalon helyezkedik el, nem vevő. A NAS is kiszolgáló. Teljesen normális, hogy nem látják egymást, hiszen két kiszolgáló van jelen lejátszó nélkül. Ha NAS-on tárolt file-okat akarsz N8-al elérni, akkor neked webdav kliensre van szükséged. Például erre: davi Ezzel böngészheted a NAS-odat, másolhatsz rá, illetve róla, talán még le is játszhatsz róla tartalmakat. Azt, hogy a te konkrét NAS-oddal kompatibilis-e, azt nem tudom.

(#36772) kpal


kpal
veterán

Tudom nem idevaló téma ,de hátha . Valaki használt már Bluestacks emulátort ,hogyan lehet benne "@" betűt írni ?

[ Szerkesztve ]

(#36773) MK VII válasza TommyX_ (#36767) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi, hogy ajánlottad. Tökéletesen működik. Viszont nekem az egér kurzort nem teszi ki a monitorra programon belül csak,ha menüben vagyok. Bár gondolom ez már nem a program hibája,hanem valami beállítás a telefonon.

(#36774) Elims válasza gyulavezir (#36770) üzenetére


Elims
veterán

Én is ùgy értettem ahogy Kobak,a n8-ròl megjeleníttetni a fàjlokat vmin.
Fordítva még nem pròbàltam.

(#36775) T. I.


T. I.
senior tag

Ma ismét egy szöggel több került a koporsóba.
Úgy veszem észre, a youtube beszüntette a támogatást.
Eddig volt 2 youtube downloader progim, most egyik sem működik, csak a youtube.com/devicesupport oldalra mutat. Itt meg az van, hogy áprilistól megszűnt pár régi eszköz támogatása. Csesszék meg... :( :( :(

(#36776) Francia91 válasza T. I. (#36775) üzenetére


Francia91
veterán

Nálam is ez a helyzet

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36777) TommyX_ válasza T. I. (#36775) üzenetére


TommyX_
őstag

Cutetube, fasttube és a picos yt downloader nem működik.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36778) gyulavezir válasza Kobak77 (#36771) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Annak ellenére, hogy tökéletesen dilettáns vagyok a témában, azt hiszem sikerült magam megértetni veled.
Pontosan ez a helyzet. Köszi a segítséget, kipróbálom, feltétlenül!
:R

Ma kipróbáltam a navi fizetős utak elkerülő funkcióját és gondoltam szólok, hogy a legfrissebb térkép sem ismeri az összes fizető illetve nem fizetős szakaszt, úgyhogy figyeljetek oda rá!
Engem ma simán elküldött volna a régi nullás felé (asszem most M51 vagy mifene), pedig bejelöltem, hogy kerülje el a fizetős szakaszokat. :(((

[ Szerkesztve ]

(#36779) Kobak77 válasza TommyX_ (#36777) üzenetére


Kobak77
aktív tag

A cutetube-ra írta a fejlesztője, hogy készül a frissítés. Sajnos már jó ideje, nem tudom mikorra lesz meg.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#36780) TommyX_


TommyX_
őstag

Gondolom más is észrevettre, hogy a gyári email alkalmazáshoz nem lehet új email fiókot adni, remélhetőleg csak átmenetileg lesz így. Ha nem, akkor meg kell venni a profimail-t.

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36781) BigBlackDog válasza TommyX_ (#36780) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Hasonló a tapasztalat. Ha SIM kártya nélkül kapcsolod be és wifire mászva nyomsz az új email fiók létrehozására, akkor exchange-et enged (de abból is csak egyet), legalábbis 808-on működött ez.

(#36782) TommyX_ válasza BigBlackDog (#36781) üzenetére


TommyX_
őstag

Ma próbáltam ki az Anna szoftveres N8-on és ugyanez volt a helyzet, mint amit írtál.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36783) BigBlackDog válasza TommyX_ (#36782) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Régebben volt többször is ilyen egyébként? Mekkora az esély szerinted, hogy visszajön az élők körébe ez a szolgáltatás?

[ Szerkesztve ]

(#36784) TommyX_ válasza BigBlackDog (#36783) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem nem rémlik, de lehet, hogy volt már ilyen. :B
Viszont volt egy hír, hogy át kell állítani az email beállításokat. Én nem foglalkoztam vele, mert működött az email kliens, és persze a http://nms.nokia.com/em/c már nem érhető el, pedig itt volt valami leírás még tavaly.
Én reménykedek benne, hogy megjavul, mert ez már tényleg nagy kiszúrás lenne. :((

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36785) BigBlackDog válasza TommyX_ (#36784) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Itt egy régi snapshot az oldalról, de a jelenlegi problémára nem nagyon leltem megoldást. :(

(#36786) kpal


kpal
veterán

Ezzel sikerült [link] végre az Instagram-ot feltenni . :DD :C Kivert a víz ,azt hittem ez se lesz jó. :C
szerk: De nincs regisztrációs fül :W
És a kérdés, lelehet-e törölni azokat fájlokat amivel ezt csináltam, vagy hagyjam úgy mert csak így működik a későiekben más progik telepítése ?

[ Szerkesztve ]

(#36787) TommyX_ válasza BigBlackDog (#36785) üzenetére


TommyX_
őstag

Igen ez volt az a minimális információval bíró oldal. Erre a problémára felhasználói oldalról nincs megoldás, várni kell a "javításra".

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36788) BigBlackDog válasza TommyX_ (#36787) üzenetére


BigBlackDog
veterán

T-mobile-os SIM-el próbáltad Te is az új email fiók hozzáadását kivitelezni (egyik fórumon írták, hogy valamelyik külföldi szolgáltatónál is előjön ez a hiba, de ott a forrás a mobilszolgáltatónál volt)?

(#36789) TommyX_ válasza BigBlackDog (#36788) üzenetére


TommyX_
őstag

Én is T-s simmel próbáltam.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36790) Elims válasza TommyX_ (#36780) üzenetére


Elims
veterán

Hogy-hogy megvenni??Feltört nincs?

(#36791) TommyX_ válasza Elims (#36790) üzenetére


TommyX_
őstag

Amit próbáltam legutoljára kis ideig működött, aztán ha jól emlékszem purchase refund.. hibaüzenettel megállt a dolog. Amúgy droidra és S60v2-re ingyenes a profimail, csak S^3-ra nem. Bár nem olyan sok az a 8$ érte, ha már az x-plore és a lcg jukebox programot ingyenessé tették S^3-on.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36792) kpal


kpal
veterán

Szerintetek melyik a jobb [link] [link] [link] melyikkel lehet biztonságosan megtakarítani a C -t ?

[ Szerkesztve ]

(#36793) direkt-x


direkt-x
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek kérni.
Van egy e-mail cím, amiről törölték az üzeneteket inaktivitás miatt, de a telefonba még benne vannak.
Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám az üzeneteket lementeni a számítógépemre?

(#36794) Elims válasza TommyX_ (#36791) üzenetére


Elims
veterán

A xplore-t tudtam,azt hasznàlom régòta.Szerintem biztos lenne vmi megoldàs a profimail-re is.

KPal: Van egy orosz c takarítò.Előkeresem neked.Az nagyon jò.
Tommy ha tudod,írd meg légyszives.

Direkt-x: Szia!

Én is így jàrtam.. :-/ (...@azelvolnal.hu szünt meg) Viszont nekem szerencsém volt,mert memòriakàrtyàn volt a profimail-ben így megmaradtak.
Neked olyat ajànlanék,hogy màsolàs,jegyzetek,oda ment és onnan fel a szàmítògépre,ha az ùgy megfelelő.

(#36795) TommyX_


TommyX_
őstag

Most néztem meg, újra működik az új email fiók hozzáadás!

Elims:
Nekem az a program kimaradt.

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36796) kpal


kpal
veterán

Van olyan kolléga itt aki tudna segíteni egy Instagram regisztrációval ? :B
Mert már az összes létező dolgot próbáltam ,de sehol se lehet ,N8-on is csak belépni lehet. :(

(#36797) direkt-x válasza Elims (#36794) üzenetére


direkt-x
tag

Ezt nem nagyon értettem.
Arra gondolsz, hogy az e-maileket egyesével másoljam a jegyzetekbe?
És azokat hová menti, a telefonra, vagy a memóriakártyába?

(#36798) TommyX_ válasza direkt-x (#36797) üzenetére


TommyX_
őstag

Szerintem arra gondolt, vagy marad az, hogy valami "office" programmal csinálod meg és ott meg tudod adni a mentés helyét.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36799) direkt-x válasza TommyX_ (#36798) üzenetére


direkt-x
tag

így már értem.
köszönöm szépen.
megpróbálom, és hátha sikerül.

(#36800) direkt-x


direkt-x
tag

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy hogy tudom az üzenetek szövegét kimásolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.