Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30001) perge666


perge666
veterán

Lehet holnap már lessz másik telóm is,de azért az N8-at sem hanyagolom el amíg nálam van,és megcsinálom a térképfrissítést.Majd az új tulaja biztos jó hasznát veszi egyszer,ha eladom!

[ Szerkesztve ]

(#30002) baradi


baradi
senior tag

Sziasztok,

Segitsegre lenne szuksegem. A tegnapi terkepfrissites utan a kovetkezo problemam van, es nem talalom a megoldast .
Az a helyzet, hogz nem tudok helysegre keresni. Pl. ha beirom, hogy Dunakeszi, keres, akkor nem dobja fel csak Dunakeszit, mint anno, zarojelben, hogy (Pest), hanem feldobalja a Dunakeszin levo dolgokat, pl posta, gyogyszertar, stb.
Ez elegge gaz, mert igy nem tudom tovabb szukiteni utcara, stb.
Nem a frissitessel van a gond, mert a masik N8-on franko, mi lehet a gond?
Probaltam, hogy leszedem Magyaorszag terkepet, de ugyan az.
Koszi elore is

(#30003) akos3 válasza djrobaa (#29979) üzenetére


akos3
addikt

ezt honnan lehet? Mit csinal? Nekem csak 50 mb van.

(#30004) baradi válasza baradi (#30002) üzenetére


baradi
senior tag

olyan , mintha csak az erdekes pontos kozott keresne, de a varost magat nem...
lsz segitsetek!!!

(#30005) djrobaa válasza akos3 (#30003) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Frissítésként jött. Lényegében egy Office Mobile csomag a Microsoftól Symbianra. Word, Exel, Power Point van benne. A Mobile Cleaner nem segit, hogy több helyed legyen a C-n?

[ Szerkesztve ]

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#30006) schumy1


schumy1
aktív tag

Mivel nagyon oda meg vissza vagyok a fénykép és videóitól, mindig is kíváncsi voltam, hogy a többi N8 tulaj milyen képeket és videókat csinál. Vannak itt olyanok akiknek neten vannak fent, és publikus?
Youtubeon sok videókat nézegetem régebben, de azok inkább külföldi videók voltak.
Aki nem látta és kíváncsi rá, az nézze meg ezt.
http://www.youtube.com/watch?v=XQOvs35Fu0w

Voltak terveim továbbiakra is, de még nem jutottam el odáig. :)

(#30007) perge666


perge666
veterán

Az este megvettem az N8 utódját,egy Galaxy S2-t!
Debrecen környékén ha valakit érdekel gyárilag független,full dobozos,ezüst színű N8,az keressen meg.

(#30008) Ricardo válasza schumy1 (#30006) üzenetére


Ricardo
félisten

Itt nézz körül

Keress rá az N8-ra. Kicsit vissza kell menni, mert mostanában sok a 808 kép is.

[ Szerkesztve ]

(#30009) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Ha az N8 telefonomon lévő T-mobile-os Symbian Belle szoftververziót szeretném lecserélni a legújabb magyar nyelvű függetlenre, akkor a választásnál számít a telefon színe (T-Mobile-os, fekete színű)? A navifirm program által felajánlottak közül melyiket ajánlanátok? Ilyenkor a telefonmemóriában lévő adatok is törlődni fognak? Előre is köszönöm a segítséget

(#30010) djrobaa válasza Tappancs2001 (#30009) üzenetére


djrobaa
aktív tag

A színe mindegy. Egy Euro3-as kell neked. Ha nemkellenek az extra alkalmazások, akkor csak annyit tölts le a fájlokból amennyit a navifirm kijelöl. Legujabb Phoenix verziót szerezd be hozzá. És igen a telón lévő összes cuccod törlődik. FW telepitése elött ajánlott egy Hard Reset és a belső memóriaegység teljesen üresre formázása.

[ Szerkesztve ]

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#30011) akos3 válasza djrobaa (#30005) üzenetére


akos3
addikt

Sajnos a Mobile Cleaner nem csinál semmit. Fél mb-nál sose töröl többet. de olyan is vt, h futtatás után kevesebb lett a tárhely :O
Hol jött eza frissítés? Néztem az office mobilban, ott nem találtam ilyet. (az enyém verziója: 14.0.5315.2000)

(#30007) perge666 Picit nekem úgy tűnik, h mind1 mire cseréled le, csak legyen új. hetek óta naponta új mobillal jösz. de nekem mind1. Remélem azért jó lesz a Samsung, bár N8 szintjét nem fogja hozni :P :P

(#30012) djrobaa válasza akos3 (#30011) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Teló irta ki egyszer, hogy frissitések érhetők el az N8 készülékhez. Office Mobile verzióm: 14.0.5616.2000
Na, de viszont nekem egy sima Euro3-as fw van fenn. Az extra cumókat én kihagytam. 225mb-ról indult a C és ide jutott a 107mb-ra. De miért baj az ha kevés a hely (50mb) rajta? Progikat meg játékot mindíg az E-re rakom.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#30013) akos3 válasza djrobaa (#30012) üzenetére


akos3
addikt

Nekem is sima Belle van fenn, nem ez a főzött. De nem a legujabb amit pár hónapja jött ki.
Nem tom. Mikor megvettem 37mb volt rajta. Sikerült kitörölnöm pár beépített alkalmazást és megnőtt 57-re. Most napról napra picivel is, de csökken. 50-nél tart. Még em érzem semmi hátrányát, csak nem értem, h elvben semmi nincs rajta mert én is az E-re vagy F-re telepítek, akkor miért van ennyi. És a nyavaláys e-maileket is arra menti, lehet attól csökken, pedig azt is törölgetem, nem szabadna akkor neki csökkennie.

(#30014) djrobaa válasza akos3 (#30013) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Előfordulhat, hogy a letöltött emailek a C-n foglalnak helyet. Nekem nincs beállítva az email kliensem. Nemtudom mivel netezel rajta, de ha a gyári böngészővel akkor egy cache ürítést csinálhatsz. Igaz akkor minden előzményt töröl. Nekem Belle Refresh van rajta, gyári, nem főzött.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#30015) perge666 válasza akos3 (#30011) üzenetére


perge666
veterán

Mint írtam a kikötésem az volt hogy Android legyen,nagy kijelzős,erősebb vas!
Először Sony Xperia S-et néztem,arról letettem,mert 1-2 dolog nem tetszett benne!Aztán LG Optimus 2x-et szemeltem ki,arról lebeszéltek,mondták hogy a HTC EVO 3D sokkal jobb,de azt meg nem kaptam a környéken,csak leharcoltat!Közbe már nézegettem az S2-t,és egyik fórumon kaptam egy visszautasíthatatlan ajánlatot:)
Mégis mire gondolsz hogy az N8 szintjét nem fogja hozni?
Talán a kamera,ami gyengébb,de az sem egy alsó kategóriás sz..
Nem szólom le az N8-at,mert tényleg nagyon jól összerakott készülék,de szerintem az S2 hamar elfeledteti velem!
Mondjuk azt észre vettem hogy a Samsung headset nem szól olyan erőteljesen,mélyen,mint az N8-é,és a Nokiáét hiába dugom rá,nem szól jól,mert nem tudom teljesen bedugni :F :F

Ha megválok az N8-tól,mindig kellemes emlékek fognak róla eszembe jutni,és semmi negatívum!

(#30016) akos3 válasza djrobaa (#30014) üzenetére


akos3
addikt

igena mobile cleaner a cache ürítést elvégzi. kb csak azt végzi el. De az nem több pár száz kb-nál.

(#30017) Cool Hand válasza Tiger. (#29940) üzenetére


Cool Hand
tag

Ez tényleg nagyon szép téma :)

(#30018) rokarudi válasza baradi (#30004) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Sikerült már megoldani? Nekem ugyanezt csinálja... :(

(#30019) baradi válasza rokarudi (#30018) üzenetére


baradi
senior tag

nem mondod? A frissites utan?
Meg nem oldottam meg, most csinalok egy gyari visszaallitast, ha megoldja, jelzem itt. Neked 5let?

(#30020) rokarudi válasza baradi (#30019) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Hát, végülis keres offline módban is, ha beírod az utcát és utána rányomsz a keresésre. Viszont az tényleg idegesítő, hogy a kereséskor nem ajánl fel utcákat. Eddig megtette. :F

(#30021) baradi válasza rokarudi (#30020) üzenetére


baradi
senior tag

Na, nekem megoldodott. Ugye varost nem ajanlott fel. Csinaltam egy gyari visszaallitast minden adat torlessel. Persze elotte biztonsahi mentes kell. Majd amikor kesz volt, akkor Nokia suittal tettem ra a terkep frissiteseket, nem wifin. Talan az volt a gond, hogy wifin neha megszakadt a letoltes, es bar folytatta, ugy tunik megis bekavart. Most mukodik ahogy kell, szuper. Probald ki te is, de mentest ne feledd!

(#30022) kpal


kpal
veterán

Mért nem lép be az Áruházba akárhányszor próbálkozok hibát ír :F

(#30023) Kolondrum válasza kpal (#30022) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ámen, re szoft! Mit ír ki?

(#30024) kpal válasza Kolondrum (#30023) üzenetére


kpal
veterán

Na most úgy tűnik magához tért ,beengedett :)

(#30025) Kolondrum válasza kpal (#30024) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó ! 1x engem is kidobott pár napja. Szerverhiba.

[ Szerkesztve ]

(#30026) kpal válasza Kolondrum (#30025) üzenetére


kpal
veterán

Akk az állhatott a háttérbe .

(#30027) Kolondrum válasza kpal (#30026) üzenetére


Kolondrum
félisten

Vagy a szellem ami a 7650 óta megvan most előjött nálad is.

(#30028) kpal válasza Kolondrum (#30027) üzenetére


kpal
veterán

ja-ja , 7650 pihen szépen.

(#30029) Kolondrum válasza kpal (#30028) üzenetére


Kolondrum
félisten

Enyém is. Bár most aktív, abban van a 30-as karim. Még ma is úgy gépelek rajta SMS-t, hogy sokan biztosan felkapnák a fejüket a kattogásokra. 3310-nél volt aki meg is nézett érte. Fúúú azzal nagyon ment. Be is lassult a teló és letettem utána még másodpercekig magától gépelt.

[ Szerkesztve ]

(#30030) kpal válasza Kolondrum (#30029) üzenetére


kpal
veterán

Régi szép idők :K engem az elmúlt 1hónapban néztek míg előkaptam a 3230-at utcán feltünő voltam a sok tapimobilos között :)

(#30031) SteveJobs válasza perge666 (#30015) üzenetére


SteveJobs
őstag

Olyan headsetet keress Samsungba amelyiken fehér karikák vannak a dugóján.A többi márka nem jó hozzá!!!! :K :K

(#30032) Polarstar válasza SteveJobs (#30031) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát ez bizony gáz!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30033) TommyX_ válasza kpal (#30030) üzenetére


TommyX_
őstag

Akkor gondolhatod, hogy mi volt, amikor én használtam a 9110/9210-t, vagy ami még "érdekesebb" az N-Gage. :D

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#30034) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Érdeklődnék, hogy ti milyen Facebook klienst használtok N8-on? A Belle gyári kliense eléggé fapados, sok funkció nem érhető el, ami böngészőből...

Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#30035) imi290 válasza csabyka666 (#30034) üzenetére


imi290
aktív tag

Én csak simán beírom a keresőbe hogy 'm.facebook.com' nincs is a telefonomon facebook kliens.amire nekem kell épp elég jó,
de amúgy az fmobi-t szokták mondani

(#30036) perge666 válasza SteveJobs (#30031) üzenetére


perge666
veterán

Köszi a tippet,megfogadom. :R

(#30037) csabyka666 válasza imi290 (#30035) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, most én is úgy használom, ebben legalább minden benne van!
Nem értem, a gyárit miért csinálták meg, nagyon körülményes...kb használhatatlan.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#30038) kpal válasza csabyka666 (#30034) üzenetére


kpal
veterán

Opera minit próbáld m.face-es ,Én azon tolom és gyors nagyon .

(#30039) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Akkor nem lesz gond, ha ugyanolyan verziószámú szoftvert teszek fel Phoenix-szel egy N8-as telefonra, csak angol nyelvű helyett magyar nyelvűt (mindkét verzió 111.40.1511) Köszi előre is a segítséget.

(#30040) rocks


rocks
aktív tag

Minden fórumos Kollégámnak Boldog Békés Karácsonyt, problémamentes N8 használatot és sikeresebb Boldog Új Évet!
:)

(#30041) rocks válasza schumy1 (#30006) üzenetére


rocks
aktív tag

2 napja készült.Tény hogy óriási buli volt!!!!!!! :K
[link]

Mi okozhatja az időnkénti gerjedést, torzítást? :F

(#30042) csabyka666 válasza kpal (#30038) üzenetére


csabyka666
addikt

Opera Mobile-t használok, az miben más, mint a Mini?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#30043) imi290 válasza csabyka666 (#30042) üzenetére


imi290
aktív tag

a mini-t nem lehet betenni alapértelmezett böngészőnek.én is a opera mobile-t használom,nekem jobban be jött.ja igen,annyi hogy több memóriát használ,és a mini gyorsabb ezen a telefonon.
nálam a gyári fb kliens el sem indul,lehet bármilyen szoftver rajta akkor sem.szerintem kiégett az fb chip a telefonon :P

(#30044) djrobaa válasza csabyka666 (#30042) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Elnézést az Androidos oldal miatt: Opera Mini vs Opera Mobile :))

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#30045) perge666 válasza rocks (#30040) üzenetére


perge666
veterán

Köszi szépen,én is ezt kívánom neked,és a többieknek is :R

(#30046) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Média átvitel folyamatban ez mennyi idő kb???
Egy ideje már csinálja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#30047) Supernova82


Supernova82
csendes tag

Apámnak ilyen telót vettem,nagyon jó,már leejtette de nem látszik meg rajta sehol sem,nagyon szép az biztos minden téren!!!! :C :C :C :C

(#30048) kuntics


kuntics
aktív tag

hello

Nem nagyon vagyok otthon a symbianban ezért kellene egy kis segítség. N8-on szeretném eltüntetni az alsó sávot mint ezen a videón. Valaki tudja hogyan lehet megoldani ezt?

(#30049) Supernova82 válasza kuntics (#30048) üzenetére


Supernova82
csendes tag

Hát ez garanciavesztéssel járó belepiszkálással lehetséges,ha nincs garid akkor csináld-de kérdezzél meg hozzáértő embert-én mondjuk a gyári programokat használom minden telefonomon nekem így is jó-de nem lehetünk egyformák! :C

(#30050) SteveJobs válasza kuntics (#30048) üzenetére


SteveJobs
őstag

Szia !
Te felraktad ezt a témát amit a videón bemutatnak ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.