Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) leviske


leviske
veterán

Bocs az offért, de az N9 hasonló jövőre számíthat, mint az N900, vagy a S^3 Qt-támogatásával azért nagyobbak az esélyei?

(#14002) peugeotmate válasza leviske (#14001) üzenetére


peugeotmate
őstag

Van S^3 Qt-támogatás az N9-es esetében? :Y Nem is tudtam.
Egyébként (valószínűleg) hasonló jövőre számíthat, mint az N900-as készülék.

meg

(#14003) Karma válasza peugeotmate (#14002) üzenetére


Karma
félisten

Semmi "S^3" nincs benne, de a Qt Quick segítségével fejlesztett alkalmazások relatíve könnyen átültethetőek Symbianról Harmattanra, hiszen mindkettőre Qt-tal ajánlott fejleszteni. Konkrétan a QML alkalmazások (esetleg natív, de platformfüggetlen kóddal fűszerezve) simán futnak egy fordítás után, a Qt Quick Componentsnél lép föl egy kisebb para, de orvosolható.

“All nothings are not equal.”

(#14004) leviske válasza peugeotmate (#14002) üzenetére


leviske
veterán

Az N900 idejében még S^2 volt a legtöbb Nokián, amik tudtommal hozzá nem szagoltak a Qt-hez, azóta kijött a S^3 és elég sok alkalmazás is, amik Qt-t használnak. Annyira sgg hülye talán még én sem vagyok, hogy ne tudjam, hogy az N9 nem Symbian alapú, ha esetleg erre utalt a megdöbbenésed.

(#14003) Karma: És komolyabb eladások esetén lehet még fejlesztői kedv is (ugye a Belle is talán javít az eladásokon, így még több Qt-s telefon lehet a piacon), vagy egyelőre úgy tűnik, hogy a fejlesztők már mind a MeeGo-t, mind a Symbian-t holtként kezelik?

Jó, persze, azt azért sejtem, hogy iOS-féle dömping nem lesz.

A kérdést csak azért tettem fel, mert karácsonyi ajándéknak jó lenne, miután a célszemélynek nagyon bejön a formavilág és a 703-ról eddig kiszivárgott adatok nem annyira szimpatikusak, mint az N9 specifikációi.

[ Szerkesztve ]

(#14005) peugeotmate válasza Karma (#14003) üzenetére


peugeotmate
őstag

Így már világosabb!

leviske
Nem néztelek hülyének egyáltalán. Magán a tényen döbbentem le! Nem volt semmiféle rejtett utalás az előző hsz.omban!

meg

(#14006) CS_D válasza leviske (#14001) üzenetére


CS_D
senior tag

Az N9 jövője az Android alkalmazásokban lesz. Olvastam egy cikket, hogy készül hozzá emulátor, aztán pedig más rendszerekhez is, köztük a Symbian is szerepelt.

http://meegoexperts.com/2011/09/openmobiles-acl-brings-250000-android-apps-meego/

(Opera Mini-ből írok, nem tudok linket csinálni)

(#14007) attisx válasza leviske (#14004) üzenetére


attisx
addikt

Az N9 eladási száma önmagában biztosan nem fog app dömpinget eredményezni: Murtazin: Only 92,425 Units of Nokia N9 Made :(

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#14008) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Ha exchange szerveren van fent címlistám, akkor azt hogyan tudom exportálni gmailbe?

Köszi.

(#14009) Sztbeni


Sztbeni
őstag

A GSM Line-ról mi a vélemény? Mert nagyon olcsók rajta a telók.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#14010) MC Pite


MC Pite
veterán

Üdv!
Az utóbbi két napba 2x jelent meg hogy „Telefon indítád sikertelen. Forduljon márkakereskedőhöz.”
Egyszer a panoráma progi befagyott és restart után, kétszer billzár oldás után.
Újrasoftozás, vagy???

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#14011) Zamasun válasza Sztbeni (#14009) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Én csak pozitívan tudok róluk nyilatkozni. Garanciás dolgokban is rendkívül korrektek.

(#14012) Ufff válasza MC Pite (#14010) üzenetére


Ufff
senior tag

Szedd le azt a progit! Nekem az "Anna" telepítés után nincs is meg...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#14013) AndrewTdi válasza MC Pite (#14010) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nálam hibátlanul működik a panoráma progi. Igaz, Anna után újra kellett telepíteni.

(#14014) CS_D


CS_D
senior tag

Sziasztok!

Azt be lehet állítani valahol, hogy új e-mail érkezésekor megjelenjen valami szöveges értesítés, mint egy sms-nél? 5800-n volt ilyen, de most Belle-n nem találom. Csak így lenne értelme, hogy adott időközönként frissítse a postafiókokat, mert hangjelzés alapján úgysem veszem észre.

Köszönöm az ötleteket. :)

(#14015) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!

Nem tud valaki valami olyasmi progiról, ami egy mappa tartalmát nem teszi láthatóvá a galériában? (képek videók)

(#14016) Karma válasza AndrewTdi (#14015) üzenetére


Karma
félisten

Rejtett attribútum a fájlrendszerben?

“All nothings are not equal.”

(#14017) MC Pite válasza Ufff (#14012) üzenetére


MC Pite
veterán

Le is szedtem, de utána kétszer így is bejött!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#14018) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Hy All!

A tulajokhoz lenne több kérdésem:
- mennyit bír az akksi átlagosan?
- milyen pontos, érzékeny a kijelző?
- tényleg annyira gáz a felbontása a kijelzőnek?
- napsütésben mennyire lehet látni? (iPhone 4-m teljesen jól használható)
- zsebben a képernyőzár tényleg sokaknál fel szokott véletlenül oldódni? Csak a csúszka zárja, semmi más?
- lezárt képernyőnél mutatja a kijelzőn, ha volt vmi elmulasztott esemény?
- szoftveres bugok?
- hdmi csatlakozónál tényleg repedezik a burkolat? (Most vennék, azoknál is még mindig nincs megoldva a gond?)
- laggok, lassulások tapasztalhatók?
- telefonálás minősége?
- hangszórók minősége?

:R

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#14019) Lirion válasza Joe bácsi (#14018) üzenetére


Lirion
addikt

- mennyit bír az akksi átlagosan?
Nálam 1,5-2 nap.

- milyen pontos, érzékeny a kijelző?
Szerencsére nem annyira érzékeny, mint az iphone-é, rendesen hozzá kell érni a kijelzőhöz, de nem kell nyomni. Iphone után biztosan érzéketlenebbnek fog tűnni.

- tényleg annyira gáz a felbontása a kijelzőnek?
Nem.

- napsütésben mennyire lehet látni? (iPhone 4-m teljesen jól használható)
Tökéletesen, közvetlen napfényben is remekül látható.

- zsebben a képernyőzár tényleg sokaknál fel szokott véletlenül oldódni? Csak a csúszka zárja, semmi más?
Én nem tapasztaltam ilyet, de előfordulhat.

- lezárt képernyőnél mutatja a kijelzőn, ha volt vmi elmulasztott esemény?
Igen.

- szoftveres bugok?
Nem találkoztam ilyesmivel.

- hdmi csatlakozónál tényleg repedezik a burkolat? (Most vennék, azoknál is még mindig nincs megoldva a gond?)
Nálam nem.

- laggok, lassulások tapasztalhatók?
Nem jellemző.

- telefonálás minősége?
Tökéletes.

- hangszórók minősége?
Full hangerőn nem 100%-os, de amúgy szépen szól. Viszont szar helyen van, könnyű eltakarni, ha lerakod puha felületre..

(#14020) attisx válasza Joe bácsi (#14018) üzenetére


attisx
addikt

Szerintem ne erőltesd, amilyen peches voltál idáig az összes Nokia mobiloddal, úgy is ki fogsz fogni egy liluló kijelzős, repedő HDMI fedeles, töredező jack dugó burkolatos, két hét után halott alaplapos modellt...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#14021) peugeotmate válasza Joe bácsi (#14018) üzenetére


peugeotmate
őstag

Te még gondolkozol Nokiában? :Y :C

meg

(#14022) Joe bácsi válasza peugeotmate (#14021) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem vagyok divat majom, ezért Droid tuti nem kell! :))

Akkor mi? Ájfost hagyjuk! :((( Adom el!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#14023) Assdak válasza Joe bácsi (#14022) üzenetére


Assdak
őstag

Én N9-et megvárnám a helyedben.

(#14024) oggy71


oggy71
tag

A múltkor volt szó itt a HDR-ről.
Milyen elérhető progit használtok ehhez?
Már párat letöltöttem, de egyik sem volt az igazi!
Olyan kéne amit egyszerű kezelni és nem tesz bele az elkészült képbe ilyen free, meg trial blablablát.
Előre is köszönöm!

(#14025) stewe780 válasza Joe bácsi (#14018) üzenetére


stewe780
őstag

Szifon után nagy bukta. Csak ha a fényképező miatt veszed, akkor ajánlott, de akkor "különösen ajánlott!" :R Minden más esetben csak magadra vess, ha nem jön be.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#14026) Phülöp válasza Lirion (#14019) üzenetére


Phülöp
addikt

- szoftveres bugok?
Nem találkoztam ilyesmivel.

Akkor te a fórumot nem olvastad...
Az előző 14k hozzászólás legalább fele pont arról szólt, hogy a rendszeresen ideírogató user-ek állandóan szopnak mindenféle szoftveres hibával.
Tudom, mert végigolvastam a topikot. Én is ilyen telefont vettem volna - és pont az ide író emberek vették el a kedvemet a dologtól.

Örülök, hogy legalább egy olyan készülék van az országban, ami működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14027) peugeotmate válasza Phülöp (#14026) üzenetére


peugeotmate
őstag

Öcsém, Neked aztán nagyon ide kellett írni emiatt.
Ha nem volt ilyen telód, akkor miért is tudnád jobban, hogy milyen szoftveresen, mint egy olyan akinek van?

"Örülök, hogy legalább egy olyan készülék van az országban, ami működik rendesen."
???
Ne csináljunk már a bolhából elefántot.

A felhasználók nagy része meg azért szopik, mert csinál egy Hard Resetet, ami után az OVI áruház működésképtelenné válik, de ez házilag "javítható".
Meg szerinted az N8 tulajok hány század százalék ír be ebbe a fórumba?
Egyéb telefonok meg hibátlanok, azoknál soha semmilyen probléma nem merül fel, igaz?

meg

(#14028) Kasya válasza Phülöp (#14026) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kifejtenéd?

HDR progi engem is érdekelne, mert "használhatót" még én se találtam...

[ Szerkesztve ]

(#14029) CS_D válasza Phülöp (#14026) üzenetére


CS_D
senior tag

Szoftveres hibák 90%-a user error, 9% a Symbian bénasága (máshol vannak a dolgok, mint más rendszerekben, illetve mást tartanál logikusnak), 1% tényleges probléma.

Nem kell félni az N8-tól, nagyon jó kis telefon, különösen Belle rendszerrel.

(#14030) Phülöp válasza Kasya (#14028) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem idézem vissza az egészet, de rengeteg (komolyan rengeteg - több ezer) olyan hozzászólást olvastam itt, ebben a topikban, hogy ez nem működik, az nem működik, nem kapcsol be, szervizbe megyek, várom a frissítést, majd az Anna, majd a Belle...
Abból, amit itt olvastam, nem jött le jó kép a készülék szoftveres oldaláról.
Ha nem hiszel nekem, olvasd végig te is a topikot - elég a megjelenés dátumától (mert az előttről is vannak kommentek bőven, iphone-os trollkodás, stb...).
Ha én látom rosszul a dolgot, akkor ez azért van, mert az itteni hozzászólások alapján ítéltem. Telefonvásárlás előtt, szerintem az adott készülék mobilarena-s fóruma jó kiindulási pont. Engem speciel elriasztott.

Öcsém, Neked aztán nagyon ide kellett írni emiatt.

Ha lehet, kultúráltan beszélgessünk már.
Ha nem megy, inkább ignoráld a hozzászólásaimat.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14032) peugeotmate válasza Phülöp (#14030) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szerintem eléggé visszafogtam magam. Csak amit Te csinálsz, az valójában nagyon közel áll a trollkodáshoz, ami a Te értékrendedben lehet előkelő helyet foglal el.
Azt a több ezer hozzászólást pedig nem több ezer ember hozta össze. Ezért nem igazán lehet azt a következtetést levonni a MA-s fórum alapján, hogy az összes N8 rossz. Neked mégis sikerült.

meg

(#14033) Kasya válasza Phülöp (#14030) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez már off, de nem értem a "szoftveres bug" kifejezést akkor se. Igen, én is elolvastam az egészet, hiszen a hsz-aim (alighanem) 90% itt írtam.
Én már a második ilyen telefont nyüstölöm...
Az 1.1 és 1.2-ben bug nem volt, user error annál több. Illetve akadtak programok, amik összexarták a rendszert. Sok olyan volt, hogy valaki feltett valamit és nem restartolt, majd itt kötött ki. Egy bugról tudok, ami szintén az itt levők egy részénél jelentkezett csak, tehát pontosan nem tudni, hogy náluk is miért: a WiFi bekapcs. probléma. Az automata restartot nem mondom bugnak, mert ez is lehet memo telítődéstől kezdve bármi...
Annán vagyok most, bug itt sincs. Én személy szerint sok mindent lassabnak érzek az 1,2-höz képest, de sokan pl. gyorsabbnak. Itt is a személyes használati dolgokban jelentkezik meg az, hogy kinek sikerült javítani az igényeihez képest. A "szofveres bug" itt az lenne, hogy a legújabb verzióju progikat kell feltenni rá, mert a régiek nem feltétlen tökéletesen kompatibilisek.
Belle. Elképzelhető egy rakás bug halmaz, akár az iOS 5 beta x-ekben is. Ami nem hivatalos, azt itt én nem említeném.

A trollkodásokban és a "nem olvasok 1.hsz-t" dolgokban igazad van. Minden esetre a szofveres bugra megnéznék egy androidos topicot is...ott bár végig nem olvastam mindet, de java részt csak cookingról tárgyalnak.

Hardveres bugokról már beszélhetnénk. A korai egységeknél volt alaplap/memória probléma. A HDMI és mellette levő műanyag repedése ismert probléma ma is (ami pl. nekem 2ből egy készüléken jelentkezett). Volt lilás kijelző és "foltos kamera" is. Természetesen itt se vonatkoztathatunk el a "mindenkire", hiszen nem túl sok az ide beírók száma ahhoz képest, hány ember is használ ilyen készüléket.

(#14034) CS_D válasza Kasya (#14028) üzenetére


CS_D
senior tag

HDR Camerával vagy CameraPlus-sal mi a gond?

Számítógépen kell utána szépen összerakni. Ne a 680 MHz-es procit fárasszátok a képek összerakásával, mert közel sem fog olyan jól teljesíteni, mintha gépen tennéd össze.

Itt van leírás Photoshophoz: (nem mai, mert CS3-hoz van, de azért csomó része örökérvényű)
How to create HDR images

Én a Photomatrixot használom.

Tipp 1: mindenképp állványról kell ellőni a 3 (vagy 5) képet, hogy ne kelljen igazítani a képeket, és ne legyen szellemképes.

Tipp 2: állványról is 2 másodperces késleltetéssel ajánlom ellőni az első képet, mert a kamera gomb lenyomása meglöki a fényképezőt. (HDR Camera progi tud ilyet)

(#14035) Phülöp


Phülöp
addikt

@peugeotmat

Szerintem eléggé visszafogtam magam. Csak amit Te csinálsz, az valójában nagyon közel áll a trollkodáshoz, ami a Te értékrendedben lehet előkelő helyet foglal el.

Ha neked ez jött le, akkor szerintem nem velem van a baj. Leírtam a véleményemet, és hogy mi annak az alapja.
Ha zavar a jelenlétem, nem kötelező válaszolni. De ne minősítgess ok nélkül, amíg én téged még okkal sem. A lelkivilágodba nem akartam belegázolni, ahogyan másnak sem.
Lehet, hogy nem érződött a hozzászólásomon, de nem örülök annak, hogy ez a kép alakult ki bennem a készülékről. Azt viszont állítom neked, hogy kárörömöt sem tudsz belemagyarázni (ami pl. jó alapja lehetne annak, hogy trollkodásnak érezd a hozzászólásomat).

Azt a több ezer hozzászólást pedig nem több ezer ember hozta össze. Ezért nem igazán lehet azt a következtetést levonni a MA-s fórum alapján, hogy az összes N8 rossz. Neked mégis sikerült.

Nem több ezer ember hozta össze, ez tény. Olyan emberek írtak, akik használják a telefont arra, amire való - és minél több funkcióját akarják élvezni. Az átlagpolgár, aki csak telefonál, sms-t ír, lő pár fotót és a bkv-n elolvassa a leveleit (és esetleg nem is ismeri a mobilarena-t, ezért nem is ír ide), nem "hardcore user", aki a készülékének minden csínját-bínját ismeri, és használja is.
A következtetésem az, hogy ha ilyen telefont vennék, jó eséllyel én is ide írogatnék segítségért.

@Kasya

Az automata restartot nem mondom bugnak, mert ez is lehet memo telítődéstől kezdve bármi...

Szerintem egy telefon rendszeres újraindulása igenis probléma. Azzal együtt főleg, hogy - rosszabb esetben - nincs egyértelmű oka.

A trollkodásokban és a "nem olvasok 1.hsz-t" dolgokban igazad van. Minden esetre a szofveres bugra megnéznék egy androidos topicot is...ott bár végig nem olvastam mindet, de java részt csak cookingról tárgyalnak.

Számomra az android nem alternatíva (ahogyan az ios sem), ezért azokat nem is akartam összehasonlítani - semmilyen tekintetben) az s^3-mal. Nem is olvasom sem az android-dal, sem az iphone-nal foglalkozó topikokat.

Hardveres bugokról már beszélhetnénk. A korai egységeknél volt alaplap/memória probléma. A HDMI és mellette levő műanyag repedése ismert probléma ma is (ami pl. nekem 2ből egy készüléken jelentkezett). Volt lilás kijelző és "foltos kamera" is. Természetesen itt se vonatkoztathatunk el a "mindenkire", hiszen nem túl sok az ide beírók száma ahhoz képest, hány ember is használ ilyen készüléket.

A hdmi ajtó repedése számomra nem olyan nagy probléma, de amikor a lilásodó kijelzőről olvastam hosszú oldalakon keresztül, akkor bizony levert a víz. Ez a probléma a mostani készülékeken is előfordul? Arra emlékszem, hogy egy darabig cserélte a Nokia a lila kijelzőket, de aztán inkább kijelentette, hogy "ez nem bug, ez feature".

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14036) Assdak válasza Phülöp (#14035) üzenetére


Assdak
őstag

Az a liluló képernyő is kb. annyira lett felfújva, mint a repedező HDMI fedél...

(#14037) Kasya válasza Phülöp (#14035) üzenetére


Kasya
nagyúr

"ez nem bug, ez feature" ha jól emlékszem csak egy viccesen cinikus beírás akart lenni anno. Én személy szerint csak 5 N8-at láttam, de egyiken se volt lilás kijelző vagy más egyéb. Ellenben pont a legújabb telefonom (ami mellesleg a legutolsó volt a raktáron - naná) produkált egy jack dugó melletti repedést a nagy semmire a második napon. Nem zavaró, persze hogy nem, de azért még visszavisszem egyszer a T-mobilhoz (NL) ha arra járok, és fogadni mernék hogy első szóra tenni fognak az ügy érdekében.

CS_D: Ráéreztél a problémámra. A képeket nem állványról csináltam, bár a 2sec-es dologra én is gondoltam. Egy panorama progi utan azt vártam volna, hogy a HDR camera progi tudjon képeket egymásra illeszteni...ezek szerint naívan :) Az összeillesztésnél nem tudtam, hogy a proci nem csak a sebesség, hanem a minőségre is hatással lehet. Köszönöm a tanácsod, kifogom próbálni gépen is! Mellesleg amire nekem kell a PS, arra a CS3 még mindig elég

[ Szerkesztve ]

(#14038) CS_D válasza Kasya (#14037) üzenetére


CS_D
senior tag

A HDR Camera össze is tudja illeszteni telón a képet (fuse), de közel sem lesz olyan jó a kép, mint, ha gépen csinálnád meg.

A Photomatrixban van jó néhány előre beállított effekt (tone map), amivel még szebbé tehető a kép. Nekem ez jött be a legjobban.

(#14039) Phülöp válasza Kasya (#14037) üzenetére


Phülöp
addikt

"ez nem bug, ez feature" ha jól emlékszem csak egy viccesen cinikus beírás akart lenni anno.

Részemről is. A lényeg az, hogy a Nokia egy idő után nem volt hajlandó cserélni a kijelzőt.
Egyébként az N8 megvásárlásáról még mindig nem mondtam le, de mivel erősen közeleg az N9, ezért várok még. Úgy hiszem, hogy sajnos annak az ára fölötte lesz az általam felállított lélektani határnak, amit egy telefonra hajlandó vagyok szánni. Ha úgy lesz, akkor csak az N8 jöhet szóba. Nem titkolom: szeretném, ha jókat olvashatnék róla.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14040) Kasya válasza CS_D (#14038) üzenetére


Kasya
nagyúr

Bocsi, én írtam rosszul. A fuse OK, de ha megmozdult a kezem, azt a képeken nem tudja érzékelni a program és egymásra csúsztatni/korrigálni a képeket.
Azonban, ha külső progit használsz, akkor lehet jobb minőség jönne össze, ha nem is a HDR Camerát. hanem a gyári fényképezőt használnám és csinálnék több képet?

*iguana*: Volt egy jó hozzászólás korábban, valahogy így hangzott: "Aki tudja használni a telefont és nincs gondja, az úgyse ír ide" :D

[ Szerkesztve ]

(#14041) CS_D válasza Kasya (#14040) üzenetére


CS_D
senior tag

Az ötlet jó, de az a baj, hogy mire a gyáriban beállítanád a 3 különböző expozíciós szintet, addigra ezer százalék, hogy elmozdul valahol a telefon, és elcsúszik a kép.

(#14042) Ufff válasza Phülöp (#14035) üzenetére


Ufff
senior tag

Szerintem egy telefon rendszeres újraindulása igenis probléma. Azzal együtt főleg, hogy - rosszabb esetben - nincs egyértelmű oka.

Sokkal kulturáltabb lenne, ha egy memóriaelfogyás miatt lefagyna és úgy maradna, ugye? Én inkább az automata újraindulásra szavazok, ami kb. 20-30 másodperc kiesés, szemben a fagyással, ami ugye a fagyástól kezdve az észlelésig, a 8mp-es restartig és a rendszer felállásáig eltelt idő. Ha nem használod sűrűn, lehet akár több nap is...

Szerintem egyszerűen nem kellene összehasonlítani az i4-gyel, mert ha jól megnézed, az N8 többre képes, mint az i4...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#14043) Phülöp válasza Ufff (#14042) üzenetére


Phülöp
addikt

A memóriaelfogyás miatti újraindulás sem elfogadható.

Az N8/i4 összehasonlításnak valóban nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14044) Ufff válasza Phülöp (#14043) üzenetére


Ufff
senior tag

Várom az ötletet, hogy mit is kéne tennie a telefonnak, ami elfogadható, mikor kifogy a memóriából. ;)
N9 nekem is nagyon bejön, de 150 feletti árával csak akkor venném meg, ha hozná az N8 kamerájának szintjét. Sajnos nem hozza, de elég tetszetős, még az is lehet, hogy beszerzek egyet. Ha fotózni akarok, ott az N8. :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#14045) stewe780 válasza Ufff (#14044) üzenetére


stewe780
őstag

A "memória megtelt, zárjon be néhány alkalmazást" nem jó? Az 5800 valami hasonlót írt ki. Fagyás/reboot helyett nekem megfelelne.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#14046) sirály69


sirály69
őstag

Ma rádugtam a gépemre a telefont és az OVI azt írja hogy: 3 új frissítés található...ebből 2 db az Anna 1-2. Csakhogy a telefont 2 hete a szervizben frissítették...
Akkor most mi van? :Y
Valaki kap ilyen üzeneteket?

Szerver Hosting Debrecenben

(#14047) Kasya válasza stewe780 (#14045) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha megtelt a memória és indítok egy olyan progit, amihez töb memo. kell, nálam a következők történhetnek:
-Kiírja (v. nem) - hogy zárjak be programot - és nem indul el.
-Automatán bezárja a programok egy részét, memot csinálva magának.

Az újraindulást egyszer tapasztaltam még 1.2 alatt alighanem...

Sirály69: próbáld feltenni. Ha felteszi, nincs fent, ha nem, akkor már fent van :) A szervíz nem garancia a legújabb SW-re.

[ Szerkesztve ]

(#14048) Karma válasza sirály69 (#14046) üzenetére


Karma
félisten

. . .

Főleg hogy a Phoenix nem rakja fel ezt a két frissítést, így a szervizben se kerülhettek fel.

“All nothings are not equal.”

(#14049) sirály69 válasza Kasya (#14047) üzenetére


sirály69
őstag

A telefon viszont nem látja a frissítéseket... :Y

Szerver Hosting Debrecenben

(#14050) busman


busman
addikt

Denon c260 fülest használ vki?Érdekelne milyen lehet,mert occsón hozzájutnék

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.