Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37551) Tiger. válasza TaylorPro (#37550) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37552) sanyi73


sanyi73
csendes tag

Sziasztok!
Elsősorban Elims nek írnék,ő már sokszor segített,de mindenkit szívesen meghallgatok.Június végén írtam hogy gond van a kamerámmal(nokia c7)képet csinált de videot nem.Akkor hallgattam a hozzászólásokra és újra raktam az egész rendszert.Jó is lett egészen tegnapig amikor ismét fellépett ez a hiba MAGÁTÓL.Van valami ötletetek?Már megtanultam újra húzni a telót,de szerintem ez nem megoldás hogy havonta mindent újra kell rakni nekem kicsit időigényes utána mindent beállítani,heckelni stb.Mi lehet a baja?
üdv.Sanyi

(#37553) Silverr válasza sanyi73 (#37552) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ugyan az a baja mint eddig. Szoftverhiba, valami nem fér össze vele azok közül amiket használsz vagy csinálsz. Más megoldás viszont nincs, csak hosszas tesztelés alatt kideriteni mi az ami okozza, éppen mit csináltál vagy mit telepitettél. A hosszút pedig szó szerint vedd, mert nem fog egyik napról a másikra jelentkezni. Telepitesz egy adott dolgot, pár napig tesztelsz és igy tovább. Sőt hack után ne is telepits csak teszteld, már ott is lehet gond. Sok sikert.

[ Szerkesztve ]

(#37554) sanyi73 válasza Silverr (#37553) üzenetére


sanyi73
csendes tag

Köszi szépen.Igazából semmi nincs telepítve a gyári dolgokon kívül.Három négy játékot kivéve.Viszont azok a hiba előtt is fent voltak.

(#37555) Elims válasza sanyi73 (#37554) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Sajnos én is csak azt tudnám írni amit Silverr.Ugyanazt mondtam volna,vmelyik alkalmazás okozza a galibát.
Egyébként nem ázott/párásodott be a telefon?
Emlékszel rá,hogy mit csináltál épp amikor előjött a gond?Előtte vmikor nem ejtetted le akár csak egy kicsit is?

(#37556) sanyi73 válasza Elims (#37555) üzenetére


sanyi73
csendes tag

Szia!
Semmi ilyen nem történt.Egy szabadtéri koncerten akartam videót csinálni,elindult kb.40 másodpercet felvett aztán kimerevedett a kép.Nem is tudtam kilépni csak úgy hogy ki kapcsoltam a telót.Azóta nem megy a videó része :( :W

[ Szerkesztve ]

(#37557) Elims válasza sanyi73 (#37556) üzenetére


Elims
veterán

Így viszont akkor sajnos gőzöm nincs,hogy mitől lehet. :-(((
Most biztos újrarakod a rendszert,nagyon kíváncsi leszek,hogy utána jó lesz-e és ha igen,meddig.
Tegyél rá egy nem gyári rom-ot.Taylor Biztos,hogy tökéletest alkotott arra a telefonra is.

(#37558) sanyi73 válasza Elims (#37557) üzenetére


sanyi73
csendes tag

Szia!
Csak hogy még érdekesebb legyen a dolog.Eszembe jutott hogy kipróbálom az elülső kamerát,és érdekes módon ott működik a videofelvétel a hátlapi kamera viszont még mindig csak képet csinál.Most akkor mi is a hiba? :W Szerintem megpróbálok össze kaparni egy új telefonra.

(#37559) simongab válasza sanyi73 (#37558) üzenetére


simongab
senior tag

Újratelepítés? Nem lehet hogy nincs hely a kijelölt meghajtón?

[ Szerkesztve ]

(#37560) sanyi73 válasza simongab (#37559) üzenetére


sanyi73
csendes tag

Szia!
Valahol előrébb írtam hogy az újratelepítés után jó volt egy ideig.Aztán csak úgy visszatér a hiba.Mégse telepíthetem 3hetenként újra.

(#37561) Elims válasza sanyi73 (#37560) üzenetére


Elims
veterán

Vegyél egy n8-at,azzal biztos nem fogsz mellé és már nagyon olcsón mennek. :-)

(#37562) T. I. válasza Elims (#37561) üzenetére


T. I.
senior tag

Elsőre én is erre gondoltam, de aztán meggondoltam magam. Nyugodt szívvel már senkinek se ajánlanám. Inkább más platformon kéne szétnézni. Ha a videozás fontos, vannak már sima HD felett rögzítő mobilok bőven. Én most SonyZ2-t használok, ami bár izzad, de 4K-ba is rögzít.

(#37563) Elims válasza T. I. (#37562) üzenetére


Elims
veterán

Igen,de nem kb.10e-ért... ;-)
Én nyugodt szívvel ajànlom Sanyinak.
Symbian-hoz van szokva,szerintem simàn jò.
Én is azt hasznàlnàm a mai napig,ha kényelmesebb lenne rajta írni.

(#37564) sanyi73


sanyi73
csendes tag

sziasztok!
Ismét lenne egy kérdésem.Ha a Taylor féle romot sikerül feltennem,arra utána rá tudom tenni a mostani biztonsági beállításomat?Csak a telefon számok,smsek,képek miatt kérdezem. de még letölteni se sikerült lehet régi már a link amit kaptam. A válaszokat köszönöm.
üdv Sanyi

(#37565) Elims válasza sanyi73 (#37564) üzenetére


Elims
veterán

Ha csak olyanokat raknàl vissza akkor szerintem nem lehet gubanc.Ha alkalmazàs mentéseket is vissza kellene azt inkàbb ne.
De erre fix vàlaszt Taylor tudna írni.

(#37566) sanyi73 válasza Elims (#37565) üzenetére


sanyi73
csendes tag

Köszönöm.Olyan sokszor van említve Taylor neve.Hol lehet őt elérni?Esetleg itt is tag?

(#37567) Elims válasza sanyi73 (#37566) üzenetére


Elims
veterán

Bizony tag. :-)
Keress rà és üzenj neki.100%,hogy segít.
Symbian-ban Isten. (Tùlzàs nélkül... :-) )

Szerk.: Ne is keresd,ròla van szò.

[ Szerkesztve ]

(#37568) sanyi73 válasza Elims (#37567) üzenetére


sanyi73
csendes tag

Köszi szépen!Lehet felkeresem.

(#37569) Rubie


Rubie
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem, hogy van-e esetleg valakinek telepítő fájlja az attisx-féle ClearBlack II témához (vagy valamelyik másik ClearBlack téma is jó lenne). Most váltottam az E7-00-ről töltési problémák miatt egy új C6-01-re, de a Nokia Store bezárása óta nem találok ilyen témát. attisx-et kérdeztem, de már neki sincs meg. Bennetek bízom :)

(#37570) sanyi73 válasza sanyi73 (#37566) üzenetére


sanyi73
csendes tag

Szia Elims!
Próbálkoztam a te és Silverr tanácsával hogy mi nem férhet össze.Találtam egy lehetséges okot.Phoenixel újra rakom,aztán megy rendesen.Viszont a rossz szokásom miatt hekkelnem kell hogy azt a pár játékot elfogadja.És itt jön a bibi,ahogy felkerül a RomPatcher+ rögtön előjön a kamera hiba.Lehet nem biztos az észrevételem,de idáig jutottam.Vagy játszom vagy videózom :((

[ Szerkesztve ]

(#37571) Joe215 válasza sanyi73 (#37570) üzenetére


Joe215
aktív tag

Phoenixel mit raksz vissza?
A Taylor félét?

(#37572) sanyi73 válasza Joe215 (#37571) üzenetére


sanyi73
csendes tag

Ez kicsit bonyolult.Az előző tulaj módosította ezt a c7-est.Ő felrakta az Oro-nak a romját(RM-749)és azóta se a gyári c7 se a Taylor féle rom nem megy rá.Valahogy nem írja felül,sőt a phoenix se találja,pedig 4 phoenix verziót is próbáltam.Egyszerűen csak az oro romját tudom be tallózni. :F

(#37573) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Gyári,új akkumulátor honnan a legjobb beszerezni?
Valakinek nincs felesleges?
Köszi

-Galaxy S20 - The best-

(#37574) simongab válasza csabicska (#37573) üzenetére


simongab
senior tag

Vigyázat álottak amik az üzletben vannak...

(#37575) gyulavezir válasza simongab (#37574) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Igen, én gondoltam erre is és fektetve tárolom őket!
:)) :)) :))

(#37576) csabicska


csabicska
senior tag

Kerékpáros tartó létezik hozzá?
(Gyári)

-Galaxy S20 - The best-

(#37577) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok. Az miért lehet hogy sis fájlokat nem telepíti.
"A fájl nem nyitható meg. A fajltipus nem támogatott ".
Nokiaprogramorol lett letoltve.

-Galaxy S20 - The best-

(#37578) TommyX_ válasza csabicska (#37577) üzenetére


TommyX_
őstag

Az első kérdés, biztos Symbian^3-ra való alkalmazást akarsz telepíteni?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#37579) csabicska válasza TommyX_ (#37578) üzenetére


csabicska
senior tag

Közben megoldodott.
Viszont van még manapság olyan hack amivel a tanúsítvány ellenőrzést ki tudom kerülni?

-Galaxy S20 - The best-

(#37580) TommyX_ válasza csabicska (#37579) üzenetére


TommyX_
őstag

Itt a h*ck leírása.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#37581) RaiDani válasza csabicska (#37576) üzenetére


RaiDani
tag

Szia! Nekem van egy egyszer sem használt Nokia DC-14 kerékpáros töltő telefon tartóval. Írj privátban ha érdekel. :)

(#37582) Elims válasza sanyi73 (#37572) üzenetére


Elims
veterán

Olvastam erről régebben egy kicsit.Abban van vmi product kòd àtíràs+egyebek.
Ezt én sajnos passzolom.Fogalmam sincs mit lehetne vele.. :-/
Külföldi fòrumokat néztél?

(#37583) sanyi73 válasza Elims (#37582) üzenetére


sanyi73
csendes tag

Sziasztok!
Meguntam.Úgy döntöttem így marad.Telefonálni,sms-ezni tudok,a többi egyenlőre nem fontos.Majd csak lesz egy kis pénzem valamikor lecserélni.Köszönöm mindenkinek az ötleteket segítséget.Esetleg tippeket adhattok telefon ügyben kinek mi a favoritja és miért. :)

(#37584) TommyX_ válasza sanyi73 (#37583) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem a favoritok:
Nokia 8910, N8, 808 PV, N-Gage, 6600, 6310i...., de komolyra fordítva, én most egy Lumia 1520-t használok.
Igaz a méretét szokni kell, de ettől függetlenül használható a telefon.
A Windows mobile rendszer elsőre puritánnak tűnik, de nekem spec ez nem gond.
Viszont, ha hosszabb támogatás akarsz, akkor pedig iPhone-t kell venned, vagy Nexus-t.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#37585) T. I. válasza sanyi73 (#37583) üzenetére


T. I.
senior tag

Ha nem akarsz mélyen a zsebedbe nyúlni, de mégis csúcs hardvert akasz, akkor bátran ajánlom a Sony Z2-t. Nekem bevált, és bár 2 éves, de a héten is frissült a rendszer.

(#37586) Elims válasza sanyi73 (#37583) üzenetére


Elims
veterán

Én azt mondom Sanyi,hogy neked tökéletes lenne egy szép n8.Ezt most nem rosszbòl írtam.Nem "lenézésből" vagy ilyesmi.Ha eddig symbian-t hasznàltàl és nem hiànyzott az android sok-sok programja,szerintem simàn jò lenne tovàbbra is a symbian.
Ha viszont egy nagyobb ruccanàst tennél én csakis az iphone-t javasolnàm. 5s és afelett.

(#37587) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Hogyan kell beállítani hogy ne kérje minden WiFi bekapcsoláskor a jelszót?
Köszönöm

-Galaxy S20 - The best-

(#37588) imi290 válasza csabicska (#37587) üzenetére


imi290
aktív tag

Beállítások-kapcsolatok-beállítások-hálózati célok-hozzáférési pont.És itt kell megadni a wifit.

(#37589) sanyi73 válasza Elims (#37586) üzenetére


sanyi73
csendes tag

szia Elims!és tudnál egy ilyen szép N8 ast?neked vagy ismerőseid között,persze nem drágán :-) nekem tetszik maga a készülék csak hát elég régi.

(#37590) Elims válasza sanyi73 (#37589) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Sajnos nem.De hirdetésekben biztos talàlsz.
((Ezt nem üzenetben akartad? :-) ))

(#37591) Attikusz


Attikusz
tag

Helló!

Amikor fotózok, jobb alsó részen egy kis pötty van, kamera hiba, vagy por került bele? Csak akkumlátort cseréltem benne házilag, a többi részéhez nem nyúltam. A telefon kameragombja időnként elfelejt fókuszálni és homályos képet kapok makró módnál, és automata módnál is. Mi lehet a gond?

(#37592) kgpassat


kgpassat
csendes tag

Sziasztok,

elmondanátok, hogy lehet az áruházat és a térképeket feltelepíteni?

Köszi.

(#37593) kpal válasza kgpassat (#37592) üzenetére


kpal
veterán

Én úgy tudom nincs már áruház , térképeket pedig a térképtöltővel lehet ott van menübnen..

(#37594) kgpassat válasza kpal (#37593) üzenetére


kgpassat
csendes tag

Taylor-féle X-es ROM van fent, és abból ki van gyomlálva minden, így a térképtöltő is hiányzik, telepíteni pedig nem tudom.
Vagy mi a módja annak, hogy korábbi szoftot rakjak fel?

(#37595) Elims válasza kgpassat (#37594) üzenetére


Elims
veterán

Az jó!Azt hagyd fent.Ne rontsd el a telefonod. ;-)
Taylor oldalán le van írva,hogy hogyan lehet visszarakni,ez 100%.Sajnos a menetére nem emlékszem pontosan,de tudom,hogy én is az ő írása után mentem.

(#37596) imi290


imi290
aktív tag

Megjött az ebayről rendelt full ház a telefonomhoz.Rendeltem,mind a két hangszórót,akkumulátort,töltő csatlakozót.
A ház nagyon jó minőségű,csillog villog,alumíniumból van.Ha lesz több időm nekiállok,és átépítem.A legjobb az,hogy az aljára az van írva,hogy made in finland :D: D
Ahogy elnézetem,úgy döntöttem veszek hozzá érintő panelt is,persze nem gagyit.A mostanin van pár karc,és elég hülyén nézne ki.Utána olyan lesz mint az új :)

(#37597) T. I. válasza imi290 (#37596) üzenetére


T. I.
senior tag

Ez olyan lehet, mint egy old timer renoválása. Respect! És gyűjteményben a helye annak a várhatóan szép darabnak. Hejj, de rég is volt már 2011 januárja... ☺

(#37598) tomee007007 válasza imi290 (#37596) üzenetére


tomee007007
őstag

Szép feladat lesz :)
Várjuk majd a fotókat ;)

(#37599) csabicska válasza imi290 (#37596) üzenetére


csabicska
senior tag

Szia.
Mibe "fájt "ez neked?
Összesen. Köszi

-Galaxy S20 - The best-

(#37600) imi290 válasza csabicska (#37599) üzenetére


imi290
aktív tag

Sokba :D

Akkumulátor 7.50 $
A töltő csatlakozó (ami nem jó nekem azért kell cserélni) 4 $ (olcsóbbat nem találtam)
A beszélő hangszóró,és a csengő hangszóró együtt 6.70 $ Ez németből jött,állítólag eredeti.
A ház,a gombok,a felső és az alsó kupakkal egyben+ szerszámokkal 14.80 $ Ez nem eredeti,de az van oda írva hogy good kvaliti,és az is.Olyan mint az eredeti.
Aztán rendeltem érintő panelt is,az még nem jött meg au 5.30 $
És még rendeltem egy 10 darabos fólia csomagot,az meg 1.70 $ Ettől nem várok nagy csodát :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.