Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36851) Francia91 válasza MK VII (#36850) üzenetére


Francia91
veterán

Próbáld meg egy Hard Reset-tel. A szűz Taylor V9 ROM-hoz képest én csak a Térképeket és a DLNA lejátszást tettem vissza, de a szűz Taylor V9-essel is volot vörös segédfényem, szerintem azt hülyeség is kivenni, azzal fókuszál sötétebb helyeken. Nem hinném, hogy Taylor kivette volna belőle.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36852) MK VII válasza Francia91 (#36851) üzenetére


MK VII
veterán

Pedig nincs és nem is volt soha V9 alatt nekem.. Gyárival van.
És mint említettem mikor előzőleg volt ilyen telefonom és írogattam akkor is ide a topikba akkor szó is volt róla, ha jól emlékszem, hogy V9 alatt el kell felejteni a segédfényt. Akkor el is fogadtam, hogy ez van, de nekem hiányzik.
Többször újra lett húzva a V9. Hard resetelve is volt most utoljára mikor átraktam a panelt a másik telefonba és használat előtt nyomtam egy HR-t, de ugyan úgy nincs.

De mondom.. Gyári romnál van szóval nem hardveres probléma.

(#36853) imi290 válasza MK VII (#36852) üzenetére


imi290
aktív tag

De a segédfény nincs ám mindig.Például ha van fény elég,akkor nem kapcsol be.Csak akkor ha sötét helyen vagy.Menj ki a napra,ott tuti nem lesz,és takard le az ujjaddal az objektívet úgy fog villanni.
De gondolom ezzel tisztában vagy :U

(#36854) MK VII válasza imi290 (#36853) üzenetére


MK VII
veterán

Igen. Tisztában vagyok a képességeivel a telefonnak. Sötétben sincs segédfényem és soha nem is volt V9-en semmilyen körülmények közt.
Megpróbálom majd, ha lesz időm, újrahúzni a V9-et, de nem hiszem, hogy változás lenne hisz már nagyon sokszor újrahúztam anno a V9-et a telefonon és semmi változás..

(#36855) gyulavezir válasza MK VII (#36854) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Pedig van segédfény, ez teljesen biztos és Taylor leírásában sem találtam sehol azt a részt, hogy nélkülözni kéne.
Azért mielőtt erre a hardverre is nyomnál egy resetet az ollóval, kérlek add inkább nekem!

:)) :)) :))

(#36856) MK VII válasza gyulavezir (#36855) üzenetére


MK VII
veterán

"Azért mielőtt erre a hardverre is nyomnál egy resetet az ollóval, kérlek add inkább nekem!" :C :P
Nem nem!!... Ezen nem lesz ollós hardreset.. :)

Viszont nekem akkor sincs V9-en segédfény csak a gyári szoftverrel. Ez ami tuti.. :)
Újrahúzom a V9-et este, ha hazaértem aztán meglátjuk.. Tényleg nem értem nekem miért nincs segédfény..

[ Szerkesztve ]

(#36857) Freeman007 válasza MK VII (#36856) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nekem van vörös segédfény V9-en de csak sötétebb helyeken. Ahol elég világos van ott nem kapcsol be.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36858) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv Urak!

A segédfényt a kamera automatika vezérli és nincs bele piszkálva.

Pixel 8 Hazel

(#36859) MK VII válasza TaylorPro (#36858) üzenetére


MK VII
veterán

Üdv.
Köszi az infót.. ;)
Akkor nem tudom mi van az enyémmel. Ma a végére járok. Megpróbálom újrarakni a gyárit aztán a V9-et. Hátha valami csoda folytán előkerül a segédfényem.

(#36860) Francia91 válasza TaylorPro (#36858) üzenetére


Francia91
veterán

gondoltam. Nem is lenne értelme megpiszkálni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36861) MK VII


MK VII
veterán

Nos.. Miért lehet, hogy phoenix-el mikor teszed fel a romot kékhalálozik a gép?
2 féle phoenixet próbáltam és mindegyikkel ugyan ott kékhalál.
Win 8.1 64bit. Géppel tuti semmi baj.. A legújabb játékok húzott proci és memória mellett tökéletesen futnak. Bár mindegy, mert BIOS alapértelmezett beállításnál is dobja..
Csak a phoenixnél van ez.. :(

(#36862) Francia91 válasza MK VII (#36861) üzenetére


Francia91
veterán

Talán mert a Phoenix nem ismeri a Windows 8-ast sem, nemhogy a 8.1-et. Ezért!
Maximum Windows 7 x64

Feltelepül, meg minden, de instabil lesz, aminek egyik jele a kékhalál. XP-s vagy Win7-es gépről csináld! :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36863) MK VII válasza Francia91 (#36862) üzenetére


MK VII
veterán

És az, hogy nem ismeri az rom telepítés felénél "jut eszébe"? :)
Na remek... Akkor Fater gépén kell mókolnom..

Köszi :)

(#36864) Francia91 válasza MK VII (#36863) üzenetére


Francia91
veterán

Ott jut eszébe... Biztosan ott vesz elő olyan dolgot, ami okozza az inkompatibilitást.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36865) MK VII válasza Francia91 (#36864) üzenetére


MK VII
veterán

:K

(#36866) Francia91 válasza MK VII (#36865) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem is van olyan programom (AutoCAD 2007), ami 2-3 óra rajzolás után dobja be a kékhalált abból az okból, hogy nem kompatibilis a Windows 7-tel, hanem csak XP-vel....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36867) Szab24


Szab24
tag

Sziasztok,

Két év használat után szeretném újrarakni a taylor v9-et. Letöltöttem mindent, de a phoenix már nincs fent honnan tudom letölteni illetve milyen verziót kellene használnom.

Köszönöm előre is.

(#36868) Freeman007 válasza Szab24 (#36867) üzenetére


Freeman007
aktív tag

http://www.techpro.hu/nokia-n8-pro-edition-v9/ itt van a pontos phoenix típus.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36869) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Új szokása a telefonomnak, hogy ha az aktuális hívást be akarom fejezni és átvenni a várakozó hívást, akkor egyszerűen lefagy és nem tudok semmit csinálni a kikapcsoláson kívül. Persze közben a telefon csörög egyfolytában. Ez most annyira nem tetszik, és ma kétszer is eljátszotta.
Vajon, ha újra húzom a rendszert, akkor esélyes, hogy helyreáll a rend?
Meg mintha minél tovább lenne bekapcsolva, annál inkább mintha lassulna a telefon.
Nem raktam fel új cuccokat egyszerűen csak használtam a készüléket.
Szóval húzzam újra? :F

[ Szerkesztve ]

(#36870) Francia91 válasza gyulavezir (#36869) üzenetére


Francia91
veterán

Egy próbát megér, nekem pl nem csinál ilyet. De havonta egyszer ki kell kapcsolni a telefont, majd be, mert olyankor csinál furcsa dolgokat (pl csak a hívószámot jelzi ki, akkor is, ha a telefonkönyvben lévő személy hív). Kikapcs, 1 perc pihenő, aztán bekapcs, és egy hónapig megint jó :). Eddig az összes Symbian-os telefonomnak volt ilyen és hasonló hülyesége, amit a kikapcsolás orvosolt :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36871) gyulavezir válasza Francia91 (#36870) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Igen, volt ilyen gondom is...

(#36872) Tomcat válasza Francia91 (#36870) üzenetére


Tomcat
őstag

Igen, ezt én is tanúsithatom. Nálam is minden ilyen és hasonló egyébként érthetetlen és egyébként szándékosan nehezen reprodukálható hiba előfordult az évek során. (N73,N95, N95-8GB, N82, N8, 808PV) Viszont én a vége felé már nem havonta hanem inkább hetente 1x kapcsoltam ki az N8-akat éjszakára és úgy raktam a tűs töltőre, nem az USB-sre, hogy elkerüljem az anomáliákat. Nálam működött.
Egyébként azt vetem észre hogy ahogy "öregedett" a firmware telepítés úgy egyre gyakrabban jöttek elő az anomáliák. Friss telepítés és a "belakás" után nekem is elég volt havonta 1x úrjaindítani.

Tomcat

(#36873) imi290


imi290
aktív tag

Vettem egy iphonera való kamera lencse szettet,és elég jól használható.Nekem főleg a makró tetszik lekameráztam egy katicát és krumplibogarat :D A halszem optika is jó,az egész udvar látszik rajta,a széles látószög is,persze ennél kisebb a torzulás mint a halszemnél.Mivel hogy nem erre a telefonra való a csíptetős kivitel,ezért látszik az objektív széle,mert az N8 alapból széles látószögű (valamennyire).

Ha majd eljutok valami koncertre,akkor viszem magammal,és ott élesben jobban fogom tudni tesztelni,persze kinek van kedve ilyenekkel bíbelődni egy koncerten.

Ittegy videó,nagyon amatőr,de első tesztnek ez sikerült.

:))

[ Szerkesztve ]

(#36874) Elims válasza imi290 (#36873) üzenetére


Elims
veterán

Telefonhoz képest nagyon jó lett!! :-)

(a krumplibogarat remélem eltapostad a videó után :-)) )

(#36875) MK VII válasza imi290 (#36873) üzenetére


MK VII
veterán

Az igen...
Tök jó lett. El tudnék szórakozni én is egy ilyen lencsével :)

(#36876) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv Urak!

Meglepetés, de nem a Mateltől, hanem tőlem!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#36877) Francia91 válasza TaylorPro (#36876) üzenetére


Francia91
veterán

:D :R

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36878) TaylorPro válasza Francia91 (#36877) üzenetére


TaylorPro
addikt

link hamarosan aktív.

Pixel 8 Hazel

(#36879) Francia91 válasza TaylorPro (#36878) üzenetére


Francia91
veterán

Igen, azt éppen lestem, hogy nincs fent még semmi :)

Témát és csengőhangot leszámítva mi változott még? :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36880) TaylorPro válasza Francia91 (#36879) üzenetére


TaylorPro
addikt

Időjárás app és widget törölve. Mást már nem lehet.

Pixel 8 Hazel

(#36881) Elims válasza TaylorPro (#36876) üzenetére


Elims
veterán

Hallod,ezt nem hiszem el!!!! :-))))))

Köszönjük Szépen!!!! :-))

Asztakurva... Nem hiszem el!! :-)

hogyiskell..: :R :R :R :R :R

Remélem működik a donate gomb.Ha dohányzol meghívlak egy doboz cigire.Ez a minimum! :-)

Hvégén felrakom.

Mégegyszer Köszi!! :-)

(#36882) TaylorPro válasza Elims (#36881) üzenetére


TaylorPro
addikt

:) Szívesen!

Működik de nem dohányzom. De egy sört elfogadok. ;)

Pixel 8 Hazel

(#36883) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Tölthető a Pro X!

Pixel 8 Hazel

(#36884) TaylorPro válasza TaylorPro (#36883) üzenetére


TaylorPro
addikt

Na még várjatok a felrakással, pici igazítás kell még.

Pixel 8 Hazel

(#36885) Francia91 válasza TaylorPro (#36884) üzenetére


Francia91
veterán

Én nem piszkálom, egyenlőre bőven jó nekem a "sima" Taylor V9 :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36886) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Fent van a javított verzió Nokia_N8_Pro_Edition_X_Final néven.

Meg volt a mai izgalom. ;]

Pixel 8 Hazel

(#36887) Joe215


Joe215
aktív tag

Király :C

(#36888) gyulavezir válasza TaylorPro (#36886) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Nagyon köszi. Teljesen biztos, hogy Te leszel az első, akinek megnyomom a donate gombot!

(#36889) MK VII válasza TaylorPro (#36876) üzenetére


MK VII
veterán

Hohoo.. :)
Köszi szépen a munkádat. Fel is dobom V9 helyére úgyis újra akartam húzni a rendszert. :R

[ Szerkesztve ]

(#36890) Freeman007 válasza TaylorPro (#36876) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Hát ez hatalmas meglepetés :D Köszönöm/köszönjük szépen :R :R :R

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36891) Elims


Elims
veterán

Ha vki felrakta írjon! :-)

(#36892) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Mostanában egyre gyakrabban fagy meg az N8-am. Érintő nem reagál, csak hosszan nyomva a bekapcsoló gombot tudom kikapcsolni. Bekapcsolás után ilyenkor gyakran „System error” üzenet fogad, nem tudom leokézni, megint ki kell kapcsolnom. Ezt párszor megcsinálja, amire ismét jó lesz. Remélem, „csak” szoftveres hiba, ezért erősen gondolkodom rajta, hogy lecserélem végre a gyári T-s telefosott oprendszert az előbb dícsért romra. Majd légyszi írjatok még, milyen is lett. :)

Az is előfordul, hogy hívnak, de nálam nem jelez semmit, a hívónál rendesen kicseng. SMS-ek sem mindig érnek célba, mondjuk ez lehet, hogy szolgáltatói hiba.

Viszont lenne egy olyan gondom, hogy rengeteg telefonszámom van, és ezeket papírra is ki szeretném menteni, mert ha elvesznek, az kb halál lenne nekem. Van erre valami mód, hogy mondjuk Excel táblába kitegyem valahogy?

Köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36893) kpal


kpal
veterán

Ilyen áron [link] :Y

#36876) TaylorPro: Valahogy nem lehet belenyúlni az N8 lelkébe hogy 1080/30fps videót tudjon. Vagy ehhez kevés harver ?

[ Szerkesztve ]

(#36894) csabyka666 válasza kpal (#36893) üzenetére


csabyka666
addikt

Pf, biztos valamivel elcsapta a gyomrát az illető. Múltkor láttam egy gyönyörű kék N8-at, 38.000 forintra tartotta a fickó, szerintem 35.000 alatt nem is adta volna oda, mondjuk az majdnem reális ár érte, már csak a színe miatt is.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36895) MK VII válasza kpal (#36893) üzenetére


MK VII
veterán

Ha nem baj lopom a hirdetést... Nagyon megtetszett.. :D

(#36896) TommyX_ válasza kpal (#36893) üzenetére


TommyX_
őstag

Hardver miatt.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36897) Elims válasza csabyka666 (#36892) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Biztos,hogy meg lehet csinàlni.Emlékszem amikor àt kellett raknom egy màsik típusù telefonra a névjegyzéket akkir kipròbàltam több mindent.
Ha màs nem akkor a vcf fàjlokat màsolgatod ki egy jegyzetbe.

KPal: Elírta egy nullàval. :-DD

(#36898) csabyka666 válasza Elims (#36897) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, a vcf-ek tartalmát látom (legalábbis a 6230i-men láttam), de elég sok telefonszámról van szó, ezért valami automatizált megoldás kellene. Ha más nem lesz, akkor marad ez.

A vcf fájlokhoz hogyan férek hozzá? 6230i-n a Suite-tal tudtam kimásolni őket, itt is úgy működik?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36899) TommyX_ válasza csabyka666 (#36898) üzenetére


TommyX_
őstag

Én ezt csinálnám:
Nokia Suite pc-re telepít, biztonsági mentés a névjegyzékről, utána az nbu explorerrel bele tudsz nézni a biztonsági mentés fájlba és onnét ki lehet másolni a számokat.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36900) csabyka666 válasza TommyX_ (#36899) üzenetére


csabyka666
addikt

Okés, ezt ma megpróbálom! Köszi! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.