Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36201) simongab válasza Francia91 (#36200) üzenetére


simongab
senior tag

Én is, bár szerintem álott volt az akksi :( Nem brillíroz. Viszont a CM tok zseniális, 5 év után befóliáztam a kijelzőt is. Hja a gyári fülest is nyugdijba külte, mert kissebb a luk mint a dugó, azt is kellett újat venni. Nem baj, manapság a Nokia-MS nem ad hozzá fülest!

(#36202) Freeman007 válasza gyulavezir (#36198) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Köszönjük a részletes s elrettentő beszámolót :R
Ez újfent meggyőz, hogy ne akarjam lecserélni, nem mintha szándékoznám.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36203) Francia91 válasza simongab (#36201) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem meg jo az eredeti gyari fules, napi szinten hasznalom is meloban. Raadasul szerintem nagyon jo a hangzasa is (EQ-t megpiszkalva meg jobb)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36204) kpal válasza Francia91 (#36203) üzenetére


kpal
veterán

Gyárim megtört,szépen szólt , szerencsére Telenor utalványt nyertem és beváltottam fülesre. :) Ez is van olyan jó ,ráadásul Nokia .

(#36205) imi290


imi290
aktív tag

Én meg a Lumia 930-as telón gondolkozom,de elolvasva az írást megszeppentem.De ha már nem is veszek új telefont,akkor már egy szilikon tok,vagy más gumis hatású tok fog kelleni,mert a 4 év alatt kicsit tönkre ment a szilikon tok(ez bírta legtovább).Esetleg valakinek tipp ? Flipes volt,azt nem szeretem.Esetleg új akkumulátor is kellene bele lassan,abból lehet kapni eredeti Nokia gyártásút ?

(#36206) simongab válasza imi290 (#36205) üzenetére


simongab
senior tag

http://www.speedshop.hu/termekek/1023030/case-mate-gelli-checkmate-atlatszo-szurke-hatlap-tok-nokia-n8.html

(#36207) Elims válasza gyulavezir (#36198) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-) Mondjuk aki hasznàlt màr winphone-t az tudja mi a helyzet.
Sokszor a sajàt kàràn tanul az ember. :-/

(#36208) meszi16


meszi16
tag

Sziasztok!

Tönkrement a gyári N8 headsetem, vettem egyet internetes aukción, erre azt írja az eladó kapcsolatfelvétel után hogy ebből jelenleg nincs, GRIFFIN TUNEBUDS james bond-ot ajánl helyette. Szerintetek megvegyem ezt? Lesz olyan jó hangminősége mint a gyári headsetnek? Köszönöm!

(#36209) Kobak77 válasza meszi16 (#36208) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Én csak annyit tudok, hogy ha iphone kompatibilis (nem néztem meg az-e), akkor a mikrofon és a gomb nem fog működni. Más a két "szabvány" bekötése.

(#36210) Elims válasza meszi16 (#36208) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Én ezt nem egy minőségi darabnak nézem. :-/
Szerintem inkàbb kérd vissza a pénzt és vegyél egy nem hasznàlt gyàrit kéz alòl.
Ezt ne vedd meg.

(#36211) T. I. válasza gyulavezir (#36198) üzenetére


T. I.
senior tag

Micsoda kritika, hasznos kis olvasmány. Épp a napokban csábultam rá a Lumia830-ra. Papíron már majdnem az N8 utódja lehetne (microSD, OIS, glance stb.). De asszem, most erősen újragondolom. Aztán, ha a W10 kijön, talán szimpatikusabb lesz az oprendszer.

(#36212) akos3 válasza meszi16 (#36208) üzenetére


akos3
addikt

az enyémhez nem is adtak... :U

(#36213) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

A Nokia áruház közli, hogy nemsokára Opera áruház lesz. Megnéztem ezt az új áruházat, de nem nagyon találtam értelmes dolgokat, aligha hiszem, hogy annak idején azért dobták piacra az N8-at, hogy azután "Fake police voice" és hasonló programokat írjanak rá. Ti néztétek már vagy találtatok ott valami értelmeset?

(#36214) simongab válasza gyulavezir (#36213) üzenetére


simongab
senior tag

Semmit. A régi alkalmazásokat feltehették volna rá...

Más: Megvan a Nokia 530 Az operációs rendszer jó, de a telefon anyagminősége olyan amennyit ér...Az N8 sokkal minőségíbb, és a symbian nekem még mindíg logikusabb testreszabhatóbb egységesebb. A 4 ismert rendszerközül leginkább az.

(#36215) Francia91 válasza simongab (#36214) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem is a mai napig a Symbian a leglogikusabb felépítésű, és jól kezelhető rendszer. Ezért használok N82-est én N8-ast még ma is :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36216) simongab válasza Francia91 (#36215) üzenetére


simongab
senior tag

Az 530 céges, az N8 lesz az első telefon 20 éve amit megtartok...

(#36217) akos3 válasza simongab (#36214) üzenetére


akos3
addikt

530 nagyon silány sajnos, pedig méretében jó lenne. Meg az, h egy fránya ledet nem tudtak a hátlapjára tenni nevettséges

(#36218) gyulavezir válasza simongab (#36214) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Ne izgulj, a 630sem komolyabb, én olyant (is) vettem, de hálisten nem én használom... :))

(#36219) simongab válasza akos3 (#36217) üzenetére


simongab
senior tag

Nagyon -nagyon pozitívan csalódtam benne. Szidhatnám, mert céges, de nincs okom rá. Egyedül a fotó fg hiányozni, nagy fotós vagyok, tudtam az N8 cal meghökkentően jó képket csinálni, ezel neheeb lesz :P

(#36220) simongab


simongab
senior tag

Nem hiszem el, a Nokia Suite lefrissítette magát 3.8.54 re :D

(#36221) gyulavezir válasza simongab (#36220) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

:)

azaz, nekem azóta nem reklamál az online belépés miatt... asszem

(#36222) kpal válasza simongab (#36220) üzenetére


kpal
veterán

Nálam régóta az :)

(#36223) imi290


imi290
aktív tag

Üdv N8 tulajok.
Az mitől lehet,hogy ha be van kapcsolva a wifi a telefonon akkor rohamosan merül a telefon ? Mi használhatja a wifit ? Az accu weather és az emailek olyanok amik használják az internetet.

(#36224) akos3 válasza imi290 (#36223) üzenetére


akos3
addikt

Kb. meg is válaszoltad a kérdésed. De a puszta bekapcsolás is vlamennyivel jobban szívja az akksit.

(#36225) direkt-x


direkt-x
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék tőletek kérni.
Tavaly November óta nem jönnek meg az e-mailek.
Azt mondták, töröljem ki, és csináljam újra, de nem tudom, hogy milyen kiszolgáló szervereket kell beírni.
1 gmail.com, és egy citromail.hu-s címről lenne szó.

Előre is köszönöm.

(#36226) TommyX_ válasza direkt-x (#36225) üzenetére


TommyX_
őstag

Elvileg ez segíthet.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36227) Elims válasza direkt-x (#36225) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

A citromail-t felejtsd el,megbízhatatlan,rossz.

Szerk.:
Imi: Szia!

Nézd meg,hogy milyen időközönként frissíti az email-eket.

[ Szerkesztve ]

(#36228) Francia91 válasza Elims (#36227) üzenetére


Francia91
veterán

Nálam tökéletes! Az N8-asom gyári e-mail kliense is hibátlanul kezeli küldést - fogadást egyaránt!

Nekem 30 percre van beállítva, hanggal jelzi, ha jött e-mail, válaszolni is tudok mindkét fiókból a gyári kliensen keresztül

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36229) mrgold válasza direkt-x (#36225) üzenetére


mrgold
tag

Az inda-t (vipmailt) nekem se sikerült, a gmail tökéletes!

(#36230) kpal válasza Francia91 (#36228) üzenetére


kpal
veterán

Mivel csinálsz ilyen képernyőmentést ?

(#36231) Francia91 válasza kpal (#36230) üzenetére


Francia91
veterán

QuickSnaps

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36232) kpal válasza Francia91 (#36231) üzenetére


kpal
veterán

Köszi :R

(#36233) imi290 válasza Elims (#36227) üzenetére


imi290
aktív tag

Megnéztem,15 perc volt,de át állítottam 30 percre.De szerintem az volt a baj,hogy ki volt kapcsolva az energiatakarékos mód,mármint a wifinél :)) Remélem így már jó lesz.

(#36234) Elims válasza Francia91 (#36228) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon sokan panaszkodtak/panaszkodnak rà.Többször volt olyan,hogy nem kapta meg a címzett az email-t (több feladòtòl is) és a spam-ben sem volt.
Van egy-két oldal ahova nem is lehet citromail-lel regisztràlni.

Imi: Ha jò/jobb lett,írd meg légyszives.

(#36235) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Úgy látom az opera átvette a boltot minden ami fent van tegnap még ingyenes volt. Az programok alapján úgy látszik, hogy az N8at végérvényesen leírták. :-(

(#36236) T. I. válasza gyulavezir (#36235) üzenetére


T. I.
senior tag

Erre ugye - komolyan - te sem most jöttél rá?

(#36237) Elims válasza T. I. (#36236) üzenetére


Elims
veterán

:-D

(#36238) gyulavezir válasza T. I. (#36236) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

de, éppen a térképfrissítés közben...

(#36239) imi290 válasza T. I. (#36236) üzenetére


imi290
aktív tag

Leírták igen.De nem csak ezt hanem sok más telefont és rendszert.Köztük az N9-et ami MeeGo(vagy mi),az S40,és a mondhatni új kategóriás androidos XL telefonokat.Szerintem mi,N8 tulajok így is jól jártunk,mert azért kaptunk frissítéseket bőven.Legalábbis aki akkor vette mikor új volt a telefon.2010 végén 2011 elején.

Gondoljatok csak bele.Ha akkor vettetek volna egy csúcs androidos készüléket,az már ma hol lenne?Szerintem a fiók mélyén.Mert akkor az android,és most az android ég és föld volt.Ma sem vagyok oda érte,de az akkori android olyan lehetett mint egy S40 és a mai mint például egy Symbian Belle.

Elims,jobb lett az ózemidő :))

(#36240) T. I. válasza imi290 (#36239) üzenetére


T. I.
senior tag

Jaja, jól jártunk, s3 1.0-tól annán át belle refreshig eljutottunk (nekem Tmobilosként főleg volt időm várni).
Egyébként, csak megjegyzésként, az N9-en manapság fut a sailfish rendszer (jolla), ami frissülget, fejlődik.

Ui.: gyulavezir, csak ámulok, hogy még a térképfrissítést is bepróbáltad, respect.

(#36241) gyulavezir válasza T. I. (#36240) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Viccnek szántam, kérlek ne vedd komolyan. Egyébként világosan látható kik mostanában a célközönség, mert az Opera áruházból le lehet tölteni kb 1000 hindu témát és Ganesha hátteret meg vannak olyan progik, amiknek a címét nem sikerült elolvasni, mert olyan betűkkel van írva, amiket legutóbb a thai fokhagymás-chilis szószon láttam. :-)
Remélem egyszer azoknak is kell majd egy értelmes navigáció...

(#36242) T. I. válasza gyulavezir (#36241) üzenetére


T. I.
senior tag

Ha még mindig vannak illúzióid a navigációval és az Operastore fejlődésével kapcsolatban, akkor javaslom, hogy az általad írt gondolatmenetre felfűzve írd be a google-be, hogy "smartphone os market share india" vagy csak kattints a linkre (a Symbian: 4,31%-on áll).

A célközönség indiaiak 53%-a a G-maps-ot tolja manapság (vagy bármely más androidos navit), annak a 17%-nak meg, akinek S40-es nokiája van, szerintem nem kell mobilos navi.

(#36243) gyulavezir válasza T. I. (#36242) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Igazából már semmi újat nem várok a kis telefonomtól, csak, hogy hiba mentesen tegye a dolgát, mint eddig is. Elpötyögök rajta, amire kell, arra tökéletesen megfelel. :-)

(#36244) Francia91 válasza gyulavezir (#36243) üzenetére


Francia91
veterán

Én még most is használom a GPS-t az N8-asomon (Sygic Aura, 2014-es első negyedéves térképekkel). egyenlőre szépen elnavigál, nyáron motorostúrán is társam lesz Erdélybe
De valószínűleg az év vége felé váltani fogja egy Lumia 1020-as, ez pedig megmarad másodtelefonnak, az N82-es pedig harmadfonnak :D
(csupa Xenonos Nokia gyűjteményem lesz :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36245) kpal válasza Francia91 (#36244) üzenetére


kpal
veterán

1020 ütni fog fotózás terén :K , kár viszont abból kihagyták a memokari bővítést . Én in is Lumia-ra váltok majd ,de az is csak jövőre , egy bizonyos ár fölé nem megyek ,minél kevesebbet akarok veszíteni az értékéből . Anno így vettem az N8 is 2éve.
Tavaly befigyeltem mikor Hungaroringen pár embernél láttam N8 -at , és szinte mind külföldi volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#36246) gyulavezir válasza Francia91 (#36244) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Nagyon drukkolok Neked, hogy bejöjjön a Lumia, én csúnyán felsültem a 735el. Tudom, nem igazán egy kategória, de szerintem nekem egy életre elvette a kedvem ettöl Nokia+Windows kombótól...

(#36247) simongab válasza gyulavezir (#36246) üzenetére


simongab
senior tag

Mi baja a 735 nek? A gyerek nemrég vett egyet...

(#36248) Francia91 válasza gyulavezir (#36246) üzenetére


Francia91
veterán

Ismerosomnek van egy 1020-asa, parszor mar kitanulmanyoztam, az alapjan nincs vele problemam. Elegge zart rendszer testreszabhatosag szempontjabol, viszont marha stabil es gyors.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36249) kpal válasza gyulavezir (#36246) üzenetére


kpal
veterán

Ha mai oprendszereket nézzük WP kap legtöbb és leghosszabb ideig frissítéseket pl. 920 is már régi és ezután jön rá W10.

[ Szerkesztve ]

(#36250) Francia91 válasza kpal (#36249) üzenetére


Francia91
veterán

Meg a másik, hogy én már kinőttem abból, hogy össze-vissza variáljam az OS-t. Az N82-esnél még ez volt, agyon volt hckelve a rendszer, Phytoon meg minden, a maximumot hoztam ki a telefonból. Aztán lett notebook-om, ami sokmindent kiváltott. Az N8 meg azért kellett, mert szegény N82-es már nehezen bírkózott meg nagyobb honlapokkal, fényképminőségből is jobbra vágytam.
Most, mai szemlélettel nekem tökéletes lenne aWP platform, stabil és gyors rendszer. A Testreszabhatóság már nem döntő tényező számomra. Használni akarom, stabilan, és kész. Fotó és videóminőség persze még most is elsőrangú szempont nálam (mivel nincs külön gép, amivel kiváltsam, és tegyük hozzá, hogy az N8-assal készített kép is kinyomtatva A4-esre nagyon szépen mutat :) ). Ezért lesz Lumia 1020 az év vége felé.
Első számú szerelmem a motorom, így az élvez elsőbbséget anyagi szempontból (2 évig restauráltam, most olyan, mintha a gyárból frissen gurult volna ki). Szerencsére már kész van, 1 hónap alatt bele is tettem 900 km-t. csak még fel kell készíteni egy 4000 km-es túrára :). Ott még az N8-as elnavigál, a következő túrán pedig már a Lumia 1020-as fog navigálni :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.