Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) jacis válasza emre33 (#999) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez azoknak akik nem várják meg a magyar megjelenést nagy cumi lesz késöbb.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1002) Karma válasza attisx (#996) üzenetére


Karma
félisten

Nekem mondjuk bántja a szememet. A SAMOLED meg pláne.
Részrehajlás nélkül - ezt már akkor megmondtam amikor még Wave-em volt.

“All nothings are not equal.”

(#1003) jacis válasza emre33 (#985) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon felbosszantott engem is ez a hír. :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1004) drzsoo1 válasza emre33 (#985) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Másik topicban elmondtam hogy miért. Szept 20 körül a Nokia bejelentette, hogy késik az N8 piaci bevezetése 2 héttel, az ok pedig a felhasználói élmény teljesebbé tétele. [link]Ott leírtam hogy kizárt dolog, hogy a forgalmazás megkezdése előtt 3 héttel ne állnának a telefonok sokszázezrével a raktárakban, ismerve a rekordmennyiségű előrendelést. Itt már csak a logisztikai dolgokon kellene matekozni, nem user experienc fejlesztésről hazudozni. Vsz gyártókapacitás gondjaik vannak vagy nincs elég samoled stb, és nem akarják bevallani.
Ennek fényében teljesen érthető a magyarországi forgalmazás csúszása.
Teljesen érthető a felháborodás, mert hát nem erről volt szó.
Valaki megjegyezte itt hogy a Nokia a legnagyobb mobiltelefon gyártó. Miben legnagyobb? Az eladott darabszámban lehet, de a focit is gólra játszák, nem az nyer aki többet birtokolja l labdát, a profit tekintetében az apple már megette a nokiát.( több min 10-szerese a profitja a nokiához képest)

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#1005) jacis válasza drzsoo1 (#1004) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem is elég sok ebben a sztoriban a hazugság/csúsztatás....
Nem korrekt módon kommunikál a Nokia a vevői felé. Ez viszont az ő helyzetükön még tovább ront/ronthat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1006) Misály válasza jacis (#1005) üzenetére


Misály
addikt

Jaj szegeny mi! Egy gyarto meg merte lepni hogy atverjen es hazudjon nekunk! Akikbol el! URISTEN MI LESZ. Lehet a tobbiek is ezt csinaljak.

Kerdes: szerintetek meddig tart nekik legyartani 3 regioban ~1 millio telefont?

(#1007) Quasi_modo válasza drzsoo1 (#1004) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

az apple már megette a nokiát.( több min 10-szerese a profitja a nokiához képest)
Gondolom ezt csak a mobil eladásokra érted és nem a teljes alma portfólióra.

valami

(#1008) user01


user01
aktív tag

Nokia N8 kamerateszt: [link]

(#1009) hgab


hgab
csendes tag

tegnap nyomogattam egy kicsit az N8at. szerintem simán egy vállalható telefon. nagyon jól össze van rakva, az h tetszik e vkinek az egyéni, de tényelg minőségi cuccnak néz ki. a kijelző rendben van. elsőre hiba nélkül tudtam gépelni, elég gyorsan. a menü egyszerű, aki nem vágyik arra, h egy jegyzet törlésekor egy összagyűrt papírdarabot lásson a kukába hullani, csak simán törölni akarja, az szeretni fogja. plusz van ingyé' navi, rendes szótár, meg egy csomó hasznos dolog. amúgy sajnálom, h az egyik legnépszerűbb hazai oldal képtelen elfogulatlan tesztet írni :( már nem először.

(#1010) Quasi_modo válasza user01 (#1008) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem ez OK. Nagyon is.

valami

(#1011) gyoref1 válasza user01 (#1008) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Ez nagyon ütős :) Végre itt az N82 méltó utódja :C

(#1012) gyoref1 válasza hgab (#1009) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Nekem is fontosabb , hogy például 1 sms-ről kapjak visszajelzést (iphone ugyi )
minthogy látványos effektel törlődjön 1 jegyzet :DDD :K

(#1013) Arthuro_Adam válasza drzsoo1 (#1004) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Azért ne hasonlítsunk össze egy olyan profitot, amiben benne mobiltelefon, számítógép, zenelejátszó stb.) azzal, amiben van mobiltelefon, navigáció és hálózati eszközök.

(#1014) gyoref1 válasza Arthuro_Adam (#1013) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Most őszintén , kit érdekel bármelyik cég profitja ??
Vagy részvényesek vagytok ? :))
Csináljanak jó telókat azt kész.

(#1015) attisx válasza gyoref1 (#1014) üzenetére


attisx
addikt

"Vagy részvényesek vagytok ?"

Oh. Ezt már mennyiszer meg akartam kérdezni a "siratóasszonnyoktól", de inkább nem gerjesztettem a flémet (volt elég enélkül is)... :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1016) gyoref1 válasza attisx (#1015) üzenetére


gyoref1
aktív tag

De nem ? :DDD
Átment a fórum tiszta bölcsi szintre , fradi vs ute meg én apukám vs te apukád :DD
Nevetséges .
Az N8 a legjobb fényképezős mobil lesz ahogy látom és akinek ez fontos
megtalálja magának úgyis ,
a többi csak duma ..

(#1017) Duree


Duree
veterán

Mindenképpen ígérete ez a teló,igaz nem a legolcsóbb de Nokia.

duree54

(#1018) Tepok válasza Duree (#1017) üzenetére


Tepok
csendes tag

Megnéztem a HTC-t nem tetszik, Samsung se, Iphone tetszik de mégse, a többi gyártó nem érdekel, ez az N8 nagyon tetszik :D
Kártyafüggetlenül az Iphone kb200e ft az N8 kb 130-140e ft, miért olcsóbb a T-nél kb 80e-rel az iphone? akkor kerülhetne az N8 is kb 50-be, nem? és ha kártyafüggetlenül nézzük a két telót miért érné meg + kb 60e ft-al drágábban az Iphone mint az N8?

Szerk.: Bocs nem válaszolni akartam, félrenyomtam :D

[ Szerkesztve ]

(#1019) androcles válasza Atombalu (#934) üzenetére


androcles
tag

Skype, navi - ingyen, igen jó kamera,és nincsenek eszement lekorlátozások. N8 :K

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#1020) Arthuro_Adam válasza gyoref1 (#1014) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Különösebben engem sem érdekel, de az zavar, ha valaki félretájékoztat (hogy direkt vagy sem, az nem lényeges).

Karma: Mit vettél végül?

(#1021) Atombalu


Atombalu
senior tag

Nos, eldőlt. iPhone tulaj leszek.

Azért leírom mi alapján döntöttem :D

3 hete édeasnyám feladott nekem 2 csomagot. Érdekes volt, hogy nem jött meg 2 hét alatt, ezért megkértem, hogy kérdezzen rá mégis hol lehet. A postán azt a választ kapta, hogy a csomagok eltuntek a központi postaba szallitas soran,,,,,,nem tudnak mit kezdeni a történtekkel.
Így inkább nem kérem meg, hogy küldjön N8-at :D

Sebaj, celluxom van. A többit is kiokoskodjuk,,, :))

iPhone 5

(#1022) joey04 válasza Atombalu (#1021) üzenetére


joey04
titán

az ok érdekes, de a döntés a helyes. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1023) Karma válasza Arthuro_Adam (#1020) üzenetére


Karma
félisten

Ananászt.
A "Cuccaim" részt gyakran szoktam frissíteni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1024) jacis


jacis
nagyúr

Ez egy egész jó pont az N8-nak:
http://www.mobilport.hu/mobiltelefon_tesztek/20101020/nokia_n8_kamera_teszt_non_plus_ultra/
:R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1025) Gabor113 válasza Atombalu (#1021) üzenetére


Gabor113
tag

Huhhh ez meredek egy kicsit. Még jó hogy csak a posta foglakozik csomagszállítással. :D

No flame de ez után nem nagyon értem minek kérdezted az öszzehasonlítást. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1026) jacis válasza Atombalu (#1021) üzenetére


jacis
nagyúr

Érdekes szempontokat veszel figyelembe telefonvásárláskor :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1027) gyoref1 válasza jacis (#1026) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Na igen, az az utca meg rossz hírű ahol az iphonet lehet kapni így,
marad a régi teló ? :))

Nem csak a posta van a világon DHL és stb stb

(#1028) rudymester


rudymester
senior tag

Nagyon OFF:

Bocsánat emberek, de hihetetlen, hogy miért kell idegeskedni, hogy 1 hónap késéssel kapunk egy telefont, ami ráadásul 150-160k és nincs az embereknek türelmük kivárni. Soha ne legyen nagyobb problémája az életben ezeknek a vásárlóknak és örülök, hogy ők megtehetik.

Nagyon OFF END

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#1029) joey04 válasza rudymester (#1028) üzenetére


joey04
titán

azért mert nem teregetik a szennyest az emberek egy fórumon, attól még a legtöbbjének van nagyobb baja is. de arról minek értekezni egy mobilos fórumon?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1030) Misály válasza joey04 (#1029) üzenetére


Misály
addikt

Hat akinek van nagyobb baja (anyagi), es megis kiad ennyi penzt telefonra az tobb mint hulye:D

(#1031) Karma válasza Misály (#1030) üzenetére


Karma
félisten

Ha már itt tartunk, én is joeyval értek egyet, inkább nyavalyogjanak az emberek hogy nem tudják elkölteni a (lehet meg sem lévő) pénzüket, mint hogy szappanoperában tocsogjunk.

“All nothings are not equal.”

(#1032) Misály válasza Karma (#1031) üzenetére


Misály
addikt

Nem erted, szerintem is jo ha ez a legnagyobb baja hogy megis milyen 120k+ telefont vegyen meg mert nem tud donteni. De ezt ne ugy tegye ha 25+ eves es az anyjanal el pl, vagy anyagi gondokkal kuszkodik. Szerintem aki ilyen hatterrel vesz draga telefont az hulye. Csak erre akartam ravilagitani.

(#1033) Anulu79 válasza Misály (#1032) üzenetére


Anulu79
addikt

Attól, hogy valaki az anyjánál él vagy a szüleinél még nem hiszem, hogy hülye lenne. :)

(#1034) Karma válasza Anulu79 (#1033) üzenetére


Karma
félisten

Sőt, igazából könnyebben marad pénz telefonra :P

“All nothings are not equal.”

(#1035) manchester85 válasza Misály (#1032) üzenetére


manchester85
addikt

dupla.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#1036) manchester85 válasza Misály (#1032) üzenetére


manchester85
addikt

Nem tudom, miért akarsz morális kérdést csinálni ebből. Egy komolyabb dohányos az N8 árának másfélszeresét költi cigire évente. Amúgy meg honnan tudod, hogy aki épp azért nyavalyog, hogy mikor veheti már meg az N8-at, az:

1. mióta spórol rá

2.mikor vett utoljára mobilt

3. dolgozik-e esetleg tanulás mellett, míg más a kocsmában ül

4. nem sörözik, nem fesztiválozik, mert arra meg sajnálja a pénzt

Egy mobilfórum lényege, hogy a mobilokkal, ne pedig privát kérdésekkel foglalkozzunk, ugyanis ezek a felületes infók csak félrevezető következtetésekre vezethetnek.

Bennem csak egy kérdés vetődik fel: akinek ennyi pénze van, miért nokiára költi? ;] Amúgy Joey tömören leírta a lényeget, csatlakozom. :R

i6 Silver

(#1037) gyoref1 válasza manchester85 (#1036) üzenetére


gyoref1
aktív tag

ÖÖÖ talán mert több mint 10 éve azt használ és szereti ?? :DD

(#1038) Gabor113 válasza manchester85 (#1036) üzenetére


Gabor113
tag

Há' mer' hülye lenne még vagy 60 ezret rákölteni csak hogy eyefónja legyen. :) fölösleges. Ha meg lejjebb megy az ár még jobban megéri ebben a kategóriában.

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1039) Gabor113 válasza manchester85 (#1036) üzenetére


Gabor113
tag

Többivel pedig abszolút egyet értek. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1040) manchester85 válasza Gabor113 (#1038) üzenetére


manchester85
addikt

Te már csak tudod... Én viszont apám 5800-ját nap mint nap használom, és a hideg futkos a hátamon, mikor egy 150 ezres mobil UI-ja, webböngészője és sebessége is teljesen arra hajaz. Persze, van itt 12 mp-es fényképező, turmixgép meg kávédaráló, csak épp a legalapvetőbb feladatokkal nem bánik úgy, mint bármely riválisa. Az apple és a microsoft egy mokkáskanálnyi vízben fogja megfojtani az N8-at. :K :U Az android meg az élmezőnytől leszakadva, de erős harmadikként még belerúg azért egyet.

i6 Silver

(#1041) Anulu79 válasza manchester85 (#1040) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi az az UI? :)
Tudatlan vagyok tudom. :)

(#1042) manchester85 válasza Anulu79 (#1041) üzenetére


manchester85
addikt

Felhasználói felület. (user interface)

i6 Silver

(#1043) Anulu79 válasza manchester85 (#1042) üzenetére


Anulu79
addikt

:R

(#1044) tariattila válasza manchester85 (#1040) üzenetére


tariattila
veterán

azt az élmezőnytől leszakadást lassan kezdheted átértelmezni...
a belerúgás viszont rendben van! :DDD

(#1045) gyoref1 válasza manchester85 (#1042) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Én már annak is örülnék ha kikapcsolva is ébresztene :DDD (nagyon UI lennék :D )

(#1046) Gabor113 válasza manchester85 (#1040) üzenetére


Gabor113
tag

Klasszikus idézve: te már csak tudod. Bocs hogy el meren dönteni mi jó nekem. Még mindig nem ment át a szubjektív szó jelentése úgy tűnik de nem is kell erőltetni. De biztos jól esett egyet fikázni. :) szép napot

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1047) Gabor113 válasza manchester85 (#1040) üzenetére


Gabor113
tag

A számokat tekintve pedig nagyon nagyon nem vagy tisztában még az alapokkal sem, javaslom olvass a témában, pl üzleti híreketaz nagyjából helyreteszi majd a képzeteidet.

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1048) Ricardo válasza manchester85 (#1040) üzenetére


Ricardo
félisten

"csak épp a legalapvetőbb feladatokkal nem bánik úgy, mint bármely riválisa."

Mint például a híváseldobás :DDD

Bocs ez nagas labda volt. :R

(#1049) stewe780 válasza gyoref1 (#1045) üzenetére


stewe780
őstag

Mar egy jo ideje ebreszt kikapcsolva. Nem gondolom, hogy pont az N8-bol szedtek volna ki ezt a funkciot.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1050) manchester85 válasza Gabor113 (#1046) üzenetére


manchester85
addikt

Sorry, nem akartam személyeskedően fogalmazni. ;) De gondolom azt megérted, hogy ha valaki napi szinten használ két rendszert, akkor van némi rálátása a dolgokra. Tudod, elméletben eldönteni, hogy "nekem mi a jó", közel sem olyan egyszerű. Ez a nokia N8 egyszerűen nem ebbe a kategóriába (130-170k) való. Nagyon jó, hogy egy házi robotgép tudásával vetekszik, csak épp nem szerethető eszköz. Persze, minden szubjektív, bár én inkább relatívnak mondanám. Aki világéletében (csak) symbiant használt, annak tetszeni fog. Amúgy nemtom, milyen számokkal nem vagyok tisztában, de mind1.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.