Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36951) Elims válasza csabyka666 (#36947) üzenetére


Elims
veterán

Ezeket csinàld meg,mert kell hozzà egy nagyon kicsi "jò csillagàllàs" is. :-)
+a vírusirtòt is kapcsold ki.
Lehet,hogy màsnàl megy pàr dologgal,de te tedd meg ezeket és biztos sikerül. :-)
Mégvmi!!Ez talàn a legfontosabb! Csinàlj egy beépített memòria formàzàst (fàjl menüpontban memòriàn folyamatosan nyomvatartod az ujjad és formàzàs) majd ha ez megvan akkor 3gombos reset-et a rom felrakàs előtt! De ezt írja is Taylor.

(#36952) attisx válasza Elims (#36936) üzenetére


attisx
addikt

A háttérkép pont nem az én érdemem... De azért köszönöm a dicséretet... :DDD :DDD :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#36953) MK VII


MK VII
veterán

Őőőő... Nem tudom köze van-e az új romhoz, de nekem most, ha bekapcsolom akár a mobil adatkapcsolatot vagy akár a wifit, nem aktiválódik egyből. Értem ezalatt azt, hogy pl bekapcsolom a mobil adatforgalmat és csak akkor hajlandó átállni ill. bekapcsolni, ha elindítom mondjuk az email szinkronizálást. Addig meg serm jelenik az E betű. Vagy pl a wifit kapcsolom be és nekem kell manuálisan az ismert hálózatra csatlakozni egy rábökéssel. Automatikusan nem csatlakozik wifi hálózatra sem. Eddig minden ment rendesen. :(

[ Szerkesztve ]

(#36954) Francia91 válasza MK VII (#36953) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem eddig így van már 4 éve... Beállításoknál van ilyen, hogy mikor kapcsolódjon, nekem olyanon van, hogy "Ha szükséges"

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36955) MK VII válasza Francia91 (#36954) üzenetére


MK VII
veterán

Milyen beállításoknál? Mert wifi beállításoknál egy menüpont van és az az energiatakarékosság. Gondolom ez lehet, ha be van kapcsolva akkor csak akkor csatlakozik, ha meg van erőszakolászva. De mobilkapcsolat beállításoknál nincs semmiféle ilyen opció.
És mondom.. Eddig sosem kellett ilyeneket csinálnom.. Bekapcsoltam és szépen magától ráállt akár mobil adathasználatra akár wifi kapcsolatra.. No mindegy.. Majd megszokom.. :)

(#36956) Francia91 válasza MK VII (#36955) üzenetére


Francia91
veterán

Most konkrétan nem tudom megmondani, de van ilyen beállítás. Emlékszem, mert én pont azért lőttem ki, hogíy folyton fent legyen, mert ette az akkut. amikor kell felkapcsolódik, aztán pedig bontja

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36957) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Nokia N8 telefonhoz keresek facebook messenger alkalmazást. Minden segítséget előre is nagyon szépen köszönök.

(#36958) Francia91 válasza Tappancs2001 (#36957) üzenetére


Francia91
veterán

Slick 0.74
Pici, ingyenes és egyszerű program, én kb 5 éve ezt használom :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36959) TommyX_ válasza MK VII (#36955) üzenetére


TommyX_
őstag

Itt mi van Neked beállítva:
Beállítások->kapcsolatok->Rendszergazd. beáll.-ok-Adatkapcsolat?
"Ha rendelkezésre áll" az legyen beállítva + a hozzáférési pont-hoz írd be, hogy "Internet". (macskaköröm nélkül természetesen.

A wifinél pedig:
Beállítások->kapcsolatok->beállítások->Hálózati célok és azt a wifit állítsd be, amit sűrűn használsz.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36960) Francia91 válasza TommyX_ (#36959) üzenetére


Francia91
veterán

Ez az! Ott van, igen :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36961) kpal válasza Tappancs2001 (#36957) üzenetére


kpal
veterán

Ha legegyszerűbben szeretnél Fb használni, akkor Opera mini vagy Mobil-on keresztül sima ügy .

(#36962) Francia91 válasza kpal (#36961) üzenetére


Francia91
veterán

De lehet, hogy a chat részét szeretné használni, arra pedig ez a program remek. A chat része a honlap mobilos felületén elég szar....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36963) kpal válasza Francia91 (#36962) üzenetére


kpal
veterán

Akkor megnézem én is azt a progit ,eddig nem használtam semmilyen más külsős dolgot. :B

(#36964) Francia91 válasza kpal (#36963) üzenetére


Francia91
veterán

Magára a honlapra én is az Operát használom, a chatre viszont ezt

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36965) csabyka666


csabyka666
addikt

Ha még eszetekbe jut valami, írjátok ám meg! :U :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36966) csabyka666 válasza Elims (#36951) üzenetére


csabyka666
addikt

Ööö, 3 gombos reset?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36967) csabyka666 válasza Tappancs2001 (#36957) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Én beléptem Facebook-ra Operából, és ott írja, hogy van mobilos verzió is - azt letöltöttem, és használom. Szerintem jó, mindig frissül, egész gyors, érdemes megpróbálni. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36968) gyulavezir válasza csabyka666 (#36967) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Letöltötted, használod? Wtf? Facebook chat N8on? Baszki egy hete használok egy másik telefont és kiderül, hogy minden van N8ra, amit eddig hiányoltam? Mostmár tényleg nekiállok annak az új romnak...

(#36969) Francia91 válasza csabyka666 (#36967) üzenetére


Francia91
veterán

A telepitofajl megvan? Kuldd mar el nekem FB-n a telepitot, ha megvan :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36970) TommyX_ válasza csabyka666 (#36967) üzenetére


TommyX_
őstag

Arra a javas verzióra gondolsz, amit letölt?
Én mondjuk az Fbmobileqt használom, az is használható, bár az fmobi volt a kedvenc, amíg működött.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36971) csabyka666


csabyka666
addikt

@ gyulavezir, @ Francia91, @ Dj Tommy: Hát, én ezen nem lepődök meg különösebben, ezt használom már régóta. Fmobi nem jött be, mert a csoportokba nem tudtam írni, illetve ha többen beszélgettünk, akkor csak olvasni tudtam, írni oda sem, a Facinate meg egyszerűen nem tetszett.

Telepítőm sajna nincs hozzá, simán beléptem böngészővel Face-re, és ott kiabál, hogy "há' hülye vagy, miért nem használod a mobil alkalmazást..."? Rányomtam a zöld gombra (talán install?) és feltelepült. Nézzétek meg, de amúgy biztos, hogy most is elérhető, mert nemrég frissült nálam is.

A verzió: Facebook v3.3.1 (T/1233.p1), legalábbis ezt írja az "about" alatt.

Jelezzetek majd, hogy sikerült-e! 2 dolog hiányzik: nem lehet bökni, illetve a nagyobb baj, hogy nincs widgetje. :(

De ez nem a rom függvénye, nekem a gyári szar T-s van, szóval nem moddolt.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36972) TommyX_ válasza csabyka666 (#36971) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem meg ezt:

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36973) imi290 válasza csabyka666 (#36971) üzenetére


imi290
aktív tag

Jaj tudom,az egy Java alkalmazás, ami a régebbi Java-s mobilokra van.

(#36974) csabyka666 válasza TommyX_ (#36972) üzenetére


csabyka666
addikt

Érdekes, akkor mi alapján frissít?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36975) csabyka666 válasza imi290 (#36973) üzenetére


csabyka666
addikt

Fogalmam sincs, de szerintem 100x jobb, mint az alkalmazások.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36976) Elims válasza attisx (#36952) üzenetére


Elims
veterán

Hatalmas kérdésem lenne hozzád.. :-)
Ezt a háttérképet hogyan tudnám párosítani a Joe3 alap ikonos témával?Vmikor utána néztem ennek,de már kicsit sem emlékszem,hogy hogyan lehetne.

MK VII: Pedig van olyan menüpont amit Francia ír.
Szerk.: Tommy megírta. :-)

Csabyka: 3 gombos reset:
Kikapcsolt állapotban nyomva tartasz 3 gombot: kamera+menü+hangerő le majd bekapcsolod a telefont.Amikor bekapcsolt a bekapcs gombot elengeded a többit nyomod.Ennyi. :-)

(#36977) Francia91


Francia91
veterán

Nekem az eredeti ROM-ok is el vannak tárolva, hála ennek a programnak :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36978) TommyX_ válasza Elims (#36976) üzenetére


TommyX_
őstag

Először kelleni fog a SisContents nevű pc-s program, ha ez meg van, betallózod a téma fájlt, majd a összetevők->themepackage.skn tárolja a képet, ha jól néztem.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36979) csabyka666 válasza Elims (#36976) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36980) simongab válasza TommyX_ (#36972) üzenetére


simongab
senior tag

Az "új" FB kliens király, már megolddott a képküldés, nem fagy le ha elfordítom a telefont, és minden nagy gépemn működő funkció megvan rajta. A navigáció is frissült, sőt a tömegközlekedés és a youtube alkalmazás is tökéletesen működik már. Majd' fél évig használtam csak Lumiákat 530- 535 - 635 -735 - 800 - 930

Röviden ami miatt szerintem jobb mint a W8 bár azért a 830 felet elgondolkodtató (ami sokkal jobb mint az android)

- Hosszabb üzemidő (akár a duplája is)
-Jobb hangminőség (nem tudom ez miből adódik de még a drágább típusoknál is jobb)
- Gyorsan bekapcsoló és reagáló kamera (a Lumiák némelyikében mire elindul az alkalmazás szinte lemegy a nap)
-Védett kijelző
-Dedikált csúsztatható lecsukógomb, bekapcsoló gomb és a villogós multifunkció gomb (a lumiák sokszor kioldódnak a zsebben)
-státusz jelzés a gombon( hogy be van kapcsolva-vagy hogy hívás érkezett)
-1-2 gombnyomásra a repülő-néma-energiatakarékos mód
-transmitter-HDMI -USB -külső kártyafogadó

hátrány
-lassabban működő softwarek....hálózat
-kicsi gombok a gépelés során
-gyenge GPS vevő

(#36981) EndR válasza Francia91 (#36977) üzenetére


EndR
tag

Sziasztok, sajnos eléggé kezd használhatatlan lenni hőn szeretett N8-asom; nincs elég memória és erre való hivatkozással elég sok helyről kidob/be sem enged. (sms, web stb.)
Nem fiatal, már lassan 5 éve folyamatosan használom, így nem is nagyon meglepő. :)
T-s Belle Refresh van rajta.
Kérdésem, hogy van-e mód teljes backup-ra mielőtt feltenném esetleg a Taylor romot?
Eléggé be van lakva a telefon, pl. a GPS-t napi szinten használom (rengeteg hely és útvonal van elmentve), ezeket át lehet valahogy menteni? (a névjegyzék, sms tiszta; az gondolom suite-on keresztül)

Köszi előre is! :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#36982) Kobak77 válasza EndR (#36981) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Taylor ROM ügyileg nagyon nem vagyok kompetens, bár olyasmi rémlik, hogy semmit nem szabad visszarakni rá mentésből, de ezt gyakorlottabbak majd úgy is leírják.

GPS témakörben viszont a legtutibb, hogy ha felszinkronizálod a Nokia(?) accountodhoz az elmentett kedvenceket. Majd az új rendszeren, a fiókot újra beállítva vissza tudod szinkronizálni. Ill. természetesen a here.com oldalon még szerkesztgetheted is őket :).

(#36983) EndR válasza Kobak77 (#36982) üzenetére


EndR
tag

Igen, azt olvastam én is, hogy mentésből nem mehet rá vissza semmi. (de sms-ek, névjegyek sem?)

A Térkép-adatokat próbáltam felszinkronizálni, de nem enged be a fiókba (a Suite sem); gondolom már nem működik...
Nem találtam a neten semmilyen megoldást, hogy azokat hogy lehetne átmenteni. :(
Azért köszönöm! :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#36984) Freeman007 válasza EndR (#36983) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Smst, névjegyzéket simán visszarakhatod. Gyári be(vissza)állítást nem szabad használni. Térkép: a gyári map-on volt elmentve pár csillag, amikor feltettem a google maps-t abban is megjelent valamilyen úton-módon. Talán itt bejelentkezve a google-ba (engem most 404es hibával kidobott) le lehet menteni.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36985) EndR válasza Freeman007 (#36984) üzenetére


EndR
tag

Google Maps-et már nem lehet letölteni sajnos.
(legalábbis én nem találom az Opera Store-ban)

Úgy tűnik marad a kézi kimentegetés... :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#36986) Freeman007 válasza EndR (#36985) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Itt az első. Gyorsan feltöltöttem :)
Nekem ez van fent.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36987) EndR válasza Freeman007 (#36986) üzenetére


EndR
tag

Nagyon-nagyon köszönöm! :R
Bár 404-es hibával nem enged bejelentkezni (később még megpróbálom), a mentett helyek ott vannak a térképen! :) (gondolom van valahol egy file, ahonnan ezeket kiolvassa)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#36988) Elims válasza TommyX_ (#36978) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-) Már emlékszem..

Csabyka: Nincs Mit. :-)

Endr: Ahogy Freeman írja: "Smst, névjegyzéket simán visszarakhatod."
Így van,simán.Akár még a jegyzeteket és a naptár bejegyzéseket is. Ha gond lenne -amit nem hiszek- Taylor talán megírja.

(#36989) Freeman007 válasza EndR (#36987) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nincsmit :) Engem sem engedett be a 404es hibával, el tudom képzelni, hogy bár működik a prog de a szervert lelőtték és már nem lehet bejelentkezni - szóval nem átmeneti hibáról van szó.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36990) kpal válasza csabyka666 (#36971) üzenetére


kpal
veterán

Én sokat "bökök " :DD így az Oprea nálam a legideálisabb nekem.

[ Szerkesztve ]

(#36991) EndR válasza Elims (#36988) üzenetére


EndR
tag

Köszönöm!
Ha felteszem a Taylort, akkor van lehetőség visszaállítani az előző állapotot (eredeti romot)?

(#36989) Freeman007: Lehet, hogy így van. Addig is keresem a fájlt, ami tartalmazza a mentett helyeket. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#36992) Francia91 válasza EndR (#36991) üzenetére


Francia91
veterán

Természetesen bármikor vissza tudod állítani a gyári ROM-ot, de nem hiszem, hogy szükséged lesz rá :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36993) csabyka666 válasza kpal (#36990) üzenetére


csabyka666
addikt

Annyira nem fontos, mostanában leálltam vele, de ha tudná ez a kliens, örülnék. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#36994) Freeman007 válasza EndR (#36991) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Elvileg sms-ben is el lehet(ne) küldeni a kedvenc pontokat csak nekem nem tudta megnyitni az sms szolgáltatást vagy mit...

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36995) Elims válasza EndR (#36991) üzenetére


Elims
veterán

Nincs Mit. :-)
Persze,vissza tudod rakni az előzőt,de nem fogod akarni. :-) 100%.

(#36996) EndR válasza Elims (#36995) üzenetére


EndR
tag

Köszi az infót! :) (Neked is Francia91!)
Remélem majd úgy is lesz, csak óvatos akarok lenni. :)

(#36994) Freeman007: Nálam működne az sms-es küldés, de csak egyenként. Annyit egyrészt nem ér pénzben, másrészt annyi idő alatt kézzel is átmentem Google Mapsbe és/vagy Here-be. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#36997) gyulavezir válasza TaylorPro (#36886) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Köszönöm, mégegyszer!
Letöltöttem, felraktam, megcsodáltam, utaltam.
Első ránézésre klassz lesz :C
:R :R

(#36998) Elims válasza gyulavezir (#36997) üzenetére


Elims
veterán

Màsodikra is. ;-)))

Van a frissítések között egy colorizit,azt érdemes telepíteni?Elfelejtettem,hogy mi is az.
Én onnan sajnos telepítettem az email/microsoft/stb. dolgokat.Ez az első kettő fölösleges volt. :-/
Lehet,hogy emiatt ùjrateszem a rom-ot.

(#36999) gyulavezir válasza Elims (#36998) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

A Colorizit nagyon vicces csak ajánlani tudom. A fényképet fekete - fehérbe rakja, majd ahol "kiszínezed", ott visszakapja az eredeti színét.
:-)

(#37000) Francia91 válasza Elims (#36998) üzenetére


Francia91
veterán

Néha használom, jó kis program :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.