Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37755) simongab


simongab
senior tag

Sajnos a Facebook kliens is ki lett mostanában kapcsolva :( Elég kevés dolog működik rajta, viszont...telefonálni lehet vele :D

(#37758) _ _ _ _ _2 3


_ _ _ _ _2 3
tag

RON:

Háromszor ejtettem le eddig munka közben, teljesen jól bírja. Ez most a világ legjobb telefonja! Egy dolog zavar, de az nagyon, hogy nem lehet lezárni (?), csak Pin kóddal -kikapcs- üzikéket, jegyzeteket, telefonszámokat, ezt leszámítva tömör gyönyör a Nokia N8.

Gem.Annyira nem izgalmas, de egy Operát tényleg megpróbálok felrakni rá, sh*t support, sh*t usability with browser... for this ammount of money? Iphone was better, de miért... ,mert nem hagyják Nokiáéknál sem, hogy a user telefonprogramot, rendszert fejlesszen vagy egyedi legyen, az árt.

Off
Nem ***-be -ba(!) Már bocs, "froot,, az. :DDD

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37759) _ _ _ _ _2 3


_ _ _ _ _2 3
tag

Van, akinek a Sport tracker vagy bármelyik futó program csatlakozik a GPS-hez (?)... ,már végigpróbáltam az összeset... 1x se volt siker.... azaz 2 napig... strange :C

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37760) simongab válasza _ _ _ _ _2 3 (#37759) üzenetére


simongab
senior tag

Endomondo még most is tökéletesen működik :D <3

(#37761) _ _ _ _ _2 3 válasza simongab (#37760) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Üdv :Y ! (.B.U:EK.)Hogyan?

Nálam nem, próbáltam. Verzió gond (?), térképnél alapból nem találja.. a helyem megvan majd GPS-hez nem kapcsolódik... Sportracker látja a műholdakat, csak nem kapcsolódik ... wtf (?) ... telepítsek újra ? Nem tűnik könnyűnek.. . bakk resetelek... milyen verziókban vagy - symb friss (?) . Endomondo (?)

[ Szerkesztve ]

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37762) simongab válasza _ _ _ _ _2 3 (#37761) üzenetére


simongab
senior tag

Endomondo 3.00(2)

Belle 111.040.1511

Lassan csatlakozik a műholdra...de ez mindig így volt :D

(#37763) _ _ _ _ _2 3 válasza simongab (#37762) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Üdv!

K.slušati

Na most ott tartok, hogy "no reset,, ti. a jelzárat vagy mi nem tudom, az eredeti telefon tulajdonosa, pedig már nem elérhető....

Hogyan kell ezt a Belle... akármit felrakni, fel tudom e rakni, lehet-e valamit tenni?

..persze utána is nézhetnék, csak könyebb megkérdezni ti. a Symbian támogatás már... ,mondjuk akkor is...

Legutóbb megtaláltam egy rövid időre a műholdat, zenét hallgatok és egyszercsak bezúzta az összes számot recsegésre (nem vicc). Lehet, hogy már virusom is van xd?

(Biztos ,hogy az lesz a vége "kill mobile system,, én már látom... ,de nem akarok ezért egy Huwai pro3 -at 20k-ért vagy egy Librem-et 200-ért, csak, mert én nem vagyok GoogleAppleMicrosoft párti bármilyen "happy,, a reklám... pusztán ezért :) . :)Ha-ha )

A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37764) simongab válasza _ _ _ _ _2 3 (#37763) üzenetére


simongab
senior tag

ez az első alap Symbian ami 2009-ben debütált...azt már nem fogja tudni a telefon lefrissíteni. Tegnap a kedvedért kipróbáltam a gyári HERE navigációt...működik. gyári játékok zenelejátszó...minden. Ami rossz hogy nem az az FB és e mail kliens, de böngésző szinten azt is meg lehet oldani. Itthon vett dobozos frissített nem hekkelt példány kellene neked amiben már cseréltek gyári akkut. Egy barátom nem adta el, megkérdezem megvan e még Neki, lehet megválik Tőle.

(#37765) _ _ _ _ _2 3 válasza simongab (#37764) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Küldtem priv.-et, K. :C

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37766) _ _ _ _ _2 3


_ _ _ _ _2 3
tag

https://vpsfix.com/3148/reset-forgotten-nokia-security-code/

hasznos, na most a hard reset ment, csak a kód nincs meg (kódhiba)

és a gps változatlanul rossz

+milyen "reset,, az ahol az alkalmazások egy része maradt ?

Code with NSS .. most ezzel - aztán telefonból "reset,, aztán új verzió Symbian-ból, de felteszem ahhoz is kód kell.

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37767) petike26


petike26
csendes tag

Sziasztok!
Volt már valakinek olyan gondja a telefonnal hogy nem reagáltak az oldalán levő hangerőszabályozó gombok?
Lehet azt takarítani vagy mit lehet vele csinálni? Köszönöm!

(#37768) akos3 válasza _ _ _ _ _2 3 (#37766) üzenetére


akos3
addikt

Milyen alkalmazások? Sok gyárilag telepítve volt és nemigen lehet leszeni. (játékok, tv..)

(#37769) _ _ _ _ _2 3 válasza petike26 (#37767) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Nekem nem, szervíz.

Á, Gps-t nem sik. megjavítani - úratelepítéssel sem... passz... ez tényleg van, akinek működik PROGRAMMAL? Nem a térkép, talking about running. Vettem egy okosórát xd, megérte (AMAZFIT GTS) - óriási cucc! Szinkronizáció, persze így ki van zárva. Az igaz, hogy, ha nyílt forráskódú lenne a Nokia N8, felmenne rá egy Android 5? Volt petíció, szervízes mesélte... ,persze nemleges válasszal. NO-NO :(

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37770) TaylorPro válasza _ _ _ _ _2 3 (#37769) üzenetére


TaylorPro
addikt

Egy 10 éves Legendáról van szó, aminek jelenleg nulla a támogatottsága!

Pixel 8 Hazel

(#37771) _ _ _ _ _2 3 válasza TaylorPro (#37770) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Tudom, pedig a Symbian sokkal jobb, mint az Android. Következő, nekem egy Droid nélküli bootolható Linux lesz... van egy szervizes, aki azt állítja megcsinálja (meg tudja csinálni) vagy Librem.. , de nem lesz következő. Ebből lesz 8, annyira jó, más érzés elővenni :C . Retro

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37772) T. I. válasza _ _ _ _ _2 3 (#37771) üzenetére


T. I.
senior tag

Nézd meg az ubports.com-ot.
Ha ennyire tetszik neked az okosóra,érdemes lenne ubuntu touch-ra váltanod. Annak van aktív támogatása, térkép biztos, okosóra support talán, és a fejlesztők elutasítják a nagy gyártók adatgyűjtögetését.
N8-ról én ubira váltottam,és tetszett anno a bqE5hd. Pár lepedőért már Nexus5 vagy OneplusOne is vehető,amin vígan fut az OS.

(#37773) _ _ _ _ _2 3 válasza T. I. (#37772) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Igen, igen, Köszönöm ;) . Tor-t is állandóan diszkriminálják, plusz öt biztonsági kérdés, xd. Én is elutasítom, de nem, csak az adatgyűjtés miatt, a "Monopoly,,-t nem kultiválom, mindenki és minden oda, annak, de ez messzire vezet... már moderáltak emiatt ;] . :U

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37774) Francia91


Francia91
veterán

Vettem egy FM Transmittert a kocsiba.... :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37775) TaylorPro válasza Francia91 (#37774) üzenetére


TaylorPro
addikt

Erre tökéletes. Még lehet beizzítom én is. Bár én vettem egy bluetooth átjátszót, de arra is rálehet küldeni.

Pixel 8 Hazel

(#37776) Francia91 válasza TaylorPro (#37775) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem az autórádión nincs BT, csak mp3 CD-t játszik le. Maga a rádió és minden funkciója hibátlan, BT miatt cserélni nem fogom. Szivargyújtó csatlakozásom csak 1 van az autóban, az meg a GPS-nek kell hosszabb távon, a Transmitterek meg eleve abba csatlakoztathatóak. Meg ez azoknál sokkal jobb na :P

Lőttem vele pár fotót kíváncsiságból, elég vállalható képeket lő még mindig. Persze a 1020-asomhoz és 950-esemhez messze van, de azért na, nem rossz. Még agyalok, hogy a Taylor V9-es RM-odat feltolom rá, ha még megvan ott, ahova korábban fel volt töltve. Anno az N8-ashoz le volt mentve az összes gyári magyar ROM-om és a Taylor V9-es is

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37777) TaylorPro válasza Francia91 (#37776) üzenetére


TaylorPro
addikt

Meg van minden. Van V10 is. Azaz Pro X: [link]

Pixel 8 Hazel

(#37778) Francia91 válasza TaylorPro (#37777) üzenetére


Francia91
veterán

Hoppá, akkor a 10-esről már lemaradtam :)
Köszi! :R
Látom N82-esre is van hackelt ROM-od :). Volt N82-esem is, szerettem nagyon
Az N8-ashoz való flashelő program Win10-en jól működik? Anno a Phoenix Win7 64 bit-en stabil volt, Windows 8.1-esen már nem működött rendesen

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37779) TaylorPro válasza Francia91 (#37778) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szívesen! Ott a hozzávaló Phoenix is. [link]

Pixel 8 Hazel

(#37780) Francia91 válasza TaylorPro (#37779) üzenetére


Francia91
veterán

Rendben, ezt is leszedtem pár cuccal együtt :)
A "10202be9.rar" fájl mire is való? Valami ilyesmi volt a V9-nél is, csak már 2018 óta kiszálltam az N8-as témából, nem emlékszem sokmindenre :B

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37781) TaylorPro válasza Francia91 (#37780) üzenetére


TaylorPro
addikt

Az egy rendszermappa. Ha megsérülne ez a Pro X gyári mappája. Beállításokat tartalmaz. Azért lett külön feltéve hogy ehhez ne keljen újra telepíteni a romot.

Pixel 8 Hazel

(#37782) Francia91 válasza TaylorPro (#37781) üzenetére


Francia91
veterán

Phoenix-ben Refurbish-re kell menni, és a Dead phone USB flashing bepipálva, vagy ki legyen véve a pipa? Nem emlékszem már rá, a magyar leírások meg már nincsenek meg :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37783) TaylorPro válasza Francia91 (#37782) üzenetére


TaylorPro
addikt

[link]

;)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#37784) Francia91 válasza TaylorPro (#37783) üzenetére


Francia91
veterán

Ohh, köszi! :D :R

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37785) Francia91


Francia91
veterán

Ilyenkor Downgrade, és aztán felnyomni a 10-est?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37786) TaylorPro válasza Francia91 (#37785) üzenetére


TaylorPro
addikt

Akár. Elsőnek a halott módot próbálnám.

Pixel 8 Hazel

(#37787) TaylorPro válasza Francia91 (#37785) üzenetére


TaylorPro
addikt

Sikerült?

Pixel 8 Hazel

(#37788) Francia91 válasza TaylorPro (#37787) üzenetére


Francia91
veterán

Ma folytatom, volt még itthon dolgom :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37789) Francia91 válasza Francia91 (#37788) üzenetére


Francia91
veterán

A Downgrade nem ment fel. Ott is a Refurbish-re kell kattintani, vagy Firmware Update?
Próbálkozok délelőtt a halott móddal

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37790) coyote66


coyote66
aktív tag

Na, most miattatok késztetést érzek hogy vegyek én is egy N8-t. :) Régebben volt, de valahova elkallódott. Kellemes emlékeim vannak róla. Ahogy meglesz a telefon felélesztem a régi symbian elmentett cuccaimat, aztán lehet, hogy beletörik a bicskám. (anno Nokia 700, most x7-00, meg egy samsung omnia hd lapul a fiókban)

Én vagyok

(#37791) TaylorPro válasza Francia91 (#37789) üzenetére


TaylorPro
addikt

Kövesd a leírást. Újrahúzom már én is a telót.

Pixel 8 Hazel

(#37792) Francia91 válasza TaylorPro (#37791) üzenetére


Francia91
veterán

Nem megy a szerint sem :(
Majd megpróbálom az asztali gépen még ma, most laptopról csináltam. Pedig régebben jópár N8-asra rátettem a V8-ast és V9-est, nem hiszem, hogy annyira elhülyültem volna azóta

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37793) TaylorPro válasza Francia91 (#37792) üzenetére


TaylorPro
addikt

Lehed driver vagy Win 10 gond is.

Pixel 8 Hazel

(#37794) Francia91 válasza TaylorPro (#37793) üzenetére


Francia91
veterán

Amikor még csinálgattam ezeket, Windows 7 x64 alól mentek a dolgok. A sima FW Update működött mindegyiknél, 1 db N8-asnál kellett a Halott Módos frissítés, de az is gond nélkül lefutott

Most a 2 esetben a következő van:
1. Sima FW Flashelés mód: Amikor indítaná újra az N8-ast Teszt módba a flasheléshez, nem sikerül neki, a telefon kikapcsol, és csókolom. Vár pár percet rá, aztán kiírja, hogy a telefon nem indult újra a kívánt módban.

2. Halott mód: Mindent a leírás szerint csinálok. Amikor meg kell nyomni a bekapcs gombot, megnyomom, van egy USB csatlakoztatás, majd lecsatlakoztatás hang a Windows-ban, és annyi.

Nem baj, elmentettem mindent HDD-re a ROM felrakásához, majd megpróbálom az asztali gépen (amin szintén Windows 10 van...), ha azzal sem megy, előveszem a régi Athlon XP-s PC-met, arra még XP van telepítve :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37795) TaylorPro válasza Francia91 (#37794) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nekem most Win 10 alól elindult a frissítés.

Pixel 8 Hazel

(#37796) TaylorPro válasza TaylorPro (#37795) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem futott le. Halott módban szépen felment. Win 10 64bit.

Pixel 8 Hazel

(#37797) TaylorPro válasza TaylorPro (#37777) üzenetére


TaylorPro
addikt

Létezik egy not clear uda fájl is ami még a V9-hez készült. Itt csak annyi a más dolog hogy a gyárilag telepített programok is benne vannak. Térkép, youtube, stb. Teljesen kompatibilis a V10 verzióval. Ezt kell bemásolni helyette és kész.

[link]

Pixel 8 Hazel

(#37798) Francia91


Francia91
veterán

Asztali gép, Windows 10 ott is, ugyanez. Sima SW frissítésnél nem indítja újra teszt módban a telefont, Halott Módnál csak egy USB hangot hallok a Windows-nál, de semmi nem történik.... Egyenlőre ráhagyom, majd előszedek egy régebbi XP-s vagy Win7-es gépet itthon, megpróbálom azzal.

Az az érdekes, hogy a próbálkozás után vagy 5-6 percet várni kell, mire a telefont be tudom kapcsolni. Nem emlékszem ilyenre

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37799) TaylorPro válasza Francia91 (#37798) üzenetére


TaylorPro
addikt

Halott módban amikor rádugod a telót utána röviden egyből megkell nyomni a bekapcs gombot.

Pixel 8 Hazel

(#37800) Francia91 válasza TaylorPro (#37799) üzenetére


Francia91
veterán

Úgy csinálom, továbbra is ugyanaz.... :U
Majd összerakom a régebbi PC-met, megnézem a következő héten valamikor azzal

Halott módban rákattintok a Refurbish gombra, kijön az ablak, ír egy sorrendet, ott rádugom a kábelt, ahogy hallom az USB hangot, megnyomom a bekapcs gombot kb 1 másodpercre, majd rámegyek a Phoenix-ben az Ok gombra.... Aztán semmi.... Várja az USB eszközt....

Tököm ki van, hogy régebben egy sor N8-asra raktam fel ezeket a ROM-okat Win7 alól, itt meg olyan vagyok, mint egy full kezdő....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.