Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) szp1


szp1
addikt

"az n8 nem képes 1 ujjnál több problémamentes kezelésére. A C7 kettőt tud követni"

Nocsak....

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#8002) peugeotmate válasza Just486 (#8000) üzenetére


peugeotmate
őstag

Igen, én is láttam/olvastam ezt, csak reménykedtem, hogy ha már a nagyítást megoldották, akkor az esetleg a játékban is kivitelezhető lehet(ne). De valószínű, hogy nem képes rá.
Na, az oldalarányt azt jó, hogy írtad, mert ma néztem, mintha minden tömzsibb volna a kelleténél, de nem voltam 100%-osan biztos ebben, de úgy látszik másnak is szemet szúrt. :)

szp1
Azért azt "lájkolom" benned, hogy ha valami probléma merül fel az N8-cal kapcsolatban, akkor Te rögtön itt teremsz.

[ Szerkesztve ]

meg

(#8003) szp1 válasza peugeotmate (#8002) üzenetére


szp1
addikt

Itt vagyok én mindig, de ha nem érint, nem pofázok... Sym'3 fut az én telefonomon is...ami mellesleg rég megkapta ovin keresztül az 1.1-et.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#8004) gyurmau válasza rocks (#7983) üzenetére


gyurmau
tag

Be volt kapcsolva a képstabilizátor?

(#8005) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Segítsetek légy szíves mert vitában állok egy illetővel aki azt állítja,hogy az N8 kijelzője látványosan sokkal csúnyább mint az SGS, vagy HTC Desire super amoled kijelzője. Ez valós lenne,hogy ennyit jelent a super amoled minőség? Direkt azért vártam az N8-ra,hogy végre a Nokiának is legyen egy gyönyörű kijelzőjű mobilja. Mert ha nem sokkal szebb mint az N97-é (most az van) akkor nem cserélem le. Várom megtisztelő válaszotok!

MegtorloXp

(#8006) jacis válasza blt.62 (#8005) üzenetére


jacis
nagyúr

Ne állj le vitázni senkivel ha nem láttad még a telefonokat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8007) djbahool


djbahool
senior tag

Az FM adót rá lehet bírni valahogy, hogy a hangos OVI naviglálást átküldje az autó rádiójára?
Mert nekem nem sikerült :((
Bekapcsoltam az FM-adót, majd elindítottam a téképeket, de nem ment ki a hang a rádióra :(

(#8008) jacis válasza Kasya (#7993) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez már tényleg ok. A T meg tényleg jó nagy gyökér a pr1.1 miatt. (Én is átpártoltam a vodához. Persze nem az N8 frissítés hiánya miatt.)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8009) frisco


frisco
aktív tag

Többet nem tudok az akcióról de idemásolom, hátha valakinek érdekes lehet.
Hogy miképp is kell a kupon-kedvezményt érvényesíteni nem tudom, gondolom a vásárlás folyamata alatt kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#8010) rocks válasza gyurmau (#8004) üzenetére


rocks
aktív tag

Igen.
Ki kellett volna kapcsolnom?

(Az igazság az h olyan hirtelen jöttek oda a vaddisznók, h idöm sem volt gondolkozni mi hogy van beállítva.)

(#8011) CS_D


CS_D
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy most a legújabb hekkelt BZS73 ROM van fent, és a billentyűzetkiosztással nem vagyok megelégedve.
Nem tudom, hogy a ROM miatt van-e, de a billentyűzetem QWERTZ kiosztású, én pedig QWERTY-t szeretnék, miközben természetesen a többi ugyanaz maradjon.

Szóval erre tudnátok valamilyen megoldást ajánlani?

5800-án több ezer karaktert írtam QWERTY-vel, úgyhogy kicsit nehezen áll rá a kezem a QWERTZ-re. Szóval egy Y-Z cserére lenne szükségem. Milyen konfig fájlokat kell szerkeszteni hozzá (ha egyáltalán lehet)?

(#8012) bringasisti


bringasisti
őstag

Légyszi. Hogyan lehet az N 73 -ról a kedvenc gyári csengőhangomat N 8 -ra áttenni ?

BENEFON DELTA--------N8

(#8013) Karma válasza bringasisti (#8012) üzenetére


Karma
félisten

Kell egy jó fájlkezelő (pl. Y-Browser) az N73-ra, amivel megkeresed a Z: meghajtón ezt a csengőhangot, átmásolod a C:\Data vagy az E: meghajtóra (ha van memóriakártyád), és onnan át tudod küldeni Bluetoothon.

“All nothings are not equal.”

(#8014) blt.62 válasza jacis (#8006) üzenetére


blt.62
őstag

A Samsung SGS és a HTC Desire kijelzőjét láttam azok valóban nagyon szépek. Főleg a HTC kijelzője tetszett meg,csak nem volt magyar menüs. Most azonban itt az eladó mobilok között találtam Desirét teljes magyar menüvel,igaz a Desire HD menüjét és a gyári magyar nyelvét rakták rá. Csak ezek androidos telcsik,én pedig mindig symbiános voltam. Ezért is ragaszkodnék az N8-hoz,csak megzavart hogy annyira lehúzták a kijelzőjét a fórumokon a másik kettővel kapcsolatban. Vagy felejtsem el őket,mert van olyan szép az n8 kijelzője is?

MegtorloXp

(#8015) bringasisti válasza Karma (#8013) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#8016) jacis válasza blt.62 (#8014) üzenetére


jacis
nagyúr

Az N8 kijelzője is nagyon szép. Ha emiatt hezitálsz nyugodtan vedd meg.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8017) Sifre válasza jacis (#8016) üzenetére


Sifre
senior tag

Szép, ha nem lila ;]

(#8018) blt.62 válasza Sifre (#8017) üzenetére


blt.62
őstag

Hát igen. Egyébként ez a lila szín állandóan ott van mindenütt? Nagyon zavaró?

MegtorloXp

(#8019) Kvazár válasza blt.62 (#8018) üzenetére


Kvazár
őstag

Gar.-ba kicserélik, tehát egyáltalán nem zavaró, hisz gar után tökéletes lesz.

Eladó cuccaim: -

(#8020) blt.62 válasza Kvazár (#8019) üzenetére


blt.62
őstag

Mindegyikre jellemző,hogy lila a kijelzője? Akkor van gond a garival ha külföldről behozottat veszek. Vagy akkor is kicseréli a nokia?

MegtorloXp

(#8021) peugeotmate válasza Kvazár (#8019) üzenetére


peugeotmate
őstag

A mondatod második felét meg tudnám cáfolni: [link]

meg

(#8022) Kvazár válasza peugeotmate (#8021) üzenetére


Kvazár
őstag

Igen, nekem is rémlett, hogy volt egy pórul járt user, de miért nem vitted megint vissza?? :U :F
Más aki a helyedben volt el sem hozta addig míg nem csinálták meg neki, és neki végül jó lett. :K

blt.62: Ezt látod nem tudom. Én trés vagyok, így nekem egyszerű a gar intézése.
De, mintha azt olvastam volna, hogy ahhoz is kell kapnod valamilyen papírt, amivel a Nokiánál tudod a gart intézni. De ez csak tipp! :F

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#8023) peugeotmate válasza Kvazár (#8022) üzenetére


peugeotmate
őstag

Egyrészt itt volt a hosszú hétvége, szóval plusz 4 nap megy a levesbe tök feleslegesen illetve örültem, hogy végre visszakapom. Ja, és legközelebb a Nokiához viszem inkább, hátha ott több sikerrel járok azért.

meg

(#8024) blt.62 válasza Kvazár (#8022) üzenetére


blt.62
őstag

Majd utána járok mert nem mindegy,ha tényleg bele futok valami lilás csodába. Gondolom azért nem mindegyik lila. Sokkal szebb a kijelzője mint az N97-nek,

MegtorloXp

(#8025) Kvazár válasza blt.62 (#8024) üzenetére


Kvazár
őstag

Ez passz! Nekem N95-2-m volt. Egy Saturn-ban, vagy Media Markt-ban szerintem biztos megtudod nézni.

Eladó cuccaim: -

(#8026) jacis válasza blt.62 (#8024) üzenetére


jacis
nagyúr

Szebb mint az n97 kijelzője.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8027) ferkope77 válasza Just486 (#7528) üzenetére


ferkope77
csendes tag

:DD

(#8028) blt.62


blt.62
őstag

Az N8-ra is lehet mozgó hátteret rakni mint mondjuk a Desirén van?

MegtorloXp

(#8029) Sarlon válasza blt.62 (#8028) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Mozgó háttér.. Ez annyira aranyos, h neked ez a fontos egy N8 ba :D:D:D

Arra továbbra sincs senkinek ötlete, h a QT miért nem tudom telepíteni? :(

De ez előtt találtam egy QT mappát, most semmi, az nem azt jelenti, h nincs telepítve?
Amúgy a Layart sem tudom feltenni, azt hittem azért nem, mert nincs fent a Qt

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#8030) Karma válasza Sarlon (#8029) üzenetére


Karma
félisten

Mit akarnál találni a menüben? A Qt egy osztálykönyvtár, amit az alkalmazások használnak utána, semmit nem kell viszont látnod. Az meg egy külön poén, hogy a ROM-ba épített 4.6.3 eclipselésével a 4.7 meg se jelenik a telepített alkalmazások között - ezért is kell külön az az uninstalláló móka, ha valami okból le akarnád venni a 4.7-et.

De a 4.6.3 nem megy sehová.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8031) blt.62 válasza Sarlon (#8029) üzenetére


blt.62
őstag

A 15 éves fiamnak az a fontos,hogy mozgó háttere legyen.Egyébként közöd??? :W

MegtorloXp

(#8032) Kvazár válasza blt.62 (#8031) üzenetére


Kvazár
őstag

Ha dobsz egy linket ahonnan ilyen háttereket lehet szedni, akkor kipróbálom neked.

Eladó cuccaim: -

(#8033) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem tudja vki, hogy létezik e elvira symbianra?Csak mert az ovi áruházban nem találtam, meg hasznát tudnám venni, amikor meg kell néznem a menetrendet.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8034) Sarlon válasza blt.62 (#8031) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nem kérdeztem, csak mondtam, h aranyos, de látom nem vagyunk egy szinten.. Ez a közöd is tetszik, nagyon aranyos vagy! És ha nem fog működni a mozgó háttér, nem ismfogsz ilyen telót venni?

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#8035) Ufff válasza blt.62 (#8031) üzenetére


Ufff
senior tag

Szerintem megy ez kulturáltan is! Nem kell itt is rendőrködni!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#8036) Ufff válasza Sarlon (#8034) üzenetére


Ufff
senior tag

Ha nem megy a mozgó háttér, nem vesz N8-at. Tán nem is baj, mert ehhez kell némi értelem és logika. Szerintem vegyen i4-et...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#8037) csacsi67 válasza blt.62 (#8031) üzenetére


csacsi67
addikt

Ha gyereknek veszed akkor inkább HTC,de az függ a gyerek számitástechnikai érdeklödésétöl.

(#8038) imi290 válasza blt.62 (#8031) üzenetére


imi290
aktív tag

működik rajta.találtam egy oldalt ahol láttam.[link]

de nekem nem mindegyik műkődik sőt. :D
előszőr csak google-gits és azok is mennek.

u.i. mikor lesz már pr 2.0 ?

(#8039) Pola-Roid


Pola-Roid
aktív tag

Ma visszakaptam a keszulekemet a Vodkafontol, bevittem nekik 2-an a lilulos kepernyo miatt. Tegnap delelott jott az SMS, hogy atvehetem, munkalap szerint kijelzot csereltek, es lam, valoban nem lila az ora felso resze :C

(#8040) djbahool


djbahool
senior tag

HDMI kimenetek próbálta már valaki?
Én ma 2 TV-n is kipróbáltam, de egyiken se működött :O
Az egyik egy 1080p Plazma, a másik egy 720p LCD, de semmi.
Ötlet?
Gondolom nem kell hozzá külön progit, csak rádugom és ott kellene lenni a képnek, vagy tévedek?

(#8041) djbahool válasza Sifre (#8017) üzenetére


djbahool
senior tag

(#8042) Jégkokó válasza djbahool (#8040) üzenetére


Jégkokó
veterán

Próbáltam lcd tv re rákötni, tökéletesen lejátszotta a videót meg a képeket is megjelenítette.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8043) Kvazár válasza djbahool (#8040) üzenetére


Kvazár
őstag

Két különböző LCD TV-vel is próbáltam már és amint rádugtam azonnal ment. Sőt használtam már úgy is, hogy HDMI-DVI kábellel a monitoromra dugtam, és akkor is szépen ment.

Eladó cuccaim: -

(#8044) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

Normális az hogy a szoftverfissités-Nokia Témák- 1 Db téma kb 3 Mb telepitése kb 10 perc! ? Kaptam egy C7-et kipróbálásra, az első benyomásaim döbbenetesek. Hardver tekintetében még elmegy: Nagyon zavaró az alsó fizikai gombok tulságosan erős nyomáspontja, és nagyon hiányzik a vissza gomb. A többi ok. A szoftver viszont tényleg a mult századból jött. Próbálkozom, a drag-and-drop itt sehol nem működik. A fotóalbum nem nyílik meg, a menü gomb kifagy, csak az ujraindítás segít. Hangfájlokat szintén nem nyitja meg. Kezdőképernyőn az elmulasztott események gombra hiába nyomok, nem nyit meg semmit. Kolléganőm próbálta előző nap, örjöngve adta vissza. Este 100%os töltöttség reggelre nulla % lett, annyira hogy nem is ébresztett! Bekapcsolni se lehetett. Természetesen majdnem elkésett miatta. Most próbálnám frissíteni, de feldobott telefon frissítésre-tartok tőle-nem lesz elég az éjszaka. A közösségi alkalmazások frissítése már fél órája megy!

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#8045) djbahool válasza Kvazár (#8043) üzenetére


djbahool
senior tag

Megoldódott. Kicsit erősebben kellett bedugni a kábelt mintahogy a gondoltam.
Muxik fajául.

(#8046) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

A másik kérdésem, hogy a netkapcsolaton honnan lehet tudni hogy forgalmaz adatot? A 3g és alatta a két nyíl folyamatosan világít, nem kapcsolnak ki be.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#8047) PhoenixK válasza drzsoo1 (#8044) üzenetére


PhoenixK
őstag

Akkor most a C7-ről vagy az N8-ról van szó??? C7 topic

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#8048) szp1 válasza drzsoo1 (#8046) üzenetére


szp1
addikt

Egy kis olvasnivaló
RTFM.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#8049) Sarlon válasza drzsoo1 (#8046) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Én nem tudom, de vmit nagyon nem jól csináltok, ha ilyeneket művelnek egyes embereknél ezek a telefonok.. :(
Ha ott van az a nyilacska a 3g alatt, akkor van adatforgalmad, igen. De baromi egyszerűen meg is tudod nézni, ha rányomsz az akksi ikonra, utána pedig a nyilakra.
Sok minden használhatja a neted, nézz körül, h mi van telepítve, milyen beállításokkal, stb.
Vagy a beállítások-kapcsolatok- kapcsolatkezelő, vagy akár a használati útmutató, elvileg olyat is kellett kapnod, ha minden igaz..

N82- N8- Lumia 920

(#8050) bringasisti válasza Sarlon (#8049) üzenetére


bringasisti
őstag

Nekem ott van, de ma leveleimet csak akkor kapom meg ha lekérdezem, szerintem a befektetők a vezérkar lecserélésével adták meg a problémára választ.

BENEFON DELTA--------N8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.