Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36451) Elims válasza korpicschess (#36450) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Bocs.
Az usb dac-ot nem tudom,a másik kérdésedre a válasz sajnos nem.Nem tudsz hanghívást intézni csak írni. :-/

T.I.: Este megnézem.Még pontosan nem tudom,hogy mire gondolsz,de ha meglátom remélem rájövök.

KPal: ios teljesen kilőve??

(#36452) TommyX_ válasza korpicschess (#36450) üzenetére


TommyX_
őstag

Skype:
Symbian felhasználóknak már nem él.

Viber:
Ha jól tudom csak üzenetküldésre lehet használni, hanghívás ha minden igaz, akkor nincsen.

BBM:
Ez ha jól tudom nincsen S60^3-as Symbianos telefonokra.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36453) Freeman007 válasza TommyX_ (#36452) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Vibert jól tudod, csak üzenetküldés. Hanghívás és hangulat "matricák" nem működnek.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36454) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Temérdek hálám. :R
Most már csak annyit mondjatok meg nekem, hogy screenshotot hogyan csinálunk?
Előre is köszönöm!

(#36455) Francia91 válasza gyulavezir (#36454) üzenetére


Francia91
veterán

Pl ezzel...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36456) gyulavezir válasza Francia91 (#36455) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Köszönöm.
Elképzelhető, hogy azért töröltem annak idején a qooweathert mert folyton a wifin lógott? Most is azt csinálja, merült is a telefon egy éjszaka alatt bő 10%ot.
Akinél fentvan, nem tapasztalja ezt?
:((

(#36457) Francia91 válasza gyulavezir (#36456) üzenetére


Francia91
veterán

Miota megszunt a Nokia fele Idojaras alkalmazas, azota nem hasznalok hasonlot...
Amikor kivancsi vagyok, felnezek koponyeg.hu-ra (ennek a mobil valtozatara), es csokolom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36458) TommyX_ válasza gyulavezir (#36456) üzenetére


TommyX_
őstag

A qooWeather beállításainál az Auto Reload->none-ra legyen állítva, akkor nem használja folyamatosan a wifit, csak akkor, ha manuálisan frissíted mondjuk a widgetén keresztül.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36459) kpal válasza Francia91 (#36457) üzenetére


kpal
veterán

Az nálam is az operaban kedvencekbe van .

(#36460) Freeman007 válasza TommyX_ (#36458) üzenetére


Freeman007
aktív tag

qooweather 4.5.0 -nál a qoosaver mi akar lenni? Csinál valami hasznosat ha be van kapcsolva?

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36461) TommyX_ válasza Freeman007 (#36460) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha az-az opció be van pipálva, akkor a qoosaver képernyővédőnél látszanak az időjárás adatok is.
A qoosaver hasonló, mint a Sleeping screen.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36462) Tomcat válasza TommyX_ (#36452) üzenetére


Tomcat
őstag

Én anno pont a Skype miatt vettem magamhoz egy 7"-os Androidos tabletet (a 808PV helyett) miután előbb az MSN majd pedig a Skype is megszűnt létezni Symbianon. A Viber is egy katasztófa ahogy működik az N8-on, rettenet lassú a program, lassan mennek át az üzenetek, de legalább még megy a szolgáltatás. Persze a tableten futó változaton sokkal több az opció és lehetőség, és vannak mindenféle küldhető és kapható fotók, matricák, smiley-k, stb., N8 alatt kizárólag a szöveg küldése és fogadása működik, de legalább megy.

Az ismerőseim csodálkoznak is ha az N8-as Viber-emre küldenek az üzenetek mellett egyéb dolgokat is hogy hibaüzeneteket kapnak, illetve én is egy olyan üzenetet hogy ez egy nem támogatott Viber funkció.

Tomcat

(#36463) Freeman007 válasza Tomcat (#36462) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Pár hónapja még működött a fénykép küldése viberen... Én amiatt váltottam Slick-re mert a viber néha random módon szétkapcsolt, eldobta a hálózatot, pedig folyamatos net elérésem volt, nem volt olyan hogy ne lett volna térerő. (t-mobil)

Más: van qooweather 5.0.0 is qooapps.com/apps/2013/qooweather2.html (bocsi nem tudok linkelni telóról)
Egyébként ezek a qoo progik mennyire jók? (mail,naptár, system, stb)

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36464) Tomcat válasza Freeman007 (#36463) üzenetére


Tomcat
őstag

Az N8-on a Viber nálam sem megy mobilnet alatt (pedig akár böngészni is lehet közben) csak wifi alól. Érdekes, máshol ilyet még nem tapasztaltam. A többi üzenetküldő ment mobilnet alól is korábban.
A qooweather nálam is az egyik alapvetően használt időjárás előrejelző alkalmazás Symbian-on az Accuweather mellett. Csak ajánlani tudom, ha működik akkor jól használható.

Tomcat

(#36465) Freeman007 válasza Tomcat (#36464) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Érdekes, nekem csak mobilnetről ment :)
A qooweathert meg a qoobatteryt használom, a qoosavert most próbáltam ki, szép meg jó, de nekem lassú bill zár ki-be kapcs-nál.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36466) korpicschess válasza TommyX_ (#36452) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezek rossz hírek. Majd szétnézek, hogy mi van meg mi nincs. Vettem egyet egyébként, elég apró pénzért.
USB DAC-ot se kezel, bár lehet a viszonylag spéci chip miatt. Nem tudom.

Fura számomra, hogy viszonylag távolról tud csak fókuszálni. Érintésre tényleg nincs fókuszálás?

szerk.:
javított már valami rossz jack csatlakozót?

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36467) akos3


akos3
addikt

Kinek kell egy zöld N8 baráti áron? :C

(#36468) korpicschess válasza korpicschess (#36466) üzenetére


korpicschess
veterán

Még egy kérdés, hogy szoftverből mit érdemes felrakni, vagy érdemes-e?
Fontosabb dolgok lennének:
- kamera minőségi javulás, ilyesmi
- magyar nyelv

Valamint: FLAC lejátszás megoldható?

Jelenleg valami 2011-es szoftver van rajta.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36469) kpal válasza akos3 (#36467) üzenetére


kpal
veterán

Mi az meguntad ?! :Y

Nálatok is eltűnik pici hely a C-n mikor e-mail frissítetek ? Hol lehet ezt lepucolni ?

[ Szerkesztve ]

(#36470) Francia91 válasza korpicschess (#36468) üzenetére


Francia91
veterán

Taylor V9

Leírás a linkelt oldalon, és a topikban rákeresve is találsz infókat, segítséget
FLAc lejátszásról nem tudok infókat, de mintha olvastam volna róla valahol, hogy lehetséges.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36471) Freeman007 válasza korpicschess (#36468) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Flac lejátszás folderplay. Mappán belül mp3 és flac váltást nem szereti. (ha flac-ról vált mp3-ra, az mp3 nem szól csak pause/play - érdemes egyféle formátumot tenni egy mappába) Folyamatos vagy random lejátszást nem tudtam beállítani. Füles kihúzásra nem szünetelteti a zenét.
Másik QuasarMX: Néha fagyott pár másodpercre- fél percre. Elsőre nehéz kiigazodni rajta, de ha megszokod remek progi. Zenét szünetelet ha kihúzod a fülest, hacsak pont nem akkor fagy egy kicsit..
Én ezt a kettőt próbáltam/használtam, most folderplay van fent.

Szoftverből Taylor rom v9.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36472) akos3 válasza kpal (#36469) üzenetére


akos3
addikt

Őszinté szólva igen. :K De tudom, h nem kéne lecserélnem, de már 2,5 éve tuti meg van :D

(#36473) kpal válasza akos3 (#36472) üzenetére


kpal
veterán

2012.12.20. óta van nálam. Leszámítva ezt azt elvagyok vele . :)

(#36474) mrgold válasza kpal (#36473) üzenetére


mrgold
tag

Nekem 2010.12.06 óta.

(#36475) Freeman007 válasza kpal (#36473) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nálam 2013.04.18-20 óta van... nem tudom pontosan mikor vettem, de akkor használt volt. Az előző tulaj 2012.12.09. vette.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36476) EndR válasza kpal (#36473) üzenetére


EndR
tag

Hamár így... :D Nálam 2010.12.24. óta megy hibátlanul!! :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#36477) simongab


simongab
senior tag

2011.01

(#36478) korpicschess


korpicschess
veterán

Frissíteném Bellére a telefont (Nokia Suite, Win8.1), de a közepén kékhalállal elszáll a laptopom (HP 840). Valaki tudja esetleg, hogy mitől lehet, volt másnak ilyen?

Más okosságokkal most nincs időm foglalkozni, gondoltam 3 gombnyomással meg lesz ez. Úgy látszik nem működik itt olyan simán minden, mint a BB-nél. :D

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36479) Elims válasza akos3 (#36467) üzenetére


Elims
veterán

Mennyiért adnàd?Szimplàn kívàncsisàg. :-)
Nekem itt pihen az ezüst n8,szòval tényleg csak kívàncsisàgbòl. (Bàr ha nagyon olcsòn adod megveszem vkinek a körömből)

Korpicschess: Mindenképp Taylor rom-ot tegyél fel ha lecseréled.
Tökéletesek! (Komolyan)

Szerk.: Pròbàlj meg màsik phoenix-et.Alaplapi usb-be van dugva a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#36480) kpal


kpal
veterán

mindünk régi motorosok vagyok. :DD

[ Szerkesztve ]

(#36481) Elims válasza kpal (#36480) üzenetére


Elims
veterán

Ja,a legelső n8-am vmikor 2010. őszén került hozzàm egy összetàkolt darab személyében elég hùzòs àron... (Egy symbian-os samsung i7110-et+x Ft-ot adtam érte boltban..)
Az utàna lévő ez az ezüst,ezért egy 3gs-t adtam.
Mindegyiket szerettem,kivéve az összetàkoltat....akkor meg nem volt se anna,se belle.

(#36482) akos3 válasza Elims (#36479) üzenetére


akos3
addikt

Látom van pár régi megszállot :)

Hát belőttem 15-re de vannak ennél olcsóbbak is :F Meglássuk...Igazából nyilván többet ér a telefon, csak annyiért nem vennék meg :D

(#36483) korpicschess válasza korpicschess (#36478) üzenetére


korpicschess
veterán

Google és Microsoft support alapján a probléma az USB3 driverrel van valószínűleg, és USB2-őn nem lenne gond. Kár, hogy nekem utóbbi nincsen, de majd egy másik gépről... :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36484) dionaea


dionaea
őstag

Sztem akinek szép állapotú az ne adja 15 éret olcsóbban. SZVSZ. mindennel együt még 20 at is megér egy hibátlan Ritka a szép állapotú.

(#36485) kpal válasza akos3 (#36482) üzenetére


kpal
veterán

Külső is nagyon befolyásoló tényező ,nagyobb karcok, nyomódások miatt max 15-ért ha elviszik , tényleg makulátlan 15-20 között lehet. Én így gondolom. Majd piac eldönti hogy mennyiért megy el . :)

(#36486) akos3 válasza kpal (#36485) üzenetére


akos3
addikt

igen, ezért raktam fel most 15-ért ha nem viszik lejjebb tehetem még..:)

(#36487) Freeman007 válasza kpal (#36485) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Ezt 25ért hoztam el a sráctól. Karácsony óta tesóm élvezi Taylor v9-cel :)

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36488) Elims válasza akos3 (#36482) üzenetére


Elims
veterán

Ha tényleg elakarod adni és nem csak hirdetni szeretnéd akkor bizony 15e a plafon. :-((
Sok ember nem azt nézi,hogy mit tud,hanem,hogy mikori es hànyas android van rajta.
Na meg persze a halott rendszer.. :-((((
Szerintem korrekt àr ha nem agyon hasznàlt.

(#36489) kpal válasza Freeman007 (#36487) üzenetére


kpal
veterán

Az teljes megérte az árát. :K

(#36490) TommyX_ válasza Freeman007 (#36487) üzenetére


TommyX_
őstag

"amiknek néha még a jack és a HDMI csatlakozó körüli műanyagja is törött."
Ez "tettszett" a hirdetés szövegében. :D
Igaz az enyémnél a HDMI fedél nem repedt meg, de a jack melletti rész az igen. Ez van, ha valaki használta is zenehallgatásra, ha én se használtam volna, akkor nekem is épp marad. :K
Ez sajnos N8 típushiba.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36491) Freeman007 válasza TommyX_ (#36490) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Ezt a jack mellett törött/repedt zenehallgatás miatt dolgot cáfolnám. Nálam nincs megrepedve, pedig napi szinten hallgatok zenét melóba jövet-menet már 2 éve. Viszont az aljzatban a legkülső érintkező eltört, elhajolt de még működik, néha a fejhallgató nagy (3cm hosszú) csatlakozóját ha megnyomom oldalirányba akkor az egyik oldal nem szól rendesen.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36492) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Nokia code jam :-) azt hiszem igazam lesz mégiscsak...

(#36493) TommyX_ válasza Freeman007 (#36491) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem 2010.12.11 óta van meg a telefon, abból 1,5 év most használaton kívül. Én elhiszem, hogy van ilyen akinek az N8-án nincs repedés ott, de nem csak én voltam így a repedéssel, voltak olyanok is, akiknek a hdmi fedél repedt meg, pedig alig használták. És ezek a kiadás utáni szériában voltak gyakoribbak.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36494) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Aki használ Slick-et (g-talk), tapasztalt olyat, hogy egyik másik üzenet nem érkezik meg?
Nálam rendszeresen csinálja, de csak akkor ha natúr hálózaton vagyok (értsd nem 3G) és telefonálok. Érthető is mert ilyenkor nincs adatkapcsolat, de miért nem frissíti magát a Slick? Esetleg más használható csevegő akad?

szerk: (#36493) Dj Tommy: akkor szimplán szerencsém van :)

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36495) imi290


imi290
aktív tag

Sziasztok,rendeltem egy tokot,még a múltkor említettem.Ma megérkezett,új ruhában van az n8 :)
Eddig meg vagyok vele elégedve,nem olyan ragadós mint a szilikon tok,de hasonló gumis tapintású.

Pár kép:
Kép1
Kép2
Kép3

(#36496) Francia91 válasza imi290 (#36495) üzenetére


Francia91
veterán

Honnan vetted? Kérhetnék linket? :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36497) imi290 válasza Francia91 (#36496) üzenetére


imi290
aktív tag

Természetesen:

[link]

(#36498) Francia91 válasza imi290 (#36497) üzenetére


Francia91
veterán

:R :R

Be is rendeltem 2 feketét :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36499) korpicschess


korpicschess
veterán

Igaz, hogy valószínűleg 3-4 éves szoftver van az N8-amon, de azért a képminőség messze alulmúlja a várakozásaimat. Mondjuk a képméret is nagyon kicsi, szóval lehet, hogy a szoftver a ludas.

Vagy ennyit fejlődött volna a technika, hogy a BB Z10-em makróban, videóban simán megveri? Funkciókról (panoráma, stb.) ne is beszéljünk.
Jó, apró pénz volt az N8.

[link] Esetleg felraknám ezt így péntek esti érdekességnek, de a linken szereplő Phoenix törölve lett. Milyet lehet használni, vagy ez számít?

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36500) korpicschess válasza korpicschess (#36499) üzenetére


korpicschess
veterán

Na, meg van, hogy hogyan kell, minden jó volna, de ugyanúgy elszáll, gondolom az USB3 miatt (Phoenix google-ből).

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.