Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) slimshady válasza Assdak (#9000) üzenetére


slimshady
senior tag

Hát így látatlanban több ötletem nincs... De a szignózásnál lesz vmi sztem és nem a progikkal...

üdv.: SlimShady

(#9002) Gyufaaa válasza silentkiller (#8990) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezt a részt egyáltalán nem vágom, de ha így is van, hogyan lehet, hogy bizonyos programok szignózva vannak fennt a nokiaprogramok.hu-n? :U

(#9003) bringasisti válasza sirály69 (#8976) üzenetére


bringasisti
őstag

Akartam dobni néhány képet, hogy következik egymás után nálam, de kiírta hogy nagy a kép. Egyébként érdekes, hogy most utána néztem, mikor a kiirt utca házszámra rányomok valamikor egyből a kért széleséig – hosszúsági adatokat dobja, de van mikor kidob egy táb. : adatok, hely megoszt, hely ment., küldés. Szerintem lelke van, Én például keresésnél alig tudom a billentyűzetet elővarázsolni !

BENEFON DELTA--------N8

(#9004) slimshady válasza Gyufaaa (#9002) üzenetére


slimshady
senior tag

Valóban érdekes ez a dolog... De amúgy például egy szignózott progit át lehet szignózni úgy, hogy másik telefonon jó legyen miután már volt szignózva vagy ez a dolog csak szűz sis-sel megy. (Nincs most kedvem kipróbálni, de jó lenne tudni lehet-e ilyen hibaforrás)

üdv.: SlimShady

(#9005) Karma válasza slimshady (#9004) üzenetére


Karma
félisten

Meg lehet csinálni. Nem feltétlen a "felhasználóbarát szignózó toolokkal", de a sima signsis segítségével le lehet venni a rajta lévő tanúsítványt.

“All nothings are not equal.”

(#9006) MC Pite


MC Pite
veterán

Ovi áruház elkezd betölteni, majd kb 5-6sec után elsötétül és nem indul. App hiba? Érdekes hogy most a youtube downloader sem indul, mint a hdr-es program. Valamit elkaffantott az program vagy mi?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9007) Misály


Misály
addikt

Na lecsereltek az also kupakot 3300 HUF-ert, rakerdeztem a tokra, vicces hogy a belvarosi Nokia Care a speedshop-tol rendel.

(#9008) sirály69 válasza bringasisti (#9003) üzenetére


sirály69
őstag

Köszi, de már MC Pite kolléga által javasolt progit nyúzom...
:R

Szerver Hosting Debrecenben

(#9009) Assdak válasza Misály (#9007) üzenetére


Assdak
őstag

A vicc az, hogy azt a tokot, szerintem az összes nokia care a speedshoptol rendeli =)
Btw mennyit mondtak neked ott árra? Gigatelnél azthiszem 7k körül volt.

(#9010) sompetike


sompetike
aktív tag

April 12th is a BIG DAY for Nokia Fans

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#9011) Gyufaaa válasza sompetike (#9010) üzenetére


Gyufaaa
veterán

no? Miért? Mert Gyula nap lesz? :DDD

Szerk.: Vettem egy ilyen tokot. Egész jó kis cucc. Bár először nem rajongtam érte, hogy ilyen lehajtható izébizé van az elején. De egyre inkább tetszik. Frankón védi a kijelzőt.

Más: Mennyi idő kb míg az OPDA-n megkapom a key és cer fájl-t? :U

[ Szerkesztve ]

(#9012) 3XV válasza Gyufaaa (#9011) üzenetére


3XV
tag

(#9013) peugeotmate válasza 3XV (#9012) üzenetére


peugeotmate
őstag

Bemutatják a S^3 1.3-as szoftvert! ;]

meg

(#9014) 3XV válasza peugeotmate (#9013) üzenetére


3XV
tag

Na az szép lenne :DDD
Bemutathatnának többet is, esetleg megkönnyítve a pár hét múlva esedékes telefonválasztásom.

(#9015) slimshady válasza Gyufaaa (#9011) üzenetére


slimshady
senior tag

24 órán belül megkapod. Ha most csináltad este akkor lehet ma már nem lesz meg, de az sem kizárt, hogy igen, de holnap tuti. :)

(#9010) sompetike: kiváncsi lennék, hogy vajon mi lesz ez a big announcement...

üdv.: SlimShady

(#9016) Ufff válasza Misály (#9007) üzenetére


Ufff
senior tag

És ami a még viccesebb, hogy azok legtöbbször csak jobb minőségű utánzatok...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9017) Kvazár


Kvazár
őstag

Valaki próbálta már a Nokia Drop-ot? Nekem a chrom-os rész jól fut, csak a telefonos nem akar elindulni :F .
Rányomok, majd vár egy kicsit mintha meg akarná nyitni, azután visszakapom a menüt.

Eladó cuccaim: -

(#9018) deka10 válasza Kvazár (#9017) üzenetére


deka10
senior tag

Én is néztem bár csak a videót, végülis mire is jó még nem telepítettem?

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#9019) Kvazár válasza deka10 (#9018) üzenetére


Kvazár
őstag

A drop box-ra hajaz, csak ez valami nokiás cucc.

Eladó cuccaim: -

(#9020) CS_D válasza Kvazár (#9019) üzenetére


CS_D
senior tag

Szerintem nem igazán hasonlít a dropboxra a nevét leszámítva.

Csak linkeket, képeket lehet "lepusholni" a telefonra.

Igaz, nem próbáltam, de a leírásból számomra ez derült ki.

Egyébként, ha lehetne fájlokat is átküldeni, akkor máris szimpatikusabb lenne nekem, és több köze lehetne a dropboxhoz.

(#9021) Kvazár válasza CS_D (#9020) üzenetére


Kvazár
őstag

Hmm, pedig valahol mintha azt láttam volna, hogy doksikat is lehet vele átdobálni.

Eladó cuccaim: -

(#9022) Sifre válasza Kvazár (#9021) üzenetére


Sifre
senior tag

A Dukto pont ezt tudja, nem?

(#9023) MC Pite


MC Pite
veterán

Linkekre lehet gyorsabb is a QR kód... majd kipróbálom.

Ovi áruház nálatok megy rendesen?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9024) Misály válasza Assdak (#9009) üzenetére


Misály
addikt

A borrel bevontra ~9 ezret mondtak ( CC-3002 ) de megtalaltam 7500ert, nekem sajnos nagyon tetszik hogy varrott bor, ugyhogy egy szurkere be fogok nevezni.

(#9025) Sifre válasza MC Pite (#9023) üzenetére


Sifre
senior tag

Nálam is hasonló gond van mint nálad: nem megy a Store, a közösségi alkalmazás + néhány egyéb progi (Battery Monitor, RAMinfo).

(#9026) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hogyan tudom elhozni a cellainfó ki írását?Csak mert hiába kapcsolom be a megfelelő ponton, a főképernyőn akkor se akar megjelenni.Érdekes mert eddig mindig ki írta :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9027) MC Pite válasza MC Pite (#9023) üzenetére


MC Pite
veterán

Leszedtem ovistore-t, régebbi felrak. Induláskor letölti az újat, install, és ennyi. Mikor indítom, megint az újat akarja letölteni (megtette, felrakta). Tipp? :F

szerk: Megnézné más is? Szolgáltatás vagy alkalmazás hiba van?!

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9028) tibike8 válasza MC Pite (#9027) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam megy az OVI, de a közösségi alkalmazás csak tölt, de nem indul. Bár ez utóbbit úgysem használom.

(#9029) MC Pite


MC Pite
veterán

A Nokia stratégiai váltása miatt sokak által halottnak hitt Symbian platform fejlesztése még évekig nem áll le, melyet a Nokia igyekszik minden létező eszközzel tudatosítani. Nemrég például a Forum Nokia oldalon újra elérhetővé vált az operációs rendszer forráskódja, vagyis a Symbian.org oldal lezárása után is nyílt forrású keretek között zajlik annak fejlesztése. A platform jövőjéről a Nokia április 12-én, Londonban tart majd egy nagyszabású sajtókonferenciát ahol az új böngészőt és számos más frissítést felvonultató Symbian^3 PR 1.5 elérése mellett várhatóan az őszre tervezett PR 2.0 újabb részletei is leleplezésre kerülnek. Az év végi változat az előzetes pletykák szerint javított widget támogatással és teljesen átdolgozott kezelőfelülettel érkezik.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9030) slimshady válasza MC Pite (#9027) üzenetére


slimshady
senior tag

3 gombos hard reseted nem volt?

üdv.: SlimShady

(#9031) MC Pite válasza slimshady (#9030) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem, és az olvasottak fényében nem is akarok... :U

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9032) slimshady válasza MC Pite (#9031) üzenetére


slimshady
senior tag

Igen, pont ezért gondoltam hátha az okozta. De ha egy mód van rá kerülendő. Nekem sikerült belefutnom és szervíz lett belőle...

üdv.: SlimShady

(#9033) deka10 válasza MC Pite (#9027) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam is megy az ovi.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#9034) MC Pite


MC Pite
veterán

Köszi hogy megnéztétek.

Az hogy lehet hogy a 14es szoftot sem a telefon, sem a sw updater nem látja? Telenoros dark grey.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9035) slimshady válasza MC Pite (#9034) üzenetére


slimshady
senior tag

Te pontosan melyik verzióra gondolsz?

Nekem így néz ki *#0000# --> Verzió: PR1.1 Szoftververzió: 013.016. Nem kéne véletlenül lennie ennél újabbnak is. Gondolok itt PR1.3-ra, vagy a Szoftververzió 013.016-ja jelentené azt, hogy 1.3-as ami a PR1.3?

üdv.: SlimShady

(#9036) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Hol érdemes most N8-at venni? Mindenképp hivatalos, 2 év garos kellene, nem ilyen sufnigsm változat..

Everybody lies.

(#9037) Sn00PiG válasza slimshady (#9035) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Mostmár én is a büszke N8 tulajok táborába tartozom, egész jó áron beszereztem egy Nokia garisat a kicsikéből :) Úgyhogy szerintem itt is aktívkodok majd:P

Én miután megkaptam a telót rögtön oviszjút, frissítés, és meg is kaptam a PR 1.2-t.
Jelenleg így néz ki a dolog:
Verzió: PR1.2
Szoftververzió: 014.002
Szoft.ver. dátuma: 2011-03-01
Egyedi verzió: 014.002.297.02

Más téma: szeretem a feltelepített cuccaimat mappákba rendezni, és ugye hála a symbiannak ezt könnyen meg is tehetem. Ezzel nincs is gond, de a játékok mappában valami miatt nagyon megáll gondolkodni. Nem tudjátok, hogy melyik lehet az a fent levő cuccok közül?
Amik fent vannak: Shift HD, Angry Birds lite, Galaxy On fire, Loop, Fruit Ninja, Drums challange és a Spiderman
Nem mintha világi nagy probléma lenne, csak mindig elfelejtem, hogy gondolkodik, kis ikon nem jelzi hogy dolgozik, ergo mindig azt hiszem hogy fagy, és nyomkodom újra a belépést, amitől mindig elindul egy game...

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#9038) Kvazár válasza Sifre (#9022) üzenetére


Kvazár
őstag

Minden bizonnyal, de azzal is volt valami bajom anno. :B

Eladó cuccaim: -

(#9039) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

király! Megjött a key és cer fájl és hibátlan a szignózás! :C s3modspack pedig teljesen frankón belövi a hangzást is. Eddig királyság!!! :C

(#9040) MC Pite válasza Sifre (#9025) üzenetére


MC Pite
veterán

Visszaolvasva megleltem a megoldást a nem futó programokra.
[link]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9041) slimshady válasza Sn00PiG (#9037) üzenetére


slimshady
senior tag

Ja ez mondjuk elég ratyi. Ezek a gémek vannak nálam is és lassul a mappa, mint atom...

üdv.: SlimShady

(#9042) deka10 válasza Sn00PiG (#9037) üzenetére


deka10
senior tag

Én kiraktam azokat amiket a legtöbbet használom a hivatkozásokba a főképrenyőre így nincs gond ha lejátszottam kirakom azt ami következik.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#9043) slimshady válasza deka10 (#9042) üzenetére


slimshady
senior tag

Ez is egy megoldás, de akkor is elég kellemetlen.

üdv.: SlimShady

(#9044) BoharJoe


BoharJoe
csendes tag

Sziasztok!

Wifi "problémára" keresek valami elfogadható megoldást a ki/bekapcs kombón kívül...
A hiba annyiból áll, hogy egy adott idő után megszakad a kapcsolat. Nem csatlakozik újra és manuális csatlakozásra is csak az ismert állapotba "ugrik vissza" az adott rendszeresen használt kapcsolat.
PR 1.2-re való frissítés óta jelentkezett ez a hiba nálam rendszeresen.

Találkozott már valaki ilyesmivel?

Thx a helpet előre is!

(#9045) bringasisti válasza BoharJoe (#9044) üzenetére


bringasisti
őstag

Aw 1.2 az egy átok azóta nem tudok hívást fogadni

BENEFON DELTA--------N8

(#9046) deka10 válasza slimshady (#9043) üzenetére


deka10
senior tag

Kellemetlen de jobb így mint a mappára várni mire csak megynyílik.

BoharJoe: ez nálam is így van 1.2 óta, ez jobban idegesít, ha kikapcsolod az energiatakarékos módot akkor valamivel jobb.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#9047) peugeotmate válasza BoharJoe (#9044) üzenetére


peugeotmate
őstag

Röhej. Képes bugokat bennehagyni az újabb szoftverekben a Nokia, gratulálok. Ráadásul ezeknek a kisebb frissítéseknek pont az előző hibák foltozása lenne a feladatuk.
Nem is merek 1.0-ról frissíteni, amíg azt látom, hogy tulajdonképpen csak jobban hazavágom a felhasználói élményt egy frissítés során. Ráadásul a Tré 1.1-es szoftvert használók is negatív tapasztalatokról számoltak be. (Én is trés vagyok.) Mondjuk az 1.0 nálam nem szokott különösebb meglepetéseket okozni, ezért valószínűleg elücsörgök rajta a híres-neves 2.0-s frissítésig. Igaz, elvileg az 1.1-ben a képek minőségén is javítottak valamelyest, ami azért vonzz. (2.0-ra visszatérve; ha csak nem gondolják meg magukat és mindenki nagy örömére mégsem adják ki... De ez csak a jövő zenéje.)

[ Szerkesztve ]

meg

(#9048) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Skacok. Ti használjátok a fényérzékelő szenzort? Érdemes azt kikapcsolni? :U

(#9049) djbahool válasza Barthezz2 (#9036) üzenetére


djbahool
senior tag

nextel

(#9050) Sifre válasza Barthezz2 (#9036) üzenetére


Sifre
senior tag

Én az mgsm-et ajánlom, az egyetlen hely ahol foglalkoztak azzal, hogy a lehetőségek szerint a legkevésbé lilás kijelzőjű telefont kapjam. Ellentétben az XXL-el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.