Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37001) Elims


Elims
veterán

Màr tudom... Köszi! :-)

(#37002) TaylorPro válasza gyulavezir (#36997) üzenetére


TaylorPro
addikt

:R Szívesen! Köszönöm a támogatást! Megy a neved a támogatók közzé. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#37003) gyulavezir válasza TaylorPro (#37002) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Megtisztelő. Köszönöm.

(#37004) imi290


imi290
aktív tag

Üdv urak!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy a menü gomb fényerejét nem-e lehetne úgy használni,hogy teljes erejével világítson.Mert én a kijelzőt minimum fényerőn használom,és akkor a gomb is minimum fényerőn világít.Ha felteszem a fényerőt akkor az is felmegy.A kijelzőn van egy widgetem azzal állítom a fényerőt gyorsban.

(#37005) Elims válasza imi290 (#37004) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Pròbàld ki a tweaks programot.Abban biztos lehet.
A kijelző fényerőt meg hùzd fel maximumra,később lilul és nem rontod a szemed.

(#37006) imi290 válasza Elims (#37005) üzenetére


imi290
aktív tag

Nem ösmerem azt a programot,a google nem is nagyon talált rá semmit.Amúgy azért van minimum fényerőn mert zavarja a szemem sötétben a fényereje.Meg ha már 4 év alatt nem kezdett el lilulni,csak nem fogja most elkezdeni :))

(#37007) Elims válasza imi290 (#37006) üzenetére


Elims
veterán

Azért nem tudod külön àllítani a billentyűzet- és kijelző fényerőt,mert még nem ismered azt a programot. :-)
Nokiaprogramokon fent van + a magyarítàs is.

(#37008) imi290 válasza Elims (#37007) üzenetére


imi290
aktív tag

Köszi,feltelepítettem,de azt írja hogy nincs plugon telepítve,használat előtt telepítse fel.Ez mi akar lenni ?

(#37009) Elims válasza imi290 (#37008) üzenetére


Elims
veterán

Ha jól emlékszem minden részhez ami benne van a programban egy olyat kell telepíteni.Nincs vele gáz,telepítsd és menni fog.

(#37010) MK VII


MK VII
veterán

Skacok.. Van lehetőség ezzel a telefonnal olyat csinálni, hogy tiltólistára helyezek számokat? Esetleg beállítani, hogy ismeretlen számot ki se jelezzen?
Igazából konkrétan 1 számot akarok tiltani, de nem találok benne ilyen funkciót.

(#37011) Francia91 válasza MK VII (#37010) üzenetére


Francia91
veterán

Külön programmal tudsz tiltani számot, a másik részre nem tudok programot

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37012) Elims válasza MK VII (#37010) üzenetére


Elims
veterán

Több ilyen program van,de sajnos majdnem mind azon elven működik,hogy a téged hívònak megcsörren egyszer és utàna olyat hall mintha kinyomnàd.Több ilyen black list program létezik,ismeretlen szàmot is és magàntelefont is letilthatsz.

(#37013) MK VII


MK VII
veterán

Köszi srácok... Egy jól irányzott sms-el elintéztem a "barátomat"...
Már nincs szükség ilyen programra.. Meg hát így a tiszta.. Legalább tudja a véleményem, hogy miért nem veszem fel neki. Barátság lezárva.. :)

(#37014) Elims válasza MK VII (#37013) üzenetére


Elims
veterán

Ennyi. Előfordul ez néha. :-(

(#37015) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!
Ma feltelepítettem a Viber-t, működik is szépen, szinkronizálta a kontaktokat, viszont hiába zárom be a programot, mindig fenn lóg a neten valami „xmppservice”, gondolom a Viber lehet az.
Ezzel lehet valamit kezdeni azon kívül, hogy kikapcsolom a mobilnetet?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37016) Freeman007 válasza csabyka666 (#37015) üzenetére


Freeman007
aktív tag

ugyanez szokott nekem is a neten maradni a Slick bezárása után, én is kinyomom a netet aztán kész. Más ötletem sajnos nincs.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#37017) csabyka666 válasza Freeman007 (#37016) üzenetére


csabyka666
addikt

Akkor marad az. A Viber beállításai között van egy „deactivate” lehetőség, de nem mertem rányomni.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37018) Freeman007 válasza csabyka666 (#37017) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Az azt hiszem a Téged deaktivál a viberről, gondolom az ismerőseid nem fognak látni viberen.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#37019) csabyka666 válasza Freeman007 (#37018) üzenetére


csabyka666
addikt

Szerintem is az lehet. De ez "tök jó így", mert ha fel van telepítve a Viber, akkor mindig be vagyok jelentkezve...

Ma megfagyott, újraindítottam a telefont, megint megfagyott. Aztán úgy indítottam újra, hogy a mobilnetet kikapcsoltam, és amikor a teló feléledt, akkor kapcsoltam csak vissza. Most működik a Viber, legalábbis ha fut, ha nem, a netet használja.

Ha kilépek a programból, akkor attól még tudnak írni? Mert ugye a netet ugyanúgy használja...

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37020) Freeman007 válasza csabyka666 (#37019) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Tudnak írni, de csak akkor fogod megkapni ha belépsz a viberre.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#37021) csabyka666 válasza Freeman007 (#37020) üzenetére


csabyka666
addikt

És ilyenkor nem is jelez, szóval futnia kell mindenképp? Akkor nem értem, mi ennek az értelme, hacsak nem az, hogy - az SMS-sel ellentétben - ha ki van kapcsolva a telefon, akkor a Viber üzeneteket később sem fogom megkapni.
Gondolom, ha a Viber nem fut, de az xmppserice igen, akkor később meg tudom nézni - Viberből persze.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37022) Freeman007 válasza csabyka666 (#37021) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nem csináltam ilyen irányú tesztelést, hogy a viberen megkapott üzeneteknek van-e köze az xmpp-hez ha a viber be van kapcsolva vagy éppen nincs.
Attól, hogy az xmppservice megy attól nem kapod meg a viber üzenetet ha a viber nem megy. Nekem úgy tűnik, hogy az xmppservice beragad a feladatok közé és csak a net megszűnésével áll le. Nem tudom, hogy mit ügyködik a háttérben, nekem is volt, hogy csak az xmppservice ment és jelezte az adatforgalmas nyilacskákkal, hogy netkapcsolat van.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#37023) MK VII


MK VII
veterán

Hát skacok.. Nekem a Vibertől feláll a szőr a hátamon...
Egyszer próbáltam használni azóta messziről kerülöm..
Lassul tőle a telefon sőt sokszor ki is fagyott.. Ráadásul össze vissza jelez... Totál megzakkant tőle a telefon. Szóval én személy szerint hanyagolom..

[ Szerkesztve ]

(#37024) Freeman007 válasza MK VII (#37023) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Már én sem használom, nekem is volt, hogy rosszul, későn jelzett, helyette Slick - gmail talk, bár itt is volt egy-két késés.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#37025) csabyka666 válasza Freeman007 (#37022) üzenetére


csabyka666
addikt

101%, hogy a Viber miatt fut! 2 év húzták újra a telómat, azóta egyszer sem dolgozott ilyesmi a háttérben, de mióta fel van telepítve a Viber (nem kell elindítanom magát a programot, elég ha csak feltelepítem) azóta használja a netet.

Ez az xmppservice valószínűleg a Nokia-nak valami saját protokollja, ezen kommunikálnak a hasonló progik - Viber, WhatsApp, meg még a fene tudja, mik vannak.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37026) csabyka666 válasza MK VII (#37023) üzenetére


csabyka666
addikt

Nekem is fagyott pátszor, de egyelőre küzdök vele, majdcsak rájövök, hogyan tudom kicselezni.

Nekem majdhogynem muszáj használnom.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37027) Elims válasza csabyka666 (#37026) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem a whatsapp simàn jobb a viber-től.

(#37028) csabyka666 válasza Elims (#37027) üzenetére


csabyka666
addikt

Lehet, de ha mindenkinek Viber-e van, akkor magam maradok a zöld ikonossal. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37029) MK VII válasza Elims (#37027) üzenetére


MK VII
veterán

+1
Én is Whatsappot használok. Hetente kb 1x.. :D

(#37030) Elims válasza csabyka666 (#37028) üzenetére


Elims
veterán

Akkor àllíts àt mkit whatsapp-ra.Én ezt csinàltam. :-)
Ha írnak tudjàk,hogy a whatsapp-on kell.

MKVII: Én is kb. ilyen gyakorisàggal hasznàlom.2-3nap. A viber-t meg havonta egyszer. :-)

(#37031) csabyka666 válasza Elims (#37030) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem olyan egyszerű az. :)
Bár már most kezd tele lenni a bugyrom a Viber-rel - néha gondol egyet, és elküldi, hogy 200 ismerősömnek van accountja. De ezt napi 2 alkalommal...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37032) MK VII válasza csabyka666 (#37031) üzenetére


MK VII
veterán

Ugye ugye.. Megtelik az a bugyor... Én is így jutottam el odáig, hogy, ha csak meghallom, hogy Viber már feláll a szőr a hátamon :)

Vagy veszel külön egy telefont a Vibernek amin viszonylag használható.

[ Szerkesztve ]

(#37033) csabyka666 válasza MK VII (#37032) üzenetére


csabyka666
addikt

Még küzdök... :U :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37034) T. I. válasza csabyka666 (#37033) üzenetére


T. I.
senior tag

Én nagyon le vagyok maradva a social meeia appokkal, de ahogy most emlegettétek, kedvet kaptam a viberre. Felraktam operashop-ból, és megy gond nélkül. Üzit azonnal küld és azonnal meg is kapom. Egyelőre tetszik, bár én csak wifivel használom, alkalomszerűen.

(#37035) csabyka666 válasza T. I. (#37034) üzenetére


csabyka666
addikt

Az elején nekem is jó volt. :) De meglett a probléma, legalábbis úgy tűnik. A lényege a következő.

Nekem korábban már volt Viberem, de letöröltem, tehát a regisztráció adott volt. A teló kapott új szoftvert, ezen még nem volt fenn a program, most letöltöttem, de újra be kellett regelnem - nem tudom, miért, de valószínűleg ez bolondította meg a Belle-t. Gyakran kifagyott, és naponta többször csak úgy gondolt egyet, és elküldte, hogy kb 200 ismerősömnek van Viber-e. Ettől annyira belassult, hogy ki kellett kapcsolnom a telót, hiába töröltem ki az értesítést.
Pár napja mászkáltam a borzasztó szegényes beállításai között, és ott van olyan lehetőség, ami letiltja az értesítéseket. Azt bekapcsoltam, azóta problémamentes a dolog. Ha a program nem fut, akkor nem is jelez az érkező üzenetek miatt, de amint elindítom, szól, hogy hány "unread messages" van.

Akinek fagyott, lassult, próbálja meg így, nekem eddig működni látszik. Éjjelre kinyomom a mobilnetet, kikapcsolom a klienst, reggel bekapcsolom, és megy minden tovább.

Ja, én csak mobilnetről használom, gondolom WiFi-n gyorsabb.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37036) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok nekem egy régi főzött rom van fent hogy tudom könnyen gyáriba rakni, eladás miatt kéne.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37037) Elims válasza Tiger. (#37036) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Letöltöd a gyàrit és phoenix-szel felrakod.

Napok òta meg akarom kérdezni..
Mi a helyzet az ùj Taylor rom-mal??
Megvagytok elégedve?

Nagy nehezen megcsinàlja (Nekünk!!!) -amire valljuk be őszintén nem sok esély volt..- és most síri csönd van.

(#37038) MK VII válasza Elims (#37037) üzenetére


MK VII
veterán

Én is pont a napokban elmélkedtem rajta, hogy nem látok új hsz-t ebben a topikban.. Vajon ilyen jó az új rom?
Nekem amúgy nagyon tettszik.. Tettszik benne a sok üres hely a rendszernek... 100mb fölött van mindig.. Pörgős is. Igaz semmi mást nem csinálok rajta csak telefonálok meg sms-zek, na meg persze PH!-zok..
2 napot simán bírja egy töltéssel...
Részemről nagy piros pont az új romnak! :R :P

(#37039) Francia91 válasza MK VII (#37038) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a "sima" V9 van még fenn, amig jo, addig nem rakom fel az ujabb V9-est, mert ezzel is megvagyok elegedve

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37040) Elims válasza MK VII (#37038) üzenetére


Elims
veterán

Így akkor az lehet amit Francia is ír?Többen nem cserélték még le.

(#37041) Francia91 válasza Elims (#37040) üzenetére


Francia91
veterán

Én csak azt tudom mondani, hogy amíg nem szükséges újratelepíteni a telefont, addig marad rajta a sima V9-es. Már remekül belaktam ezt a rendszert, nincs kedvem mindent elölről kezdeni... :)
Majd ha olyan adódik, hogy újra kell tenni, akkor felteszem az újabbat, addig meg kár piszkálni :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37042) Elims válasza Francia91 (#37041) üzenetére


Elims
veterán

100%-ig értelek. :-)

(#37043) imi290


imi290
aktív tag

Sziasztok!

Van az a program,hogy nokia bubble lock.Feltettem,minden szép és jó,de hogy tudnám rajta kicserélni a háttérképeket ?Vagy tenni még mellé ?

(#37044) whited


whited
addikt

sziasztok
az n8-n kívül melyik Nokia képes még arra, hogy kvázi fm transzmitterként működjön ? :R

(#37045) Francia91 válasza whited (#37044) üzenetére


Francia91
veterán

N86-os és a PureView 808-as. Ezzel kb vége is a sornak, tehát Symbian platformhoz vagy kötve, ha ezt a részét szeretnéd használni. Ami nekem pl a mai napig tökéletesen megfelel zenére, fényképezésre, GPS-re (tökéletesen navigál a Sygic külföldön is 2014-es térképekkel), videózásra és netezésre, az FM Transmittertől pedig nem vagyok hajlandó megválni :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37046) whited válasza Francia91 (#37045) üzenetére


whited
addikt

Őszinte leszek, egy kocsiba keresek transzit de azt mondták jobban járok 1 n8-al, a három közül melyiket érdemes és jó vétel is venni és mondjuk árban sem milliókban mérik? :D

(#37047) Silverr válasza whited (#37044) üzenetére


Silverr
aktív tag

Itt egy lista:

Nokia N78
Nokia N79
Nokia N85
Nokia N97
Nokia N86
Nokia C7
Nokia N8
Nokia 600
Nokia 701
Nokia 808
Nokia N900

Samsung i7110

(#37048) Elims válasza Silverr (#37047) üzenetére


Elims
veterán

Bizony.A samsung i7110 is tudja és igen jò telefon!
Volt ilyenem,nagyon szerettem.
Ajànlom! (Ha talàlsz eladòt..)

(#37049) attisx


attisx
addikt

Ha már fm transzmitter: döbbenet, mit ki nem találnak... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#37050) Elims válasza attisx (#37049) üzenetére


Elims
veterán

Persze.Ez màr van régòta.
Egyszer majdnem ettem,de nem tudom,hogy milyen minőségben adnà le a fogadò.Így kihagytam inkàbb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.