Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) levvvi10


levvvi10
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég vettem az N8-asomat, teljesen meg vagyok vele elégedve, csak egy gondom van:
Megtudjátok mondani, hogy az Ovi Suit miért nem rakja fel normálisan az albumborítókat? Az Ovi Suitban rendesen megjeleníti őket, de az N8-ra már borító nélkül mennek fel a számok. Tudtok segíteni?

(#4002) Kvazár válasza Misály (#3999) üzenetére


Kvazár
őstag

A zafír üveg, vagy mit tudom én milyen anyagból készült kamera üveg, ha megnézed kb. 1 mm-rel beljebb van mit az a kitüremkedés (kamera keret), tehát elég durva és rusztikus betonasztal lehet az amin azzal a tokkal az üvegre fel tud feküdni.

Eladó cuccaim: -

(#4003) Ufff válasza arcitec (#3958) üzenetére


Ufff
senior tag

Ebben tévedsz. Akkor sokkal drágábban számol a kedves T-mobile. Én már egy számlát lesztornóztattam velük, mert visszakapcsolták (!!!) a netet, és jött egy borsos szla. Már 3x mondtam le, mert mindig visszakapcsolják...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4004) GinJoe


GinJoe
csendes tag

Videó közbeni pattogás:
- Nos, ahogy észrevettem k**va érzékeny a mikrofonja a cuccnak. Nálam pl halatszott, hogy két szobával odébb mutter beszélget, mindez zárt ajtók mögül. Szerintem a problémát ez okozhatja. Nálam is behalatszik ha zoomolok, a gomb kattogása, meg minden apró neszezés, ahogy hozzáérek a telóhoz. Szerintem az autófokusz motorjának hangja ciripelhet a felvételen. Akinek viszont nincs ilyen mod, és nem is piszkálta a telót felvétel közben és még így is vannak beazonosíthatatlan zajok, akkor az tuti, hogy hw hiba. Vissza a gyártónak, én azt mondom.

spilbi: Ha T-mobile-os vagy, akkor alapból az előfizetésedhez vágnak egy NetStart nevű szolgáltatást, ha kéred, ha nem. Ez egy alap szolgáltatás, ahol 10 Kbyte-onként kell 1Ft-ot fizetni ha jól tudom (de inkább nézd meg a pontos árakat a T oldalán). Kollégám is küzdött azzal a problémával amivel te. Megkérdezte a szolgáltatót, hogy hogyan lehet kikapcsolni a telefonban (iPhone 3G), hogy ne GSM hálózatot használjon netre, mert ő nem akar ezért külön fizetni, és ha nem lehet ezt kikapcsolni akkor nem kell a telefon és visszaviszi. Nos a jó hír, hogy ki lehet kapcsolni, és vissza egy ingyenes SMS-el. Hangsúlyozom T-Mobile-nál, más szolgáltató nem tudom, hogyan működik.
Bővebb infó itt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4005) tibike8 válasza arcitec (#3994) üzenetére


tibike8
őstag

Na, látom, hogy már megint csak háború lett ebből a pattogásból. Szóval ismét leírom, hogy az enyém pattog, de csak, ha be van kapcsolva az autófókusz. Gyári állapotban nincs vele baj.

(#3982) emre33
Nem mindenhez kell hack. Amiről beszélek és fentebb is szó volt többek közt, ahhoz sem kell. Szignózod és felrakod.

És ha sikerül, teszek akkor fel tesztvideót, de úgy gondolom, hogy ez két különböző pattogás.

(#4006) drzsoo1 válasza Misály (#3988) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Kedves Misálj, sajnos, ez a telefon ontja magából a hibákat, lehet hogy a te kib***ott telefonod még jó, másoké nem. Így karácsony után egy nappal nem szép tőled hogy ilyen hangnemben beszélsz azzal, aki normális módon kérdez.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#4007) levvvi10


levvvi10
csendes tag

A #4001-ben leírt kérdésemben tudtok segíteni?

(#4008) tibike8 válasza GinJoe (#4004) üzenetére


tibike8
őstag

Na akkor itt van az a ciripelés amiről én beszéltem. Olyan mintha gépelne valaki közben. Nem értem semmihez és nem mozdultam, fókuszálnia sem kellett menet közben.
ciripelés

Az való igaz, hogy nagyon érzékeny a mikrofon, de az szerintem nem baj. Ha teljes csönd van, akkor is ott a ciripelés. A gyári állapotban való használat közben jelentkező zoomolás hang már más kérdés. Az mindegyik példány produkálja. De ismét mondod, hogy ez csak akkor van, ha be van pipálva az autófókusz ergo ez nem hiba csak ez a mod következménye.

(#4009) Lord Zero válasza levvvi10 (#4007) üzenetére


Lord Zero
addikt

úgy tűnik, az Ovi Suite olykor hibázik, több ilyen jellegű topik kering a külföldi panasz-fórumokon is.
nekem kb. 10:1 arányban viszi/nem viszi át az albumborítókat. nálad minden egyes file képnélküli?

próbáld meg manuálisan az mp3 tag-jébe ültetni a borítót (picit macerás és rettentő szaporátlan többszáz mp3 olvasatában, tudom : )), egyszerű winamppal meg tudod csinálni

nem, mindegy

(#4010) csokie


csokie
csendes tag

Hard Reseteltem. Tököm tele volt ezzel a szarral hogy állandóan fagy. És eltűnt minden róla, Térkép, képek, zenék, videók stb.
Kérdésem: Hogy lehet rá visszatenni a térképeket? (nincs biztonsági mentésem) Honnan lehetne vissza tölteni rá mindent?

System Recovery nincs hozzá? :)

[ Szerkesztve ]

(#4011) nagysuhi válasza Fefe52 (#3992) üzenetére


nagysuhi
tag

Én rendeléskor kértem hozzá egy CP-500- as tokott, egy CR-122-es tartót és egy autós töltőt. A tokba szépen beleillik csak mindig ki kell nyitni,ha használni akarom a telefont. 2 hét alatt szében bekopott a patent, most már könnyen jár. Még kell hozzá egy tartalék USB kábel, egy kijelzővédő fólia és egy memóriakártya, aztán teljes a kollekció. Melyik a legjobb fólia szerintetek? Ár nem számít.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#4012) arcitec válasza tibike8 (#4008) üzenetére


arcitec
addikt

Vlami hasonló nálam is , csak mintha tompább lenne
és nem ilyen sűrűn .... közbe közbe csak úgy 10-20 s közökkel
de van meg amikor nem.

(#4013) AndrewTdi válasza nagysuhi (#4011) üzenetére


AndrewTdi
addikt

#4011) nagysuhi: Fólia!!?? :)

#4008) tibike8: Ez tényleg zavaró. Mintha valaki kattintgatna az egérrel. Nekem hál'istennek nincs ilyen jelenségem. (kopp kopp)

[ Szerkesztve ]

(#4014) nagysuhi válasza AndrewTdi (#4013) üzenetére


nagysuhi
tag

Elég meggyőző. Azért az ördög nem alszik. Ha valahol látok valami jó fóliát, akkor veszek, de nem kapkodom el.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#4015) Ufff válasza drzsoo1 (#4006) üzenetére


Ufff
senior tag

Előtte sem az. Nem értem, hogy miért nem lehet normálisan viselkedni, beszélgetni. Ha nem megy, inkább ne írjatok! Nem értem, miért kell egymás torkának ugrani egyből. Én is tudok agresszív lenni, meg csúnyán beszélni, de nem látok rá okot. Ha lesz rá nyomós okom, majd meglátjátok. A lényeg, hogy nem kell válaszolni senkinek sem, ha nem megy kulturált keretek között a válasz!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4016) Lord Zero válasza Lord Zero (#4009) üzenetére


Lord Zero
addikt

levvvi10 - revidiálom az előbbi hozzászólásomat: vannak olyan mp3 fileok, melyek tag-jébe winamppal nem tudsz borítót integrálni (ejtsd: magát az mp3-at átírni).
ezért találták ki ezt a remek kis programot: mp3tag

a programmal megnyitsz egy albumot, kijelölöd a benne leledző összes számot -> jobbklikk -> extended tags -> a felpattanó ablakban a cover felületén add cover -> képet megadod -> OK.
megkérdi majd, h feloldhatja-e az mp3 fileok read-only módját, nyilván igen, és az összes számhoz hozzárendeli a borítót (pontosabban nem csupán hozzárendeli, beléjük integrálja, módosítja a taget, ez a lényege)

ezek után akár sima storage módban copy-paste a telefonra, akár Ovi Suite transzport, ott lesznek a borítók (miután felmentek a számok -> zenetár frissítése, és voilá).

kipróbáltam, az összes eddigi arctalan albumom ott virít, színpompásan, ahogy kell...

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#4017) Ufff válasza nagysuhi (#4014) üzenetére


Ufff
senior tag

Én Brando Ultra Clear fóliát vettem, a speedshop-ban van, ők a forgalmazók. Más azt hiszem nem árulja, esetleg rajtuk keresztül. Itt van: Fólia

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4018) Misály válasza drzsoo1 (#4006) üzenetére


Misály
addikt

kedves akárki!

A hibák ontása a telefonhalálon kívül kb 90 százalékban user fail. Nem istenítem ezt a szart csak használom érdekes módon hibák nélkül. Kamerapattogtató haverunk meg itt görcsöl hogy a szervízben verné az asztalt vagy visszaolvasna... ( NEM TUDOM KIKAPCSOLNI A WIFIT ÚRISTEN! )

Az elmúlt 1000 hsz-ből kiderült mi a baja az új symbian-nak, nem butult le a felhasználókhoz...:P

(#4019) Kvazár válasza tibike8 (#4008) üzenetére


Kvazár
őstag

Nekem sincs ilyen jelenség. Hallok a háttérben minden mást (ahogy fogást váltok, levegőt veszem...), de ciripelés nincs, pedig szerintem az eddig kijött camera modok, mind megfordultak már a telefonomon, és amikor a fényképező hangját akartam leszedni, akkor meg az összes s60v5 camera mod is felkerült. És semmi baja. (kopp-kopp-kopp)

Eladó cuccaim: -

(#4020) nmL


nmL
csendes tag

n8ra keresnék valami ütős zenefelismerőt ha lehet ingyenes legyen
ötlet esetleg? :)

(#4021) tibike8 válasza Kvazár (#4019) üzenetére


tibike8
őstag

Na de annyi baj legyen. Nem használom és kész. A gyári állapotban nincs vele baj :). Max próbálok másik modot amihez nem kell hackelni a telót. Viszont arcitecnek a gyári állapotban is csinál ilyet az viszont már hiba és valóban lehetne akkor szervizbe vinni.

[ Szerkesztve ]

(#4022) arcitec


arcitec
addikt

Nem értem itt egyesek minek képzelik magukat
de lehet fizetett marketinges?
A telefonomon minden flottul működik(kivéve egyet) és nem neveztem szarnak.
Sőt személyeket meg itt sem szóltam le tiszteletben tartottam mindenkit.
A wifit meg más is írta. Azt gondoltam ez egy olyan fórom ahol
aki már tudja talán gyorsabban előre lehet haladni.
Nem azért kérdezek, hogy magamtól nem jönnék rá, de az idő.
Ja és a serviznek sem rontanék neki ez is jellemző hogy olyanokat
állít ami el sem hangzott neki kéne visszaolvasni de hát
sajátságos és egyedi a felfogása...
Ismétlem nem fikáztam "semmit és senkit" nem úgy
MINT EGYESEK ...
FELHÁBORÍTÓ .....

[ Szerkesztve ]

(#4023) tibike8 válasza arcitec (#4022) üzenetére


tibike8
őstag

Ugyan, hagyd már. Legyen szelektív a látásod :)

(#4024) Ufff válasza arcitec (#4022) üzenetére


Ufff
senior tag

Ne egy ember alapján ítélj meg egy fórumot! Misály "kissé" indulatos, de amúgy segítőkész is tud lenni! Biztos elrontotta a gyomrát a bejglivel... :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4025) arcitec


arcitec
addikt

Részemről semmi harag nincs és nem is akarok ...
És nem is a fórumot minősítettem ...
Csak lereagáltam de IGAZOTOK VAN ...

(#4026) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Hát srácok, nem tudom.. Készítettem most jó pár képet szabadban, mindenféle beállítással.. Lehet, h csak a hideg miatt, mert remegett a kezem, de nem tudtam normális, éles képeket rögzíteni az N8-al. :S Igaz, h szürkület is volt, de akkor is, többet vártam tőle. A szabad téri videó viszont egész tűrhető.
Azonos feltételekkel az N82 jobb volt, komolyan. :U

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#4027) Ufff


Ufff
senior tag

Én is kipróbáltam a videót. Nem recseg, nem ciripel. Viszont tényleg nagyon érzékeny a mikrofon, és ha a készüléken mozog a kezeg egy kicsit is, vagy minimális csavaró hatásnak teszed ki, akkor bizony pattog. videó közben nagyítottam is (ráfókuszáltam dolgokra) de csak azt hallani, mikor megnyomtam a kijelzőt. Nem étrél hozzá véletlenül valamelyik gombhoz? Mert az is okozhat pattogást!

Nekem néha hívás közben van pattogás. Másnál? (Misály, téged nem is merlek kérdezni... :D)

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4028) arcitec válasza Ufff (#4027) üzenetére


arcitec
addikt

Minden funkciójában tökéletesen működik híváskor is
telefonálás közben is, a fényképező is jó, a net is jó, a gps is jó
mp3 lejátszás is jó, videó lejátszás is jó
- igaz játékot nem próbáltan - leraktam úgy ment a felvétel
de érdekes akkor síri csend, visszajátszáskor van úgy hogy
pattog pl az elején és volt úgy , hogy utána meg semmi ..
Lehet hardware, de nem tenném rá a nyakam ...

Van gps-em mp3-as és először egy adott számot úgy kezdett
, hogy pattant egyet, no akkor azt kivágtam és a többinél is jó volt.
Egy alkalommal firmware frissítés után felraktam az eredetit
és már nem pattant. Nem lehet tudni mi okozza csak a gyártó.
De előbb utóbb kiderül ... ( Csak kicsit izgat hogy pont ezt
nem próbálgattam többet az első 3 nap ) - Nem ez a fő funkció
szerencsére

[ Szerkesztve ]

(#4029) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Valaki tudja, hogy lehet lementeni egy számot amit küldenek Bluetooth-on? Mert 5230on megkérdezte, hogy lementem-e...de itt nem akar kérdezgetni... :F pls help ...kösz :))

sz.: mert csak az üzenetekből tudom hallgatni és nem adja be a zenelejátszónál... :F :U

[ Szerkesztve ]

(#4030) tibike8 válasza Telomanikus (#4029) üzenetére


tibike8
őstag

Lehet, hogy már nem jól emlékszem, de mintha alapból a letöltések mappába rakná a bluetoothon jött cuccokat. Ott marad az üzik közt is, de mikor átér a fejlécen kiírja, hogy melyik mappába rakta és amíg ez az üzi ott van, már rá is tudsz nyomni és bent vagy abban a mappában.

Na közben megnéztem a bluetoothos kérdést és az E:\Received files mappába jönnek a kapott cuccok.

A ciccenő videóhoz meg annyit még, hogy én leginkább annak tettem fel a kérdést, hagy tapasztalja-e (legalábbis úgy van értelme), akinek ugyanez a mod van fent. Egyébként én is ha leteszem az asztalra és teljes csönd van, akkor is benne van a hang és akkor ugye a legfeltűnőbb.

[ Szerkesztve ]

(#4031) Nick no.1 válasza Misály (#4018) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Egyetértek! Nálam hibátlanul üzemmel.

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#4032) Lord Zero válasza Telomanikus (#4029) üzenetére


Lord Zero
addikt

a BT-n kapott cuccok a Received Files mappában landolnak (E meghajtó) - innen pakolhatod, ahová akarod

nem, mindegy

(#4033) Lord Zero válasza csokie (#4010) üzenetére


Lord Zero
addikt

azért halvány fogalom csak kirajzolódott (előtte) arról, h hard resettel minden elszáll, és semmi sem marad, nem? kvázi erre való..

Ovi Suite segít visszatenned a Maps alkalmazást (ami elméletileg a reset után is meg kellett maradjon amúgy), hozzávaló térképeket akár magad is feltehetsz, manuálisan, tetszőlegeseket.
ha a gyári állapothoz képest vannak elérhető szoftverfrissítések (márpedig pár - lényegtelen - apróság volt az S3-nál az elmúlt 1-2 hónapban), szintén visszatehető az Ovival (de akár magával a telefonnal is, eszközök között találod a szoftverfrissítés lehetőségét).
mivel nem backupoltál, minden más - adatok, kontaktok, képek, zenék, utólag feltett 3rd party progik, stb. - a végleges enyészeté lettek

szerk.
System Recovery nincs hozzá? - ha úgy tetszik, a hard reset maga az :)

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#4034) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Köszi megtaláltam :)

(#4035) gti16v válasza AndrewTdi (#4013) üzenetére


gti16v
őstag

amúgy én teszteltem a kijelzőt élesben és véletlenül,pont a gyári fólia levétele után.....
méghozzá röviden annyit,hogy mutertól kértem kölcsön egy hús hőmérőt

és véletlenül abba a kabát zsebembe tettem,ahova a telőt...mentem 6 emelet lefele a lépcsőn,be a kocsiba,pár km haza és csörrent a telefon,amikor zsebembe nyúltam határozottan,éreztem,és kapásból levágtam,hogy pont a kijelző tájékán a hús hőmérő hegyes része,és azonnal eszembe jutott ,hogy mekkora f@saz voltam....azonnal ellenőriztem a kijelzőt egy hatalmas fényerejű asztali led lámpával...és szerencsére semmi nyoma...pedig volt ideje, a fent leírt út alatt..."kölcsönhatásra" lépni :-)

nagysuhi::hidd el kicsit romlik a kijelző kezelhetősége,a fóliákkal....nem kell,rá és a gyárit is vedd,le szerintem.,

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4036) gti16v válasza Sarlon (#4026) üzenetére


gti16v
őstag

én tök azonos minőségnek látom az N82 vel (azzal asszem kb 30 gb-t kattintgattam a 3 év alatt)és azért az N82 höz ,jött pár sw ez meg az elsővel "arat"

figy? levetted a cam.ról a fóliát ? :F

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4037) Sarlon válasza gti16v (#4036) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Hülye kérdés, persze h levettem :D
Igaz, nem töröltem meg fotózás előtt, de annyira nem lehetett koszos.
Én csak azt mondom, amit tapasztaltam, ugyan olyan fényviszonyok között (szürkület) jobb az N82, hidd el.
Egy kis trükk:
Auto focus :D

N82- N8- Lumia 920

(#4038) jacis válasza arcitec (#3958) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezt rosszul tudod....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4039) gti16v válasza Sarlon (#4037) üzenetére


gti16v
őstag

jó nehogy azt hidd,hogy ez mindenkinek természetes volt :-)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4040) Sarlon válasza gti16v (#4039) üzenetére


Sarlon
aktív tag

:P
Ok, mondjuk azt, h kiegyezek azzal (egyébként nem), h ugyan olyan képeket készít mint az N82.. De miért???

N82- N8- Lumia 920

(#4041) gti16v válasza Sarlon (#4040) üzenetére


gti16v
őstag

vissza tudsz emlékezni az n82 eső softjával készült képekre? szerintem nem...
ez a válasz is gyakorlatilag...nekem az N82 az elsők közt volt..és közel távol nem volt olyan szép a képe mint pl rá 2 évvel...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4042) GinJoe


GinJoe
csendes tag

(#4008) tibike8: Ez tényleg nagyon durva. Hát ilyet én nem tapasztaltam az enyémmel, hál' Istennek. De ha nem az autofocus mod okozza, akkor elég durva hw hiba, szvsz.

(#4024) Ufff: Tudjátok ilyenkor, Karácsony tájékán összezárva a rokonokkal hosszú időre, cukor túltengéssel a vérben, néha előkerülnek a régi sérelmek, és kicsit agresszívabbá válik az ember. :D Remélem Misály érti a poént és nem sértődik meg.

(#4030) tibike8: A BT dologra visszatérve. Egy-két dolog valóban a "Received files" mappába kerül (ezek esetében ki is írja a csevegések között megjelenített üzenetben, hogy mi a pontos elérési útvonal), de van aminél nem ír ki ilyet, és az említett mappa is üres. No ilyenkor hova kerülnek a fájlok?? És ha itt tartunk, azt valaki tudja, hogy az OVI-ról letöltött játékok hova települnek, mert azokat sem találtam egy mappában sem?

(#4043) tibike8 válasza GinJoe (#4042) üzenetére


tibike8
őstag

Hát, én se tapasztaltam volna, ha nem próbálom a modot :)

És még nem találkoztam olyannal, hogy nem találom a BT-n érkezett cuccokat. De elhiszem, hogy ilyen is van amit mondasz. A telepítéseket én sem tudom, de úgy általában a Symbianon nem tudom. Az N82-őn se nagyon találtam a telepített fájlokat.

(#4044) Misály válasza GinJoe (#4042) üzenetére


Misály
addikt

:))) Eszem agaban sincs megsertodni. Ez tetszett:D

A rokonokat kikerultem, dolgoztam karacsonykor, ami kihozza belolem az allatot az az emberi hulyeseg. Es itt azert belefutottam parszor:P

Az alkalmazasokat be lehet allitani hovba telepuljenek a store settings-ben, egyebkent meg a system folderekbe mennek.

(#4045) rocks


rocks
aktív tag

pár hét után jelenleg az a tapasztalatom, h nagyon jól döntöttem az n8-s vételével. Eleinte voltak apróbb gondjaim. Pl. akksi hamar merül, 1x lefagyott (power gomb megoldotta)
a nyomógombos tel után kezdem megszokni ezt a "simogatós" kezelést ;).
Nálam a problémákat az okozta, h nem olvastam el rendesen a haszn. táj.-t + a tapasztalat hiánya.
Kipróbáltam a video hivást tegnap, kiválóan mükik, (pedig még rajta a gyári folia)
A felrakott zenei albumoknál nekem is üres hangjegyes borítót mutat, de annyira nem zavar jelenleg (amúgy + írtátok hogyan lehet megoldani,)
A navi is szépen megy iránytu, meteo + a hozzátartozó kereso infókkal. (lakáson belül is)
a hdmi is elég ok. a pendrájv csatlakoztatás is nagyjából megy a TDK-t nem ismerte fel de a Kingstonokat shimán.
fénykép+video jó. (tényleg nagyon érzékeny)

Az viszont most kissé idegesít, h azt olvastam, h az akksija +25 C felett gyorsan tönkre fog menni. :Y
Nyáron majd hol a bánatba hordja az ember? Vegyek hozzá klimatizált táskát? :O

(#4046) Misály válasza rocks (#4045) üzenetére


Misály
addikt

Hol olvastad?

(#4047) Sarlon válasza rocks (#4045) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nem kell ám mindent elhinni!!!!
Nálam a lakásban 28 Celsius fok van, töltésnél még jobban melegszik az akksi, amikor meg ráteszem a laptopomra, ott biztos van vagy 30 celsius is.
Gondolkozz! :)

N82- N8- Lumia 920

(#4048) Ufff válasza rocks (#4045) üzenetére


Ufff
senior tag

Ekkora marhaságot! Mitől menne tönkre az akksi? Akár 40°C fölé is mehet az akku töltés közben. Azt meg végképp kizárt dolognak tartom, hogy a Nokia 40-50°C környékén nem végzett el pár tesztet, mikor fejlesztették a telefont! Bírja az, ne aggódj! Biztosan valami nagyon hozzáértő írta ezt a megjegyzést, de én is kíváncsi lennék, hogy honnan van ez az info...

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4049) drzsoo1 válasza Misály (#4044) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Jól sejtettem hogy erre a fórumra állatok is írnak. EMBER ugyanis olyanokat nem ír, mint amit te. Karácsonykor a rokonokat kikerülöd, ez nemes jellemre vall, hasonlót tényleg csak az állatvilágban találunk.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#4050) tibike8


tibike8
őstag

Ezt vajon miért csinálja a videó? A kép megugrásra gondolok.

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.