Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36151) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

DLNA ügyileg vajon hogyan tudnám együttműködésre bírni a telómat?
NAS beizgatva, szükséges alkalmazás telepítve rá, routerrel összemadzagozva, N8-on is telepítettem a DLNA lejátszást, de nem találja az eszközt, hiába keresem. :(
Vajon hol rontottam el?

(#36152) Elims válasza gyulavezir (#36151) üzenetére


Elims
veterán

Milyen eszközt keresel?
Nàlam ps3 és samsung tv hibàtlanul felismeri/làtja/lejàtsza.
Én biztos(!) vagyok benne,hogy a modem-eddel lesz gubanc. 99%-ra mondom,hogy abban kell àtàllítani vmit.

(#36153) Kobak77 válasza gyulavezir (#36151) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Ami biztos, hogy működik, ha a telefon a MÉDIASZERVER. Tehát erről továbbítod a cuccaidat (film/kép/zene) egy nagyobb megjelenítőre/lejátszóra. Az amit te írsz - azaz hogy a telefon a fogadó fél - nem tudom, hogy működik-e. Én nem hallottam még ilyen megoldásról.

NAS-al kapcsolatban: telepítsd fel a davi-t, ami egy webdav kliens. Erre be tudod állítani a NAS-odat, mint hálózati meghajtót. és sima filekezelőből fogsz tudni megnyitni a NAS-ról dolgokat.

(#36154) gyulavezir válasza Kobak77 (#36153) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Hát pedig az lenne a cél, hogy a szerveren lévő filmeket átlőjem a telefonra, amit összekötök egy hdmi csatlakozóval a tévéhez és már mehet is az önfeledt szórakozás! :-)

(#36155) Kobak77 válasza gyulavezir (#36154) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Nézd meg a davi honlapját. Szerintem erre az tökéletes lenne. Úgy látod vele a NAS-on lévő filmeket, mintha pendrive-on, v. sd kártyán lenne. Rálépsz, kiválasztod, N8 lejátssza. Ha rá van kötve tv-re, akkor ott :).

(#36156) gyulavezir válasza Kobak77 (#36155) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

köszönöm, ki fogom próbálni!

(#36157) imi290


imi290
aktív tag

"A napokban fog megjönni a telefonom amit rendeltem"

4 éve hogy izgultam már :) Most lesz 4 éve hogy nálam van a telefon.És még mindig az eredeti akkumulátorával üzemel.4 év után is . :))

(#36158) Elims válasza imi290 (#36157) üzenetére


Elims
veterán

Ez Telefon. :-)

(#36159) simongab válasza Elims (#36158) üzenetére


simongab
senior tag

Szuper!

Nekem több mint 4 éve van meg, nyáron kicseréltem a felső műanyagot meg az akksit, tök jó. 2 hónapig használtam tartósan egy Alcatel alphát, gyönyörű telefon, de az androidot nem nekem találták ki...úgyhogy most vissza az N8 ra

Ami zavar, hogy nem tudok FB n képeket megosztani mivel a Nokia közösségek ki lett kapcsolva (csak nekem? ) és a FB sajnát alkalmazása (ami nemrég újult meg ) sem tölti fel a képet :(

Az áruházba meg nem tudok bejelentkezni. A régi alkalmazásokat sem látom....

Mit tegyek? :U

(#36160) Francia91 válasza simongab (#36159) üzenetére


Francia91
veterán

LCG Photobook
Remek kepnezegeto program, kozossegi feltoltesi lehetosegekkel is. Ezt hasznalom most az N8-ason, meg az N82-esen is ezt hasznaltam.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36161) Elims válasza simongab (#36159) üzenetére


Elims
veterán

Én ezt sanos passzolom. :-(
X éve regisztràltam a facebook-ra,azòta kb.5x léptem be.

(#36162) akos3 válasza simongab (#36159) üzenetére


akos3
addikt

én a sima m.facebook.com oldalt beírom a böngészőbe és egy nagyon használható mobilos verzió tárul elém :)

(#36163) sgamez


sgamez
tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni. N8 as telefont próbáltam volna magyarosítani valami flashelő progival, de megállt az egész. Azóta nemtudom bekapcsolni sem. Hqa hosszan nyomva tartom a bekapcsoló gombot akkor érződik hogy rezeg kettőt-hármat... Vissza lehet ezt még hozni valahogy?

(#36164) Francia91 válasza sgamez (#36163) üzenetére


Francia91
veterán

Phoenix, Dead Phone flashing, vagy vmi hasonló névvel ellátott funkció

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36165) TommyX_ válasza sgamez (#36163) üzenetére


TommyX_
őstag

Valami flashelő program, gondolom a Phoenix program volt.
Ugyanezt a programot kell használnod a felélesztéshez is:
(Nokiaprogramok.hu-ról van ez-az írás)
" Telefont kikapcsolt állapotba dugjuk gépre!
USB kapcsolat helyett a No connection-t kell kiválasztani
open product, itt ki kell választani a telefonunknak megfelelő RM számot.
flash menu->firmware update, itt ugyanúgy érvényesek a fentebb írt szabályok (nincs downgade és nem szabad más RM számot választani), ez alapján válaszd ki a Produc kódot.
Pipáld ki a Dead phone USB flashing-et
Ha helyes a product kód akkor mehet a refurbish, illetve a flash (Egyszer meg fog állni és kéri, hogy nyomd meg a power gombot, tedd is meg, de csak rövid időre, -kevesebb mint 1 sec- semmiképpen sem addig, hogy bekapcsoljon.)
Ha minden simán megy akkor a teló frissítés végén újraindul és bekapcsol :)(ha nem akkor sem kell aggódni, akku ki majd be bekapcs és figyel. Ha jó Ok, ha nem újraflash, v. halott bb5 követése.)"

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36166) kpal válasza simongab (#36159) üzenetére


kpal
veterán

Opera mini ;)

(#36167) gyulavezir válasza kpal (#36166) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Apropó, Opera!
Mini vagy mobil? Egyáltalán mi a különbség közöttük?

(#36168) Francia91 válasza gyulavezir (#36167) üzenetére


Francia91
veterán

Én a Mobile-t használom évek óta, N82-esen és N8-ason is.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36169) attisx válasza gyulavezir (#36167) üzenetére


attisx
addikt

Opera Mini vs. Opera Mobile ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#36170) Tomcat válasza gyulavezir (#36167) üzenetére


Tomcat
őstag

N8-ra én is a Mobile-t használom. Bár az is igaz hogy N82-re még a mini-t használtam inkább, de az már jó régen volt. :)

Tomcat

(#36171) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok.
Ebay-es hirdetésekben a fascias, fascia mit akar jelenteni? (fordítóval nem jutottam semmire)
Eredeti lenne vagy utángyártott? pl

Kínaiból, UK-sból is láttam ilyet.

Más: én opera mobillal kezdtem, aztán mini, de hamar visszatértem a mobilra, számomra az teljes értékűbb.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36172) gyulavezir válasza attisx (#36169) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Köszönöm az infót mindenkinek.

(#36173) Elims válasza kpal (#36166) üzenetére


Elims
veterán

Én is szinte csak ezzel böngészek telefonon évek òta.Nagyon ritkàn nyitom meg a beépítettet,ha véletlenül nem tudnà a mini akkor jön a gyàri.

(#36174) kpal válasza Elims (#36173) üzenetére


kpal
veterán

Én Fb-t szoktam főleg minivel az a legfürgébb , de minden másra Mobil verzió van.

(#36175) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Akkor én mostanáig lehet, hogy tévedésben éltem, történt ugyanis a következő:
a nemrég delight-ra upgradelt telót rádugtam a számítógépemre, nokia suit egyből csatlakozott és már ment is a frissítés. Persze jól összeb@szott mindent, ami eddig volt a telón.
Most nézem, hogy annak idején ugyanezt csinálhatta azzal is, amit használok (V9), tehát akkor most amit igazából használok az egy Taylor ráfrissítve, tehát valszeg sz@rt sem ér...
Akkor most telót újra V9-re frissíteni és a Nokia Suiton letiltani a frissítéseket?
Egyáltalán lehet úgy csatlakozni a Suithoz, hogy ne frissítsen automatikusan?
Sajnálnám, ha nem lehetne, a névjegyeket, a teendőket, a képeket nagyon kényelmes, hogy egyből áthúzza...
Vagy van erre valami alternatíva??
Remélem nem túl kusza, amit leírtam és tudtok segíteni!
Előre is köszi!

(#36176) Freeman007 válasza gyulavezir (#36175) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Szerintem lehet frissítés nélkül csatlakozni. Telo nélkül indítsd el, majd fent Eszközök -> Beállítások. Itt az Általános-t kiválasztod és a szoftverfrissítés alól kiveszed a pipát (ha van). Szinkronizációt szintén be tudod állítani, hogy hogy mikor szinkronizáljon. Nekem sipákolt, hogy vannak új programok, megnéztem, hogy mik - nem érdekesek, nem raktam fel.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36177) gyulavezir válasza Freeman007 (#36176) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

De akkor szerinted is gyaluljam le a jelenlegi V9-et, hiszen arra ráfrissített a Suite?

(#36178) Freeman007 válasza gyulavezir (#36177) üzenetére


Freeman007
aktív tag

A suit csak ilyen vacak progikat pakol rá (legalábbis nekem ezeket akarta): colorizit, stb..
nem vagyok otthon, fejből nem tudom mindet, reggel megírom
Szerintem nem fontos újrarakni, de ártani nem árt...

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36179) Elims válasza gyulavezir (#36177) üzenetére


Elims
veterán

Így van,àrtani nem àrt.Inkàbb rakd ùjra az a biztos.
Akkor csak az lesz rajta.

(#36180) T. I.


T. I.
senior tag

Eléggé leharcolt lett a kijelzővédő fóliám, és most gondolkodóba estem, hogy egyáltalán invesztáljak-e még a telóba. Igazából jó lenne, de...
Jelenleg egy MyScreen protector típusú van rajta, ami 1500-ba került, és kb. 2 évig bírta (előtte a gyári ugyaneddig). Az edigitalban most is ugyanennyibe kerül, ha van.
Tudnátok esetleg valami más típust ajánlani? Ki milyet használ? Láttam neten 300Ft-ért, meg 500Ft-ért is, de persze webshopban, ahonnan 1000Ft a kiszállítási díj, vagy ha esetleg van üzlet, az is csak kint, BP peremén.

(#36181) Elims válasza T. I. (#36180) üzenetére


Elims
veterán

Ebay-ről pàr Ft-ért!!Nehogy ennyiket adj érte!! Ne értsetek félre,nem maga az 1500Ft. sok,van amikor ettől több borravalòt ad az ember.
Simàn jò az ebay-es hulladék.Nekem is az van rajta 2 éve.Tükör fòlia.
Szétnézek itthon,ha talàlok,küldök neked is ingyen.
Vagy ha a tükör miatt gàzos akkor meg van sima,de az nagyobb telefonra valò.Esetleg ràszabnàd.Az sima,minőségéről nem tudok írni,nem pròbàltam,de ha fél évet elmenne (annyit biztos) màr akkor megérte. :-)
Szòal ne gondolkozz ilyen "nagy" szàmokban!! :-)

(#36182) Francia91 válasza T. I. (#36180) üzenetére


Francia91
veterán

eBay, 10 db-ot vettem 480 Ft-ert!
Ha kell, kuldok is Neked 2 db-ot belole (ingyen), ugysem kell mind a 10 :D
Nekem bejon. Jo, tartos, szineket nem befolyasolja, allja a sarat

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36183) T. I. válasza Francia91 (#36182) üzenetére


T. I.
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat és a felajánlásokat, kedves Tőletek! :R

(#36184) Freeman007 válasza Freeman007 (#36178) üzenetére


Freeman007
aktív tag

No, rádugtam a telefont és 10 frissítést írt ki: colorizit, email és naptár frissítés, feltöltés skydrive-ba, javítás twitterhez, jav. üzenetekhez, keresés webeszköz, ms apps 2.01, nokia zene, új főképernyő webeszköz.
Meg a suithoz újabb verzió.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36185) gyulavezir válasza Freeman007 (#36184) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

És semmit nem frissített automatikusan?
Ha nem a suit-ot használod, akkor mivel szinkronizálod a telefont a számítógéppel?

(#36186) Freeman007 válasza gyulavezir (#36185) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Semmit nem frissített. Sőt, most akartam az üzeneteket frissíteni, de bejelentkezés nélkül nem megy, az meg nem tudott kapcsolódni a szerverhez... Lehet, hogy lelőtték.
A névjegyzéket suittal szinkronizálom, a képeket nature vindózból másolom (nagy ritkán). Suittal üzeneteket vissza a telefonra szinkronizáció nekem nem megy (nem tudom, hogy lehet-e). A jegyzetekhez outlook kell - szörnyű megoldás, kár hogy nem tudja a suit.
Szerk.: zene szintén vindózból

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36187) Freeman007 válasza Freeman007 (#36184) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Frissítettem pár dolgot, a nokia zene haszontalan dolog és nem lehet törölni.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36188) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Létezik olyan progi ami figyeli, hogy melyik prog/app használ netet?

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36189) Francia91 válasza Freeman007 (#36188) üzenetére


Francia91
veterán

Kapcsolatkezelő :D
Kiiírja, hogy melyik progi használja a hláózatot

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36190) Freeman007 válasza Francia91 (#36189) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Ahá :) köszönöm :R

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36191) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Ilyet használ valaki? Jó az N8-hoz? A felsorolásnál az N8-at nem említik, de a 808-at igen.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36192) Francia91 válasza Freeman007 (#36191) üzenetére


Francia91
veterán

Más oldalon Lumia 600-ast is látok a kompatibilitás listában, az pedig 3,8"os kijelzőmérettel rendelkezik (az N8 pedig 3,5"). szerintem beleférne. De én egy olcsó kínai tartót vettem ebayről, szintén tapadókorongos kivitel. Fél éve használom rendszeresen, meg vagyok vele elégedve. kb 2000 ft volt :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36193) Freeman007 válasza Francia91 (#36192) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Ez esetben nem ragaszkodom a gyárihoz :) Köszönöm a választ :R
Aksit akarok rendelni amíg lehet, meg abból a boltból körbenézni, hogy mi lenne még jó, hogy megérje a szállítás miatt.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36194) Francia91 válasza Freeman007 (#36193) üzenetére


Francia91
veterán

Konkrétan ezt vettem!
Nekem tökéletesen megfelel, jó! :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36195) Freeman007 válasza Francia91 (#36194) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Köszi :) Vízszintesen mennyire jó?
szerk.: "Fit Device:Smart Phone,MP4: Width under: 83mm (3.26 inch)" - belefér a 3,5-ös N8? :)

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36196) Francia91 válasza Freeman007 (#36195) üzenetére


Francia91
veterán

Miután leütöd, lehet választani, hogy milyen telefonokhoz való kell neked (van több lista, amelyikben az N8 van, azt válaszd :) )
Én csak vizsszintesen (fektetve) használom, számomra kényelmes

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36197) Freeman007 válasza Francia91 (#36196) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Aha. GPS-hez szerintem a vízszintes a normális pozició, ezért kérdeztem.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36198) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

A helyzet az, hogy múlt héten beszereztem egy Nokia (mi mást?) Lumia 735-öt, hogy azzal fogom a továbbiakban az életemet tölteni. Most leírom nektek a legfőbb lépéseket, ha lecserélnétek az N8asotokat egy Lumia 735-re:
1, nagyon gyorsan verjétek ki a fejetekből
2, felejtsétek el
3, a 735-öt adjátok oda gyorsan ajándékba egy ellenségeteknek
4, higgyétek el, a világ legjobb telefonját használjátok!
5, vegyetek néhány tucat tartalék akksit és éljetek az N8-al boldogan.

Nos öt egyszerű lépésben ennyi.
Ugyan nem kértétek, de elmondom a (szigorúan a saját, privát) véleményem erről a készülékről:
PRO
-szép kijelző
-a ledes vakut lehet zseblámpának használni
-dizájnos forma
-van rajta Nokia felirat
KONTRA
-nanosim kártya kell hozzá
-a telefon kialakítása olyan, hogy ha normális méretű felnőtt férfi tenyérrel rendelkezel, esélyed sincs biztonságosan tartani használat közben
-a ház abszolút műanyag a szó szoros és negatív értelmében (kissé csálé is alapból) és nem fekszik stabilan a sima felületen
-lényeges dolgok szinkronizálása (naptár, üzenetek, emailek) nehézkes
-a WP egészen élhető dolog, ha kizárólag csak a fácsén és különböző virtuális tereken szeretnéd tölteni a hátralévő életedet. Minden nagyon időigényes, ezerféle beállítási lehetőség és garantáltan többet nyomkodod onnantól a telefonodat
-viszont a telefon funkcióit igen nehézkes beállítani (némítás, rezgés kikapcs)
-bögésző IE azon kívűl, hogy gyors, bár gondolom ez a telefon hardvere miatt megy így, semmi pozitívumot nem tudok mondani. Kedvencek elérése és úgy általában, minden funkcióhoz minimum eggyel többször kell mindent megnyomni, mint az kényelmes lenne
-a kamera egy fos. Nincs fizikai gomb az exponáláshoz, a beállítások trék, alapból nincs portré verzó, úgyhogy mindenkinek világítani fog a szeme, akár tetszik, akár nem
-a navigáció gyors és naprakészek a térképek, de teljesen feleslegesen. A fizetős utakat ugyanúgy nem jelzi. A térképen a kijelölt pontokat nem tudod névjegyhez rendelni, csakis és kizárólag a címet, ami ugye nem feltétlenül azonos azzal a ponttal, amit el akarsz menteni.
-szövegbevitelhez csakis egyféle mód van, a teljes billentyűzet, ami nem mindenkinek a legjobb választás, főleg, ha kissé bumfordibb az ujjad. Alfanumerikus bevitelt, villámgyorsan tanuló T9-es szótárral el lehet felejteni
-telefonáláshoz a klasszikus számhoz-hozzárendelek-egy-számot módszer nincs
-névjegyekben keresés a tárcsázófelületen a gombok nyomkodásával szintén nincs, ha a névjegyekből akarsz valakit felhívni, annak úgy kell nekiállni, hogy a névjegyekből indulsz
-a telefon statisztikája szerint jelenleg az akksijának az átlagos merülési sebessége 6,36% óránként, matekozzatok!
-néhány eredeti Nokia kiegészítőt egyszerűen nem ismer fel: WH-701 füles felejtős, szintén Nokia CK-7W autós szettel nem működik stabilan, használat közben eldobálja a hálózatot, a hangminőség a beszélgetés idejével egyre romlik. A legutolsó húzás az az volt, hogy egyáltalán nem is kapcsolódott már hozzá
-csilliónyi app az áruházban (én nem tudtam őket sehogy rendszerbe szedni, mondjuk akár értékelés alapján), azt sem tudod melyikhez nyúlj, amelyik nem fizetős, az tuti tele van idegesítő reklámokkal, de mindegyik ezerrel zabálja az adatforgalmat
-a 735-ös fórumban esélyed sincs normális választ kapni a kérdésedre (ez nyilván nem a telefon hibája, hanem a használóit jellemzi) Ti sem vagytok itt néha egy matyóhímzés, de az ottani banda csapnivaló

Hát röviden, tömören ennyi, most újra húztam az N8at, ezúttal élesben a delighttal, megnézem mit mutat az életben :-), a 735öt eladom, és legközelebb akkor veszek telefont (Nokiát), ha megint telefonokat fognak gyártani és nem ilyen ipari hulladékokat.
Bocs, hogy ilyen sokat írtam és köszi, hogy elolvastátok :))

(#36199) simongab válasza gyulavezir (#36198) üzenetére


simongab
senior tag

Én most várok egy céges 530 ra, de egy Androidot 2 hónap (Alcatel Alpha) 2 hónap után eladtam. Nyeszlett volt és olyan kusza az android, hogy az én rendszerbe gondolkodó kis buksim nem bírta. Az 530 után én is írok egy pró kontra cuccot. Az igazság az hogy van egész intelligens W8 as navigáció...

(#36200) Francia91 válasza gyulavezir (#36198) üzenetére


Francia91
veterán

Én még egyenlőre nem cserélem az N8-asomat, kb 2 hónapja vettem hozzá egy tartalék, eredeti gyári akkut hozzá :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.