Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36901) Elims válasza TommyX_ (#36899) üzenetére


Elims
veterán

Ez is jò! :-)
Vagy telefonban névjegyzék-màsolàs-memòriakàrtyàra mind màsol,gépre csatlakozàs -vagy csak a micro sd a gépre- és a memòriakàrtya mappa/others/contacts-ban lesznek a vcf fàjlok.

(#36902) kpal válasza MK VII (#36895) üzenetére


kpal
veterán

Oké :DD

#36896) Dj Tommy: Így érthető.

[ Szerkesztve ]

(#36903) csabyka666 válasza Elims (#36901) üzenetére


csabyka666
addikt

A kérdés csak az, hogy átmásolja-e a kontaktokat rendesen, mert sokhoz több telefonszámot is rendeltem.

Tegnap már nem volt időm foglalkozni vele, szerintem ma sem lesz, de találtam egy videót, ez működhet? Persze előtte biztonsági mentés, mert ha elvarázsolom a számokat, akkor világvége van...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36904) Elims válasza csabyka666 (#36903) üzenetére


Elims
veterán

Nem csak a több telefonszàmot hanem email címeket,születésnapot,stb. mindent megjegyez ez a vcf. Ha hasonlò telefonra rakod vissza minden megmarad. Ez 100%. Most néztem meg.
Minden vcf fàjl mellett ott van a mérete,màr onnan is làthatod,hogy egy sima telefonszàm 100-130b körül van,amiben meg van több adat jòval nagyobb akàr 2-3szorosa is lehet.

(#36905) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Ceges telefonnak gondoltam, hogy veszek egy ilyen kis gyongyszemet. A gmailes nevjegyek szinkronizalasa nagyon fontos nekem, de itt irnak minden felet erre vonatkozoan. A kerdesem az, hogy most megoldhato a dolog vagy nem? Esetleg csak reszben?

Ps4, p30 pro

(#36906) MK VII válasza Pepeninho (#36905) üzenetére


MK VII
veterán

Nekem nem sikerült,de, ha jól tudom már csak mókolgatva sikerülhet a történet...
Úgy semmiképp nem lehet ahogy egy mai telefonon, hogy beállítod a gmailos email címed és leszinkronizálod a telefonszámokat.
Nem egyszerű a történet..
Én konkrétan visszamentem a jól bevált pötyögtetési művelethez :)

(#36907) attisx válasza MK VII (#36906) üzenetére


attisx
addikt

Csak ötletelés: a guglis névjegyzéket nem lehetne valahogy windows névjegyzékbe/outlookba átvarázsolni, és onnan nokia suite-el rászinkronizálni a telefonra?

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#36908) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Nem hangzik jol. Akkor valami mas utan kell neznem ezek szerint. Nincs kedvem 702 kapcsolatot atpotyogni. :W

Ps4, p30 pro

(#36909) Elims válasza attisx (#36907) üzenetére


Elims
veterán

Egyébként mondtuk már,hogy Köszönjük az új témád az új rom-hoz!! ? :-)

(#36910) csabyka666


csabyka666
addikt

Valaki feltette már az új romot?

Olvasgatom a leírást, ez mit jelent? A Pro Edition téma átkerült az UDA-ba, gyári Nokia Evolve téma újra aktiválva. Ezzel remélhetőleg megszűnnek a Skype problémák. Működni fog a Skype? :Y

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36911) Francia91 válasza csabyka666 (#36910) üzenetére


Francia91
veterán

A Skype rendszerszinten van elkaszalva, nem fog menni a Skype, ha megszakadsz sem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36912) csabyka666 válasza Francia91 (#36911) üzenetére


csabyka666
addikt

Én is így tudtam, azért nem értem, a leírásban mit keres a program.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36913) Francia91 válasza csabyka666 (#36912) üzenetére


Francia91
veterán

A leiras kb 90%-a "copy-paste" a sima V9-es szoftverbol. Par hozzaszolassal korabban kerdeztem, hogy mi valtozott a sima V9-hez kepest. Olyan 3-4 dolog van, ami kulonbseg.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36914) csabyka666 válasza Francia91 (#36913) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja, én nem követem ezeket, de akkor így már tiszta. :B

Valaki feltehetné, ne én küldjem már el a telómat... :U :DDD
Egyszer már próbálkoztam szoftvert frissíteni, még újkorában, de valami "flashing error"-t dobott a "refurbish" után nem sokkal.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36915) Francia91 válasza csabyka666 (#36914) üzenetére


Francia91
veterán

Picit messze vagy tolem, pedig pikk-pakk megcsinalnam :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36916) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Remélem hétvégén lesz időm, hogy feltegyem. :-)

(#36917) csabyka666 válasza Francia91 (#36915) üzenetére


csabyka666
addikt

Motor...? :D :DDD

Pályán szerintem 4 és fél óra alatt ott lennék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36918) csabyka666 válasza gyulavezir (#36916) üzenetére


csabyka666
addikt

Juhú, majd mondd a tapasztalatokat! :R :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36919) LasseFriden válasza MK VII (#36906) üzenetére


LasseFriden
csendes tag

Exchange szerverként beállítva sem szedi le a cuccokat? Itt van a teló mellettem, de nincs bele való SIM-em, a nélkül meg nem enged új e-mail fiókot hozzáadni. :(((

Régebben prímán működött.

(#36920) MK VII


MK VII
veterán

Nos..
Feltettem az új romot köszi Taylor!
Tetszik a téma amit köszönök AttisX-nek!

Sokkal fürgébb a jószág bár annak is betudható, hogy friss rendszer.
Egy furi érzésem van.. Mintha hangosabban és erősebben rezegne a vibramotor hívásjelzésnél, de lehet csak érzéki csalódás.. :)

A segédfény gondomat nem oldotta meg, de szerintem rájöttem mitől függ a segédfény működése..
Nekem ugye nem jó a proximity és fényes helyen pl hivásnál is lekapcsolja a kijelzőt.
Kicseréltem benne a komplett xenon villanó egységet, de az sem segített szóval szerintem a proximity szenzor a ludas.. :(((
Na mindegy.. Már így éli le a maradék hátralevő "életét" ez a kis telefon nálam. Ezért nem fogok már rá költeni.
:)

Szerk: Írtatok a névjegyzékkel kapcsolatban.
A névjegyzék szinkronizáláson gmail-es fiókkal már nem foglalkozok... Én bepötyögtem ami számok kellettek aztán annyi.. Ezért nem fogok agyvérzést kapni.. :)

[ Szerkesztve ]

(#36921) csabyka666 válasza MK VII (#36920) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat! Remélem hamarosan én is eljutok addig, hogy feltegyem. :B

Többiek? Próbálta valaki? Vélemény?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36922) MK VII válasza csabyka666 (#36921) üzenetére


MK VII
veterán

Szívesen, bár sok tapasztalatom még nincs vele, mert kb 1 órája van fent, de, ha lesz még észrevételem úgyis ideírom :)

(#36923) csabyka666 válasza MK VII (#36922) üzenetére


csabyka666
addikt

:R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36924) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A Nokia N8 telefonom újra használatba lett véve, mert kölcsönadtam egyik ismerősömnek. A legutolsó Nokia belle op. rendszer található rajta. Olyan hibákat tapasztaltam, hogy nem enged új kontaktokat felvenni a névjegyzékbe, a nem fogadott hívásokat nem jelzi a kezdőképernyőn, és a híváslistában sem található meg. Ezeket a hibákat hogyan lehetne orvosolni? Esetleg egy gyári visszaállítás segítene? Előre is köszönöm a segítséget.

(#36925) MK VII válasza Tappancs2001 (#36924) üzenetére


MK VII
veterán

Üdv.
Mindenek előtt egy gyári visszaállítást csinálj rajta. Szerintem rendbe hozza. Ha nem akkor pedig húzd rajta újra az rom-ot.

(#36926) Tappancs2001 válasza MK VII (#36925) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Köszi a segítséget. A gyári visszaállítás mindent töröl a telefonról? A benne lévő 2 Gb memóriakártyán lévő dolgokat is?

(#36927) Francia91 válasza Tappancs2001 (#36926) üzenetére


Francia91
veterán

A C meghajton biztosan torol mindent, memoriakartyan elmeletileg nem, de en a biztonsag kedveert kivennem a visszaallitas idejere.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36928) MK VII válasza Tappancs2001 (#36926) üzenetére


MK VII
veterán

A memória kártyát nem törli, de azért vedd ki mielőtt megcsinálod!

(#36929) Tappancs2001 válasza Francia91 (#36927) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Bocsi a láma kérdésért, de a rajta lévő Nokia Belle op. rendszer megmarad rajta? Úgy értem nem áll vissza a vételkor (2011) rátelepítettre? :W

(#36930) Francia91 válasza csabyka666 (#36921) üzenetére


Francia91
veterán

En meg varok vele, jelenleg nem lenne idom ugyanugy bekonfiguralni a rendszeremet, ahogy a mostani van :)
Most a "sima" Taylor V9 van, egyenlore még mindig elegedett vagyok vele minden téren.

Tappancs2001: Termeszetesen megmarad a Belle rendszered :)
Downgradelni nem tud egy sima visszaallitas, az bonyolultabb folyamat ennél :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36931) csabyka666 válasza Francia91 (#36930) üzenetére


csabyka666
addikt

Nekem jó lenne az utolsó Belle is, ha nem jönne rá néha az ötperc a telefonra, és nem fagyna meg ilyenkor egymás után 2-3x. Remélem ez majd megoldja, de ha nem, akkor ... na abba még belegondolni is rossz. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36932) Francia91 válasza csabyka666 (#36931) üzenetére


Francia91
veterán

Lemented, ami kell, majd felteszed a V9-est. A leiras alapjan csinaltam en is. Az pedig biztosabb, ha "Halott mod"-ban csinalod a Flashelest.

Nekem a gyari szoftverrel (Belle Refresh) random ujraindulgatas volt, volt mikor 30 perc utan, volt mikor 4 nap utan, de magatol ujraindult. A V9 ROM ota nem volt ilyen problemam (kb 1 eve)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36933) csabyka666 válasza Francia91 (#36932) üzenetére


csabyka666
addikt

A legújabbat gondoltam feltenni, "ha már lúd" alapon. Korábban amikor próbáltam, akkor lehet, hogy a WinXP volt a hiba forrása, most Win7 x64-en talán nem lesz baj.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36934) Elims


Elims
veterán

Én két napja màsolgatom le a dolgokat a telefonròl.Mostanra értem oda,hogy nincs màr rajta fontos dolog,így holnap megcsinàlom én is.
Utàna egy kicsit pihentettem az iphone-t és ezt a n8-at hasznàlom.Tesztelem pàr napig. :-)

(#36935) simongab válasza Elims (#36934) üzenetére


simongab
senior tag

Én most álltam vissza majd fél év után N8 ra. Felüdülés...

(#36936) Elims válasza simongab (#36935) üzenetére


Elims
veterán

Ha egy rosszul kifogott 4/4s-ed volt 7.x rom-mal akkor értem a hsz-od.

Feltettem azt a Taylor X -et.
Először mindenképp a skandinávot akartam.Már azzal is voltak gubancok...Aztán rájöttem,hogy ki kell kapcsolni a vírusírtót.Az 4-5. próbára felment. (a phoenix szerencsére jól van telepítve,két phoenix van felkotyvasztva..win 7-re)
Aztán jött maga a Taylor X.Ezzel a rom-mal már picit gubancosabb volt,mert pikk-pakk akartam,reflexből és kifelejtettem mindig egy fontos momentumot.Törölni a RM-596_M005.50.emmc.fpsx kijelölést ugyanis ezt nem tartalmazza a rom. Nálam csak ez a piros.A másikkal nincs gond,mert belerakta Taylor a mappába.
Szóval eltelt kb.15perc mire erre rájöttem :-// és amikor kijelöltem is nehezen ment fel.Halott módban csináltam először,annak a végén kiírt vmi hibát,de legalább már felment és bekapcsolt a telefon.Ekkor újraraktam nem halott módban és így már hibátlan felmászott,a végén kiírta amit kell.
A rom-ról. Már az első homescreen árulkodó.Naggyon tetszik!!!Alul teljesen átlátszó az ikonok helyén -ezt írtam már régebben,ill. kértem-.Pár perc nyomkodás után azt kell,hogy mondjam,Atomstabil!!!!
Most jön a nehezebb rész..visszarakni a dolgokat.Gps,dlna,tweaks,widget-ek,boldbeast callrecorder,stb. ;-)

Attisx: Majdnem törölgettem a kijelzőt.Mondom letörlöm a vízcseppeket. ;-))))
Megint nagyot alkottál!!!!! Köszönjük!!!!

A rom letöltésénél azt láttam -mielőtt le nem töltöttem-,hogy letöltve: 0.Ez hogy lehet??MK VII írta,hogy felrakta.Ha igen,honnan töltötted le a rom-ot? Nem kételkedem,csak kérdezem.

(#36937) MK VII válasza Elims (#36936) üzenetére


MK VII
veterán

What?
Mi is pontosan a kérdésed? Nem értem pontosan :)

(#36938) Elims válasza MK VII (#36937) üzenetére


Elims
veterán

Te honnan töltötted le a Taylor rom-ot?
Nekem a letöltéseknél azt írta,hogy nem volt még letöltve.

(#36939) MK VII válasza Elims (#36938) üzenetére


MK VII
veterán

A sima V9-et innen!
Az újat pedig innen! :)

(#36940) csabyka666 válasza Elims (#36936) üzenetére


csabyka666
addikt

Hú, de félek, hogy hibát dob nekem is, mint korábban. :( :F

Nyugtassatok meg, hogy a telefont nem tudom végérvényesen téglázni. :F
És mi van, ha hívnak közben? Vegyem ki a kártyát a biztonság kedvéért?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36941) MK VII válasza csabyka666 (#36940) üzenetére


MK VII
veterán

Mindent a leírtak szerint csináltam és egyből tökéletesen feltette az új romot.
Természetesen vedd ki a simet és a microsd kártyát is mikor csinálod.
Bekapcsolt állapotban csináld szerintem a flashelést én is úgy kezdtem aztán szépen teszt módba teszi a telefont.

(#36942) MK VII


MK VII
veterán

Kifutottam a szerkesztésből....

Feltettem ide azt a Phoenix-t amit én használtam. Ezzel felmegy szépen a rom!

(#36943) Francia91
Hmm... Én mindig bekapcsolt állapotban csináltam és elsőre felment a rom. Csak akkor nem, ha rossz Phoenixel próbálkoztam, de amit itt linkeltem azzal mindig siker..

[ Szerkesztve ]

(#36943) Francia91 válasza MK VII (#36941) üzenetére


Francia91
veterán

Pár N8-asra feltettem már a Taylor V9-est, amit halott módban kezdtem el flashelni, elsőre benyelték, amit bekapcsolva akartam flashelni, kb 3-ik, 4-ik alkalomra fogadták be a ROM-ot...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36944) Elims válasza MK VII (#36939) üzenetére


Elims
veterán

O.K. :-)

Csabyka: Ha nem hùzod ki vàratlanul az adatkàbelt/nem lesz àramszünet akkor nagy gond nem lehet.
Én először a skandinàvval indítok aztàn jöhet az ùj akàrmi.

Téényleg..a sim-et én is utòlag vettem ki+a telefonzàrat kapcsold ki a biztonsàg kedvéért.Nem sokat szàmít,de azért mégis.
Ja,még egy fontos dolog!Pc suite ne legyen telepítve a gépre.

(#36945) MK VII válasza Elims (#36944) üzenetére


MK VII
veterán

Igen tényleg... A skandinávot én is feltettem előtte. Arra húztam rá! :K

(#36946) Francia91 válasza Elims (#36944) üzenetére


Francia91
veterán

Nem baj, ha telepítve van a gépre, csak Feladatkezelőben legyen kilőve :U
Nekem is telepítve van, de mielőtt flashelek, Feladatkezelőben a folyamatok közül kilövöm

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36947) csabyka666


csabyka666
addikt

Na azért itt van pár új infó. PCSuite ne fusson, SIM-et vegyem ki, telefonzárat kapcsoljam ki - ezeket nem mondta senki korábban. :)

Más trükk? :U :B

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36948) Francia91 válasza csabyka666 (#36947) üzenetére


Francia91
veterán

De Taylor oldalán ezek vannak írva, vagy csak én emlékszem rosszul? :)
Mondjuk én a SIM-et sosem vettem ki, csak a memóriakártyát

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36949) MK VII válasza Francia91 (#36948) üzenetére


MK VII
veterán

Ezek mondjuk pont nincsenek leírva, de ugye azért van ez a topik, hogy aki romolásra adja a fejét az tudjon kérdezni :)

[ Szerkesztve ]

(#36950) Francia91 válasza MK VII (#36949) üzenetére


Francia91
veterán

Akkor csak az én fejemben élnek aktívan :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.