Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33001) kpal válasza janek69 (#33000) üzenetére


kpal
veterán

Aksi dolog erdekek , majd irj rola .

(#33002) Firka30 válasza gretzky77 (#32972) üzenetére


Firka30
tag

Köszi a segitséget.Ilyen kábelem pont volt itthon:D De nem jött össze a dolog,azt irja ki telón csatlakoztatás után,hogy nem támogatott tartozék...Nem gyári szoft. van fent,ennek nem tudom lehet-e köze hozzá.

(#33003) zorzy4 válasza Firka30 (#33002) üzenetére


zorzy4
őstag

Elméletileg menni kéne, mert egy noname hordozható dvd lejátszóhoz adott, 300ftos kábellel is megy. A sufnituning szoftver lesz a ludas, használj gyárit. Esetleg csatlakozó hiba, próbáld megpucolni.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#33004) attisx válasza Firka30 (#33002) üzenetére


attisx
addikt

Ez gyakrori probléma, mivel a teló jack aljzata nem csak A/V kimenet, hanem mikrofon bemenet is egyben, a 3rd party kábelek érkiosztása nem mindig passzol hozzá, ezért célszerű gyárit használni...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#33005) janek69 válasza kpal (#33001) üzenetére


janek69
senior tag

Eddig ott tart a dolog,hogy a reset utáni feltöltés óta volt 40perc beszélgetés,egy rakat program feltelpítése,frissitések,térkép ~140 MB leszedése,kb. 1óra internet rádió wifi-vel és fm transmiterrel....
A battery monitor szerint 27órája töltöttem fel és most járok 47%-nál.
Sajnos nem nagyon tudom viszonyítani,hogy ez mennyire jó vagy sem.
A következő töltésnél elindítom a battery monitort,mert az tudja mérni,hogy hány mAh-t vett ki a telefon az akksiból,csak az a baj,hogy a lemerülésig ki kellene bírnom,hogy a háttérben megy és még véletlen sem kellene bezárni,vagy újraindítani a telót.

(#33006) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Szerintetek miért van az, hogy az N8 állandóan méltatlankodik, hogy nincs elég szabad hely a C-n? Megnéztem, és van 15,7MB. Az nem elég neki? Letöröltem az NFS-t, gondoltam az sok helyet foglal, de nem változott semmi.

Újraindítottam, de ugyanaz. T-s Belle Refresh van rajta.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#33007) gretzky77 válasza Firka30 (#33002) üzenetére


gretzky77
veterán

A kábel gyári?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33008) schumy1 válasza Elims (#32999) üzenetére


schumy1
aktív tag

Köszi, ezt megjegyzem, ha ilyen egyszerü az szuper.

(#33009) Elims


Elims
veterán

Janek,Schumy: Nincs Mit. )
Tényleg ennyi az egész. Nem kell kutatni a private mappában..

Csabyka: ne haragudj meg,de miért vagy mazochista??
Tegyél fel egy Taylor v9 rom-ot,ég és föld a gyári "westel"től.
Meglátod. Egyszer szánd rá magad.
Nem bánod meg! :-)

(#33010) lbence válasza csabyka666 (#33006) üzenetére


lbence
aktív tag

Egy idő után elfogyasztja a helyet maga a rendszer illetve egyes alkalmazások. Amit letöröltél, nem is a rendszermeghajtóra volt telepítve. Több helyen utána olvashatsz a problémának, itt a topikban is.

[ Szerkesztve ]

(#33011) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A sim kártya beleragadt a foglalatba, vagy a kiadó szerkezet romlott el. Tudja valaki, hogy mennyibe kerül a javítása/cseréje?

(#33012) csabyka666 válasza lbence (#33010) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, azt én is észleltem. És van rá megoldás? Itt a topicban...?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#33013) Firka30 válasza attisx (#33004) üzenetére


Firka30
tag

Gyári kábellel próbáltam,de kipróbálom másik tévén is azért :D

Ilyen:
http://www.stargsm.hu/images/adminImages/311-ca75u.jpg

Lehet akkor mégis a moddolt soft lesz a gond...

Nokia Belle Refresh Pro Edition V9 van fent.

(#33014) gretzky77 válasza Firka30 (#33013) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem anno Taylor V8 volt fent az N8-on és mint ha lett volna valami beállitás ami bekavart de már pontosan nem emlékszem,viszont biztos müködött V8 alatt szerintem V9 alatt is mennie kell!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33015) Firka30 válasza gretzky77 (#33014) üzenetére


Firka30
tag

Majd megpróbálok utána nézni a nokia fórumon délután,hátha lesz valami megoldás :)

(#33016) TommyX_ válasza csabyka666 (#33012) üzenetére


TommyX_
őstag

Azért kíváncsi lennék, hogy Neked mennyi alkalmazás van fent a telon?
Mert én 1 éve raktam újra a szoftver, mert akkor váltottam vissza főzött romról, gyárira, azóta (vagyis tavaly) volt egy Belle refresh update telefonon keresztül és most van 51mb a C-n.
Igaz a gyári email kliens-t nem használom, meg néha törlöm a böngészési előzményeket.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33017) csabyka666 válasza TommyX_ (#33016) üzenetére


csabyka666
addikt

A gyári T-s szemeteken kívül ezek vannak fenn: Viber, Skype, Opera Mini, Stopwatch, Nokia Panorama, Battery Monitor. Ezek közül csak a Battery Monitor fut jelenleg, illetve néha az Opera Mini - nem tudom, ez számít-e a szabad helybe?!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#33018) janek69 válasza kpal (#33001) üzenetére


janek69
senior tag

Nos ma felhívtam a szegedi nokiát,hogy sajnos nem bir annyit az akksi mint az eredeti és ismét "okosabb" lettem :-)
Mostmár tudom,hogy ezek a készülékek öregszenek és már hiába teszek ugyanolyan jó akksit bele,nem bírja annyi ideig. Na erre varrjatok gombot. :-) Gondoltam akkor én nem is vitatkozok,a gari hátralevő félévét kihúzom valahogy ezzel,aztán veszek ebay-en bele egy másik akkumulátort. Sajnálom azt a 6000ft-ot amit fizettem,de ez volt a tandíj,hogy ezeket az okosságokat megtudjam. Az is lehet,hogy eredeti amit bele tett,de kibontani nem akarom,a gari miatt a központi szervizet meg szeretném elkerülni.Ilyen kis dologgal nem akarom,hogy felküldjék.

(#33019) Polarstar válasza janek69 (#33018) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Láthatóan lottyad a kaszni teste, megjelennek az első ráncok is a kijelzőn, tokát ereszt az USB csati környékén és sajnos fájdalmasan nyüszít, ha be akarod dugni a dzsek dugót. Szárazon már nem megy. :DDD

És a mikrofon kezd egyre erősebben nagyott hallani.

Na, ja... "Jimi, láttál-e már falon pókot?" mondtad-e már nekik, hogy Andersen meghalt???
Ne, már, hogy egy 3 éves telefon behaljon végelgyengülésben??? Az 1995ös meg vígan megy? He? :F

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#33020) imi290


imi290
aktív tag

Sziasztok !
Megkérnek valakit,ha lenne olyan kedves,leírhatná nekem,hogy hogyan is kell telepíteni a 9-es Romot Taylor-tól.Melyik opcióra kell rámenni,és melyik phoenix verzióval kell telepíteni.És hogy kell-e előtte downgrade,meg hogy mit kell letörölni a telefonról.

Köszönöm !

(#33021) gretzky77 válasza imi290 (#33020) üzenetére


gretzky77
veterán

smartphonepro.hu
Ez Taylor oldala ott minden fontos infót megtalálsz,letöltő linkekkel együtt!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33022) semetka


semetka
őstag

Nem értem én az N8-amat. Valamikor tök jól bírja, van hogy meghülyül és merül mint a fene. Ma reggel 50%-on volt most meg elkezd csipogni hogy mindjárt lemerül. Mondom ez hogy . Semmi nem futott a háttérben.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33023) TaylorPro válasza gretzky77 (#33014) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez a bug már régen javítva lett jól emlékszel. Gyári kábellel mennie kell a kimenetnek.

Pixel 8 Hazel

(#33024) kpal válasza janek69 (#33018) üzenetére


kpal
veterán

Ekkora "baromságot" összehordanak :Y Akkor az 5 éves Plazma TV, Hütő ...stb már 2x 3x többet fogyaszt .

(#33025) TaylorPro válasza kpal (#33024) üzenetére


TaylorPro
addikt

Van olyan hogy új aksival sem megy annyit a teló mint régen. Az alaplapon fáradnak az alkatrészek, megváltoznak bizonyos feszültség értékek, stb. Kondiszáradás, bár ez egyre ritkább mert aki teheti elhagyja az elektrolit kondenzátort. Persze lehet hogy az aksi is sokat állt és az sincs rendben amit levettek a polcról.

Pixel 8 Hazel

(#33026) zorzy4 válasza TaylorPro (#33025) üzenetére


zorzy4
őstag

Amit írsz inkább 15-20 éves készülékeknél lehet.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#33027) kpal válasza TaylorPro (#33025) üzenetére


kpal
veterán

Az lehet, de egy gyári elfáradt aksitól sokkal jobbnak kell lennie egy gyári újnak .

(#33028) Polarstar válasza TaylorPro (#33025) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ne hogy már max 10%nál többet avuljon az a készülék belső elektronikája, amit igen megbízhatóra terveztek!? Az N8 nagyon össze van rakva és bitangul sok teszten ment keresztül. Ez nem tervezőasztalos kínai. Ez még Made in Finkland.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#33029) kpal válasza TaylorPro (#33025) üzenetére


kpal
veterán

Azt alá írom ami most bátyánál van N80 annak a wifi-je elfáradt mert nehezen csatlakozik és ahol látott 10 hálózatot mára csak 1-2 a max .

(#33030) janek69 válasza TaylorPro (#33025) üzenetére


janek69
senior tag

Hát én nem szedtem szét,de más telefonokban tantál kondikat használnak,az meg nem nagyon szokott fáradni.Az elektrolitnak sem szabadna,bár láttam már szar szériát, a Sony előszeretettel rakta a kameráiba,de azért 1,5 évnél még nem jelentkezett baj azzal sem. Inkább az lehet,hogy állt az akksi, én nem gondolom,hogy akinek sikerül nokia partnernek lenni az elakarná azzal tolni,hogy ebayről vesz egy rakat hamisítványt,mert ugye elmehetnék vele most más városba és megnézetném ott,hogy a garim továbbra is meg legyen,de nem ér annyit a dolog.Ha nem sajnálnám a garit kivenném és megmérném a kapacitását és az tuti lenne,de nem mehetnék vissza verni az asztalt. :DD

(#33031) kpal


kpal
veterán

Ezektől jobb nem készült :K

3453

(#33032) semetka válasza kpal (#33031) üzenetére


semetka
őstag

Három királyok! :R

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33033) kpal válasza semetka (#33032) üzenetére


kpal
veterán

Bizony. :K ezek után is Nokia marad.

(#33034) tomee007007 válasza semetka (#33022) üzenetére


tomee007007
őstag

Lehet hogy hálózati probléma...a vodánál csinál ilyet néha a telefon, ha esetleg olyan helyen vagy, ahol nem fix a térerő, akkor a készülék ledobja a hálózatot, és folyamatosan keresi, ez nagyon tudja enni az aksit...

(#33035) semetka válasza tomee007007 (#33034) üzenetére


semetka
őstag

Ez igaz, csak sajnos ez nem jöhet szóba szerintem mert olyan helyen lakok ahol fullon van a térerő. Most feltöltöttem és 12 óra alatt 75%-ra csökkent úgy h hozzá sem értem.

szerk: jelenleg 1 dolog van amit elindítottam a nagy merülés előtt, mégpedig a térképek. Lehet h ez marad a háttérben, úgy hogy app stoppal még ki is lövöm?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33036) tomee007007 válasza semetka (#33035) üzenetére


tomee007007
őstag

Ez így érdekes...esetleg valamilyen nagyfeszültségű trafó, vagy elosztó a környéken? Az is okozhat ilyet esetlegesen....ha egyik sem, akkor egy gyári visszaállítás segíthet.
Valami probléma biztosan van, az enyém már majdnem 2 éves, de visszafogott használat mellett (napi kb 20 perc nyomkodás + 20 perc telefonálás) is lazán kibír egy hetet!

(#33037) semetka válasza tomee007007 (#33036) üzenetére


semetka
őstag

Anno nekem is kibírt még akár 8-9 napot minimális nyomkodással. Neked milyen ROM van fent?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33038) tomee007007 válasza semetka (#33037) üzenetére


tomee007007
őstag

gyári, legutolsó belle (refr.)

(#33039) semetka válasza tomee007007 (#33038) üzenetére


semetka
őstag

Nekem Taylor utolsó romja van fent, de régebben ugyanezzel a rommal is produkálta a 8-9 napot. ROM hiba nem hiszem hogy lehet. Mondjuk én Taylor ROM-jából törlöm azt a módosítást hogy kilépés után semmi nem marad a RAM-ban. Régebben nem töröltem, nem tudom lehet-e összefüggés.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33040) TommyX_ válasza csabyka666 (#33017) üzenetére


TommyX_
őstag

Gondolom, akkor ilyen postr, origo... dolgok is fent vannak a telefonon?
Ha igen, akkor még tudnál helyet nyeri, mert néhányat le lehet szedni, csak kell hozzá az adott alkalmazás telepítője.

Más:
Amikor még jó volt a telefon aksija, akkor is max 3-4 napot ment el, mert én sok filmet néztem rajta, meg játszottam, meg amióta van wifi router, azóta netezek is rajta egy keveset.
Nekem meg már muszáj lenne akkumulátort cserélni, mert 2,5 év után már észrevehető a gyengülés. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33041) Kingaxxx válasza DarkJedi (#1) üzenetére


Kingaxxx
tag

Tervbe vettem egy Nokia N8- vételét? Szerintetek okos döntés? azt hallom másoktól, hogy rendetlenkedik a szoftware, ki kapcsol magától, meg hasonlók! ezek mind igazak? Azért választom ezt a telefont mert ha jól megnézem akkor kapok egyben egy telefont/kamerát/fényképező gépet! 3 az 1ben ! igaz a tönkre megy akkor egyszerre 3 dolgom megy gajra ! :)

Sziasztok köszönöm :)

(#33042) TommyX_ válasza Kingaxxx (#33041) üzenetére


TommyX_
őstag

Én ilyenre nem emlékszem, hogy nálam kikapcsolt volna-e magától.
Fentebb írtam, én 1 éve raktam újra a Belle szoftvert, azóta ráment a belle refresh, nekem nincs gondom vele.
A telefon+fényképezésen kívül mire szeretnéd használni még? :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33043) Kingaxxx válasza TommyX_ (#33042) üzenetére


Kingaxxx
tag

Gps, Videó,Fényképezés, telefonálás :) Ennyire :) Na meg netes böngészés :)

Értem :) Használtat tervezek venni! :!

(#33044) TommyX_ válasza Kingaxxx (#33043) üzenetére


TommyX_
őstag

Fényképezés/video/telefonálással nem lesz gond, navit én ritkán használom, arra majd más ír valamit. :K
Netezésre használom, igaz nem sokat, de akkor az opera mini-t használom.
Igazából nem rábeszélni akarlak, ha van lehetőséged kipróbálni "élőben", az alapján dönts. ;)

Amit feltétlen nézz meg vétel előtt:
-Lilás-e a kijelző
-HDMI csatlakozó nem-e repedt
-Jack csatlakozó nem-e repedt

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33045) janek69 válasza Kingaxxx (#33043) üzenetére


janek69
senior tag

Egyedül a böngészés az amiben ne számíts kiemelkedő teljesítményre,a többibben viszont nagyon jó.

(#33046) Kingaxxx válasza janek69 (#33045) üzenetére


Kingaxxx
tag

Lassú? Az Op rendszere?

(#33047) Kingaxxx válasza Kingaxxx (#33046) üzenetére


Kingaxxx
tag

Nekem az már jó ha viselkedik úgy mint egy Galaxy mini

(#33048) Kingaxxx válasza TommyX_ (#33044) üzenetére


Kingaxxx
tag

Oké köszönöm ! Használt N8 telókat találok itt valahol? forumon belüL?

(#33049) TommyX_ válasza Kingaxxx (#33048) üzenetére


TommyX_
őstag

A hardverapron találsz eladó N8 telefonokat.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33050) janek69


janek69
senior tag

Nekem nagyon nem tetszik ez az aksi csere. Tegnap estére lemerítettem kikapcsolásig és kikapcsolt állapotban töltöttem 100%-ra. kb. 21-kor kapcsoltam be,22:00-kor kikapcsoljaa situations a wifit,bluetooth-t,adatforgalmat,valamint a power save-t bekapcsolja és reggel 7ig így megy. Most szintén 21óra van és 24óra alatt lemerült 39%-ra. Volt benne 1óra 6perc beszéd 2G-n,feltelepítettem talán 2 programot,meg wifiztem max.15 percet. Elég sovány a dolog. Sajnos az energy profiler 360mAh kivett energia után lehalt,sajnos a bellén ez előfordul vele. Amikor észrevettem újraindítottam,de nem tudom meddig nem mért.Azóta 210mAh-t szedett ki az eddig 570mAh. Szerintem símán 50% feltt kellene még lennie.Kíváncsiságból meg fogom mérni a 1,5éves akku kapacitását,csak kell csinálnom egy áramkört,ami konstans árammal süti ki és figyelni kell mondjuk 5órán keresztül félóránként a feszültségmérőt. :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.